Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 7. forduló

2020.08.30 - 11:00

Székesfehérvár, MOL Aréna Sóstó

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
SIPOS KATALIN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KESZTHELYI TAMÁS, SZKRAJCSICS PÉTER
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ZTE FC II.
90'
45'

Gólok

PAPP MARCELL

56'

1 - 0

 

 

1 - 1

60'

PAPP LÁSZLÓ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 7 7 0 0 15 1 14 21 11.3
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 7 6 1 0 13 0 13 19 10.7
3 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 7 5 1 1 12 9 3 16 10.9
4 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 7 5 0 2 12 6 6 15 9.9
5 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 7 4 1 2 15 11 4 13 10.6
6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 7 4 1 2 8 5 3 13 11.9
7 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 7 4 1 2 8 5 3 13 11.3
8 BICSKEI TC BICSKEI TC 7 4 0 3 10 10 0 12 10.6
9 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 3 2 2 11 11 0 11 10.1
10 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 7 3 1 3 12 9 3 10 11
11 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 7 2 2 3 14 12 2 8 10.6
12 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 7 2 1 4 12 11 1 7 10.4
13 ZTE FC II. ZTE FC II. 7 1 4 2 9 14 -5 7 11.9
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 7 2 0 5 11 16 -5 6 9.3
15 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 7 1 3 3 10 14 -4 6 8.3
16 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 7 1 2 4 5 9 -4 5 10.1
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 7 1 2 4 7 12 -5 5 10.3
18 SC SOPRON SC SOPRON 7 1 2 4 7 14 -7 5 9.9
19 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 7 1 1 5 10 17 -7 4 11.1
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 7 0 1 6 3 18 -15 1 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 4 2 1 1 3 2 1 7 3 2 1 0 4 1 3 7 7 4 2 1 7 3 4 14
2 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 2 2 0 0 4 1 3 6 5 2 2 1 2 1 1 8 7 4 2 1 6 2 4 14
3 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 4 2 1 1 3 2 1 7 3 2 1 0 3 1 2 7 7 4 2 1 6 3 3 14
4 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 4 2 2 0 4 2 2 8 3 2 0 1 2 2 0 6 7 4 2 1 6 4 2 14
5 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 4 2 2 0 4 0 4 8 3 1 2 0 1 0 1 5 7 3 4 0 5 0 5 13
6 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 4 2 2 0 4 0 4 8 3 1 1 1 2 1 1 4 7 3 3 1 6 1 5 12
7 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 4 2 1 1 2 1 1 7 3 1 1 1 2 2 0 4 7 3 2 2 4 3 1 11
8 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 3 1 1 1 5 3 2 4 4 2 0 2 4 4 0 6 7 3 1 3 9 7 2 10
9 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 4 1 3 0 4 3 1 6 3 1 1 1 1 1 0 4 7 2 4 1 5 4 1 10
10 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 1 1 1 1 1 0 4 4 1 3 0 1 0 1 6 7 2 4 1 2 1 1 10
11 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 3 1 2 0 3 2 1 5 4 1 2 1 1 3 -2 5 7 2 4 1 4 5 -1 10
12 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 3 1 1 1 3 1 2 4 4 1 2 1 1 2 -1 5 7 2 3 2 4 3 1 9
13 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 4 2 1 1 3 1 2 7 3 0 1 2 0 3 -3 1 7 2 2 3 3 4 -1 8
14 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 2 0 1 5 2 3 6 4 0 1 3 2 5 -3 1 7 2 1 4 7 7 0 7
15 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 4 1 1 2 1 3 -2 4 3 1 0 2 2 4 -2 3 7 2 1 4 3 7 -4 7
16 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 1 2 1 1 1 0 5 3 0 1 2 2 4 -2 1 7 1 3 3 3 5 -2 6
17 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 5 1 2 2 3 5 -2 5 2 0 1 1 1 5 -4 1 7 1 3 3 4 10 -6 6
