Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 6. forduló

2020.09.23 - 18:00

Pápa, Perutz Stadion

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
SZOMMER ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VÖRÖS DÁNIEL, RÓZSÁS RITA
PÁPAI PERUTZ FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
90'
45'

Gólok

SZABÓ ZSOLT

7'

1 - 0

 

 

1 - 1

16'

SIPOS GÁBOR
SKRIBA MÁTÉ

90'

2 - 1

 

 

2 - 2

94'

LATIFI LIRIDON

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 6 6 0 0 13 0 13 18 13.7
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 6 5 1 0 11 0 11 16 11.3
3 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 6 5 0 1 11 4 7 15 11.7
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 4 1 1 7 2 5 13 11.5
5 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 6 4 1 1 9 7 2 13 10.8
6 BICSKEI TC BICSKEI TC 6 4 0 2 10 8 2 12 11.5
7 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 6 3 1 2 12 8 4 10 11.3
8 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 6 3 1 2 13 11 2 10 9.2
9 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 6 3 1 2 7 5 2 10 11.3
10 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 6 2 2 2 12 9 3 8 11.5
11 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 6 2 2 2 9 10 -1 8 9.5
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 2 0 4 10 14 -4 6 9
13 ZTE FC II. ZTE FC II. 6 1 3 2 8 13 -5 6 11.2
14 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 6 1 2 3 4 8 -4 5 9.3
15 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 6 1 1 4 8 8 0 4 9.3
16 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 6 1 1 4 10 14 -4 4 9.7
17 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 6 1 1 4 4 8 -4 4 10.2
18 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 6 0 3 3 7 13 -6 3 9
19 SC SOPRON SC SOPRON 6 0 2 4 4 14 -10 2 8.7
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 6 0 1 5 3 16 -13 1 10.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 2 2 0 0 4 1 3 6 4 2 1 1 2 1 1 7 6 4 1 1 6 2 4 13
2 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 4 2 2 0 4 0 4 8 2 1 1 0 2 0 2 4 6 3 3 0 6 0 6 12
3 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 3 2 1 0 4 0 4 7 3 1 2 0 1 0 1 5 6 3 3 0 5 0 5 12
4 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 3 1 1 1 2 2 0 4 3 2 1 0 4 1 3 7 6 3 2 1 6 3 3 11
5 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 3 1 1 1 2 2 0 4 3 2 1 0 3 1 2 7 6 3 2 1 5 3 2 11
6 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 3 1 2 0 3 2 1 5 3 2 0 1 2 2 0 6 6 3 2 1 5 4 1 11
7 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 3 2 0 1 2 1 1 6 3 1 1 1 2 2 0 4 6 3 1 2 4 3 1 10
8 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 4 1 3 0 4 3 1 6 2 1 1 0 1 0 1 4 6 2 4 0 5 3 2 10
9 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 3 1 1 1 3 1 2 4 3 1 2 0 1 0 1 5 6 2 3 1 4 1 3 9
10 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 1 1 1 1 1 0 4 3 1 2 0 1 0 1 5 6 2 3 1 2 1 1 9
11 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 3 1 2 0 3 2 1 5 3 1 1 1 1 3 -2 4 6 2 3 1 4 5 -1 9
12 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 3 1 1 1 5 3 2 4 3 1 0 2 3 4 -1 3 6 2 1 3 8 7 1 7
13 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 2 0 1 5 2 3 6 3 0 1 2 2 4 -2 1 6 2 1 3 7 6 1 7
14 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 4 1 2 1 3 3 0 5 2 0 1 1 1 5 -4 1 6 1 3 2 4 8 -4 6
15 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 3 1 0 2 2 3 -1 3 3 0 2 1 1 2 -1 2 6 1 2 3 3 5 -2 5
16 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 3 1 1 1 1 1 0 4 3 0 1 2 0 3 -3 1 6 1 2 3 1 4 -3 5
17 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 4 1 1 2 1 3 -2 4 2 0 0 2 0 4 -4 0 6 1 1 4 1 7 -6 4
18 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 0 2 1 0 1 -1 2 3 0 1 2 2 4 -2 1 6 0 3 3 2 5 -3 3
19 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 3 3 3 7 -4 3 6 0 3 3 3 7 -4 3
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 3 0 1 2 0 2 -2 1 3 0 0 3 1 6 -5 0 6 0 1 5 1 8 -7 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 4 4 0 0 8 0 8 12 2 2 0 0 5 0 5 6 6 6 0 0 13 0 13 18
2 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 3 2 1 0 7 0 7 7 3 3 0 0 4 0 4 9 6 5 1 0 11 0 11 16
3 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 3 2 0 1 4 3 1 6 3 3 0 0 7 1 6 9 6 5 0 1 11 4 7 15
4 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 2 0 1 5 2 3 6 3 2 1 0 2 0 2 7 6 4 1 1 7 2 5 13
5 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 3 3 0 0 6 2 4 9 3 1 1 1 3 5 -2 4 6 4 1 1 9 7 2 13
6 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 2 2 0 0 5 1 4 6 4 2 0 2 5 7 -2 6 6 4 0 2 10 8 2 12
7 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 3 1 1 1 5 4 1 4 3 2 0 1 7 4 3 6 6 3 1 2 12 8 4 10
8 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 3 1 1 1 7 7 0 4 3 2 0 1 6 4 2 6 6 3 1 2 13 11 2 10
9 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 3 1 0 2 3 3 0 3 3 2 1 0 4 2 2 7 6 3 1 2 7 5 2 10
10 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 4 2 1 1 11 7 4 7 2 0 1 1 1 2 -1 1 6 2 2 2 12 9 3 8
11 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 1 1 1 4 5 -1 4 3 1 1 1 5 5 0 4 6 2 2 2 9 10 -1 8
12 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 2 0 1 7 3 4 6 3 0 0 3 3 11 -8 0 6 2 0 4 10 14 -4 6
13 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 3 1 2 0 7 6 1 5 3 0 1 2 1 7 -6 1 6 1 3 2 8 13 -5 6
14 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 3 1 0 2 2 3 -1 3 3 0 2 1 2 5 -3 2 6 1 2 3 4 8 -4 5
15 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 3 1 0 2 6 3 3 3 3 0 1 2 2 5 -3 1 6 1 1 4 8 8 0 4
16 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 4 1 1 2 7 6 1 4 2 0 0 2 3 8 -5 0 6 1 1 4 10 14 -4 4
17 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 3 0 1 2 2 4 -2 1 3 1 0 2 2 4 -2 3 6 1 1 4 4 8 -4 4
18 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 3 3 7 13 -6 3 6 0 3 3 7 13 -6 3
19 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 4 0 2 2 3 8 -5 2 2 0 0 2 1 6 -5 0 6 0 2 4 4 14 -10 2
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 3 0 1 2 2 4 -2 1 3 0 0 3 1 12 -11 0 6 0 1 5 3 16 -13 1
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 3--0 - 1-------------0 - 0
BKV ELŐRE
---2 - 1--0 - 1--0 - 1---------
BICSKEI TC
-3 - 0----------2 - 1------
ÉRDI VSE
----2 - 00 - 0------------5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 2-------------1 - 1-
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 1----0 - 1-----1 - 2------
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
-------------------
KOMÁROM VSE
---0 - 1--3 - 1--0 - 1---------
LIPÓT PÉKSÉG SE
------2 - 2---3 - 1---6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0--------------0 - 1-1 - 2-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 1--------------2 - 1
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2----1 - 1----4 - 1----
PÁPAI PERUTZ FC
-----------5 - 22 - 2---0 - 3--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4----3 - 10 - 0--------
SC SOPRON
------1 - 1-1 - 1---1 - 2--0 - 4---
THSE-SZABADKIKÖTŐ
--------------3 - 11 - 2-3 - 0-
TATABÁNYAI SC
--2 - 0-----1 - 0---1 - 3------
III. KER. TVE
------3 - 0--1 - 0----3 - 01 - 0---
VLS VESZPRÉM
--2 - 0--2 - 1------2 - 1------
ZTE FC II.
-1 - 1----4 - 32 - 2-----------

