Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 24. forduló

2021.03.14 - 14:30

Bicske, Bicskei TC Sporttelep (Bicske TC)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
JUHÁSZ DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR ISTVÁN, JÁSZBERÉNYI MARCELL
BICSKEI TC
BALATONFÜREDI FC
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 24 18 4 2 57 12 45 58 11.2
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 24 16 4 4 55 16 39 52 11.2
3 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 24 13 6 5 51 37 14 45 10.5
4 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 24 12 7 5 38 26 12 43 11.1
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 24 12 5 7 54 36 18 41 11.3
6 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 24 11 5 8 34 28 6 38 10.7
7 SC SOPRON SC SOPRON 24 11 5 8 35 33 2 38 10.3
8 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 24 11 2 11 34 25 9 35 11.2
9 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 24 10 4 10 43 37 6 34 10.5
10 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 24 10 4 10 32 37 -5 34 10.5
11 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 24 9 6 9 43 47 -4 33 10.2
12 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 24 9 5 10 30 35 -5 32 9.9
13 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 24 9 4 11 29 42 -13 31 10.4
14 BICSKEI TC BICSKEI TC 24 8 7 9 30 34 -4 31 10.5
15 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 24 8 5 11 40 42 -2 29 10.1
16 ZTE FC II. ZTE FC II. 24 6 10 8 30 39 -9 28 10.7
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 24 5 8 11 29 40 -11 23 10
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 24 5 4 15 42 60 -18 19 9.6
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 24 4 4 16 24 53 -29 16 9.7
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 24 2 3 19 21 72 -51 9 10.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 13 9 4 0 17 2 15 31 11 5 3 3 7 5 2 18 24 14 7 3 24 7 17 49
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 12 6 5 1 15 2 13 23 12 5 5 2 8 4 4 20 24 11 10 3 23 6 17 43
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 12 6 4 2 11 7 4 22 12 5 4 3 6 6 0 19 24 11 8 5 17 13 4 41
4 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 11 5 4 2 7 3 4 19 13 4 9 0 7 2 5 21 24 9 13 2 14 5 9 40
5 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 13 4 6 3 11 10 1 18 11 5 3 3 10 6 4 18 24 9 9 6 21 16 5 36
6 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 12 5 3 4 8 4 4 18 12 3 7 2 7 6 1 16 24 8 10 6 15 10 5 34
7 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 13 4 5 4 9 9 0 17 11 4 4 3 8 8 0 16 24 8 9 7 17 17 0 33
8 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 9 4 3 2 8 6 2 15 15 3 7 5 4 9 -5 16 24 7 10 7 12 15 -3 31
9 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 12 3 6 3 6 10 -4 15 12 4 4 4 7 13 -6 16 24 7 10 7 13 23 -10 31
10 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 12 3 6 3 9 7 2 15 12 3 7 2 6 5 1 16 24 6 13 5 15 12 3 31
11 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 12 3 8 1 6 3 3 17 12 3 5 4 7 10 -3 14 24 6 13 5 13 13 0 31
12 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 12 3 4 5 8 8 0 13 12 4 4 4 12 11 1 16 24 7 8 9 20 19 1 29
13 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 12 3 4 5 9 11 -2 13 12 3 6 3 10 10 0 15 24 6 10 8 19 21 -2 28
14 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 12 3 7 2 7 6 1 16 12 2 6 4 6 8 -2 12 24 5 13 6 13 14 -1 28
15 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 12 4 6 2 11 4 7 18 12 1 5 6 5 12 -7 8 24 5 11 8 16 16 0 26
16 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 12 4 2 6 12 11 1 14 12 3 1 8 9 16 -7 10 24 7 3 14 21 27 -6 24
17 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 12 4 5 3 9 7 2 17 12 1 4 7 6 15 -9 7 24 5 9 10 15 22 -7 24
18 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 12 2 6 4 6 6 0 12 12 3 2 7 5 11 -6 11 24 5 8 11 11 17 -6 23
19 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 13 2 5 6 5 11 -6 11 11 2 5 4 4 13 -9 11 24 4 10 10 9 24 -15 22
20 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 12 1 4 7 3 10 -7 7 12 2 6 4 3 7 -4 12 24 3 10 11 6 17 -11 19
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 13 11 2 0 34 5 29 35 11 7 2 2 23 7 16 23 24 18 4 2 57 12 45 58
