Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 10. forduló

2020.11.25 - 13:00

Budapest, Szabadkikötő SE Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
ÚJHELYI TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABÓ FERENC SZILÁRD, BALLA LEVENTE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
90'
45'

Gólok

FÖLDI DÁNIEL

28'

1 - 0

 

 

1 - 1

35'

POPOV PATRIK

 

1 - 2

45'

MOLNÁR BENCE BENDEGÚZ
FARKAS ZOLTÁN GYULA

68'

2 - 2

 

 

2 - 3

90'

POPOV PATRIK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 10 9 1 0 26 3 23 28 11
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 10 8 2 0 19 4 15 26 11.1
3 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 10 7 0 3 21 8 13 21 10.2
4 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 10 6 2 2 16 15 1 20 8.8
5 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 10 6 1 3 15 10 5 19 12.5
6 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 10 5 2 3 20 16 4 17 9.7
7 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 10 5 2 3 11 8 3 17 10.7
8 BICSKEI TC BICSKEI TC 10 5 1 4 15 16 -1 16 10.8
9 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 10 4 3 3 24 17 7 15 12
10 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 10 4 2 4 14 12 2 14 11.6
11 SC SOPRON SC SOPRON 10 4 2 4 14 15 -1 14 10.8
12 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 10 3 2 5 16 14 2 11 10.4
13 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 10 3 2 5 15 17 -2 11 11.5
14 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 10 3 2 5 13 18 -5 11 9
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 10 3 0 7 19 26 -7 9 9.9
16 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 10 2 3 5 15 19 -4 9 10.3
17 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 10 2 3 5 14 23 -9 9 8.5
18 ZTE FC II. ZTE FC II. 10 1 6 3 13 20 -7 9 11
19 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 10 1 1 8 12 30 -18 4 9.5
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 10 0 1 9 7 28 -21 1 10.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 5 3 2 0 5 0 5 11 5 3 2 0 4 1 3 11 10 6 4 0 9 1 8 22
2 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 6 3 2 1 5 2 3 11 4 3 1 0 5 1 4 10 10 6 3 1 10 3 7 21
3 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 4 3 1 0 6 2 4 10 6 2 3 1 3 2 1 9 10 5 4 1 9 4 5 19
4 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 6 4 2 0 9 0 9 14 4 1 1 2 3 3 0 4 10 5 3 2 12 3 9 18
5 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 5 3 1 1 4 2 2 10 5 2 2 1 5 3 2 8 10 5 3 2 9 5 4 18
6 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 5 3 2 0 6 3 3 11 5 2 1 2 2 4 -2 7 10 5 3 2 8 7 1 18
7 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 5 3 1 1 5 1 4 10 5 2 1 2 3 3 0 7 10 5 2 3 8 4 4 17
8 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 6 2 3 1 6 5 1 9 4 2 1 1 2 1 1 7 10 4 4 2 8 6 2 16
9 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 5 2 2 1 3 2 1 8 5 2 2 1 4 3 1 8 10 4 4 2 7 5 2 16
10 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 5 2 1 2 6 4 2 7 5 2 0 3 4 5 -1 6 10 4 1 5 10 9 1 13
11 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 6 2 2 2 3 3 0 8 4 1 1 2 2 4 -2 4 10 3 3 4 5 7 -2 12
12 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 4 1 3 0 4 3 1 6 6 1 3 2 1 4 -3 6 10 2 6 2 5 7 -2 12
13 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 5 1 2 2 3 2 1 5 5 1 3 1 1 2 -1 6 10 2 5 3 4 4 0 11
14 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 1 2 1 2 2 0 5 6 1 3 2 2 3 -1 6 10 2 5 3 4 5 -1 11
15 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 5 2 0 3 4 6 -2 6 5 0 3 2 2 4 -2 3 10 2 3 5 6 10 -4 9
16 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 5 2 1 2 9 7 2 7 5 0 1 4 2 7 -5 1 10 2 2 6 11 14 -3 8
17 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 2 0 2 0 0 0 0 2 8 1 3 4 5 10 -5 6 10 1 5 4 5 10 -5 8
18 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 1 3 1 1 1 0 6 5 0 1 4 2 7 -5 1 10 1 4 5 3 8 -5 7
19 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 7 1 2 4 4 8 -4 5 3 0 1 2 1 9 -8 1 10 1 3 6 5 17 -12 6
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 5 0 1 4 0 4 -4 1 5 0 2 3 4 9 -5 2 10 0 3 7 4 13 -9 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 6 6 0 0 17 0 17 18 4 3 1 0 9 3 6 10 10 9 1 0 26 3 23 28
2 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 5 4 1 0 11 1 10 13 5 4 1 0 8 3 5 13 10 8 2 0 19 4 15 26
3 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 6 3 0 3 11 7 4 9 4 4 0 0 10 1 9 12 10 7 0 3 21 8 13 21
4 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 5 4 1 0 11 6 5 13 5 2 1 2 5 9 -4 7 10 6 2 2 16 15 1 20
5 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 3 0 1 7 3 4 9 6 3 1 2 8 7 1 10 10 6 1 3 15 10 5 19
6 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 5 2 2 1 11 10 1 8 5 3 0 2 9 6 3 9 10 5 2 3 20 16 4 17
7 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 5 3 0 2 5 3 2 9 5 2 2 1 6 5 1 8 10 5 2 3 11 8 3 17
8 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 4 3 0 1 8 5 3 9 6 2 1 3 7 11 -4 7 10 5 1 4 15 16 -1 16
9 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 6 3 2 1 18 12 6 11 4 1 1 2 6 5 1 4 10 4 3 3 24 17 7 15
10 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 5 1 2 2 6 7 -1 5 5 3 0 2 8 5 3 9 10 4 2 4 14 12 2 14
11 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 6 2 2 2 9 9 0 8 4 2 0 2 5 6 -1 6 10 4 2 4 14 15 -1 14
12 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 5 2 1 2 10 5 5 7 5 1 1 3 6 9 -3 4 10 3 2 5 16 14 2 11
13 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 5 1 2 2 7 10 -3 5 5 2 0 3 8 7 1 6 10 3 2 5 15 17 -2 11
14 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 2 1 2 6 7 -1 7 5 1 1 3 7 11 -4 4 10 3 2 5 13 18 -5 11
15 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 5 3 0 2 14 10 4 9 5 0 0 5 5 16 -11 0 10 3 0 7 19 26 -7 9
16 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 5 2 0 3 8 8 0 6 5 0 3 2 7 11 -4 3 10 2 3 5 15 19 -4 9
17 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 2 1 0 1 3 2 1 3 8 1 3 4 11 21 -10 6 10 2 3 5 14 23 -9 9
18 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 4 1 3 0 9 8 1 6 6 0 3 3 4 12 -8 3 10 1 6 3 13 20 -7 9
19 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 7 1 1 5 9 15 -6 4 3 0 0 3 3 15 -12 0 10 1 1 8 12 30 -18 4
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 5 0 1 4 2 9 -7 1 5 0 0 5 5 19 -14 0 10 0 1 9 7 28 -21 1
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 3--0 - 1--0 - 3---0 - 2------0 - 0
BKV ELŐRE
---2 - 1--0 - 1-3 - 40 - 1----3 - 1----
BICSKEI TC
-3 - 0----2 - 1--1 - 3--2 - 1------
ÉRDI VSE
--2 - 0-2 - 00 - 0-----2 - 1------5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 21 - 5------------1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 1----0 - 1--3 - 2--1 - 2-----1 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
-----0 - 1---3 - 1---------
KOMÁROM VSE
---0 - 11 - 0-3 - 1-1 - 00 - 1---------
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3----2 - 2---3 - 1-4 - 2-6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0--1 - 1-----------0 - 1-1 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 12 - 1-------------2 - 1
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2-2 - 3--1 - 1---0 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2-----1 - 1---5 - 22 - 2---0 - 3--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4----3 - 10 - 0--0 - 12 - 1----
SC SOPRON
2 - 0-----1 - 1-1 - 1---1 - 2--0 - 4-4 - 1-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4--2 - 3----------3 - 11 - 2-3 - 0-
TATABÁNYAI SC
--2 - 0---6 - 1-1 - 0---1 - 3---1 - 20 - 1-
III. KER. TVE
------3 - 0--1 - 0-7 - 0-2 - 03 - 01 - 0---
VLS VESZPRÉM
--2 - 0--2 - 1--3 - 2---2 - 1----2 - 2-
ZTE FC II.
-1 - 12 - 2---4 - 32 - 2-----------

