Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 9. forduló

2020.10.14 - 14:30

Budapest, BKV Előre Stadion

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
JUHÁSZ BÁLINT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERTALAN DÁVID, HALMAI KRISTÓF
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
90'
45'

Gólok

BALOGH BENCE

11'

1 - 0

 

WÁGNER RICHÁRD JÓZSEF

23'

2 - 0

 

 

2 - 1

55'

FARKAS ZOLTÁN GYULA
BALOGH BENCE

81'

3 - 1

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 9 8 1 0 24 3 21 25 11.2
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 9 7 2 0 16 2 14 23 10.7
3 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 9 7 0 2 21 7 14 21 11.4
4 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 9 5 2 2 15 15 0 17 9.7
5 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 9 5 1 3 19 15 4 16 10.1
6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 9 5 1 3 12 9 3 16 12.4
7 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 9 5 1 3 10 7 3 16 11.4
8 BICSKEI TC BICSKEI TC 9 5 1 3 14 13 1 16 11
9 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 9 4 2 3 21 14 7 14 11.6
10 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 9 3 2 4 14 12 2 11 11.3
11 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 9 3 2 4 9 11 -2 11 11.2
12 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 3 2 4 13 16 -3 11 10.2
13 SC SOPRON SC SOPRON 9 3 2 4 12 15 -3 11 9.4
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 9 3 0 6 17 23 -6 9 10.9
15 ZTE FC II. ZTE FC II. 9 1 6 2 12 17 -5 9 11
16 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 9 2 2 5 13 13 0 8 9.4
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 9 2 2 5 12 16 -4 8 10.2
18 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 9 1 3 5 11 21 -10 6 7.4
19 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 9 1 1 7 10 27 -17 4 8.8
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 9 0 1 8 7 26 -19 1 10.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 5 3 1 1 5 2 3 10 4 3 1 0 5 1 4 10 9 6 2 1 10 3 7 20
2 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 5 3 2 0 5 0 5 11 4 2 2 0 2 0 2 8 9 5 4 0 7 0 7 19
3 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 5 3 2 0 6 3 3 11 4 2 0 2 2 4 -2 6 9 5 2 2 8 7 1 17
4 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 3 2 1 0 5 2 3 7 6 2 3 1 3 2 1 9 9 4 4 1 8 4 4 16
5 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 5 2 3 0 6 3 3 9 4 2 1 1 2 1 1 7 9 4 4 1 8 4 4 16
6 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 5 2 2 1 3 2 1 8 4 2 2 0 4 2 2 8 9 4 4 1 7 4 3 16
7 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 5 3 2 0 8 0 8 11 4 1 1 2 3 3 0 4 9 4 3 2 11 3 8 15
8 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 5 3 1 1 4 2 2 10 4 1 2 1 2 2 0 5 9 4 3 2 6 4 2 15
9 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 5 3 1 1 5 1 4 10 4 1 1 2 1 3 -2 4 9 4 2 3 6 4 2 14
10 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 5 2 1 2 3 3 0 7 4 1 1 2 2 4 -2 4 9 3 2 4 5 7 -2 11
11 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 1 2 1 2 2 0 5 5 1 3 1 2 2 0 6 9 2 5 2 4 4 0 11
12 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 4 1 3 0 4 3 1 6 5 1 2 2 1 4 -3 5 9 2 5 2 5 7 -2 11
13 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 4 1 1 2 5 4 1 4 5 2 0 3 4 5 -1 6 9 3 1 5 9 9 0 10
14 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 4 1 1 2 3 2 1 4 5 1 3 1 1 2 -1 6 9 2 4 3 4 4 0 10
15 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 4 2 0 2 3 3 0 6 5 0 3 2 2 4 -2 3 9 2 3 4 5 7 -2 9
16 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 2 1 1 8 5 3 7 5 0 1 4 2 7 -5 1 9 2 2 5 10 12 -2 8
17 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 1 3 1 1 1 0 6 4 0 1 3 2 6 -4 1 9 1 4 4 3 7 -4 7