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 12 10 1 1 33 5 28 31 12 6 3 3 22 11 11 21 24 16 4 4 55 16 39 52
3 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 13 7 4 2 30 24 6 25 11 6 2 3 21 13 8 20 24 13 6 5 51 37 14 45
4 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 12 7 5 0 25 12 13 26 12 5 2 5 13 14 -1 17 24 12 7 5 38 26 12 43
5 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 12 7 2 3 28 16 12 23 12 5 3 4 26 20 6 18 24 12 5 7 54 36 18 41
6 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 12 6 2 4 18 15 3 20 12 5 3 4 16 13 3 18 24 11 5 8 34 28 6 38
7 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 12 5 4 3 17 16 1 19 12 6 1 5 18 17 1 19 24 11 5 8 35 33 2 38
8 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 11 6 0 5 19 12 7 18 13 5 2 6 15 13 2 17 24 11 2 11 34 25 9 35
9 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 12 5 3 4 25 17 8 18 12 5 1 6 18 20 -2 16 24 10 4 10 43 37 6 34
10 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 13 5 2 6 17 22 -5 17 11 5 2 4 15 15 0 17 24 10 4 10 32 37 -5 34
11 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 12 8 1 3 28 17 11 25 12 1 5 6 15 30 -15 8 24 9 6 9 43 47 -4 33
12 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 12 5 3 4 16 15 1 18 12 4 2 6 14 20 -6 14 24 9 5 10 30 35 -5 32
13 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 12 7 1 4 16 17 -1 22 12 2 3 7 13 25 -12 9 24 9 4 11 29 42 -13 31
14 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 12 5 4 3 14 9 5 19 12 3 3 6 16 25 -9 12 24 8 7 9 30 34 -4 31
15 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 12 5 2 5 20 16 4 17 12 3 3 6 20 26 -6 12 24 8 5 11 40 42 -2 29
16 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 9 3 5 1 17 12 5 14 15 3 5 7 13 27 -14 14 24 6 10 8 30 39 -9 28
17 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 12 3 3 6 14 18 -4 12 12 2 5 5 15 22 -7 11 24 5 8 11 29 40 -11 23
18 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 12 4 3 5 24 25 -1 15 12 1 1 10 18 35 -17 4 24 5 4 15 42 60 -18 19
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 12 3 2 7 14 25 -11 11 12 1 2 9 10 28 -18 5 24 4 4 16 24 53 -29 16
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 13 1 2 10 13 31 -18 5 11 1 1 9 8 41 -33 4 24 2 3 19 21 72 -51 9
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 31 - 10 - 20 - 13 - 0-0 - 3-3 - 16 - 10 - 23 - 1---2 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
1 - 1--2 - 10 - 23 - 10 - 1-3 - 40 - 1---0 - 13 - 11 - 1-0 - 31 - 1
BICSKEI TC
0 - 03 - 0-1 - 1--2 - 11 - 1-1 - 33 - 01 - 02 - 1--0 - 00 - 10 - 1-
ÉRDI VSE
-1 - 12 - 0-2 - 00 - 01 - 02 - 3-1 - 2-2 - 10 - 5--2 - 00 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 13 - 1-0 - 21 - 5---5 - 0-3 - 0-1 - 24 - 13 - 12 - 1-1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
1 - 41 - 12 - 12 - 1--0 - 10 - 2-3 - 23 - 02 - 01 - 2---0 - 41 - 31 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 02 - 10 - 40 - 12 - 11 - 45 - 13 - 1-5 - 1-1 - 03 - 3---4 - 0
KOMÁROM VSE
0 - 63 - 1-0 - 11 - 0-3 - 1-1 - 00 - 1---1 - 33 - 21 - 0-1 - 02 - 2
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3--4 - 2-2 - 23 - 12 - 10 - 63 - 10 - 04 - 21 - 16 - 22 - 10 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0-0 - 31 - 1-1 - 1----1 - 2-0 - 10 - 60 - 60 - 12 - 11 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 01 - 1-0 - 12 - 1--6 - 0-2 - 0--3 - 04 - 06 - 02 - 0-2 - 12 - 1
NAGYATÁDI FC
-1 - 21 - 20 - 31 - 2-2 - 32 - 2-1 - 10 - 51 - 20 - 20 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2--1 - 2--1 - 1-2 - 10 - 05 - 22 - 20 - 1-1 - 00 - 31 - 00 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-1 - 27 - 2-1 - 45 - 02 - 23 - 2-3 - 10 - 0--0 - 12 - 11 - 2-0 - 0-
SC SOPRON
2 - 0-1 - 12 - 1-1 - 31 - 1-1 - 1---1 - 2-2 - 10 - 40 - 04 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4-2 - 22 - 3-1 - 1--1 - 3--4 - 12 - 2-3 - 11 - 20 - 43 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 2-2 - 0--2 - 06 - 1-1 - 03 - 1--1 - 3--2 - 01 - 20 - 11 - 2
III. KER. TVE
-1 - 0--4 - 4-3 - 03 - 12 - 01 - 00 - 07 - 03 - 02 - 03 - 01 - 0--4 - 0
VLS VESZPRÉM
2 - 2-2 - 02 - 03 - 32 - 11 - 1-3 - 20 - 0-5 - 02 - 1----2 - 21 - 0
ZTE FC II.
3 - 01 - 12 - 21 - 1--4 - 32 - 21 - 2--1 - 1-2 - 0-----

