Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 5. forduló

2020.08.23 - 17:30

Budapest, BKV Előre Sporttelep (BKV Előre Stadion)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
SIPOS TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
IMRŐ JÁNOS, JÁSZBERÉNYI MARCELL
BKV ELŐRE
FC NAGYKANIZSA
90'
45'

Gólok

SZEGŐ IMRE

28'

1 - 0

 

 

1 - 1

76'

SZABÓ PATRIK ZSOLT
SZABÓ MARCELL

77'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 5 5 0 0 10 0 10 15 14.4
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 5 4 1 0 9 0 9 13 11.6
3 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 5 4 1 0 9 4 5 13 10.8
4 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 5 4 0 1 7 4 3 12 12.4
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 5 3 1 1 12 6 6 10 12
6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 3 1 1 5 1 4 10 10.8
7 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 5 3 0 2 11 9 2 9 8
8 BICSKEI TC BICSKEI TC 5 3 0 2 7 8 -1 9 10.2
9 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 5 2 1 2 6 5 1 7 9.8
10 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 2 1 2 7 8 -1 7 10.6
11 ZTE FC II. ZTE FC II. 5 1 3 1 7 11 -4 6 12.2
12 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 5 1 2 2 9 8 1 5 11.2
13 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 5 1 2 2 4 5 -1 5 9.2
14 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 5 1 1 3 9 11 -2 4 11
15 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 5 1 1 3 4 7 -3 4 9.6
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 5 1 0 4 7 14 -7 3 9.8
17 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 5 0 3 2 7 10 -3 3 10.4
18 SC SOPRON SC SOPRON 5 0 2 3 4 10 -6 2 10.6
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 5 0 1 4 3 8 -5 1 6.4
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 5 0 1 4 3 11 -8 1 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 3 1 2 0 3 2 1 5 2 2 0 0 2 0 2 6 5 3 2 0 5 2 3 11
2 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 1 1 0 0 2 1 1 3 4 2 1 1 2 1 1 7 5 3 1 1 4 2 2 10
3 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 2 2 0 0 2 0 2 6 3 1 1 1 2 2 0 4 5 3 1 1 4 2 2 10
4 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 3 2 1 0 4 0 4 7 2 0 2 0 0 0 0 2 5 2 3 0 4 0 4 9
5 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 3 1 2 0 2 0 2 5 2 1 1 0 2 0 2 4 5 2 3 0 4 0 4 9
6 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 3 1 2 0 3 2 1 5 2 1 1 0 1 0 1 4 5 2 3 0 4 2 2 9
7 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 2 0 1 0 1 5 5 2 3 0 2 0 2 9
8 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 3 1 1 1 2 2 0 4 2 1 1 0 2 1 1 4 5 2 2 1 4 3 1 8
9 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 3 1 1 1 2 2 0 4 2 1 1 0 2 1 1 4 5 2 2 1 4 3 1 8
10 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 2 1 0 1 4 2 2 3 3 1 0 2 3 4 -1 3 5 2 0 3 7 6 1 6
11 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 1 2 0 1 0 1 5 5 1 3 1 1 1 0 6
12 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 3 1 2 0 3 2 1 5 2 0 1 1 0 3 -3 1 5 1 3 1 3 5 -2 6
13 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 2 1 0 1 2 2 0 3 3 0 2 1 1 2 -1 2 5 1 2 2 3 4 -1 5
14 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 3 1 1 1 1 1 0 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 2 2 1 2 -1 5
15 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 4 1 2 1 3 3 0 5 1 0 0 1 0 4 -4 0 5 1 2 2 3 7 -4 5
16 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 1 0 1 3 2 1 3 3 0 1 2 2 4 -2 1 5 1 1 3 5 6 -1 4
17 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 3 1 1 1 1 1 0 4 2 0 0 2 0 4 -4 0 5 1 1 3 1 5 -4 4
18 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 3 2 3 5 -2 3 5 0 3 2 3 5 -2 3
19 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 0 2 1 0 1 -1 2 2 0 0 2 1 3 -2 0 5 0 2 3 1 4 -3 2
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 3 0 1 2 0 2 -2 1 2 0 0 2 1 3 -2 0 5 0 1 4 1 5 -4 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 3 3 0 0 5 0 5 9 2 2 0 0 5 0 5 6 5 5 0 0 10 0 10 15
2 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 3 2 1 0 7 0 7 7 2 2 0 0 2 0 2 6 5 4 1 0 9 0 9 13
3 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 3 3 0 0 6 2 4 9 2 1 1 0 3 2 1 4 5 4 1 0 9 4 5 13
4 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 3 2 0 1 4 3 1 6 2 2 0 0 3 1 2 6 5 4 0 1 7 4 3 12
5 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 2 1 1 0 5 2 3 4 3 2 0 1 7 4 3 6 5 3 1 1 12 6 6 10
6 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 1 0 1 3 1 2 3 3 2 1 0 2 0 2 7 5 3 1 1 5 1 4 10
7 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 2 1 0 1 5 5 0 3 3 2 0 1 6 4 2 6 5 3 0 2 11 9 2 9
8 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 1 1 0 0 2 1 1 3 4 2 0 2 5 7 -2 6 5 3 0 2 7 8 -1 9
9 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 3 1 0 2 3 3 0 3 2 1 1 0 3 2 1 4 5 2 1 2 6 5 1 7
10 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 1 1 1 4 5 -1 4 2 1 0 1 3 3 0 3 5 2 1 2 7 8 -1 7
11 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 3 1 2 0 7 6 1 5 2 0 1 1 0 5 -5 1 5 1 3 1 7 11 -4 6
12 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 3 1 1 1 8 6 2 4 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 1 2 2 9 8 1 5
13 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 3 1 0 2 2 3 -1 3 2 0 2 0 2 2 0 2 5 1 2 2 4 5 -1 5
14 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 4 1 1 2 7 6 1 4 1 0 0 1 2 5 -3 0 5 1 1 3 9 11 -2 4
15 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 1 0 2 2 4 -2 3 5 1 1 3 4 7 -3 4
16 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 1 0 1 4 3 1 3 3 0 0 3 3 11 -8 0 5 1 0 4 7 14 -7 3
17 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 3 2 7 10 -3 3 5 0 3 2 7 10 -3 3
18 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 3 0 2 1 3 4 -1 2 2 0 0 2 1 6 -5 0 5 0 2 3 4 10 -6 2
19 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 2 0 0 2 1 3 -2 0 3 0 1 2 2 5 -3 1 5 0 1 4 3 8 -5 1
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 3 0 1 2 2 4 -2 1 2 0 0 2 1 7 -6 0 5 0 1 4 3 11 -8 1
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 3--0 - 1-------------0 - 0
BKV ELŐRE
---2 - 1--0 - 1--0 - 1---------
BICSKEI TC
------------2 - 1------
ÉRDI VSE
----2 - 00 - 0------------5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1----------------1 - 1-
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 1----------1 - 2------
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
-------------------
KOMÁROM VSE
---0 - 1--3 - 1--0 - 1---------
LIPÓT PÉKSÉG SE
------2 - 2-------6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
---------------0 - 1-1 - 2-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 1---------------
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2----1 - 1----4 - 1----
PÁPAI PERUTZ FC
-----------5 - 2----0 - 3--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4----3 - 10 - 0--------
SC SOPRON
------1 - 1-1 - 1---1 - 2------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
--------------3 - 11 - 2---
TATABÁNYAI SC
--2 - 0-----1 - 0---1 - 3------
III. KER. TVE
---------1 - 0----3 - 01 - 0---
VLS VESZPRÉM
--2 - 0--2 - 1------2 - 1------
ZTE FC II.
-1 - 1----4 - 32 - 2-----------