18 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 6 1 2 3 3 6 -3 5 3 0 1 2 1 9 -8 1 9 1 3 5 4 15 -11 6
19 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 2 0 2 0 0 0 0 2 7 0 3 4 3 9 -6 3 9 0 5 4 3 9 -6 5
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 5 0 1 4 0 4 -4 1 4 0 1 3 4 9 -5 1 9 0 2 7 4 13 -9 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 5 5 0 0 15 0 15 15 4 3 1 0 9 3 6 10 9 8 1 0 24 3 21 25
2 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 5 4 1 0 11 1 10 13 4 3 1 0 5 1 4 10 9 7 2 0 16 2 14 23
3 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 5 3 0 2 11 6 5 9 4 4 0 0 10 1 9 12 9 7 0 2 21 7 14 21
4 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 5 4 1 0 11 6 5 13 4 1 1 2 4 9 -5 4 9 5 2 2 15 15 0 17
5 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 4 2 1 1 10 9 1 7 5 3 0 2 9 6 3 9 9 5 1 3 19 15 4 16
6 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 3 0 1 7 3 4 9 5 2 1 2 5 6 -1 7 9 5 1 3 12 9 3 16
7 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 5 3 0 2 5 3 2 9 4 2 1 1 5 4 1 7 9 5 1 3 10 7 3 16
8 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 3 3 0 0 7 2 5 9 6 2 1 3 7 11 -4 7 9 5 1 3 14 13 1 16
9 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 5 3 1 1 15 9 6 10 4 1 1 2 6 5 1 4 9 4 2 3 21 14 7 14
10 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 4 1 2 1 6 5 1 5 5 2 0 3 8 7 1 6 9 3 2 4 14 12 2 11
11 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 5 1 2 2 6 7 -1 5 4 2 0 2 3 4 -1 6 9 3 2 4 9 11 -2 11
12 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 2 1 2 6 7 -1 7 4 1 1 2 7 9 -2 4 9 3 2 4 13 16 -3 11
13 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 5 1 2 2 7 9 -2 5 4 2 0 2 5 6 -1 6 9 3 2 4 12 15 -3 11
14 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 3 0 1 12 7 5 9 5 0 0 5 5 16 -11 0 9 3 0 6 17 23 -6 9
15 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 4 1 3 0 9 8 1 6 5 0 3 2 3 9 -6 3 9 1 6 2 12 17 -5 9
16 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 4 1 1 2 7 4 3 4 5 1 1 3 6 9 -3 4 9 2 2 5 13 13 0 8
17 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 5 2 0 3 8 8 0 6 4 0 2 2 4 8 -4 2 9 2 2 5 12 16 -4 8
18 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 2 1 0 1 3 2 1 3 7 0 3 4 8 19 -11 3 9 1 3 5 11 21 -10 6
19 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 6 1 1 4 7 12 -5 4 3 0 0 3 3 15 -12 0 9 1 1 7 10 27 -17 4
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 5 0 1 4 2 9 -7 1 4 0 0 4 5 17 -12 0 9 0 1 8 7 26 -19 1
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 3--0 - 1--0 - 3---0 - 2------0 - 0
BKV ELŐRE
---2 - 1--0 - 1-3 - 40 - 1----3 - 1----
BICSKEI TC
-3 - 0----2 - 1-----2 - 1------
ÉRDI VSE
--2 - 0-2 - 00 - 0-----2 - 1------5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 2-------------1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 1----0 - 1--3 - 2--1 - 2-----1 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
-----0 - 1---3 - 1---------
KOMÁROM VSE
---0 - 11 - 0-3 - 1-1 - 00 - 1---------
LIPÓT PÉKSÉG SE
------2 - 2---3 - 1-4 - 2-6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0--1 - 1-----------0 - 1-1 - 2-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 12 - 1-------------2 - 1
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2----1 - 1---0 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2---------5 - 22 - 2---0 - 3--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4----3 - 10 - 0--0 - 12 - 1----
SC SOPRON
------1 - 1-1 - 1---1 - 2--0 - 4-4 - 1-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4-------------3 - 11 - 2-3 - 0-
TATABÁNYAI SC
--2 - 0---6 - 1-1 - 0---1 - 3---1 - 2--
III. KER. TVE
------3 - 0--1 - 0-7 - 0--3 - 01 - 0---
VLS VESZPRÉM
--2 - 0--2 - 1--3 - 2---2 - 1----2 - 2-
ZTE FC II.
-1 - 12 - 2---4 - 32 - 2-----------

