Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 23. forduló

2021.03.07 - 14:30

Budapest, BKV Előre Sporttelep (BKV Előre Stadion)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
ZIMMERMANN MÁRIÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DR. AMBRUS DÁNIEL JÁNOS, SKOVER PÉTER
BKV ELŐRE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

31'

ELEK ÁKOS

 

0 - 2

84'

ELEK ÁKOS

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 23 18 3 2 57 12 45 57 11.5
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 23 15 4 4 49 16 33 49 11.1
3 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 23 12 7 4 38 25 13 43 11
4 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 23 12 6 5 49 36 13 42 10.7
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 23 11 5 7 51 35 16 38 11
6 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 23 11 5 7 33 26 7 38 10.7
7 SC SOPRON SC SOPRON 23 11 4 8 35 33 2 37 11
8 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 23 11 2 10 33 23 10 35 11.5
9 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 23 9 4 10 42 37 5 31 10
10 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 23 9 4 10 30 36 -6 31 10.6
11 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 23 9 4 10 29 36 -7 31 10.9
12 BICSKEI TC BICSKEI TC 23 8 6 9 30 34 -4 30 10.3
13 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 23 8 6 9 39 47 -8 30 9.8
14 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 23 8 5 10 29 35 -6 29 10.1
15 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 23 8 4 11 40 42 -2 28 9.9
16 ZTE FC II. ZTE FC II. 23 6 10 7 30 35 -5 28 10.6
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 23 5 8 10 28 37 -9 23 10.1
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 23 4 4 15 38 59 -21 16 9.2
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 23 4 4 15 24 52 -28 16 9.7
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 23 2 3 18 20 68 -48 9 10.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 13 9 4 0 17 2 15 31 10 5 2 3 7 5 2 17 23 14 6 3 24 7 17 48
2 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 12 6 4 2 11 7 4 22 11 5 3 3 6 6 0 18 23 11 7 5 17 13 4 40
3 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 11 5 5 1 10 2 8 20 12 5 5 2 8 4 4 20 23 10 10 3 18 6 12 40
4 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 11 5 4 2 7 3 4 19 12 4 8 0 6 1 5 20 23 9 12 2 13 4 9 39
5 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 12 4 5 3 10 9 1 17 11 5 3 3 10 6 4 18 23 9 8 6 20 15 5 35
6 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 12 5 3 4 8 4 4 18 11 3 6 2 6 5 1 15 23 8 9 6 14 9 5 33
7 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 12 4 4 4 9 9 0 16 11 4 4 3 8 8 0 16 23 8 8 7 17 17 0 32
8 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 9 4 3 2 8 6 2 15 14 3 7 4 4 7 -3 16 23 7 10 6 12 13 -1 31
9 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 12 3 6 3 6 10 -4 15 11 4 4 3 7 8 -1 16 23 7 10 6 13 18 -5 31
10 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 12 3 6 3 9 7 2 15 11 3 6 2 6 5 1 15 23 6 12 5 15 12 3 30
11 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 11 3 7 1 6 3 3 16 12 3 5 4 7 10 -3 14 23 6 12 5 13 13 0 30
12 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 12 3 4 5 8 8 0 13 11 4 3 4 12 11 1 15 23 7 7 9 20 19 1 28
13 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 11 3 3 5 8 10 -2 12 12 3 6 3 10 10 0 15 23 6 9 8 18 20 -2 27
14 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 11 3 6 2 7 6 1 15 12 2 6 4 6 8 -2 12 23 5 12 6 13 14 -1 27
15 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 12 4 6 2 11 4 7 18 11 1 4 6 5 12 -7 7 23 5 10 8 16 16 0 25
16 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 11 4 2 5 12 10 2 14 12 3 1 8 9 16 -7 10 23 7 3 13 21 26 -5 24
17 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 11 2 5 4 6 6 0 11 12 3 2 7 5 11 -6 11 23 5 7 11 11 17 -6 22
18 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 11 3 5 3 7 7 0 14 12 1 4 7 6 15 -9 7 23 4 9 10 13 22 -9 21
19 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 13 2 5 6 5 11 -6 11 10 1 5 4 3 13 -10 8 23 3 10 10 8 24 -16 19
20 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 11 1 3 7 3 10 -7 6 12 2 6 4 3 7 -4 12 23 3 9 11 6 17 -11 18