Meccsek

BKV ELŐRE

2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2020. 08. 09. 17:30
ZTE Aréna
2020. 08. 09. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 26. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 08. 26. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
BKV ELŐRE
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BKV ELŐRE
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
SC SOPRON
2020. 10. 04. 15:00
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BKV ELŐRE
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ZTE FC II.
2021. 02. 28. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BKV ELŐRE
2021. 03. 07. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 03. 14. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 03. 14. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BKV ELŐRE
2021. 03. 21. 15:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BICSKEI TC
2021. 03. 27. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BKV ELŐRE
2021. 04. 04. 16:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 11. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 11. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BKV ELŐRE
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 18. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 18. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BKV ELŐRE
2021. 04. 25. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2021. 04. 28. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 28. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BKV ELŐRE
2021. 05. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 09. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 09. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BKV ELŐRE
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BKV ELŐRE
2021. 05. 23. 18:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BKV ELŐRE
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ÉRDI VSE

FC NAGYKANIZSA

2020. 08. 02. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 02. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 09. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 12. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 12. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 16. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ÉRDI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC NAGYKANIZSA
2020. 09. 05. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 09. 05. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ZTE FC II.
2020. 09. 09. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
FC NAGYKANIZSA
2020. 09. 13. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 09. 13. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 09. 27. 16:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
FC NAGYKANIZSA
2020. 10. 04. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
FC NAGYKANIZSA
2020. 10. 10. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 10. 10. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 10. 18. 17:00
Perutz Stadion
2020. 10. 18. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
FC NAGYKANIZSA
2020. 10. 25. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 01. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 11. 01. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
FC NAGYKANIZSA
2020. 11. 08. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 11. 08. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
SC SOPRON
2020. 11. 14. 13:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
FC NAGYKANIZSA
2020. 11. 22. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 11. 22. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
TATABÁNYAI SC
2020. 11. 29. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 11. 29. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
NAGYATÁDI FC
2020. 12. 06. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
FC NAGYKANIZSA
2021. 02. 28. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 02. 28. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 03. 07. 14:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
FC NAGYKANIZSA
2021. 03. 14. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 03. 14. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BKV ELŐRE
2021. 03. 21. 15:00
Érdi Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC NAGYKANIZSA
2021. 03. 27. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 03. 27. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
KOMÁROM VSE
2021. 04. 04. 11:00
ZTE Aréna
2021. 04. 04. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
FC NAGYKANIZSA
2021. 04. 11. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 04. 14. 16:30
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 14. 16:30
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
FC NAGYKANIZSA
2021. 04. 18. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 04. 18. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 04. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BICSKEI TC
2021. 04. 28. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
FC NAGYKANIZSA
2021. 05. 02. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 05. 02. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 05. 09. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 09. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC NAGYKANIZSA
2021. 05. 12. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 16. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 16. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
FC NAGYKANIZSA
2021. 05. 23. 18:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
III. KER. TVE
2021. 05. 30. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 30. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
FC NAGYKANIZSA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->