Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 3. forduló

2020.08.12 - 17:30

Nagyatád, Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
ALTORJAY ÁRON GELLÉRT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RÓZSA DÁVID, KESZTHELYI TAMÁS
NAGYATÁDI FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

54'

NÉMETH LÁSZLÓ
VODICSKA BENCE ZOLTÁN

55'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 3 3 0 0 5 0 5 9 12.7
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 3 2 1 0 6 0 6 7 11.7
3 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 3 2 1 0 7 3 4 7 10.3
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 2 1 0 4 0 4 7 15.7
5 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 3 2 1 0 5 2 3 7 9
6 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 3 2 0 1 4 2 2 6 11
7 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 3 2 0 1 4 3 1 6 13
8 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 3 2 0 1 5 5 0 6 9
9 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 3 1 2 0 9 5 4 5 15
10 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 1 1 1 3 5 -2 4 6
11 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 3 1 0 2 3 4 -1 3 11.7
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 1 0 2 5 8 -3 3 9.7
13 BICSKEI TC BICSKEI TC 3 1 0 2 2 5 -3 3 9.3
14 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 3 0 2 1 3 5 -2 2 5.7
15 ZTE FC II. ZTE FC II. 3 0 2 1 1 6 -5 2 13
16 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 3 0 1 2 3 5 -2 1 11.3
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 3 0 1 2 1 3 -2 1 8.3
18 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 3 0 1 2 1 3 -2 1 8
19 SC SOPRON SC SOPRON 3 0 1 2 3 6 -3 1 9.7
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 3 0 1 2 0 4 -4 1 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 2 1 1 0 3 2 1 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 4 2 2 7
2 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 2 1 1 0 2 1 1 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 3 1 2 7
3 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 3 1 2 7
4 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 2 1 1 0 3 0 3 4 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 2 0 3 0 3 5
5 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 2 0 2 0 0 0 0 2 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 2 0 2 0 2 5
6 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 2 0 2 0 1 1 0 2 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 2 0 2 1 1 5
7 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 2 0 0 0 0 2 3 1 2 0 1 0 1 5
8 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 1 1 3 2 1 4
9 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 2 2 0 4
10 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 1 1 0 4 3 1 1 1 1 1 0 4
11 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 0 2 2 4 -2 3
12 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 2 1 0 1 1 1 0 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 0 2 1 3 -2 3
13 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2 3 0 3 0 0 0 0 3
14 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 2 1 2 3 -1 2 3 0 2 1 2 3 -1 2
15 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 2 0 1 1 0 2 3 0 2 1 1 2 -1 2
16 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 3 0 2 1 1 2 -1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 2 1 1 2 -1 2
17 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 0 1 -1 2
18 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0 2 0 0 0 0 2 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 2 1 0 1 -1 2
19 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 3 -3 1 3 0 2 1 0 3 -3 2
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 0 2 -2 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 2 2 0 0 2 0 2 6 1 1 0 0 3 0 3 3 3 3 0 0 5 0 5 9
2 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 2 1 1 0 5 0 5 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 6 0 6 7
3 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 1 0 1 0 1 1 0 1 2 2 0 0 6 2 4 6 3 2 1 0 7 3 4 7
4 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 1 0 4 0 4 7
5 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 2 2 0 0 4 1 3 6 1 0 1 0 1 1 0 1 3 2 1 0 5 2 3 7
6 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 2 1 0 1 3 2 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 0 1 4 2 2 6
7 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 2 1 0 1 3 3 0 3 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 0 1 4 3 1 6
8 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 2 0 0 5 2 3 6 3 2 0 1 5 5 0 6
9 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 2 1 1 0 8 4 4 4 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 2 0 9 5 4 5
10 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0 1 1 1 4 -3 1 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 1 1 3 5 -2 4
11 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 0 2 3 4 -1 3
12 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 1 0 0 3 1 2 3 2 0 0 2 2 7 -5 0 3 1 0 2 5 8 -3 3
13 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 2 5 -3 3 3 1 0 2 2 5 -3 3
14 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 2 1 3 5 -2 2 3 0 2 1 3 5 -2 2
15 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 0 5 -5 1 3 0 2 1 1 6 -5 2
16 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 3 0 1 2 3 5 -2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 1 2 3 5 -2 1
17 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 2 0 0 2 0 2 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 1 3 -2 1
18 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 1 2 1 3 -2 1
19 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 2 0 1 1 2 3 -1 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 0 1 2 3 6 -3 1
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 0 1 2 0 4 -4 1
 
BALATONFÜREDI FC
----0 - 1-------------0 - 0
BKV ELŐRE
------0 - 1--0 - 1---------
BICSKEI TC
-------------------
ÉRDI VSE
-----0 - 0------------5 - 0
FC NAGYKANIZSA
-----------------1 - 1-
MOL FEHÉRVÁR FC II.
------------1 - 2------
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
-------------------
KOMÁROM VSE
---0 - 1--3 - 1------------
LIPÓT PÉKSÉG SE
------2 - 2-------6 - 2----
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
---------------0 - 1---
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0------------------
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2----1 - 1---------
PÁPAI PERUTZ FC
----------------0 - 3--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4-----0 - 0--------
SC SOPRON
--------1 - 1---1 - 2------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
--------------3 - 1----
TATABÁNYAI SC
--2 - 0---------1 - 3------
III. KER. TVE
---------1 - 0-----1 - 0---
VLS VESZPRÉM
--2 - 0--2 - 1-------------
ZTE FC II.
-1 - 1-----------------