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 13 11 2 0 34 5 29 35 10 7 1 2 23 7 16 22 23 18 3 2 57 12 45 57
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 11 9 1 1 27 5 22 28 12 6 3 3 22 11 11 21 23 15 4 4 49 16 33 49
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 12 7 5 0 25 12 13 26 11 5 2 4 13 13 0 17 23 12 7 4 38 25 13 43
4 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 12 6 4 2 28 23 5 22 11 6 2 3 21 13 8 20 23 12 6 5 49 36 13 42
5 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 11 6 2 3 25 15 10 20 12 5 3 4 26 20 6 18 23 11 5 7 51 35 16 38
6 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 12 6 2 4 18 15 3 20 11 5 3 3 15 11 4 18 23 11 5 7 33 26 7 38
7 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 11 5 3 3 17 16 1 18 12 6 1 5 18 17 1 19 23 11 4 8 35 33 2 37
8 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 11 6 0 5 19 12 7 18 12 5 2 5 14 11 3 17 23 11 2 10 33 23 10 35
9 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 12 5 3 4 25 17 8 18 11 4 1 6 17 20 -3 13 23 9 4 10 42 37 5 31
10 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 12 4 2 6 15 21 -6 14 11 5 2 4 15 15 0 17 23 9 4 10 30 36 -6 31
11 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 12 7 1 4 16 17 -1 22 11 2 3 6 13 19 -6 9 23 9 4 10 29 36 -7 31
12 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 11 5 3 3 14 9 5 18 12 3 3 6 16 25 -9 12 23 8 6 9 30 34 -4 30
13 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 11 7 1 3 24 17 7 22 12 1 5 6 15 30 -15 8 23 8 6 9 39 47 -8 30
14 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 11 4 3 4 15 15 0 15 12 4 2 6 14 20 -6 14 23 8 5 10 29 35 -6 29
15 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 12 5 2 5 20 16 4 17 11 3 2 6 20 26 -6 11 23 8 4 11 40 42 -2 28
16 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 9 3 5 1 17 12 5 14 14 3 5 6 13 23 -10 14 23 6 10 7 30 35 -5 28
17 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 12 3 3 6 14 18 -4 12 11 2 5 4 14 19 -5 11 23 5 8 10 28 37 -9 23
18 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 11 3 3 5 20 24 -4 12 12 1 1 10 18 35 -17 4 23 4 4 15 38 59 -21 16
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 11 3 2 6 14 24 -10 11 12 1 2 9 10 28 -18 5 23 4 4 15 24 52 -28 16
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 13 1 2 10 13 31 -18 5 10 1 1 8 7 37 -30 4 23 2 3 18 20 68 -48 9
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 31 - 10 - 20 - 13 - 0-0 - 3-3 - 16 - 10 - 23 - 1---2 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
1 - 1--2 - 10 - 23 - 10 - 1-3 - 40 - 1---0 - 13 - 11 - 1-0 - 31 - 1
BICSKEI TC
-3 - 0-1 - 1--2 - 11 - 1-1 - 33 - 01 - 02 - 1--0 - 00 - 10 - 1-
ÉRDI VSE
-1 - 12 - 0-2 - 00 - 01 - 02 - 3-1 - 2-2 - 10 - 5--2 - 00 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 21 - 5---5 - 0-3 - 0-1 - 24 - 13 - 12 - 1-1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
1 - 41 - 12 - 1---0 - 10 - 2-3 - 23 - 02 - 01 - 2---0 - 41 - 31 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 02 - 10 - 40 - 12 - 11 - 45 - 13 - 1-5 - 1-1 - 03 - 3----
KOMÁROM VSE
0 - 63 - 1-0 - 11 - 0-3 - 1-1 - 00 - 1---1 - 33 - 21 - 0-1 - 02 - 2
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3--4 - 2-2 - 23 - 12 - 10 - 63 - 10 - 04 - 21 - 16 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0-0 - 31 - 1-1 - 1----1 - 2--0 - 60 - 60 - 12 - 11 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 01 - 1-0 - 12 - 1----2 - 0--3 - 04 - 06 - 02 - 0-2 - 12 - 1
NAGYATÁDI FC
-1 - 21 - 20 - 31 - 2-2 - 32 - 2-1 - 10 - 51 - 20 - 20 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2--1 - 2--1 - 1-2 - 10 - 05 - 22 - 20 - 1-1 - 00 - 3-0 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-1 - 27 - 2-1 - 45 - 02 - 23 - 2-3 - 10 - 0--0 - 12 - 11 - 2-0 - 0-
SC SOPRON
2 - 0-1 - 12 - 1-1 - 31 - 1-1 - 1---1 - 2-2 - 10 - 4-4 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4-2 - 22 - 3-1 - 1--1 - 3---2 - 2-3 - 11 - 20 - 43 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 2-2 - 0--2 - 06 - 1-1 - 03 - 1--1 - 3--2 - 01 - 20 - 11 - 2
III. KER. TVE
-1 - 0--4 - 4-3 - 03 - 12 - 01 - 00 - 07 - 03 - 02 - 03 - 01 - 0--4 - 0
VLS VESZPRÉM
2 - 2-2 - 02 - 03 - 32 - 11 - 1-3 - 20 - 0-5 - 02 - 1----2 - 21 - 0
ZTE FC II.
3 - 01 - 12 - 21 - 1--4 - 32 - 21 - 2--1 - 1-2 - 0-----