Meccsek

PÁPAI PERUTZ FC

2020. 08. 02. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 08. 09. 19:00
Perutz Stadion
2020. 08. 09. 19:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
III. KER. TVE
2020. 08. 12. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 12. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 08. 16. 19:00
Perutz Stadion
2020. 08. 16. 19:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
NAGYATÁDI FC
2020. 08. 23. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 09. 23. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 23. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 09. 13. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 13. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
KOMÁROM VSE
2020. 09. 27. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 27. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ZTE FC II.
2020. 10. 04. 17:00
Perutz Stadion
2020. 10. 04. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 10. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 10. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 10. 18. 17:00
Perutz Stadion
2020. 10. 18. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
FC NAGYKANIZSA
2020. 10. 25. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 18. 15:00
Perutz Stadion
2020. 11. 18. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 08. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 14. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 22. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 11. 22. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 29. 14:00
Perutz Stadion
2020. 11. 29. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SC SOPRON
2020. 12. 06. 13:00
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 02. 28. 14:00
Perutz Stadion
2021. 02. 28. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
TATABÁNYAI SC
2021. 03. 07. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 03. 07. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 03. 14. 14:30
Perutz Stadion
2021. 03. 14. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
VLS VESZPRÉM
2021. 03. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 03. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 03. 27. 15:00
Perutz Stadion
2021. 03. 27. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 04. 16:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ÉRDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 18. 11:00
ZTE Aréna
2021. 04. 18. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 25. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 28. 17:00
Perutz Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 02. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 05. 02. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 05. 09. 17:30
Perutz Stadion
2021. 05. 09. 17:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BICSKEI TC
2021. 05. 12. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 05. 16. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 16. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 23. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 30. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
LIPÓT PÉKSÉG SE

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2020. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 12. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 12. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 16. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 23. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 23. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SC SOPRON
2020. 09. 13. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 09. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 09. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VLS VESZPRÉM
2020. 10. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 10. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2020. 11. 22. 13:00
ZTE Aréna
2020. 11. 22. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 29. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 12. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 12. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 02. 28. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 02. 28. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 03. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 03. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BICSKEI TC
2021. 03. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 03. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 03. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 03. 27. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 03. 27. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 11. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 11. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 14. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 14. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2021. 04. 18. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 18. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 28. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 28. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 02. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2021. 05. 23. 18:00
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 30. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 30. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ZTE FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->