Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 20. forduló

2020.11.29 - 13:00

Agárd, Agárd Parkerdő Sporttelep (Gárdonyi VSC)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
DOBAI JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERECZKI BENCE, HALÁSZ JÓZSEF
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
ÉRDI VSE
90'
45'

Gólok

TÓTH TIBOR

62'

1 - 0

 

TÓTH TIBOR

69'

2 - 0

 

 

2 - 1

71'

POPOV PATRIK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 20 15 3 2 48 12 36 48 11.4
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 20 14 3 3 45 11 34 45 11.2
3 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 20 11 5 4 44 32 12 38 11.3
4 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 20 11 5 4 34 22 12 38 10.8
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 20 10 4 6 45 30 15 34 11.3
6 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 20 10 4 6 30 23 7 34 10.9
7 SC SOPRON SC SOPRON 20 10 3 7 32 30 2 33 10.9
8 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 20 9 3 8 26 31 -5 30 11
9 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 20 9 2 9 28 21 7 29 10.6
10 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 20 8 4 8 27 27 0 28 10.2
11 BICSKEI TC BICSKEI TC 20 7 6 7 25 26 -1 27 10.4
12 ZTE FC II. ZTE FC II. 20 6 7 7 26 31 -5 25 10.7
13 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 20 6 6 8 35 42 -7 24 10.2
14 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 20 6 5 9 26 31 -5 23 10.2
15 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 20 6 4 10 33 38 -5 22 10.4
16 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 20 6 4 10 28 34 -6 22 9.8
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 20 5 6 9 26 33 -7 21 10.1
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 20 4 4 12 37 51 -14 16 9.8
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 20 4 3 13 22 47 -25 15 9.6
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 20 1 3 16 17 62 -45 6 9.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 11 7 4 0 15 2 13 25 9 4 2 3 6 5 1 14 20 11 6 3 21 7 14 39
2 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 10 6 3 1 9 4 5 21 10 4 3 3 5 6 -1 15 20 10 6 4 14 10 4 36
3 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 9 4 3 2 6 3 3 15 11 4 7 0 6 1 5 19 20 8 10 2 12 4 8 34
4 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 10 5 4 1 10 2 8 19 10 3 5 2 5 3 2 14 20 8 9 3 15 5 10 33
5 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 10 4 3 3 7 3 4 15 10 3 5 2 6 5 1 14 20 7 8 5 13 8 5 29
6 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 11 3 5 3 9 9 0 14 9 4 3 2 8 4 4 15 20 7 8 5 17 13 4 29
7 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 11 3 6 2 6 8 -2 15 9 4 2 3 6 7 -1 14 20 7 8 5 12 15 -3 29
8 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 10 3 5 2 8 5 3 14 10 3 6 1 6 4 2 15 20 6 11 3 14 9 5 29
9 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 9 3 6 0 6 2 4 15 11 3 5 3 6 7 -1 14 20 6 11 3 12 9 3 29
10 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 11 4 3 4 8 8 0 15 9 3 4 2 7 5 2 13 20 7 7 6 15 13 2 28
11 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 10 3 3 4 8 7 1 12 10 4 2 4 11 10 1 14 20 7 5 8 19 17 2 26
12 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 8 3 3 2 7 6 1 12 12 2 7 3 2 6 -4 13 20 5 10 5 9 12 -3 25
13 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 10 4 2 4 12 9 3 14 10 3 1 6 9 14 -5 10 20 7 3 10 21 23 -2 24
14 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 10 2 6 2 6 6 0 12 10 2 5 3 6 7 -1 11 20 4 11 5 12 13 -1 23
15 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 10 3 2 5 7 9 -2 11 10 2 5 3 7 8 -1 11 20 5 7 8 14 17 -3 22
16 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 10 2 4 4 6 6 0 10 10 3 2 5 5 9 -4 11 20 5 6 9 11 15 -4 21
17 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 8 3 3 2 5 4 1 12 12 1 4 7 6 15 -9 7 20 4 7 9 11 19 -8 19
18 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 10 2 6 2 5 3 2 12 10 1 3 6 4 11 -7 6 20 3 9 8 9 14 -5 18
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 10 1 2 7 3 10 -7 5 10 2 4 4 3 7 -4 10 20 3 6 11 6 17 -11 15
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 12 1 5 6 4 11 -7 8 8 1 3 4 3 13 -10 6 20 2 8 10 7 24 -17 14
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 11 9 2 0 29 5 24 29 9 6 1 2 19 7 12 19 20 15 3 2 48 12 36 48
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 10 9 0 1 26 4 22 27 10 5 3 2 19 7 12 18 20 14 3 3 45 11 34 45
3 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 11 6 3 2 27 22 5 21 9 5 2 2 17 10 7 17 20 11 5 4 44 32 12 38
4 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 10 7 3 0 22 9 13 24 10 4 2 4 12 13 -1 14 20 11 5 4 34 22 12 38
5 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 10 6 2 2 24 13 11 20 10 4 2 4 21 17 4 14 20 10 4 6 45 30 15 34
6 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 10 5 2 3 16 13 3 17 10 5 2 3 14 10 4 17 20 10 4 6 30 23 7 34
7 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 10 4 3 3 15 15 0 15 10 6 0 4 17 15 2 18 20 10 3 7 32 30 2 33
8 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 11 7 0 4 14 15 -1 21 9 2 3 4 12 16 -4 9 20 9 3 8 26 31 -5 30
9 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 9 4 0 5 14 11 3 12 11 5 2 4 14 10 4 17 20 9 2 9 28 21 7 29
10 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 11 4 2 5 14 17 -3 14 9 4 2 3 13 10 3 14 20 8 4 8 27 27 0 28
11 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 9 4 3 2 11 8 3 15 11 3 3 5 14 18 -4 12 20 7 6 7 25 26 -1 27
12 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 8 3 4 1 16 11 5 13 12 3 3 6 10 20 -10 12 20 6 7 7 26 31 -5 25
13 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 8 5 1 2 20 12 8 16 12 1 5 6 15 30 -15 8 20 6 6 8 35 42 -7 24
14 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 10 3 3 4 14 15 -1 12 10 3 2 5 12 16 -4 11 20 6 5 9 26 31 -5 23
15 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 10 4 2 4 17 13 4 14 10 2 2 6 16 25 -9 8 20 6 4 10 33 38 -5 22
16 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 10 3 3 4 13 15 -2 12 10 3 1 6 15 19 -4 10 20 6 4 10 28 34 -6 22
17 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 10 3 2 5 13 15 -2 11 10 2 4 4 13 18 -5 10 20 5 6 9 26 33 -7 21
18 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 10 3 3 4 20 20 0 12 10 1 1 8 17 31 -14 4 20 4 4 12 37 51 -14 16
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 10 3 2 5 13 22 -9 11 10 1 1 8 9 25 -16 4 20 4 3 13 22 47 -25 15
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 12 1 2 9 12 29 -17 5 8 0 1 7 5 33 -28 1 20 1 3 16 17 62 -45 6
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 31 - 1-0 - 13 - 0-0 - 3--6 - 10 - 23 - 1---2 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
1 - 1--2 - 1-3 - 10 - 1-3 - 40 - 1---0 - 13 - 11 - 1-0 - 3-
BICSKEI TC
-3 - 0-1 - 1--2 - 11 - 1-1 - 3-1 - 02 - 1--0 - 00 - 1--
ÉRDI VSE
-1 - 12 - 0-2 - 00 - 0-2 - 3---2 - 10 - 5--2 - 00 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 21 - 5---5 - 0-3 - 0--4 - 13 - 12 - 1-1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 12 - 1---0 - 10 - 2-3 - 23 - 02 - 01 - 2---0 - 41 - 31 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 02 - 10 - 40 - 1--5 - 13 - 1-5 - 1--3 - 3----
KOMÁROM VSE
0 - 63 - 1-0 - 11 - 0-3 - 1-1 - 00 - 1---1 - 33 - 21 - 0-1 - 0-
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3--4 - 2-2 - 23 - 12 - 10 - 63 - 10 - 04 - 2-6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0-0 - 31 - 1-1 - 1-------0 - 60 - 60 - 12 - 11 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 12 - 1----2 - 0--3 - 04 - 06 - 02 - 0-2 - 12 - 1
NAGYATÁDI FC
-1 - 21 - 20 - 31 - 2-2 - 32 - 2-1 - 10 - 5-0 - 20 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2--1 - 2--1 - 1-2 - 10 - 05 - 22 - 20 - 1--0 - 3-0 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-1 - 2--1 - 4-2 - 23 - 2-3 - 10 - 0--0 - 12 - 11 - 2-0 - 0-
SC SOPRON
2 - 0-1 - 12 - 1-1 - 31 - 1-1 - 1---1 - 2--0 - 4-4 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4-2 - 22 - 3-1 - 1--1 - 3---2 - 2-3 - 11 - 2-3 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 2-2 - 0--2 - 06 - 1-1 - 0---1 - 3---1 - 20 - 11 - 2
III. KER. TVE
-1 - 0--4 - 4-3 - 03 - 1-1 - 00 - 07 - 0-2 - 03 - 01 - 0--4 - 0
VLS VESZPRÉM
2 - 2-2 - 02 - 0-2 - 11 - 1-3 - 2--5 - 02 - 1----2 - 21 - 0
ZTE FC II.
3 - 01 - 12 - 2---4 - 32 - 21 - 2--1 - 1-2 - 0-----