18 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 3 1 0 2 2 3 -1 3 4 0 2 2 1 3 -2 2 7 1 2 4 3 6 -3 5
19 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 1 0 1 0 0 0 0 1 6 0 3 3 3 7 -4 3 7 0 4 3 3 7 -4 4
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 4 0 1 3 0 3 -3 1 3 0 0 3 1 6 -5 0 7 0 1 6 1 9 -8 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 4 4 0 0 8 0 8 12 3 3 0 0 7 1 6 9 7 7 0 0 15 1 14 21
2 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 4 3 1 0 9 0 9 10 3 3 0 0 4 0 4 9 7 6 1 0 13 0 13 19
3 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 4 4 0 0 9 4 5 12 3 1 1 1 3 5 -2 4 7 5 1 1 12 9 3 16
4 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 4 2 0 2 5 5 0 6 3 3 0 0 7 1 6 9 7 5 0 2 12 6 6 15
5 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 3 1 1 1 7 7 0 4 4 3 0 1 8 4 4 9 7 4 1 2 15 11 4 13
6 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 2 0 1 5 2 3 6 4 2 1 1 3 3 0 7 7 4 1 2 8 5 3 13
7 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 4 2 0 2 4 3 1 6 3 2 1 0 4 2 2 7 7 4 1 2 8 5 3 13
8 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 2 2 0 0 5 1 4 6 5 2 0 3 5 9 -4 6 7 4 0 3 10 10 0 12
9 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 2 1 1 6 6 0 7 3 1 1 1 5 5 0 4 7 3 2 2 11 11 0 11
10 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 3 1 1 1 5 4 1 4 4 2 0 2 7 5 2 6 7 3 1 3 12 9 3 10
11 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 4 2 1 1 11 7 4 7 3 0 1 2 3 5 -2 1 7 2 2 3 14 12 2 8
12 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 3 1 0 2 6 3 3 3 4 1 1 2 6 8 -2 4 7 2 1 4 12 11 1 7
13 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 3 1 2 0 7 6 1 5 4 0 2 2 2 8 -6 2 7 1 4 2 9 14 -5 7
14 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 2 0 1 7 3 4 6 4 0 0 4 4 13 -9 0 7 2 0 5 11 16 -5 6
15 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 1 1 0 0 3 1 2 3 6 0 3 3 7 13 -6 3 7 1 3 3 10 14 -4 6
16 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 4 0 2 2 3 5 -2 2 3 1 0 2 2 4 -2 3 7 1 2 4 5 9 -4 5
17 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 4 1 0 3 5 7 -2 3 3 0 2 1 2 5 -3 2 7 1 2 4 7 12 -5 5
18 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 4 0 2 2 3 8 -5 2 3 1 0 2 4 6 -2 3 7 1 2 4 7 14 -7 5
19 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 5 1 1 3 7 9 -2 4 2 0 0 2 3 8 -5 0 7 1 1 5 10 17 -7 4
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 4 0 1 3 2 6 -4 1 3 0 0 3 1 12 -11 0 7 0 1 6 3 18 -15 1
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 3--0 - 1------0 - 2------0 - 0
BKV ELŐRE
---2 - 1--0 - 1-3 - 40 - 1---------
BICSKEI TC
-3 - 0----------2 - 1------
ÉRDI VSE
--2 - 0-2 - 00 - 0------------5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 2-------------1 - 1-
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 1----0 - 1-----1 - 2-----1 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
---------3 - 1---------
KOMÁROM VSE
---0 - 11 - 0-3 - 1--0 - 1---------
LIPÓT PÉKSÉG SE
------2 - 2---3 - 1---6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0--------------0 - 1-1 - 2-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 1--------------2 - 1
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2----1 - 1---0 - 34 - 1----
PÁPAI PERUTZ FC
-----------5 - 22 - 2---0 - 3--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4----3 - 10 - 0---2 - 1----
SC SOPRON
------1 - 1-1 - 1---1 - 2--0 - 4---
THSE-SZABADKIKÖTŐ
--------------3 - 11 - 2-3 - 0-
TATABÁNYAI SC
--2 - 0-----1 - 0---1 - 3---1 - 2--
III. KER. TVE
------3 - 0--1 - 0----3 - 01 - 0---
VLS VESZPRÉM
--2 - 0--2 - 1--3 - 2---2 - 1------
ZTE FC II.
-1 - 1----4 - 32 - 2-----------

Meccsek

MOL FEHÉRVÁR FC II.