Meccsek

BICSKEI TC

2020. 08. 02. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 02. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BICSKEI TC
2020. 08. 09. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 09. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BICSKEI TC
2020. 08. 12. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BICSKEI TC
2020. 08. 16. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 23. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BICSKEI TC
2020. 08. 26. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 08. 26. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
BKV ELŐRE
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BICSKEI TC
2020. 09. 16. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 09. 16. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
KOMÁROM VSE
2020. 09. 09. 16:00
Hévíz Városi Stadion
2020. 09. 09. 16:00
Hévíz Városi Stadion
ZTE FC II.
BICSKEI TC
2020. 09. 13. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 27. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 09. 27. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BICSKEI TC
2020. 10. 04. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
FC NAGYKANIZSA
2020. 10. 10. 15:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BICSKEI TC
2020. 10. 18. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BICSKEI TC
2020. 10. 25. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 01. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BICSKEI TC
2020. 11. 08. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 11. 18. 17:00
Soproni Városi Stadion
2020. 11. 18. 17:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BICSKEI TC
2020. 11. 22. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
III. KER. TVE
2020. 11. 29. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
TATABÁNYAI SC
2020. 12. 06. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
NAGYATÁDI FC
2021. 02. 28. 14:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
VLS VESZPRÉM
2021. 03. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 03. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BICSKEI TC
2021. 03. 14. 14:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
BALATONFÜREDI FC
2021. 03. 21. 15:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BICSKEI TC
2021. 03. 27. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
ÉRDI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BICSKEI TC
2021. 04. 11. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
ZTE FC II.
2021. 04. 14. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BICSKEI TC
2021. 04. 18. 17:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 04. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BICSKEI TC
2021. 04. 28. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 28. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 02. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 05. 09. 17:30
Perutz Stadion
2021. 05. 09. 17:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BICSKEI TC
2021. 05. 12. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 05. 12. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 16. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 05. 16. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BICSKEI TC
2021. 05. 23. 18:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
SC SOPRON
2021. 05. 30. 18:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
BICSKEI TC

BALATONFÜREDI FC

2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ZTE FC II.
2020. 08. 09. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 12. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 16. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 23. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BICSKEI TC
2020. 08. 26. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 08. 26. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BALATONFÜREDI FC
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BALATONFÜREDI FC
2020. 09. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
III. KER. TVE
2020. 10. 04. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 04. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 10. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 18. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 18. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 01. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ÉRDI VSE
2020. 11. 22. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 29. 13:00
ZTE Aréna
2020. 11. 29. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
BALATONFÜREDI FC
2020. 12. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 02. 28. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 02. 28. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BALATONFÜREDI FC
2021. 03. 07. 14:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
FC NAGYKANIZSA
2021. 03. 14. 14:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
BALATONFÜREDI FC
2021. 03. 21. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 03. 27. 15:00
Perutz Stadion
2021. 03. 27. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 04. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 14. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SC SOPRON
2021. 04. 18. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 25. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 28. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 28. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 12. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BKV ELŐRE
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 30. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
KOMÁROM VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->