Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 28. forduló

2021.04.11 - 16:00

Sopron, Soproni Városi Stadion

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
HÉRA CSANÁD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR ISTVÁN, JÁSZBERÉNYI MARCELL
SC SOPRON
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

22'

HOSSZÚ ZÉTÉNY
KUSTOR NOEL

93'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 28 21 5 2 68 15 53 68 11.4
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 28 17 6 5 60 23 37 57 11
3 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 28 14 8 6 42 31 11 50 10.7
4 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 28 14 7 7 62 38 24 49 10.8
5 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 28 14 7 7 57 43 14 49 10.7
6 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 28 13 6 9 39 32 7 45 11
7 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 28 13 5 10 50 39 11 44 10.6
8 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 28 13 4 11 42 30 12 43 11.3
9 SC SOPRON SC SOPRON 28 12 7 9 40 39 1 43 10.4
10 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 28 12 4 12 40 41 -1 40 10.4
11 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 28 11 4 13 33 49 -16 37 10.7
12 BICSKEI TC BICSKEI TC 28 10 7 11 33 37 -4 37 10.7
13 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 28 10 6 12 50 48 2 36 10.6
14 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 28 10 6 12 35 43 -8 36 10
15 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 28 9 8 11 48 57 -9 35 9.4
16 ZTE FC II. ZTE FC II. 28 7 12 9 34 43 -9 33 10.1
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 28 7 10 11 34 43 -9 31 10.7
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 28 5 4 19 44 68 -24 19 9.8
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 28 4 5 19 26 60 -34 17 9.9
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 28 2 3 23 22 80 -58 9 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 15 11 4 0 21 2 19 37 13 6 4 3 9 6 3 22 28 17 8 3 30 8 22 59
2 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 14 7 5 2 12 7 5 26 14 6 4 4 7 9 -2 22 28 13 9 6 19 16 3 48
3 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 14 7 6 1 17 3 14 27 14 5 6 3 8 5 3 21 28 12 12 4 25 8 17 48
4 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 14 5 5 4 10 9 1 20 14 6 4 4 10 9 1 22 28 11 9 8 20 18 2 42
5 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 13 5 6 2 8 4 4 21 15 4 9 2 7 4 3 21 28 9 15 4 15 8 7 42
6 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 14 5 4 5 12 11 1 19 14 4 7 3 11 10 1 19 28 9 11 8 23 21 2 38
7 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 15 4 6 5 11 12 -1 18 13 5 4 4 10 7 3 19 28 9 10 9 21 19 2 37
8 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 14 4 6 4 7 11 -4 18 14 5 4 5 9 15 -6 19 28 9 10 9 16 26 -10 37
9 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 14 5 5 4 8 4 4 20 14 3 8 3 8 8 0 17 28 8 13 7 16 12 4 37
10 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 14 6 6 2 15 4 11 24 14 2 6 6 6 12 -6 12 28 8 12 8 21 16 5 36
11 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 14 4 9 1 7 3 4 21 14 3 6 5 7 11 -4 15 28 7 15 6 14 14 0 36
12 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 14 3 6 5 9 9 0 15 14 5 5 4 14 12 2 20 28 8 11 9 23 21 2 35
13 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 12 4 5 3 8 7 1 17 16 3 8 5 4 9 -5 17 28 7 13 8 12 16 -4 34
14 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 14 3 7 4 9 8 1 16 14 3 8 3 6 6 0 17 28 6 15 7 15 14 1 33
15 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 14 3 8 3 8 8 0 17 14 2 8 4 7 9 -2 14 28 5 16 7 15 17 -2 31
16 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 14 5 3 6 13 11 2 18 14 3 2 9 10 18 -8 11 28 8 5 15 23 29 -6 29
17 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 14 5 5 4 11 9 2 20 14 1 5 8 7 17 -10 8 28 6 10 12 18 26 -8 28
18 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 14 2 8 4 7 7 0 14 14 3 3 8 5 14 -9 12 28 5 11 12 12 21 -9 26
19 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 15 2 7 6 5 11 -6 13 13 2 7 4 5 14 -9 13 28 4 14 10 10 25 -15 26
20 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 14 1 5 8 4 13 -9 8 14 2 8 4 3 7 -4 14 28 3 13 12 7 20 -13 22
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 15 12 3 0 39 7 32 39 13 9 2 2 29 8 21 29 28 21 5 2 68 15 53 68
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 14 11 2 1 36 7 29 35 14 6 4 4 24 16 8 22 28 17 6 5 60 23 37 57
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 14 8 6 0 27 13 14 30 14 6 2 6 15 18 -3 20 28 14 8 6 42 31 11 50
4 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 14 9 2 3 35 17 18 29 14 5 5 4 27 21 6 20 28 14 7 7 62 38 24 49
5 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 15 7 5 3 34 29 5 26 13 7 2 4 23 14 9 23 28 14 7 7 57 43 14 49
6 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 14 7 3 4 21 16 5 24 14 6 3 5 18 16 2 21 28 13 6 9 39 32 7 45
7 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 14 7 3 4 30 18 12 24 14 6 2 6 20 21 -1 20 28 13 5 10 50 39 11 44
8 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 13 8 0 5 23 13 10 24 15 5 4 6 19 17 2 19 28 13 4 11 42 30 12 43
9 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 14 6 5 3 20 18 2 23 14 6 2 6 20 21 -1 20 28 12 7 9 40 39 1 43
10 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 14 6 2 6 20 22 -2 20 14 6 2 6 20 19 1 20 28 12 4 12 40 41 -1 40
11 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 14 8 1 5 18 20 -2 25 14 3 3 8 15 29 -14 12 28 11 4 13 33 49 -16 37
12 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 14 7 4 3 17 9 8 25 14 3 3 8 16 28 -12 12 28 10 7 11 33 37 -4 37
13 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 14 7 2 5 26 17 9 23 14 3 4 7 24 31 -7 13 28 10 6 12 50 48 2 36
14 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 14 6 3 5 19 18 1 21 14 4 3 7 16 25 -9 15 28 10 6 12 35 43 -8 36
15 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 14 8 2 4 31 22 9 26 14 1 6 7 17 35 -18 9 28 9 8 11 48 57 -9 35
16 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 12 4 7 1 21 15 6 19 16 3 5 8 13 28 -15 14 28 7 12 9 34 43 -9 33
17 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 14 4 4 6 16 19 -3 16 14 3 6 5 18 24 -6 15 28 7 10 11 34 43 -9 31
18 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 14 4 3 7 25 28 -3 15 14 1 1 12 19 40 -21 4 28 5 4 19 44 68 -24 19
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 14 3 3 8 16 28 -12 12 14 1 2 11 10 32 -22 5 28 4 5 19 26 60 -34 17
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 15 1 2 12 13 36 -23 5 13 1 1 11 9 44 -35 4 28 2 3 23 22 80 -58 9
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 31 - 10 - 20 - 13 - 0-0 - 32 - 03 - 16 - 10 - 23 - 1-4 - 1-2 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
1 - 11 - 0-2 - 10 - 23 - 10 - 1-3 - 40 - 1-1 - 1-0 - 13 - 11 - 1-0 - 31 - 1
BICSKEI TC
0 - 03 - 02 - 01 - 1--2 - 11 - 1-1 - 33 - 01 - 02 - 1--0 - 00 - 10 - 11 - 0
ÉRDI VSE
-1 - 12 - 01 - 12 - 00 - 01 - 02 - 32 - 01 - 2-2 - 10 - 5--2 - 00 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 13 - 1-0 - 21 - 5-3 - 0-5 - 04 - 13 - 0-1 - 24 - 13 - 12 - 1-1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
1 - 41 - 12 - 12 - 1-3 - 00 - 10 - 2-3 - 23 - 02 - 01 - 2---0 - 41 - 31 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 02 - 10 - 40 - 12 - 11 - 45 - 13 - 1-5 - 1-1 - 03 - 32 - 21 - 3-4 - 0
KOMÁROM VSE
0 - 63 - 12 - 00 - 11 - 00 - 33 - 1-1 - 00 - 1---1 - 33 - 21 - 0-1 - 02 - 2
LIPÓT PÉKSÉG SE
3 - 33 - 3--4 - 2-2 - 23 - 12 - 10 - 63 - 10 - 04 - 21 - 16 - 22 - 10 - 21 - 2-
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 01 - 10 - 31 - 1-1 - 1-1 - 2--1 - 2-0 - 10 - 60 - 60 - 12 - 11 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 01 - 1-0 - 12 - 11 - 02 - 26 - 0-2 - 0--3 - 04 - 06 - 02 - 0-2 - 12 - 1
NAGYATÁDI FC
-1 - 21 - 20 - 31 - 2-2 - 32 - 20 - 21 - 10 - 51 - 20 - 20 - 34 - 10 - 30 - 3--
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 13 - 2-1 - 21 - 2--1 - 1-2 - 10 - 05 - 22 - 20 - 1-1 - 00 - 31 - 00 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-1 - 27 - 2-1 - 45 - 02 - 23 - 21 - 03 - 10 - 0-4 - 10 - 12 - 11 - 2-0 - 0-
SC SOPRON
2 - 0-1 - 12 - 1-1 - 31 - 1-1 - 1--2 - 11 - 21 - 12 - 10 - 40 - 04 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 41 - 22 - 22 - 3-1 - 1--1 - 3--4 - 12 - 20 - 13 - 11 - 20 - 43 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 2-2 - 0--2 - 06 - 1-1 - 03 - 1-1 - 01 - 3-3 - 12 - 01 - 20 - 11 - 2
III. KER. TVE
-1 - 0--4 - 4-3 - 03 - 12 - 01 - 00 - 07 - 03 - 02 - 03 - 01 - 02 - 23 - 04 - 0
VLS VESZPRÉM
2 - 2-2 - 02 - 03 - 32 - 11 - 1-3 - 20 - 0-5 - 02 - 1-1 - 11 - 0-2 - 21 - 0
ZTE FC II.
3 - 01 - 12 - 21 - 10 - 03 - 24 - 32 - 21 - 2-1 - 11 - 1-2 - 0-----

Meccsek

SC SOPRON

2020. 08. 02. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 08. 09. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SC SOPRON
2020. 08. 12. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 08. 16. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 23. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
SC SOPRON
2020. 08. 26. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SC SOPRON
2020. 09. 05. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 09. 05. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
VLS VESZPRÉM
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SC SOPRON
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BALATONFÜREDI FC
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
SC SOPRON
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ÉRDI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SC SOPRON
2020. 10. 18. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 18. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ZTE FC II.
2020. 10. 25. 13:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SC SOPRON
2020. 11. 01. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 11. 01. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 11. 08. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 11. 08. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
SC SOPRON
2020. 11. 18. 17:00
Soproni Városi Stadion
2020. 11. 18. 17:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BICSKEI TC
2020. 11. 22. 11:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 11. 22. 11:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
SC SOPRON
2020. 11. 29. 14:00
Perutz Stadion
2020. 11. 29. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SC SOPRON
2020. 12. 06. 13:30
Soproni Városi Stadion
2020. 12. 06. 13:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 02. 28. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 02. 28. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
SC SOPRON
2021. 03. 07. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
SC SOPRON
2021. 03. 14. 14:00
Soproni Városi Stadion
2021. 03. 14. 14:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
III. KER. TVE
2021. 03. 21. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 03. 21. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
SC SOPRON
2021. 03. 27. 14:00
Soproni Városi Stadion
2021. 03. 27. 14:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 04. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 04. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
SC SOPRON
2021. 04. 11. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 11. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 14. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SC SOPRON
2021. 04. 18. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 18. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BKV ELŐRE
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SC SOPRON
2021. 04. 28. 17:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
KOMÁROM VSE
2021. 05. 02. 11:00
ZTE Aréna
2021. 05. 02. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
SC SOPRON
2021. 05. 09. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 09. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 12. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 12. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
SC SOPRON
2021. 05. 16. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 16. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
FC NAGYKANIZSA
2021. 05. 23. 18:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
SC SOPRON
2021. 05. 30. 18:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2020. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 12. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 12. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 16. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 23. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 23. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SC SOPRON
2020. 09. 13. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 09. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 09. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VLS VESZPRÉM
2020. 10. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 10. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2020. 11. 22. 13:00
ZTE Aréna
2020. 11. 22. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 29. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 12. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 12. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 02. 28. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 02. 28. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 03. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 03. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BICSKEI TC
2021. 03. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 03. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 03. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 03. 27. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 03. 27. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 11. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 11. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 14. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 14. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2021. 04. 18. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 18. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 28. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 28. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 02. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2021. 05. 23. 18:00
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 30. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 30. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ZTE FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->