2020. 08. 02. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 12. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 26. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 26. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
KOMÁROM VSE
2020. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ZTE FC II.
2020. 09. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 09. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 09. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 09. 13. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 09. 13. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 09. 27. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 09. 27. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BICSKEI TC
2020. 10. 04. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 10. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 10. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 10. 18. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 10. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 10. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 11. 01. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 11. 01. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 11. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
III. KER. TVE
2020. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 11. 22. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 22. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
NAGYATÁDI FC
2020. 11. 29. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 29. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
VLS VESZPRÉM
2020. 12. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 12. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 02. 28. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 02. 28. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BALATONFÜREDI FC
2021. 03. 07. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ÉRDI VSE
2021. 04. 07. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 07. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 03. 27. 11:00
ZTE Aréna
2021. 03. 27. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 04. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 14. 16:30
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 14. 16:30
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
FC NAGYKANIZSA
2021. 04. 18. 17:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 28. 17:00
Perutz Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 05. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 12. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 12. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
SC SOPRON
2021. 05. 16. 18:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
TATABÁNYAI SC
2021. 05. 30. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 05. 30. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.

ZTE FC II.

2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ZTE FC II.
2020. 08. 09. 17:30
ZTE Aréna
2020. 08. 09. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
ZTE FC II.
2020. 08. 16. 17:30
ZTE Aréna
2020. 08. 16. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
KOMÁROM VSE
2020. 08. 23. 17:30
ZTE Aréna
2020. 08. 23. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 26. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZTE FC II.
2020. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ZTE FC II.
2020. 09. 05. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 09. 05. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ZTE FC II.
2020. 09. 09. 16:00
Hévíz Városi Stadion
2020. 09. 09. 16:00
Hévíz Városi Stadion
ZTE FC II.
BICSKEI TC
2020. 09. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 09. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ZTE FC II.
2020. 09. 27. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 27. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ZTE FC II.
2020. 10. 04. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ZTE FC II.
2020. 10. 10. 15:00
ZTE Aréna
2020. 10. 10. 15:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 18. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 18. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ZTE FC II.
2020. 10. 25. 13:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
ZTE FC II.
2020. 11. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 11. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
ZTE FC II.
2020. 11. 08. 11:00
ZTE Aréna
2020. 11. 08. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
NAGYATÁDI FC
2020. 11. 14. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 11. 14. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ZTE FC II.
2020. 11. 22. 13:00
ZTE Aréna
2020. 11. 22. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 29. 13:00
ZTE Aréna
2020. 11. 29. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
BALATONFÜREDI FC
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ZTE FC II.
2021. 02. 27. 13:00
ZTE Aréna
2021. 02. 27. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
ÉRDI VSE
2021. 03. 07. 11:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 03. 07. 11:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ZTE FC II.
2021. 03. 14. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 03. 14. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
ZTE FC II.
2021. 03. 21. 11:00
ZTE Aréna
2021. 03. 21. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 27. 11:00
ZTE Aréna
2021. 03. 27. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 04. 11:00
ZTE Aréna
2021. 04. 04. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
FC NAGYKANIZSA
2021. 04. 11. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
ZTE FC II.
2021. 04. 14. 16:30
ZTE Aréna
2021. 04. 14. 16:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 18. 11:00
ZTE Aréna
2021. 04. 18. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 25. 11:00
ZTE Aréna
2021. 04. 25. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 28. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 28. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ZTE FC II.
2021. 05. 02. 11:00
ZTE Aréna
2021. 05. 02. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
SC SOPRON
2021. 05. 09. 11:00
ZTE Aréna
2021. 05. 09. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
III. KER. TVE
2021. 05. 12. 17:30
ZTE Aréna
2021. 05. 12. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
TATABÁNYAI SC
2021. 05. 16. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 05. 16. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
ZTE FC II.
2021. 05. 23. 11:00
ZTE Aréna
2021. 05. 23. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 30. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 30. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ZTE FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->