Meccsek

BKV ELŐRE

2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2020. 08. 09. 17:30
ZTE Aréna
2020. 08. 09. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 26. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 08. 26. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
BKV ELŐRE
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BKV ELŐRE
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
SC SOPRON
2020. 10. 04. 15:00
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BKV ELŐRE
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ZTE FC II.
2021. 02. 28. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BKV ELŐRE
2021. 03. 07. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 03. 14. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 03. 14. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BKV ELŐRE
2021. 03. 21. 15:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BICSKEI TC
2021. 03. 27. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BKV ELŐRE
2021. 04. 04. 16:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 11. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 11. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BKV ELŐRE
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 18. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 18. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BKV ELŐRE
2021. 04. 25. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2021. 04. 28. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 28. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BKV ELŐRE
2021. 05. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 09. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 09. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BKV ELŐRE
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BKV ELŐRE
2021. 05. 23. 18:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BKV ELŐRE
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ÉRDI VSE

MOL FEHÉRVÁR FC II.

2020. 08. 02. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 12. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 26. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 26. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
KOMÁROM VSE
2020. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ZTE FC II.
2020. 09. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 09. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 09. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 09. 13. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 09. 13. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 09. 27. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 09. 27. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BICSKEI TC
2020. 10. 04. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 10. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 10. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 10. 18. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 10. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 10. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 11. 01. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 11. 01. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 11. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
III. KER. TVE
2020. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 11. 22. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 22. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
NAGYATÁDI FC
2020. 11. 29. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 29. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
VLS VESZPRÉM
2020. 12. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 12. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 02. 28. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 02. 28. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BALATONFÜREDI FC
2021. 03. 07. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ÉRDI VSE
2021. 04. 07. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 07. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 03. 27. 11:00
ZTE Aréna
2021. 03. 27. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 04. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 14. 16:30
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 14. 16:30
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
FC NAGYKANIZSA
2021. 04. 18. 17:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 28. 17:00
Perutz Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 05. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 12. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 12. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
SC SOPRON
2021. 05. 16. 18:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
TATABÁNYAI SC
2021. 05. 30. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 05. 30. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->