Meccsek

NAGYATÁDI FC

2020. 08. 02. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 02. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 09. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 09. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BICSKEI TC
2020. 08. 12. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 12. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 08. 16. 19:00
Perutz Stadion
2020. 08. 16. 19:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
NAGYATÁDI FC
2020. 08. 23. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 23. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 26. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 26. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
NAGYATÁDI FC
2020. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SC SOPRON
2020. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
NAGYATÁDI FC
2020. 09. 09. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 09. 09. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
TATABÁNYAI SC
2020. 09. 13. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 09. 13. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 09. 27. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 10. 10. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BKV ELŐRE
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
INFO
ÉRDI VSE
2020. 11. 01. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 11. 01. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
11. 01. 13:30
KOMÁROM VSE
2020. 11. 08. 13:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 11. 08. 13:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
11. 08. 13:30
NAGYATÁDI FC
2020. 11. 14. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
11. 14. 13:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 11. 22. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 22. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
11. 22. 11:00
NAGYATÁDI FC
2020. 11. 29. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 11. 29. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
11. 29. 13:00
NAGYATÁDI FC
2020. 12. 06. 13:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 12. 06. 13:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
12. 06. 13:00
NAGYATÁDI FC
2021. 02. 28.
ESK Ménfőcsanak
2021. 02. 28.
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
02. 28.
NAGYATÁDI FC
2021. 03. 07.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 03. 07.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
03. 07.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 03. 14.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 03. 14.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
03. 14.
NAGYATÁDI FC
2021. 03. 21.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 03. 21.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
03. 21.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 03. 28.
Soproni Városi Stadion
2021. 03. 28.
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
03. 28.
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 04.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 04.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
04. 04.
III. KER. TVE
2021. 04. 11.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 11.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
04. 11.
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 14.
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 04. 14.
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
04. 14.
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 18.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 18.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
04. 18.
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 25.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 25.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
04. 25.
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 28.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 28.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
04. 28.
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 02.
BKV Előre Stadion
2021. 05. 02.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 02.
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 09.
Érdi Sporttelep
2021. 05. 09.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
05. 09.
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 12.
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 05. 12.
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
05. 12.
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 16.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 05. 16.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
05. 16.
ZTE FC II.
2021. 05. 23.
MTE-1904 Sporttelep
2021. 05. 23.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
05. 23.
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 30.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 05. 30.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
05. 30.
MOL FEHÉRVÁR FC II.

SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK

2020. 08. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 08. 09. 16:30
ESK Ménfőcsanak
2020. 08. 09. 16:30
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 12. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 12. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 08. 16. 16:30
ESK Ménfőcsanak
2020. 08. 16. 16:30
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 08. 26. 16:30
ESK Ménfőcsanak
2020. 08. 26. 16:30
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Stadion
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ÉRDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak
2020. 09. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ZTE FC II.
2020. 09. 27. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 10. 04. 15:00
ESK Ménfőcsanak
2020. 10. 04. 15:00
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 10. 10. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 10. 10. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 10. 18. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2020. 10. 18. 14:30
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BICSKEI TC
2020. 10. 25. 13:30
Agárd Parkerdő Sportpálya
2020. 10. 25. 13:30
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
INFO
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 01. 11:00
Perutz Stadion
2020. 11. 01. 11:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
11. 01. 11:00
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 08. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2020. 11. 08. 14:30
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
11. 08. 14:30
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 14. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 11. 14. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
11. 14. 13:30
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 22. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2020. 11. 22. 14:30
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
11. 22. 14:30
SC SOPRON
2020. 11. 29. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2020. 11. 29. 14:30
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
11. 29. 14:30
III. KER. TVE
2020. 12. 06. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 12. 06. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
12. 06. 13:00
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 02. 28.
ESK Ménfőcsanak
2021. 02. 28.
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
02. 28.
NAGYATÁDI FC
2021. 03. 07.
Veszprémi Városi Stadion
2021. 03. 07.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
03. 07.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 03. 14.
ESK Ménfőcsanak
2021. 03. 14.
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
03. 14.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 03. 21.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 03. 21.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
03. 21.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 03. 28.
ESK Ménfőcsanak
2021. 03. 28.
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
03. 28.
BKV ELŐRE
2021. 04. 04.
Érdi Sporttelep
2021. 04. 04.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
04. 04.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 11.
ESK Ménfőcsanak
2021. 04. 11.
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
04. 11.
KOMÁROM VSE
2021. 04. 14.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 04. 14.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
04. 14.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 18.
ESK Ménfőcsanak
2021. 04. 18.
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
04. 18.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 04. 25.
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 25.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
04. 25.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 28.
ESK Ménfőcsanak
2021. 04. 28.
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
04. 28.
FC NAGYKANIZSA
2021. 05. 02.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2021. 05. 02.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
05. 02.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 05. 09.
ESK Ménfőcsanak
2021. 05. 09.
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
05. 09.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 12.
ESK Ménfőcsanak
2021. 05. 12.
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
05. 12.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 05. 16.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 16.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 16.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 05. 23.
ESK Ménfőcsanak
2021. 05. 23.
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
05. 23.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 30.
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 30.
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
05. 30.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple