Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 25. forduló

2021.03.21 - 15:00

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion Tatabánya (Grosics Gyula Labdarúgó Stadion )

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
LEÉL-ŐSSY ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GORDOS ÁRPÁD MIHÁLY, CHIKÁN PÉTER
TATABÁNYAI SC
SC SOPRON
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

38'

JAKAB DÁVID
KOVÁCS ISTVÁN

39'

1 - 1

 

SZABÓ RICHÁRD

70'

2 - 1

 

SZABÓ RICHÁRD

75'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 25 19 4 2 60 13 47 61 11.2
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 25 16 5 4 56 17 39 53 11.3
3 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 25 14 6 5 53 37 16 48 10.9
4 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 25 13 7 5 39 26 13 46 11.4
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 25 12 6 7 55 37 18 42 10.9
6 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 25 11 6 8 35 29 6 39 10.5
7 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 25 12 2 11 37 26 11 38 11.2
8 SC SOPRON SC SOPRON 25 11 5 9 36 36 0 38 10.2
9 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 25 11 4 10 47 38 9 37 10.6
10 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 25 11 4 10 35 37 -2 37 10.5
11 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 25 9 6 10 44 50 -6 33 9.9
12 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 25 9 5 11 42 42 0 32 10.6
13 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 25 9 5 11 31 39 -8 32 9.8
14 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 25 9 4 12 29 45 -16 31 10.3
15 BICSKEI TC BICSKEI TC 25 8 7 10 30 35 -5 31 10.6
16 ZTE FC II. ZTE FC II. 25 6 11 8 31 40 -9 29 10.2
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 25 6 8 11 30 40 -10 26 10.2
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 25 5 4 16 42 61 -19 19 9.4
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 25 4 4 17 24 55 -31 16 9.8
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 25 2 3 20 21 74 -53 9 10.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 13 9 4 0 17 2 15 31 12 6 3 3 9 6 3 21 25 15 7 3 26 8 18 52
2 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 13 7 4 2 12 7 5 25 12 5 4 3 6 6 0 19 25 12 8 5 18 13 5 44
3 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 12 6 5 1 15 2 13 23 13 5 6 2 8 4 4 21 25 11 11 3 23 6 17 44
4 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 12 5 5 2 8 4 4 20 13 4 9 0 7 2 5 21 25 9 14 2 15 6 9 41
5 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 13 4 6 3 11 10 1 18 12 5 4 3 10 6 4 19 25 9 10 6 21 16 5 37
6 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 13 4 5 4 9 9 0 17 12 5 4 3 9 8 1 19 25 9 9 7 18 17 1 36
7 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 13 5 4 4 8 4 4 19 12 3 7 2 7 6 1 16 25 8 11 6 15 10 5 35
8 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 10 4 4 2 8 6 2 16 15 3 7 5 4 9 -5 16 25 7 11 7 12 15 -3 32
9 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 12 3 8 1 6 3 3 17 13 3 6 4 7 10 -3 15 25 6 14 5 13 13 0 32
10 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 12 3 4 5 9 11 -2 13 13 4 6 3 11 10 1 18 25 7 10 8 20 21 -1 31
11 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 13 3 6 4 6 11 -5 15 12 4 4 4 7 13 -6 16 25 7 10 8 13 24 -11 31
12 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 13 3 6 4 9 8 1 15 12 3 7 2 6 5 1 16 25 6 13 6 15 13 2 31
13 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 13 3 5 5 8 8 0 14 12 4 4 4 12 11 1 16 25 7 9 9 20 19 1 30
14 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 13 5 6 2 14 4 10 21 12 1 5 6 5 12 -7 8 25 6 11 8 19 16 3 29
15 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 12 3 7 2 7 6 1 16 13 2 7 4 7 9 -2 13 25 5 14 6 14 15 -1 29
16 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 12 4 2 6 12 11 1 14 13 3 1 9 9 17 -8 10 25 7 3 15 21 28 -7 24
17 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 13 4 5 4 10 9 1 17 12 1 4 7 6 15 -9 7 25 5 9 11 16 24 -8 24
18 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 12 2 6 4 6 6 0 12 13 3 2 8 5 14 -9 11 25 5 8 12 11 20 -9 23
19 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 14 2 6 6 5 11 -6 12 11 2 5 4 4 13 -9 11 25 4 11 10 9 24 -15 23
20 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 12 1 4 7 3 10 -7 7 13 2 7 4 3 7 -4 13 25 3 11 11 6 17 -11 20
