Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 15. forduló

2020.12.02 - 13:00

Nagyatád, Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGYATÁDI FC
ÉRDI VSE
90'
30'
60'

Gólok

Csapatok

CSERÉK
VEZETŐEDZŐ
CSERÉK
VEZETŐEDZŐ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 15 13 1 1 38 6 32 40 11.9
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 15 10 2 3 33 10 23 32 11.7
3 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 15 10 2 3 27 12 15 32 10.4
4 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 15 8 5 2 27 18 9 29 11.7
5 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 15 8 3 4 34 27 7 27 10.5
6 SC SOPRON SC SOPRON 15 8 2 5 22 22 0 26 10.5
7 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 15 8 1 6 24 15 9 25 11.1
8 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 15 7 3 5 30 20 10 24 12.2
9 BICSKEI TC BICSKEI TC 15 7 2 6 21 21 0 23 11.3
10 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 15 7 2 6 18 19 -1 23 9.7
11 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 15 6 4 5 20 17 3 22 11
12 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 15 5 3 7 21 22 -1 18 9.5
13 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 15 4 5 6 24 31 -7 17 8.9
14 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 15 4 4 7 19 25 -6 16 10.1
15 ZTE FC II. ZTE FC II. 15 3 6 6 18 28 -10 15 10
16 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 15 4 2 9 22 33 -11 14 10.1
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 15 3 4 8 18 26 -8 13 9.8
18 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 15 3 3 9 18 30 -12 12 10
19 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 15 3 1 11 23 41 -18 10 9.3
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 15 1 1 13 14 48 -34 4 10.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 9 6 3 0 12 0 12 21 6 2 1 3 4 5 -1 7 15 8 4 3 16 5 11 28
2 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 8 5 2 1 8 4 4 17 7 3 2 2 3 4 -1 11 15 8 4 3 11 8 3 28
3 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 8 4 2 2 7 5 2 14 7 3 3 1 6 3 3 12 15 7 5 3 13 8 5 26
4 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 8 3 4 1 7 3 4 13 7 3 4 0 5 2 3 13 15 6 8 1 12 5 7 26
5 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 7 3 2 2 5 3 2 11 8 3 5 0 5 1 4 14 15 6 7 2 10 4 6 25
6 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 6 3 3 0 6 2 4 12 9 3 4 2 5 4 1 13 15 6 7 2 11 6 5 25
7 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 8 3 4 1 5 3 2 13 7 3 2 2 5 4 1 11 15 6 6 3 10 7 3 24
8 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 8 2 3 3 6 7 -1 9 7 4 2 1 8 3 5 14 15 6 5 4 14 10 4 23
9 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 7 3 3 1 8 2 6 12 8 2 4 2 3 3 0 10 15 5 7 3 11 5 6 22
10 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 8 3 3 2 5 2 3 12 7 2 3 2 3 3 0 9 15 5 6 4 8 5 3 21
11 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 7 3 0 4 6 7 -1 9 8 2 4 2 4 4 0 10 15 5 4 6 10 11 -1 19
12 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 5 1 3 1 4 5 -1 6 10 2 5 3 2 6 -4 11 15 3 8 4 6 11 -5 17
13 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 8 2 3 3 6 5 1 9 7 2 1 4 4 7 -3 7 15 4 4 7 10 12 -2 16
14 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 8 2 2 4 6 6 0 8 7 2 2 3 6 9 -3 8 15 4 4 7 12 15 -3 16
15 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 8 2 4 2 4 4 0 10 7 1 3 3 2 6 -4 6 15 3 7 5 6 10 -4 16
16 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 5 2 2 1 2 1 1 8 10 1 4 5 6 12 -6 7 15 3 6 6 8 13 -5 15
17 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 7 2 2 3 9 8 1 8 8 1 1 6 4 13 -9 4 15 3 3 9 13 21 -8 12
18 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 7 1 2 4 3 4 -1 5 8 1 4 3 1 5 -4 7 15 2 6 7 4 9 -5 12
19 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 1 6 1 2 2 0 9 7 0 3 4 3 8 -5 3 15 1 9 5 5 10 -5 12
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 10 1 5 4 4 8 -4 8 5 0 1 4 2 13 -11 1 15 1 6 8 6 21 -15 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 9 9 0 0 25 1 24 27 6 4 1 1 13 5 8 13 15 13 1 1 38 6 32 40
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 7 6 0 1 19 3 16 18 8 4 2 2 14 7 7 14 15 10 2 3 33 10 23 32
3 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 8 5 1 2 15 7 8 16 7 5 1 1 12 5 7 16 15 10 2 3 27 12 15 32
4 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 8 5 3 0 19 9 10 18 7 3 2 2 8 9 -1 11 15 8 5 2 27 18 9 29
5 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 8 4 2 2 21 19 2 14 7 4 1 2 13 8 5 13 15 8 3 4 34 27 7 27
6 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 8 4 2 2 13 11 2 14 7 4 0 3 9 11 -2 12 15 8 2 5 22 22 0 26
7 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 7 3 0 4 11 9 2 9 8 5 1 2 13 6 7 16 15 8 1 6 24 15 9 25
8 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 7 3 2 2 15 11 4 11 8 4 1 3 15 9 6 13 15 7 3 5 30 20 10 24
9 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 6 4 1 1 10 6 4 13 9 3 1 5 11 15 -4 10 15 7 2 6 21 21 0 23
10 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 8 5 0 3 10 8 2 15 7 2 2 3 8 11 -3 8 15 7 2 6 18 19 -1 23
11 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 8 3 2 3 10 10 0 11 7 3 2 2 10 7 3 11 15 6 4 5 20 17 3 22
12 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 8 2 3 3 12 13 -1 9 7 3 0 4 9 9 0 9 15 5 3 7 21 22 -1 18
13 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 5 3 0 2 10 7 3 9 10 1 5 4 14 24 -10 8 15 4 5 6 24 31 -7 17
14 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 2 3 3 9 11 -2 9 7 2 1 4 10 14 -4 7 15 4 4 7 19 25 -6 16
15 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 5 1 3 1 10 10 0 6 10 2 3 5 8 18 -10 9 15 3 6 6 18 28 -10 15
16 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 8 3 1 4 13 12 1 10 7 1 1 5 9 21 -12 4 15 4 2 9 22 33 -11 14
17 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 8 2 1 5 9 13 -4 7 7 1 3 3 9 13 -4 6 15 3 4 8 18 26 -8 13
18 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 7 2 2 3 11 9 2 8 8 1 1 6 7 21 -14 4 15 3 3 9 18 30 -12 12
19 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 7 3 1 3 15 13 2 10 8 0 0 8 8 28 -20 0 15 3 1 11 23 41 -18 10
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 10 1 1 8 10 22 -12 4 5 0 0 5 4 26 -22 0 15 1 1 13 14 48 -34 4
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 3--0 - 1--0 - 3--6 - 10 - 23 - 1---2 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
---2 - 1--0 - 1-3 - 40 - 1---0 - 13 - 11 - 1-0 - 3-
BICSKEI TC
-3 - 0-1 - 1--2 - 1--1 - 3-1 - 02 - 1------
ÉRDI VSE
--2 - 0-2 - 00 - 0-2 - 3---2 - 1---2 - 00 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 21 - 5---5 - 0-----3 - 1--1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 12 - 1---0 - 10 - 2-3 - 2-2 - 01 - 2-----1 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 0-0 - 40 - 1--5 - 13 - 1---------
KOMÁROM VSE
---0 - 11 - 0-3 - 1-1 - 00 - 1---1 - 33 - 21 - 0---
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3----2 - 23 - 1-0 - 63 - 1-4 - 2-6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0-0 - 31 - 1-1 - 1---------0 - 1-1 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 12 - 1----2 - 0---4 - 06 - 0---2 - 1
NAGYATÁDI FC
-1 - 21 - 20 - 31 - 2-2 - 3--1 - 1--0 - 20 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2--1 - 2--1 - 1--0 - 05 - 22 - 2---0 - 3-0 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4-2 - 2--3 - 10 - 0--0 - 12 - 11 - 2-0 - 0-
SC SOPRON
2 - 0--2 - 1--1 - 1-1 - 1---1 - 2--0 - 4-4 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4--2 - 3-1 - 1--------3 - 11 - 2-3 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 2-2 - 0---6 - 1-1 - 0---1 - 3---1 - 20 - 1-
III. KER. TVE
-1 - 0----3 - 03 - 1-1 - 0-7 - 0-2 - 03 - 01 - 0--4 - 0
VLS VESZPRÉM
2 - 2-2 - 0--2 - 11 - 1-3 - 2--5 - 02 - 1----2 - 2-
ZTE FC II.
-1 - 12 - 2---4 - 32 - 21 - 2----------

