Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 12. forduló

2020.10.04 - 15:00

Lipót, Lipót SE Pékség sportkomplexuma

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
ALTORJAY ÁRON GELLÉRT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGY MÁRK, TÖRÖK BENCE
LIPÓT PÉKSÉG SE
KOMÁROM VSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

9'

TÓTH PATRIK ALEX
SZABÓ LUKAS

46'

1 - 1

 

VARGA TAMÁS

50'

2 - 1

 

SZABÓ LUKAS

88'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 12 10 1 1 28 5 23 31 12.4
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 12 8 2 2 22 9 13 26 10.8
3 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 12 8 0 4 23 11 12 24 11.7
4 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 12 7 3 2 22 16 6 24 10.7
5 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 12 7 2 3 17 10 7 23 12.2
6 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 12 6 3 3 30 20 10 21 10.8
7 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 12 6 2 4 15 13 2 20 11.2
8 SC SOPRON SC SOPRON 12 6 2 4 17 16 1 20 10.8
9 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 12 5 3 4 20 17 3 18 9.5
10 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 12 5 3 4 17 14 3 18 11.3
11 BICSKEI TC BICSKEI TC 12 5 2 5 17 19 -2 17 10.6
12 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 12 4 3 5 20 18 2 15 11.6
13 ZTE FC II. ZTE FC II. 12 3 6 3 16 20 -4 15 11.8
14 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 12 4 2 6 16 20 -4 14 9.8
15 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 12 3 3 6 17 17 0 12 9.7
16 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 12 2 4 6 15 28 -13 10 7.6
17 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 12 3 0 9 21 31 -10 9 9.6
18 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 12 2 3 7 15 21 -6 9 9.5
19 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 12 2 1 9 11 29 -18 7 9.2
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 12 1 1 10 12 37 -25 4 9.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 7 5 2 0 8 3 5 17 5 2 1 2 2 4 -2 7 12 7 3 2 10 7 3 24
2 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 6 3 3 0 7 2 5 12 6 3 3 0 5 2 3 12 12 6 6 0 12 4 8 24
3 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 7 3 2 2 5 3 2 11 5 3 2 0 5 1 4 11 12 6 4 2 10 4 6 22
4 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 6 3 2 1 5 3 2 11 6 3 2 1 6 3 3 11 12 6 4 2 11 6 5 22
5 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 6 3 2 1 5 3 2 11 6 3 2 1 5 3 2 11 12 6 4 2 10 6 4 22
6 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 5 3 2 0 6 2 4 11 7 2 4 1 4 3 1 10 12 5 6 1 10 5 5 21
7 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 7 4 3 0 9 0 9 15 5 1 1 3 3 5 -2 4 12 5 4 3 12 5 7 19
8 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 6 3 2 1 5 1 4 11 6 2 2 2 3 3 0 8 12 5 4 3 8 4 4 19
9 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 7 2 3 2 6 6 0 9 5 2 2 1 4 3 1 8 12 4 5 3 10 9 1 17
10 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 4 1 3 0 4 3 1 6 8 2 4 2 2 4 -2 10 12 3 7 2 6 7 -1 16
11 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 7 2 3 2 6 4 2 9 5 2 0 3 4 5 -1 6 12 4 3 5 10 9 1 15
12 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 7 2 3 2 4 4 0 9 5 1 2 2 2 4 -2 5 12 3 5 4 6 8 -2 14
13 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 5 2 0 3 4 6 -2 6 7 1 4 2 3 4 -1 7 12 3 4 5 7 10 -3 13
14 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 1 3 1 2 2 0 6 7 1 4 2 2 3 -1 7 12 2 7 3 4 5 -1 13
15 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 6 1 2 3 3 3 0 5 6 1 4 1 1 2 -1 7 12 2 6 4 4 5 -1 12
16 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 6 1 1 4 2 4 -2 4 6 1 2 3 5 9 -4 5 12 2 3 7 7 13 -6 9
17 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 6 1 4 1 1 1 0 7 6 0 2 4 2 7 -5 2 12 1 6 5 3 8 -5 9
18 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 2 1 3 9 8 1 7 6 0 1 5 3 9 -6 1 12 2 2 8 12 17 -5 8
19 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 3 0 2 1 0 1 -1 2 9 1 3 5 5 11 -6 6 12 1 5 6 5 12 -7 8
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 8 1 3 4 4 8 -4 6 4 0 1 3 1 10 -9 1 12 1 4 7 5 18 -13 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 7 7 0 0 18 0 18 21 5 3 1 1 10 5 5 10 12 10 1 1 28 5 23 31
2 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 6 4 1 1 13 4 9 13 6 4 1 1 9 5 4 13 12 8 2 2 22 9 13 26
3 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 7 3 0 4 11 9 2 9 5 5 0 0 12 2 10 15 12 8 0 4 23 11 12 24
4 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 7 5 2 0 17 7 10 17 5 2 1 2 5 9 -4 7 12 7 3 2 22 16 6 24
5 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 4 0 1 9 3 6 12 7 3 2 2 8 7 1 11 12 7 2 3 17 10 7 23
6 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 7 4 2 1 21 13 8 14 5 2 1 2 9 7 2 7 12 6 3 3 30 20 10 21
7 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 6 4 0 2 8 5 3 12 6 2 2 2 7 8 -1 8 12 6 2 4 15 13 2 20
8 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 7 3 2 2 11 10 1 11 5 3 0 2 6 6 0 9 12 6 2 4 17 16 1 20
9 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 7 2 3 2 11 11 0 9 5 3 0 2 9 6 3 9 12 5 3 4 20 17 3 18
10 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 6 2 2 2 8 8 0 8 6 3 1 2 9 6 3 10 12 5 3 4 17 14 3 18
11 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 5 3 1 1 9 6 3 10 7 2 1 4 8 13 -5 7 12 5 2 5 17 19 -2 17
12 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 5 1 2 2 7 10 -3 5 7 3 1 3 13 8 5 10 12 4 3 5 20 18 2 15
13 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 4 1 3 0 9 8 1 6 8 2 3 3 7 12 -5 9 12 3 6 3 16 20 -4 15
14 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 6 2 1 3 7 9 -2 7 6 2 1 3 9 11 -2 7 12 4 2 6 16 20 -4 14
15 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 6 2 2 2 11 6 5 8 6 1 1 4 6 11 -5 4 12 3 3 6 17 17 0 12
16 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 3 1 0 2 3 6 -3 3 9 1 4 4 12 22 -10 7 12 2 4 6 15 28 -13 10
17 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 3 0 3 14 12 2 9 6 0 0 6 7 19 -12 0 12 3 0 9 21 31 -10 9
18 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 6 2 0 4 8 9 -1 6 6 0 3 3 7 12 -5 3 12 2 3 7 15 21 -6 9
19 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 6 1 1 4 4 10 -6 4 6 1 0 5 7 19 -12 3 12 2 1 9 11 29 -18 7
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 8 1 1 6 9 17 -8 4 4 0 0 4 3 20 -17 0 12 1 1 10 12 37 -25 4
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 3--0 - 1--0 - 3---0 - 2----2 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
---2 - 1--0 - 1-3 - 40 - 1---0 - 13 - 1----
BICSKEI TC
-3 - 0-1 - 1--2 - 1--1 - 3--2 - 1------
ÉRDI VSE
--2 - 0-2 - 00 - 0-2 - 3---2 - 1------5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 21 - 5------------1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 12 - 1---0 - 1--3 - 2--1 - 2-----1 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
----0 - 40 - 1---3 - 1---------
KOMÁROM VSE
---0 - 11 - 0-3 - 1-1 - 00 - 1----3 - 2----
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3----2 - 23 - 1--3 - 1-4 - 2-6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0--1 - 1-1 - 1---------0 - 1-1 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 12 - 1----2 - 0--------2 - 1
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2-2 - 3--1 - 1--0 - 20 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2-----1 - 1--0 - 05 - 22 - 2---0 - 3-0 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4----3 - 10 - 0--0 - 12 - 11 - 2---
SC SOPRON
2 - 0--2 - 1--1 - 1-1 - 1---1 - 2--0 - 4-4 - 1-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4--2 - 3----------3 - 11 - 2-3 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 2-2 - 0---6 - 1-1 - 0---1 - 3---1 - 20 - 1-
III. KER. TVE
-1 - 0----3 - 0--1 - 0-7 - 0-2 - 03 - 01 - 0---
VLS VESZPRÉM
--2 - 0--2 - 11 - 1-3 - 2--5 - 02 - 1----2 - 2-
ZTE FC II.
-1 - 12 - 2---4 - 32 - 2-----------

