Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 13. forduló

2020.10.10 - 15:00

Budapest, BKV Előre Sporttelep (BKV Előre Stadion)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
DERDÁK MARCELL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KIRÁLY ZSOLT, NAGY VIKTOR
BKV ELŐRE
TATABÁNYAI SC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

66'

NÉMETH ATTILA CSABA
POKÓ AJTONY GERGELY

73'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 13 11 1 1 31 5 26 34 11.8
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 13 8 2 3 23 10 13 26 12.7
3 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 13 8 2 3 22 12 10 26 10
4 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 13 8 1 4 24 12 12 25 12.3
5 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 13 7 4 2 22 16 6 25 10.9
6 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 13 7 3 3 32 21 11 24 11.2
7 SC SOPRON SC SOPRON 13 7 2 4 20 17 3 23 10.8
8 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 13 6 3 4 19 14 5 21 11.2
9 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 13 6 2 5 16 16 0 20 10.8
10 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 13 5 3 5 25 18 7 18 11.7
11 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 13 5 3 5 20 19 1 18 9.3
12 BICSKEI TC BICSKEI TC 13 5 2 6 17 21 -4 17 10.6
13 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 13 4 3 6 16 20 -4 15 9.3
14 ZTE FC II. ZTE FC II. 13 3 6 4 17 22 -5 15 11.2
15 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 13 3 4 6 17 28 -11 13 7.8
16 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 13 3 3 7 17 22 -5 12 9.5
17 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 13 3 1 9 17 30 -13 10 10
18 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 13 2 4 7 16 22 -6 10 9.2
19 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 13 3 0 10 21 37 -16 9 9.2
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 13 1 1 11 13 43 -30 4 10.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 7 4 2 1 7 3 4 14 6 3 2 1 6 3 3 11 13 7 4 2 13 6 7 25
2 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 7 5 2 0 8 3 5 17 6 2 2 2 2 4 -2 8 13 7 4 2 10 7 3 25
3 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 7 3 3 1 7 3 4 12 6 3 3 0 5 2 3 12 13 6 6 1 12 5 7 24
4 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 7 3 2 2 5 3 2 11 6 3 3 0 5 1 4 12 13 6 5 2 10 4 6 23
5 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 7 3 3 1 5 3 2 12 6 3 2 1 5 3 2 11 13 6 5 2 10 6 4 23
6 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 7 4 3 0 9 0 9 15 6 2 1 3 4 5 -1 7 13 6 4 3 13 5 8 22
7 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 5 3 2 0 6 2 4 11 8 2 4 2 4 4 0 10 13 5 6 2 10 6 4 21
8 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 7 3 3 1 5 1 4 12 6 2 2 2 3 3 0 8 13 5 5 3 8 4 4 20
9 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 7 2 3 2 6 6 0 9 6 3 2 1 6 3 3 11 13 5 5 3 12 9 3 20
10 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 6 3 0 3 6 6 0 9 7 1 4 2 3 4 -1 7 13 4 4 5 9 10 -1 16
11 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 2 3 1 6 2 4 9 7 1 4 2 2 3 -1 7 13 3 7 3 8 5 3 16
12 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 5 1 3 1 4 5 -1 6 8 2 4 2 2 4 -2 10 13 3 7 3 6 9 -3 16
13 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 7 2 3 2 6 4 2 9 6 2 0 4 4 7 -3 6 13 4 3 6 10 11 -1 15
14 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 7 2 3 2 4 4 0 9 6 1 3 2 2 4 -2 6 13 3 6 4 6 8 -2 15
15 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 7 2 1 4 5 5 0 7 6 1 2 3 5 9 -4 5 13 3 3 7 10 14 -4 12
16 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 6 1 2 3 3 3 0 5 7 1 4 2 1 4 -3 7 13 2 6 5 4 7 -3 12
17 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 4 1 2 1 1 1 0 5 9 1 3 5 5 11 -6 6 13 2 5 6 6 12 -6 11
18 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 1 5 1 1 1 0 8 6 0 2 4 2 7 -5 2 13 1 7 5 3 8 -5 10
19 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 2 1 3 9 8 1 7 7 0 1 6 3 13 -10 1 13 2 2 9 12 21 -9 8
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 8 1 3 4 4 8 -4 6 5 0 1 4 2 13 -11 1 13 1 4 8 6 21 -15 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 7 7 0 0 18 0 18 21 6 4 1 1 13 5 8 13 13 11 1 1 31 5 26 34
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 5 0 1 15 3 12 15 7 3 2 2 8 7 1 11 13 8 2 3 23 10 13 26
3 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 7 4 1 2 13 7 6 13 6 4 1 1 9 5 4 13 13 8 2 3 22 12 10 26
4 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 7 3 0 4 11 9 2 9 6 5 1 0 13 3 10 16 13 8 1 4 24 12 12 25
5 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 7 5 2 0 17 7 10 17 6 2 2 2 5 9 -4 8 13 7 4 2 22 16 6 25
6 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 7 4 2 1 21 13 8 14 6 3 1 2 11 8 3 10 13 7 3 3 32 21 11 24
7 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 7 3 2 2 11 10 1 11 6 4 0 2 9 7 2 12 13 7 2 4 20 17 3 23
8 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 7 3 2 2 10 8 2 11 6 3 1 2 9 6 3 10 13 6 3 4 19 14 5 21
9 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 7 4 0 3 9 8 1 12 6 2 2 2 7 8 -1 8 13 6 2 5 16 16 0 20
10 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 6 2 2 2 12 10 2 8 7 3 1 3 13 8 5 10 13 5 3 5 25 18 7 18
11 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 7 2 3 2 11 11 0 9 6 3 0 3 9 8 1 9 13 5 3 5 20 19 1 18
12 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 5 3 1 1 9 6 3 10 8 2 1 5 8 15 -7 7 13 5 2 6 17 21 -4 17
13 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 2 2 3 7 9 -2 8 6 2 1 3 9 11 -2 7 13 4 3 6 16 20 -4 15
14 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 5 1 3 1 10 10 0 6 8 2 3 3 7 12 -5 9 13 3 6 4 17 22 -5 15
15 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 4 2 0 2 5 6 -1 6 9 1 4 4 12 22 -10 7 13 3 4 6 17 28 -11 13
16 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 6 2 2 2 11 6 5 8 7 1 1 5 6 16 -10 4 13 3 3 7 17 22 -5 12
17 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 7 2 1 4 10 11 -1 7 6 1 0 5 7 19 -12 3 13 3 1 9 17 30 -13 10
18 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 7 2 1 4 9 10 -1 7 6 0 3 3 7 12 -5 3 13 2 4 7 16 22 -6 10
19 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 3 0 3 14 12 2 9 7 0 0 7 7 25 -18 0 13 3 0 10 21 37 -16 9
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 8 1 1 6 9 17 -8 4 5 0 0 5 4 26 -22 0 13 1 1 11 13 43 -30 4
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 3--0 - 1--0 - 3--6 - 10 - 2----2 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
---2 - 1--0 - 1-3 - 40 - 1---0 - 13 - 11 - 1---
BICSKEI TC
-3 - 0-1 - 1--2 - 1--1 - 3--2 - 1------
ÉRDI VSE
--2 - 0-2 - 00 - 0-2 - 3---2 - 1----0 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 21 - 5---5 - 0--------1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 12 - 1---0 - 1--3 - 2-2 - 01 - 2-----1 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 0-0 - 40 - 1---3 - 1---------
KOMÁROM VSE
---0 - 11 - 0-3 - 1-1 - 00 - 1---1 - 33 - 2----
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3----2 - 23 - 1--3 - 1-4 - 2-6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0--1 - 1-1 - 1---------0 - 1-1 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 12 - 1----2 - 0----6 - 0---2 - 1
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2-2 - 3--1 - 1--0 - 20 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2-----1 - 1--0 - 05 - 22 - 2---0 - 3-0 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4----3 - 10 - 0--0 - 12 - 11 - 2-0 - 0-
SC SOPRON
2 - 0--2 - 1--1 - 1-1 - 1---1 - 2--0 - 4-4 - 1-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4--2 - 3----------3 - 11 - 2-3 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 2-2 - 0---6 - 1-1 - 0---1 - 3---1 - 20 - 1-
III. KER. TVE
-1 - 0----3 - 0--1 - 0-7 - 0-2 - 03 - 01 - 0---
VLS VESZPRÉM
--2 - 0--2 - 11 - 1-3 - 2--5 - 02 - 1----2 - 2-
ZTE FC II.
-1 - 12 - 2---4 - 32 - 21 - 2----------

Meccsek

BKV ELŐRE

2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2020. 08. 09. 17:30
ZTE Aréna
2020. 08. 09. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 26. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 08. 26. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
BKV ELŐRE
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BKV ELŐRE
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
SC SOPRON
2020. 10. 04. 15:00
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BKV ELŐRE
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ZTE FC II.
2021. 02. 28. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BKV ELŐRE
2021. 03. 07. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 03. 14. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 03. 14. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BKV ELŐRE
2021. 03. 21. 15:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BICSKEI TC
2021. 03. 27. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BKV ELŐRE
2021. 04. 04. 16:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 11. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 11. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BKV ELŐRE
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 18. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 18. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BKV ELŐRE
2021. 04. 25. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2021. 04. 28. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 28. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BKV ELŐRE
2021. 05. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 09. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 09. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BKV ELŐRE
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BKV ELŐRE
2021. 05. 23. 18:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BKV ELŐRE
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ÉRDI VSE

TATABÁNYAI SC

2020. 08. 02. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 02. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BICSKEI TC
2020. 08. 09. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 08. 09. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 12. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 12. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 08. 16. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 23. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 23. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 08. 26. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 30. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 30. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
III. KER. TVE
2020. 09. 05. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 09. 05. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 09. 09. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 09. 09. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 28. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 28. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
VLS VESZPRÉM
2020. 09. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 09. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 04. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 04. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
TATABÁNYAI SC
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 25. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
TATABÁNYAI SC
2020. 11. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 11. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
ZTE FC II.
2020. 11. 08. 13:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
TATABÁNYAI SC
2020. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 11. 22. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 11. 22. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
TATABÁNYAI SC
2020. 11. 29. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
TATABÁNYAI SC
2020. 12. 08. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 12. 08. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 02. 28. 14:00
Perutz Stadion
2021. 02. 28. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
TATABÁNYAI SC
2021. 03. 06. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 03. 06. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 03. 14. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 03. 14. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
TATABÁNYAI SC
2021. 03. 21. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 03. 21. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
SC SOPRON
2021. 03. 27. 15:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 04. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 04. 04. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 10. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 10. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 14. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 14. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 18. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 18. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 25. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 28. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 28. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BKV ELŐRE
2021. 05. 02. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 02. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
ÉRDI VSE
2021. 05. 09. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 09. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
KOMÁROM VSE
2021. 05. 12. 17:30
ZTE Aréna
2021. 05. 12. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
TATABÁNYAI SC
2021. 05. 16. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 16. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
TATABÁNYAI SC
2021. 05. 30. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 30. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
FC NAGYKANIZSA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->