Meccsek

THSE-SZABADKIKÖTŐ

2020. 08. 02. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 02. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 09. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SC SOPRON
2020. 08. 12. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 16. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 23. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 23. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 10. 04. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ZTE FC II.
2020. 10. 10. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 10. 18. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 10. 25. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 01. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BICSKEI TC
2020. 11. 08. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 11. 08. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 14. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 22. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 29. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 12. 06. 13:30
Soproni Városi Stadion
2020. 12. 06. 13:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 02. 28. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 02. 28. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
III. KER. TVE
2021. 03. 06. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 03. 06. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 03. 14. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 03. 14. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
NAGYATÁDI FC
2021. 03. 21. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 03. 21. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 03. 27. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 03. 27. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 04. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 11. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 11. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BKV ELŐRE
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 18. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 18. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
KOMÁROM VSE
2021. 04. 25. 11:00
ZTE Aréna
2021. 04. 25. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 26. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 26. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 09. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 09. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC NAGYKANIZSA
2021. 05. 12. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 05. 12. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 16. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 16. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 05. 23. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 30. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ

ÉRDI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 09. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
ZTE FC II.
2020. 08. 16. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ÉRDI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ÉRDI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BICSKEI TC
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ÉRDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ÉRDI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TATABÁNYAI SC
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
ÉRDI VSE
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ÉRDI VSE
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ÉRDI VSE
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
ÉRDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE
2021. 02. 27. 13:00
ZTE Aréna
2021. 02. 27. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
ÉRDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ÉRDI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Érdi Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC NAGYKANIZSA
2021. 03. 27. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
ÉRDI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Érdi Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ÉRDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ÉRDI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SC SOPRON
2021. 04. 28. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2021. 05. 02. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 02. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
ÉRDI VSE
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ÉRDI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->