Meccsek

LIPÓT PÉKSÉG SE

2020. 08. 02. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 02. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 12. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 08. 16. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 16. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
III. KER. TVE
2020. 08. 23. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 23. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 08. 26. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 26. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
NAGYATÁDI FC
2020. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BKV ELŐRE
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 04. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 10. 04. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
KOMÁROM VSE
2020. 10. 10. 15:00
ZTE Aréna
2020. 10. 10. 15:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 10. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 10. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 10. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 11. 01. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 11. 01. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
FC NAGYKANIZSA
2020. 11. 08. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 12. 02. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 12. 02. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 22. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 11. 22. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 29. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 12. 06. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 02. 28. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 02. 28. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
SC SOPRON
2021. 03. 07. 14:30
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 03. 14. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 03. 14. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
TATABÁNYAI SC
2021. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 03. 27. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 03. 27. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ÉRDI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 28. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 28. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ZTE FC II.
2021. 05. 02. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 05. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 12. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 16. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 05. 16. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BICSKEI TC
2021. 05. 23. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 30. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
LIPÓT PÉKSÉG SE

KOMÁROM VSE

2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2020. 08. 09. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 16. 17:30
ZTE Aréna
2020. 08. 16. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
KOMÁROM VSE
2020. 08. 23. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 26. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 26. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
KOMÁROM VSE
2020. 08. 30. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC NAGYKANIZSA
2020. 09. 16. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 09. 16. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
KOMÁROM VSE
2020. 09. 09. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 13. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 13. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
KOMÁROM VSE
2020. 09. 27. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 10. 04. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 10. 04. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
KOMÁROM VSE
2020. 10. 10. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SC SOPRON
2020. 10. 18. 14:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2020. 10. 25. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
TATABÁNYAI SC
2020. 11. 01. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 11. 01. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
KOMÁROM VSE
2020. 11. 08. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2020. 11. 22. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2020. 12. 06. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE
2021. 02. 28. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 02. 28. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
KOMÁROM VSE
2021. 03. 07. 11:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 03. 07. 11:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ZTE FC II.
2021. 03. 14. 14:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KOMÁROM VSE
2021. 04. 07. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 07. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 03. 27. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 03. 27. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
KOMÁROM VSE
2021. 04. 04. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BICSKEI TC
2021. 04. 11. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
KOMÁROM VSE
2021. 04. 14. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 18. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 18. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
KOMÁROM VSE
2021. 04. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 28. 17:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
KOMÁROM VSE
2021. 05. 02. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2021. 05. 09. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 09. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
KOMÁROM VSE
2021. 05. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 16. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 16. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
KOMÁROM VSE
2021. 05. 23. 18:00
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 30. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
KOMÁROM VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->