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 13 11 2 0 34 5 29 35 12 8 2 2 26 8 18 26 25 19 4 2 60 13 47 61
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 12 10 1 1 33 5 28 31 13 6 4 3 23 12 11 22 25 16 5 4 56 17 39 53
3 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 13 7 4 2 30 24 6 25 12 7 2 3 23 13 10 23 25 14 6 5 53 37 16 48
4 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 13 8 5 0 26 12 14 29 12 5 2 5 13 14 -1 17 25 13 7 5 39 26 13 46
5 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 12 7 2 3 28 16 12 23 13 5 4 4 27 21 6 19 25 12 6 7 55 37 18 42
6 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 13 6 3 4 19 16 3 21 12 5 3 4 16 13 3 18 25 11 6 8 35 29 6 39
7 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 12 7 0 5 22 13 9 21 13 5 2 6 15 13 2 17 25 12 2 11 37 26 11 38
8 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 12 5 4 3 17 16 1 19 13 6 1 6 19 20 -1 19 25 11 5 9 36 36 0 38
9 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 13 6 3 4 29 18 11 21 12 5 1 6 18 20 -2 16 25 11 4 10 47 38 9 37
10 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 13 5 2 6 17 22 -5 17 12 6 2 4 18 15 3 20 25 11 4 10 35 37 -2 37
11 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 13 8 1 4 29 20 9 25 12 1 5 6 15 30 -15 8 25 9 6 10 44 50 -6 33
12 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 13 6 2 5 22 16 6 20 12 3 3 6 20 26 -6 12 25 9 5 11 42 42 0 32
13 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 12 5 3 4 16 15 1 18 13 4 2 7 15 24 -9 14 25 9 5 11 31 39 -8 32
14 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 13 7 1 5 16 20 -4 22 12 2 3 7 13 25 -12 9 25 9 4 12 29 45 -16 31
15 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 12 5 4 3 14 9 5 19 13 3 3 7 16 26 -10 12 25 8 7 10 30 35 -5 31
16 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 10 3 6 1 18 13 5 15 15 3 5 7 13 27 -14 14 25 6 11 8 31 40 -9 29
17 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 13 4 3 6 15 18 -3 15 12 2 5 5 15 22 -7 11 25 6 8 11 30 40 -10 26
18 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 12 4 3 5 24 25 -1 15 13 1 1 11 18 36 -18 4 25 5 4 16 42 61 -19 19
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 12 3 2 7 14 25 -11 11 13 1 2 10 10 30 -20 5 25 4 4 17 24 55 -31 16
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 14 1 2 11 13 33 -20 5 11 1 1 9 8 41 -33 4 25 2 3 20 21 74 -53 9
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 31 - 10 - 20 - 13 - 0-0 - 32 - 03 - 16 - 10 - 23 - 1---2 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
1 - 11 - 0-2 - 10 - 23 - 10 - 1-3 - 40 - 1---0 - 13 - 11 - 1-0 - 31 - 1
BICSKEI TC
0 - 03 - 0-1 - 1--2 - 11 - 1-1 - 33 - 01 - 02 - 1--0 - 00 - 10 - 1-
ÉRDI VSE
-1 - 12 - 01 - 12 - 00 - 01 - 02 - 3-1 - 2-2 - 10 - 5--2 - 00 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 13 - 1-0 - 21 - 5---5 - 0-3 - 0-1 - 24 - 13 - 12 - 1-1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
1 - 41 - 12 - 12 - 1--0 - 10 - 2-3 - 23 - 02 - 01 - 2---0 - 41 - 31 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 02 - 10 - 40 - 12 - 11 - 45 - 13 - 1-5 - 1-1 - 03 - 3-1 - 3-4 - 0
KOMÁROM VSE
0 - 63 - 1-0 - 11 - 00 - 33 - 1-1 - 00 - 1---1 - 33 - 21 - 0-1 - 02 - 2
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3--4 - 2-2 - 23 - 12 - 10 - 63 - 10 - 04 - 21 - 16 - 22 - 10 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0-0 - 31 - 1-1 - 1----1 - 2-0 - 10 - 60 - 60 - 12 - 11 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 01 - 1-0 - 12 - 1--6 - 0-2 - 0--3 - 04 - 06 - 02 - 0-2 - 12 - 1
NAGYATÁDI FC
-1 - 21 - 20 - 31 - 2-2 - 32 - 20 - 21 - 10 - 51 - 20 - 20 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2--1 - 2--1 - 1-2 - 10 - 05 - 22 - 20 - 1-1 - 00 - 31 - 00 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-1 - 27 - 2-1 - 45 - 02 - 23 - 2-3 - 10 - 0-4 - 10 - 12 - 11 - 2-0 - 0-
SC SOPRON
2 - 0-1 - 12 - 1-1 - 31 - 1-1 - 1---1 - 2-2 - 10 - 40 - 04 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4-2 - 22 - 3-1 - 1--1 - 3--4 - 12 - 2-3 - 11 - 20 - 43 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 2-2 - 0--2 - 06 - 1-1 - 03 - 1--1 - 3-3 - 12 - 01 - 20 - 11 - 2
III. KER. TVE
-1 - 0--4 - 4-3 - 03 - 12 - 01 - 00 - 07 - 03 - 02 - 03 - 01 - 0--4 - 0
VLS VESZPRÉM
2 - 2-2 - 02 - 03 - 32 - 11 - 1-3 - 20 - 0-5 - 02 - 1--1 - 0-2 - 21 - 0
ZTE FC II.
3 - 01 - 12 - 21 - 1--4 - 32 - 21 - 2-1 - 11 - 1-2 - 0-----