Meccsek

BKV ELŐRE

2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2020. 08. 09. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Stadion
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Stadion
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 26. 18:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 08. 26. 18:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
BKV ELŐRE
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Stadion
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BKV ELŐRE
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Stadion
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
SC SOPRON
2020. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BKV ELŐRE
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Stadion
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
11. 01. 11:00
BKV ELŐRE
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Stadion
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
11. 08. 13:30
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Stadion
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
11. 14. 13:30
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
11. 22. 13:00
BKV ELŐRE
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
11. 29. 13:00
BKV ELŐRE
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Stadion
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
12. 06. 13:00
ZTE FC II.
2021. 02. 28.
MTE-1904 Sporttelep
2021. 02. 28.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
02. 28.
BKV ELŐRE
2021. 03. 07.
BKV Előre Stadion
2021. 03. 07.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
03. 07.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 03. 14.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 03. 14.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
03. 14.
BKV ELŐRE
2021. 03. 21.
BKV Előre Stadion
2021. 03. 21.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
03. 21.
BICSKEI TC
2021. 03. 28.
ESK Ménfőcsanak
2021. 03. 28.
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
03. 28.
BKV ELŐRE
2021. 04. 04.
BKV Előre Stadion
2021. 04. 04.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
04. 04.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 11.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 11.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
04. 11.
BKV ELŐRE
2021. 04. 14.
BKV Előre Stadion
2021. 04. 14.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
04. 14.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 18.
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 18.
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
04. 18.
BKV ELŐRE
2021. 04. 25.
BKV Előre Stadion
2021. 04. 25.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
04. 25.
III. KER. TVE
2021. 04. 28.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 28.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
04. 28.
BKV ELŐRE
2021. 05. 02.
BKV Előre Stadion
2021. 05. 02.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 02.
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 09.
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 09.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
05. 09.
BKV ELŐRE
2021. 05. 12.
BKV Előre Stadion
2021. 05. 12.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 12.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 16.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 16.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
05. 16.
BKV ELŐRE
2021. 05. 23.
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 05. 23.
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
05. 23.
BKV ELŐRE
2021. 05. 30.
BKV Előre Stadion
2021. 05. 30.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 30.
ÉRDI VSE

THSE-SZABADKIKÖTŐ

2020. 08. 02. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 02. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 09. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SC SOPRON
2020. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 16. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 23. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 23. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
11. 25. 13:00
ÉRDI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 10. 04. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ZTE FC II.
2020. 10. 10. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 10. 18. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 10. 25. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
INFO
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 01. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
11. 01. 13:30
BICSKEI TC
2020. 11. 08. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2020. 11. 08. 14:30
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
11. 08. 14:30
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 14. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
11. 14. 13:30
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 22. 13:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
2020. 11. 22. 13:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
11. 22. 13:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 29. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
11. 29. 13:00
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 12. 06. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 12. 06. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
12. 06. 15:30
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 02. 28.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 02. 28.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
02. 28.
III. KER. TVE
2021. 03. 07.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 03. 07.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
03. 07.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 03. 14.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 03. 14.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
03. 14.
NAGYATÁDI FC
2021. 03. 21.
Veszprémi Városi Stadion
2021. 03. 21.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
03. 21.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 03. 28.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 03. 28.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
03. 28.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 04.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 04.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
04. 04.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 11.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 11.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
04. 11.
BKV ELŐRE
2021. 04. 14.
Érdi Sporttelep
2021. 04. 14.
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
04. 14.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 18.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 18.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
04. 18.
KOMÁROM VSE
2021. 04. 25.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 04. 25.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
04. 25.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 28.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 28.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
04. 28.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 02.
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 02.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
05. 02.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 09.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 09.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 09.
FC NAGYKANIZSA
2021. 05. 12.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2021. 05. 12.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
05. 12.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 16.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 16.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 16.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 05. 23.
Perutz Stadion
2021. 05. 23.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
05. 23.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 30.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple