Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 25. forduló

2021.03.21 - 11:00

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
HÉRA CSANÁD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DEME RAJMUND, SIPOS LÁSZLÓ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
90'
45'

Gólok

KOMÁROMI GYÖRGY

11'

1 - 0

 

OMINGER GERGŐ

15'

2 - 0

 

LATIFI LIRIDON

41'

3 - 0

 

 

3 - 1

49'

MOLNÁR TAMÁS
GRUBER ZSOMBOR

85'

4 - 1

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 25 19 4 2 60 13 47 61 11.2
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 25 16 5 4 56 17 39 53 11.3
3 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 25 14 6 5 53 37 16 48 10.9
4 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 25 13 7 5 39 26 13 46 11.4
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 25 12 6 7 55 37 18 42 10.9
6 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 25 11 6 8 35 29 6 39 10.5
7 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 25 12 2 11 37 26 11 38 11.2
8 SC SOPRON SC SOPRON 25 11 5 9 36 36 0 38 10.2
9 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 25 11 4 10 47 38 9 37 10.6
10 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 25 11 4 10 35 37 -2 37 10.5
11 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 25 9 6 10 44 50 -6 33 9.9
12 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 25 9 5 11 42 42 0 32 10.6
13 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 25 9 5 11 31 39 -8 32 9.8
14 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 25 9 4 12 29 45 -16 31 10.3
15 BICSKEI TC BICSKEI TC 25 8 7 10 30 35 -5 31 10.6
16 ZTE FC II. ZTE FC II. 25 6 11 8 31 40 -9 29 10.2
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 25 6 8 11 30 40 -10 26 10.2
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 25 5 4 16 42 61 -19 19 9.4
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 25 4 4 17 24 55 -31 16 9.8
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 25 2 3 20 21 74 -53 9 10.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 13 9 4 0 17 2 15 31 12 6 3 3 9 6 3 21 25 15 7 3 26 8 18 52
2 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 13 7 4 2 12 7 5 25 12 5 4 3 6 6 0 19 25 12 8 5 18 13 5 44
3 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 12 6 5 1 15 2 13 23 13 5 6 2 8 4 4 21 25 11 11 3 23 6 17 44
4 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 12 5 5 2 8 4 4 20 13 4 9 0 7 2 5 21 25 9 14 2 15 6 9 41
5 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 13 4 6 3 11 10 1 18 12 5 4 3 10 6 4 19 25 9 10 6 21 16 5 37
6 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 13 4 5 4 9 9 0 17 12 5 4 3 9 8 1 19 25 9 9 7 18 17 1 36
7 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 13 5 4 4 8 4 4 19 12 3 7 2 7 6 1 16 25 8 11 6 15 10 5 35
8 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 10 4 4 2 8 6 2 16 15 3 7 5 4 9 -5 16 25 7 11 7 12 15 -3 32
9 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 12 3 8 1 6 3 3 17 13 3 6 4 7 10 -3 15 25 6 14 5 13 13 0 32
10 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 12 3 4 5 9 11 -2 13 13 4 6 3 11 10 1 18 25 7 10 8 20 21 -1 31
11 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 13 3 6 4 6 11 -5 15 12 4 4 4 7 13 -6 16 25 7 10 8 13 24 -11 31
12 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 13 3 6 4 9 8 1 15 12 3 7 2 6 5 1 16 25 6 13 6 15 13 2 31
13 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 13 3 5 5 8 8 0 14 12 4 4 4 12 11 1 16 25 7 9 9 20 19 1 30
14 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 13 5 6 2 14 4 10 21 12 1 5 6 5 12 -7 8 25 6 11 8 19 16 3 29
15 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 12 3 7 2 7 6 1 16 13 2 7 4 7 9 -2 13 25 5 14 6 14 15 -1 29
16 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 12 4 2 6 12 11 1 14 13 3 1 9 9 17 -8 10 25 7 3 15 21 28 -7 24
17 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 13 4 5 4 10 9 1 17 12 1 4 7 6 15 -9 7 25 5 9 11 16 24 -8 24
18 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 12 2 6 4 6 6 0 12 13 3 2 8 5 14 -9 11 25 5 8 12 11 20 -9 23
19 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 14 2 6 6 5 11 -6 12 11 2 5 4 4 13 -9 11 25 4 11 10 9 24 -15 23
20 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 12 1 4 7 3 10 -7 7 13 2 7 4 3 7 -4 13 25 3 11 11 6 17 -11 20
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 13 11 2 0 34 5 29 35 12 8 2 2 26 8 18 26 25 19 4 2 60 13 47 61
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 12 10 1 1 33 5 28 31 13 6 4 3 23 12 11 22 25 16 5 4 56 17 39 53
3 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 13 7 4 2 30 24 6 25 12 7 2 3 23 13 10 23 25 14 6 5 53 37 16 48
4 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 13 8 5 0 26 12 14 29 12 5 2 5 13 14 -1 17 25 13 7 5 39 26 13 46
5 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 12 7 2 3 28 16 12 23 13 5 4 4 27 21 6 19 25 12 6 7 55 37 18 42
6 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 13 6 3 4 19 16 3 21 12 5 3 4 16 13 3 18 25 11 6 8 35 29 6 39
7 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 12 7 0 5 22 13 9 21 13 5 2 6 15 13 2 17 25 12 2 11 37 26 11 38
8 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 12 5 4 3 17 16 1 19 13 6 1 6 19 20 -1 19 25 11 5 9 36 36 0 38
9 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 13 6 3 4 29 18 11 21 12 5 1 6 18 20 -2 16 25 11 4 10 47 38 9 37
10 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 13 5 2 6 17 22 -5 17 12 6 2 4 18 15 3 20 25 11 4 10 35 37 -2 37
11 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 13 8 1 4 29 20 9 25 12 1 5 6 15 30 -15 8 25 9 6 10 44 50 -6 33
12 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 13 6 2 5 22 16 6 20 12 3 3 6 20 26 -6 12 25 9 5 11 42 42 0 32
13 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 12 5 3 4 16 15 1 18 13 4 2 7 15 24 -9 14 25 9 5 11 31 39 -8 32
14 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 13 7 1 5 16 20 -4 22 12 2 3 7 13 25 -12 9 25 9 4 12 29 45 -16 31
15 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 12 5 4 3 14 9 5 19 13 3 3 7 16 26 -10 12 25 8 7 10 30 35 -5 31
16 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 10 3 6 1 18 13 5 15 15 3 5 7 13 27 -14 14 25 6 11 8 31 40 -9 29
17 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 13 4 3 6 15 18 -3 15 12 2 5 5 15 22 -7 11 25 6 8 11 30 40 -10 26
18 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 12 4 3 5 24 25 -1 15 13 1 1 11 18 36 -18 4 25 5 4 16 42 61 -19 19
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 12 3 2 7 14 25 -11 11 13 1 2 10 10 30 -20 5 25 4 4 17 24 55 -31 16
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 14 1 2 11 13 33 -20 5 11 1 1 9 8 41 -33 4 25 2 3 20 21 74 -53 9
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 31 - 10 - 20 - 13 - 0-0 - 32 - 03 - 16 - 10 - 23 - 1---2 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
1 - 11 - 0-2 - 10 - 23 - 10 - 1-3 - 40 - 1---0 - 13 - 11 - 1-0 - 31 - 1
BICSKEI TC
0 - 03 - 0-1 - 1--2 - 11 - 1-1 - 33 - 01 - 02 - 1--0 - 00 - 10 - 1-
ÉRDI VSE
-1 - 12 - 01 - 12 - 00 - 01 - 02 - 3-1 - 2-2 - 10 - 5--2 - 00 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 13 - 1-0 - 21 - 5---5 - 0-3 - 0-1 - 24 - 13 - 12 - 1-1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
1 - 41 - 12 - 12 - 1--0 - 10 - 2-3 - 23 - 02 - 01 - 2---0 - 41 - 31 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 02 - 10 - 40 - 12 - 11 - 45 - 13 - 1-5 - 1-1 - 03 - 3-1 - 3-4 - 0
KOMÁROM VSE
0 - 63 - 1-0 - 11 - 00 - 33 - 1-1 - 00 - 1---1 - 33 - 21 - 0-1 - 02 - 2
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3--4 - 2-2 - 23 - 12 - 10 - 63 - 10 - 04 - 21 - 16 - 22 - 10 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0-0 - 31 - 1-1 - 1----1 - 2-0 - 10 - 60 - 60 - 12 - 11 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 01 - 1-0 - 12 - 1--6 - 0-2 - 0--3 - 04 - 06 - 02 - 0-2 - 12 - 1
NAGYATÁDI FC
-1 - 21 - 20 - 31 - 2-2 - 32 - 20 - 21 - 10 - 51 - 20 - 20 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2--1 - 2--1 - 1-2 - 10 - 05 - 22 - 20 - 1-1 - 00 - 31 - 00 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-1 - 27 - 2-1 - 45 - 02 - 23 - 2-3 - 10 - 0-4 - 10 - 12 - 11 - 2-0 - 0-
SC SOPRON
2 - 0-1 - 12 - 1-1 - 31 - 1-1 - 1---1 - 2-2 - 10 - 40 - 04 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4-2 - 22 - 3-1 - 1--1 - 3--4 - 12 - 2-3 - 11 - 20 - 43 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 2-2 - 0--2 - 06 - 1-1 - 03 - 1--1 - 3-3 - 12 - 01 - 20 - 11 - 2
III. KER. TVE
-1 - 0--4 - 4-3 - 03 - 12 - 01 - 00 - 07 - 03 - 02 - 03 - 01 - 0--4 - 0
VLS VESZPRÉM
2 - 2-2 - 02 - 03 - 32 - 11 - 1-3 - 20 - 0-5 - 02 - 1--1 - 0-2 - 21 - 0
ZTE FC II.
3 - 01 - 12 - 21 - 1--4 - 32 - 21 - 2-1 - 11 - 1-2 - 0-----

Meccsek

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2020. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 12. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 12. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 16. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 23. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 23. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SC SOPRON
2020. 09. 13. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 09. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 09. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VLS VESZPRÉM
2020. 10. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 10. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2020. 11. 22. 13:00
ZTE Aréna
2020. 11. 22. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 29. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 12. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 12. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 02. 28. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 02. 28. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 03. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 03. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BICSKEI TC
2021. 03. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 03. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 03. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 03. 27. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 03. 27. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 11. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 11. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 14. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 14. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2021. 04. 18. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 18. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 28. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 28. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 02. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2021. 05. 23. 18:00
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 30. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 30. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ZTE FC II.

PÁPAI PERUTZ FC

2020. 08. 02. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 08. 09. 19:00
Perutz Stadion
2020. 08. 09. 19:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
III. KER. TVE
2020. 08. 12. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 12. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 08. 16. 19:00
Perutz Stadion
2020. 08. 16. 19:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
NAGYATÁDI FC
2020. 08. 23. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 09. 23. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 23. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 09. 13. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 13. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
KOMÁROM VSE
2020. 09. 27. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 27. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ZTE FC II.
2020. 10. 04. 17:00
Perutz Stadion
2020. 10. 04. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 10. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 10. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 10. 18. 17:00
Perutz Stadion
2020. 10. 18. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
FC NAGYKANIZSA
2020. 10. 25. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 18. 15:00
Perutz Stadion
2020. 11. 18. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 08. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 14. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 22. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 11. 22. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 29. 14:00
Perutz Stadion
2020. 11. 29. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SC SOPRON
2020. 12. 06. 13:00
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 02. 28. 14:00
Perutz Stadion
2021. 02. 28. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
TATABÁNYAI SC
2021. 03. 07. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 03. 07. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 03. 14. 14:30
Perutz Stadion
2021. 03. 14. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
VLS VESZPRÉM
2021. 03. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 03. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 03. 27. 15:00
Perutz Stadion
2021. 03. 27. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 04. 16:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ÉRDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 18. 11:00
ZTE Aréna
2021. 04. 18. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 25. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 28. 17:00
Perutz Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 02. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 05. 02. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 05. 09. 17:30
Perutz Stadion
2021. 05. 09. 17:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BICSKEI TC
2021. 05. 12. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 05. 16. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 16. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 23. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 30. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->