Meccsek

TATABÁNYAI SC

2020. 08. 02. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 02. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BICSKEI TC
2020. 08. 09. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 08. 09. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 12. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 12. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 08. 16. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 23. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 23. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 08. 26. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 30. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 30. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
III. KER. TVE
2020. 09. 05. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 09. 05. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 09. 09. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 09. 09. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 28. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 28. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
VLS VESZPRÉM
2020. 09. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 09. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 04. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 04. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
TATABÁNYAI SC
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 25. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
TATABÁNYAI SC
2020. 11. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 11. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
ZTE FC II.
2020. 11. 08. 13:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
TATABÁNYAI SC
2020. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 11. 22. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 11. 22. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
TATABÁNYAI SC
2020. 11. 29. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
TATABÁNYAI SC
2020. 12. 08. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 12. 08. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 02. 28. 14:00
Perutz Stadion
2021. 02. 28. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
TATABÁNYAI SC
2021. 03. 06. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 03. 06. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 03. 14. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 03. 14. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
TATABÁNYAI SC
2021. 03. 21. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 03. 21. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
SC SOPRON
2021. 03. 27. 15:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 04. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 04. 04. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 10. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 10. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 14. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 14. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 18. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 18. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 25. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 28. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 28. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BKV ELŐRE
2021. 05. 02. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 02. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
ÉRDI VSE
2021. 05. 09. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 09. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
KOMÁROM VSE
2021. 05. 12. 17:30
ZTE Aréna
2021. 05. 12. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
TATABÁNYAI SC
2021. 05. 16. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 16. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
TATABÁNYAI SC
2021. 05. 30. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 30. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
FC NAGYKANIZSA

SC SOPRON

2020. 08. 02. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 08. 09. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SC SOPRON
2020. 08. 12. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 08. 16. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 23. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
SC SOPRON
2020. 08. 26. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SC SOPRON
2020. 09. 05. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 09. 05. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
VLS VESZPRÉM
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SC SOPRON
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BALATONFÜREDI FC
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
SC SOPRON
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ÉRDI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SC SOPRON
2020. 10. 18. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 18. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ZTE FC II.
2020. 10. 25. 13:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SC SOPRON
2020. 11. 01. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 11. 01. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 11. 08. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 11. 08. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
SC SOPRON
2020. 11. 18. 17:00
Soproni Városi Stadion
2020. 11. 18. 17:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BICSKEI TC
2020. 11. 22. 11:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 11. 22. 11:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
SC SOPRON
2020. 11. 29. 14:00
Perutz Stadion
2020. 11. 29. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SC SOPRON
2020. 12. 06. 13:30
Soproni Városi Stadion
2020. 12. 06. 13:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 02. 28. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 02. 28. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
SC SOPRON
2021. 03. 07. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
SC SOPRON
2021. 03. 14. 14:00
Soproni Városi Stadion
2021. 03. 14. 14:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
III. KER. TVE
2021. 03. 21. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 03. 21. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
SC SOPRON
2021. 03. 27. 14:00
Soproni Városi Stadion
2021. 03. 27. 14:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 04. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 04. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
SC SOPRON
2021. 04. 11. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 11. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 14. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SC SOPRON
2021. 04. 18. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 18. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BKV ELŐRE
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SC SOPRON
2021. 04. 28. 17:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
KOMÁROM VSE
2021. 05. 02. 11:00
ZTE Aréna
2021. 05. 02. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
SC SOPRON
2021. 05. 09. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 09. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 12. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 12. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
SC SOPRON
2021. 05. 16. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 16. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
FC NAGYKANIZSA
2021. 05. 23. 18:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
SC SOPRON
2021. 05. 30. 18:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->