Meccsek

NAGYATÁDI FC

2020. 08. 02. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 02. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 09. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 09. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BICSKEI TC
2020. 08. 12. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 12. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 08. 16. 19:00
Perutz Stadion
2020. 08. 16. 19:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
NAGYATÁDI FC
2020. 08. 23. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 23. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 26. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 26. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
NAGYATÁDI FC
2020. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SC SOPRON
2020. 09. 05. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
NAGYATÁDI FC
2020. 09. 09. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 09. 09. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
TATABÁNYAI SC
2020. 09. 13. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 09. 13. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 09. 27. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 10. 10. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BKV ELŐRE
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
ÉRDI VSE
2020. 11. 01. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 11. 01. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
KOMÁROM VSE
2020. 11. 08. 11:00
ZTE Aréna
2020. 11. 08. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
NAGYATÁDI FC
2020. 11. 14. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 11. 22. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 22. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
NAGYATÁDI FC
2020. 11. 29. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 11. 29. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
NAGYATÁDI FC
2020. 12. 06. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
NAGYATÁDI FC
2021. 02. 28. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
NAGYATÁDI FC
2021. 03. 07. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 03. 07. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 03. 14. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 03. 14. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
NAGYATÁDI FC
2021. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 03. 27. 14:00
Soproni Városi Stadion
2021. 03. 27. 14:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 04. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 04. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
III. KER. TVE
2021. 04. 10. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 10. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 14. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 18. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 18. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 28. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 28. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 16. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 05. 16. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
ZTE FC II.
2021. 05. 23. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 30. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 05. 30. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.

ÉRDI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 09. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
ZTE FC II.
2020. 08. 16. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ÉRDI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ÉRDI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BICSKEI TC
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ÉRDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ÉRDI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TATABÁNYAI SC
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
ÉRDI VSE
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ÉRDI VSE
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ÉRDI VSE
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
ÉRDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE
2021. 02. 27. 13:00
ZTE Aréna
2021. 02. 27. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
ÉRDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ÉRDI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Érdi Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC NAGYKANIZSA
2021. 03. 27. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
ÉRDI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Érdi Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ÉRDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ÉRDI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SC SOPRON
2021. 04. 28. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2021. 05. 02. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 02. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
ÉRDI VSE
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ÉRDI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->