Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 10. forduló

2020.09.13 - 17:30

Sopron, Soproni Városi Stadion

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
SOMOGYI SÁRA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DOMJÁN DÁVID, RÓZSÁS RITA
SC SOPRON
BALATONFÜREDI FC
90'
45'

Gólok

JAKAB DÁVID

53'

1 - 0

 

KERESZTES KRISZTIÁN

71'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 10 9 1 0 26 3 23 28 11
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 10 8 2 0 19 4 15 26 11.1
3 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 10 7 0 3 21 8 13 21 10.2
4 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 10 6 2 2 16 15 1 20 8.8
5 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 10 6 1 3 15 10 5 19 12.5
6 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 10 5 2 3 20 16 4 17 9.7
7 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 10 5 2 3 11 8 3 17 10.7
8 BICSKEI TC BICSKEI TC 10 5 1 4 15 16 -1 16 10.8
9 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 10 4 3 3 24 17 7 15 12
10 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 10 4 2 4 14 12 2 14 11.6
11 SC SOPRON SC SOPRON 10 4 2 4 14 15 -1 14 10.8
12 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 10 3 2 5 16 14 2 11 10.4
13 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 10 3 2 5 15 17 -2 11 11.5
14 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 10 3 2 5 13 18 -5 11 9
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 10 3 0 7 19 26 -7 9 9.9
16 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 10 2 3 5 15 19 -4 9 10.3
17 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 10 2 3 5 14 23 -9 9 8.5
18 ZTE FC II. ZTE FC II. 10 1 6 3 13 20 -7 9 11
19 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 10 1 1 8 12 30 -18 4 9.5
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 10 0 1 9 7 28 -21 1 10.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 5 3 2 0 5 0 5 11 5 3 2 0 4 1 3 11 10 6 4 0 9 1 8 22
2 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 6 3 2 1 5 2 3 11 4 3 1 0 5 1 4 10 10 6 3 1 10 3 7 21
3 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 4 3 1 0 6 2 4 10 6 2 3 1 3 2 1 9 10 5 4 1 9 4 5 19
4 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 6 4 2 0 9 0 9 14 4 1 1 2 3 3 0 4 10 5 3 2 12 3 9 18
5 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 5 3 1 1 4 2 2 10 5 2 2 1 5 3 2 8 10 5 3 2 9 5 4 18
6 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 5 3 2 0 6 3 3 11 5 2 1 2 2 4 -2 7 10 5 3 2 8 7 1 18
7 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 5 3 1 1 5 1 4 10 5 2 1 2 3 3 0 7 10 5 2 3 8 4 4 17
8 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 6 2 3 1 6 5 1 9 4 2 1 1 2 1 1 7 10 4 4 2 8 6 2 16
9 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 5 2 2 1 3 2 1 8 5 2 2 1 4 3 1 8 10 4 4 2 7 5 2 16
10 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 5 2 1 2 6 4 2 7 5 2 0 3 4 5 -1 6 10 4 1 5 10 9 1 13
11 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 6 2 2 2 3 3 0 8 4 1 1 2 2 4 -2 4 10 3 3 4 5 7 -2 12
12 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 4 1 3 0 4 3 1 6 6 1 3 2 1 4 -3 6 10 2 6 2 5 7 -2 12
13 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 5 1 2 2 3 2 1 5 5 1 3 1 1 2 -1 6 10 2 5 3 4 4 0 11
14 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 1 2 1 2 2 0 5 6 1 3 2 2 3 -1 6 10 2 5 3 4 5 -1 11
15 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 5 2 0 3 4 6 -2 6 5 0 3 2 2 4 -2 3 10 2 3 5 6 10 -4 9
16 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 5 2 1 2 9 7 2 7 5 0 1 4 2 7 -5 1 10 2 2 6 11 14 -3 8
17 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 2 0 2 0 0 0 0 2 8 1 3 4 5 10 -5 6 10 1 5 4 5 10 -5 8
18 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 1 3 1 1 1 0 6 5 0 1 4 2 7 -5 1 10 1 4 5 3 8 -5 7
19 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 7 1 2 4 4 8 -4 5 3 0 1 2 1 9 -8 1 10 1 3 6 5 17 -12 6
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 5 0 1 4 0 4 -4 1 5 0 2 3 4 9 -5 2 10 0 3 7 4 13 -9 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 6 6 0 0 17 0 17 18 4 3 1 0 9 3 6 10 10 9 1 0 26 3 23 28
2 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 5 4 1 0 11 1 10 13 5 4 1 0 8 3 5 13 10 8 2 0 19 4 15 26
3 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 6 3 0 3 11 7 4 9 4 4 0 0 10 1 9 12 10 7 0 3 21 8 13 21
4 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 5 4 1 0 11 6 5 13 5 2 1 2 5 9 -4 7 10 6 2 2 16 15 1 20
5 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 3 0 1 7 3 4 9 6 3 1 2 8 7 1 10 10 6 1 3 15 10 5 19
6 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 5 2 2 1 11 10 1 8 5 3 0 2 9 6 3 9 10 5 2 3 20 16 4 17
7 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 5 3 0 2 5 3 2 9 5 2 2 1 6 5 1 8 10 5 2 3 11 8 3 17
8 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 4 3 0 1 8 5 3 9 6 2 1 3 7 11 -4 7 10 5 1 4 15 16 -1 16
9 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 6 3 2 1 18 12 6 11 4 1 1 2 6 5 1 4 10 4 3 3 24 17 7 15
10 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 5 1 2 2 6 7 -1 5 5 3 0 2 8 5 3 9 10 4 2 4 14 12 2 14
11 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 6 2 2 2 9 9 0 8 4 2 0 2 5 6 -1 6 10 4 2 4 14 15 -1 14
12 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 5 2 1 2 10 5 5 7 5 1 1 3 6 9 -3 4 10 3 2 5 16 14 2 11
13 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 5 1 2 2 7 10 -3 5 5 2 0 3 8 7 1 6 10 3 2 5 15 17 -2 11
14 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 2 1 2 6 7 -1 7 5 1 1 3 7 11 -4 4 10 3 2 5 13 18 -5 11
15 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 5 3 0 2 14 10 4 9 5 0 0 5 5 16 -11 0 10 3 0 7 19 26 -7 9
16 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 5 2 0 3 8 8 0 6 5 0 3 2 7 11 -4 3 10 2 3 5 15 19 -4 9
17 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 2 1 0 1 3 2 1 3 8 1 3 4 11 21 -10 6 10 2 3 5 14 23 -9 9
18 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 4 1 3 0 9 8 1 6 6 0 3 3 4 12 -8 3 10 1 6 3 13 20 -7 9
19 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 7 1 1 5 9 15 -6 4 3 0 0 3 3 15 -12 0 10 1 1 8 12 30 -18 4
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 5 0 1 4 2 9 -7 1 5 0 0 5 5 19 -14 0 10 0 1 9 7 28 -21 1
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 3--0 - 1--0 - 3---0 - 2------0 - 0
BKV ELŐRE
---2 - 1--0 - 1-3 - 40 - 1----3 - 1----
BICSKEI TC
-3 - 0----2 - 1--1 - 3--2 - 1------
ÉRDI VSE
--2 - 0-2 - 00 - 0-----2 - 1------5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 21 - 5------------1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 1----0 - 1--3 - 2--1 - 2-----1 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
-----0 - 1---3 - 1---------
KOMÁROM VSE
---0 - 11 - 0-3 - 1-1 - 00 - 1---------
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3----2 - 2---3 - 1-4 - 2-6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0--1 - 1-----------0 - 1-1 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 12 - 1-------------2 - 1
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2-2 - 3--1 - 1---0 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2-----1 - 1---5 - 22 - 2---0 - 3--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4----3 - 10 - 0--0 - 12 - 1----
SC SOPRON
2 - 0-----1 - 1-1 - 1---1 - 2--0 - 4-4 - 1-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4--2 - 3----------3 - 11 - 2-3 - 0-
TATABÁNYAI SC
--2 - 0---6 - 1-1 - 0---1 - 3---1 - 20 - 1-
III. KER. TVE
------3 - 0--1 - 0-7 - 0-2 - 03 - 01 - 0---
VLS VESZPRÉM
--2 - 0--2 - 1--3 - 2---2 - 1----2 - 2-
ZTE FC II.
-1 - 12 - 2---4 - 32 - 2-----------