Meccsek

GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ

2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 16. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 23. 17:30
ZTE Aréna
2020. 08. 23. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 26. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 30. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 08. 30. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 05. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 09. 05. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 09. 09. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 09. 13. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 09. 13. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 09. 27. 16:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
FC NAGYKANIZSA
2020. 10. 04. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 10. 10. 15:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BICSKEI TC
2020. 10. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 10. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 10. 25. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 01. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 08. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 22. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
ÉRDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 02. 28. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 02. 28. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
KOMÁROM VSE
2021. 03. 07. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
SC SOPRON
2021. 03. 14. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 03. 14. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
ZTE FC II.
2021. 03. 21. 15:00
Iváncsa Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Iváncsa Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
III. KER. TVE
2021. 03. 27. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 04. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 04. 04. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 14. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 18. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 04. 18. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 25. 17:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 28. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 28. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 02. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 09. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 12. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 16. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 16. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 23. 18:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BKV ELŐRE
2021. 05. 30. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ

ÉRDI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 09. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
ZTE FC II.
2020. 08. 16. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ÉRDI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ÉRDI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BICSKEI TC
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ÉRDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ÉRDI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TATABÁNYAI SC
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
ÉRDI VSE
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ÉRDI VSE
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ÉRDI VSE
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
ÉRDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE
2021. 02. 27. 13:00
ZTE Aréna
2021. 02. 27. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
ÉRDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ÉRDI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Érdi Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC NAGYKANIZSA
2021. 03. 27. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
ÉRDI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Érdi Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ÉRDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ÉRDI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SC SOPRON
2021. 04. 28. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2021. 05. 02. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 02. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
ÉRDI VSE
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ÉRDI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->