Meccsek

SC SOPRON

2020. 08. 02. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 08. 09. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SC SOPRON
2020. 08. 12. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 08. 16. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 23. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
SC SOPRON
2020. 08. 26. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SC SOPRON
2020. 09. 05. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 09. 05. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
VLS VESZPRÉM
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SC SOPRON
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BALATONFÜREDI FC
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
SC SOPRON
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ÉRDI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SC SOPRON
2020. 10. 18. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 18. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ZTE FC II.
2020. 10. 25. 13:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SC SOPRON
2020. 11. 01. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 11. 01. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 11. 08. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 11. 08. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
SC SOPRON
2020. 11. 18. 17:00
Soproni Városi Stadion
2020. 11. 18. 17:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BICSKEI TC
2020. 11. 22. 11:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 11. 22. 11:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
SC SOPRON
2020. 11. 29. 14:00
Perutz Stadion
2020. 11. 29. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SC SOPRON
2020. 12. 06. 13:30
Soproni Városi Stadion
2020. 12. 06. 13:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 02. 28. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 02. 28. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
SC SOPRON
2021. 03. 07. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
SC SOPRON
2021. 03. 14. 14:00
Soproni Városi Stadion
2021. 03. 14. 14:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
III. KER. TVE
2021. 03. 21. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 03. 21. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
SC SOPRON
2021. 03. 27. 14:00
Soproni Városi Stadion
2021. 03. 27. 14:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 04. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 04. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
SC SOPRON
2021. 04. 11. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 11. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 14. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SC SOPRON
2021. 04. 18. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 18. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BKV ELŐRE
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SC SOPRON
2021. 04. 28. 17:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
KOMÁROM VSE
2021. 05. 02. 11:00
ZTE Aréna
2021. 05. 02. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
SC SOPRON
2021. 05. 09. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 09. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 12. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 12. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
SC SOPRON
2021. 05. 16. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 16. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
FC NAGYKANIZSA
2021. 05. 23. 18:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
SC SOPRON
2021. 05. 30. 18:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK

BALATONFÜREDI FC

2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ZTE FC II.
2020. 08. 09. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 12. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 16. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 23. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BICSKEI TC
2020. 08. 26. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 08. 26. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BALATONFÜREDI FC
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BALATONFÜREDI FC
2020. 09. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
III. KER. TVE
2020. 10. 04. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 04. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 10. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 18. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 18. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 01. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ÉRDI VSE
2020. 11. 22. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 29. 13:00
ZTE Aréna
2020. 11. 29. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
BALATONFÜREDI FC
2020. 12. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 02. 28. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 02. 28. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BALATONFÜREDI FC
2021. 03. 07. 14:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
FC NAGYKANIZSA
2021. 03. 14. 14:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
BALATONFÜREDI FC
2021. 03. 21. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 03. 27. 15:00
Perutz Stadion
2021. 03. 27. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 04. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 14. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SC SOPRON
2021. 04. 18. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 25. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 28. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 28. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 12. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BKV ELŐRE
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 30. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
KOMÁROM VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->