Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 32. forduló

2021.04.28 - 17:00

Lipót, Lipót SE Pékség sportkomplexuma

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
GÁSPÁR ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VOLENTICS ERIK JÁNOS, BÍRÓ ZSOLT
LIPÓT PÉKSÉG SE
ZTE FC II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

25'

NÉMETH DÁNIEL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 32 23 5 4 72 18 54 74 11.4
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 32 20 6 6 68 28 40 66 11.7
3 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 32 18 8 6 56 34 22 62 10.9
4 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 32 17 7 8 71 44 27 58 11.3
5 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 32 16 7 9 64 49 15 55 10.9
6 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 32 15 5 12 45 32 13 50 11.2
7 SC SOPRON SC SOPRON 32 14 8 10 46 44 2 50 10.7
8 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 32 15 4 13 43 50 -7 49 10.9
9 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 32 14 6 12 43 42 1 48 10.4
10 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 32 14 5 13 53 45 8 47 10
11 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 32 13 5 14 47 47 0 44 10.7
12 BICSKEI TC BICSKEI TC 32 12 7 13 39 43 -4 43 10.4
13 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 32 11 7 14 40 48 -8 40 10
14 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 32 11 6 15 54 54 0 39 10.3
15 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 32 10 8 14 53 70 -17 38 9.3
16 ZTE FC II. ZTE FC II. 32 8 13 11 38 51 -13 37 10.7
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 32 8 12 12 38 49 -11 36 9.8
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 32 8 4 20 54 75 -21 28 9.7
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 32 5 6 21 31 66 -35 21 9.8
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 32 2 3 27 27 93 -66 9 9.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 17 12 4 1 22 3 19 40 15 6 6 3 9 6 3 24 32 18 10 4 31 9 22 64
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 16 9 6 1 19 3 16 33 16 7 6 3 11 6 5 27 32 16 12 4 30 9 21 60
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 16 7 6 3 12 8 4 27 16 8 4 4 11 9 2 28 32 15 10 7 23 17 6 55
4 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 16 6 6 4 12 10 2 24 16 7 5 4 11 9 2 26 32 13 11 8 23 19 4 50
5 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 16 5 7 4 8 11 -3 22 16 6 5 5 11 15 -4 23 32 11 12 9 19 26 -7 45
6 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 15 5 7 3 8 5 3 22 17 4 11 2 7 4 3 23 32 9 18 5 15 9 6 45
7 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 16 7 7 2 16 4 12 28 16 3 7 6 7 12 -5 16 32 10 14 8 23 16 7 44
8 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 16 6 6 4 9 4 5 24 16 4 8 4 9 9 0 20 32 10 14 8 18 13 5 44
9 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 15 6 5 4 11 9 2 23 17 4 8 5 5 9 -4 20 32 10 13 9 16 18 -2 43
10 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 16 5 10 1 8 3 5 25 16 4 6 6 8 12 -4 18 32 9 16 7 16 15 1 43
11 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 16 6 4 6 14 12 2 22 16 4 8 4 12 12 0 20 32 10 12 10 26 24 2 42
12 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 17 5 6 6 13 13 0 21 15 5 5 5 10 8 2 20 32 10 11 11 23 21 2 41
13 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 16 3 8 5 9 9 0 17 16 6 5 5 15 13 2 23 32 9 13 10 24 22 2 40
14 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 16 3 9 4 10 9 1 18 16 4 8 4 7 8 -1 20 32 7 17 8 17 17 0 38
15 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 16 4 8 4 9 10 -1 20 16 2 10 4 8 10 -2 16 32 6 18 8 17 20 -3 36
16 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 16 5 4 7 14 13 1 19 16 3 3 10 10 19 -9 12 32 8 7 17 24 32 -8 31
17 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 16 6 5 5 13 12 1 23 16 1 5 10 7 20 -13 8 32 7 10 15 20 32 -12 31
18 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 15 2 8 5 7 8 -1 14 17 4 3 10 6 16 -10 15 32 6 11 15 13 24 -11 29
19 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 17 2 7 8 5 14 -9 13 15 2 7 6 6 17 -11 13 32 4 14 14 11 31 -20 26
20 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 16 2 5 9 5 14 -9 11 16 2 8 6 4 10 -6 14 32 4 13 15 9 24 -15 25
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 17 13 3 1 41 9 32 42 15 10 2 3 31 9 22 32 32 23 5 4 72 18 54 74
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 16 13 2 1 40 8 32 41 16 7 4 5 28 20 8 25 32 20 6 6 68 28 40 66
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 16 10 6 0 31 14 17 36 16 8 2 6 25 20 5 26 32 18 8 6 56 34 22 62
4 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 16 11 2 3 42 19 23 35 16 6 5 5 29 25 4 23 32 17 7 8 71 44 27 58
5 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 17 8 5 4 37 31 6 29 15 8 2 5 27 18 9 26 32 16 7 9 64 49 15 55
6 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 15 9 1 5 25 14 11 28 17 6 4 7 20 18 2 22 32 15 5 12 45 32 13 50
7 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 16 6 6 4 21 22 -1 24 16 8 2 6 25 22 3 26 32 14 8 10 46 44 2 50
8 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 16 10 1 5 23 21 2 31 16 5 3 8 20 29 -9 18 32 15 4 13 43 50 -7 49
9 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 16 7 3 6 23 23 0 24 16 7 3 6 20 19 1 24 32 14 6 12 43 42 1 48
10 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 16 8 3 5 32 20 12 27 16 6 2 8 21 25 -4 20 32 14 5 13 53 45 8 47
11 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 16 7 2 7 24 24 0 23 16 6 3 7 23 23 0 21 32 13 5 14 47 47 0 44
12 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 16 9 4 3 21 11 10 31 16 3 3 10 18 32 -14 12 32 12 7 13 39 43 -4 43
13 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 15 6 4 5 20 19 1 22 17 5 3 9 20 29 -9 18 32 11 7 14 40 48 -8 40
14 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 16 7 2 7 26 19 7 23 16 4 4 8 28 35 -7 16 32 11 6 15 54 54 0 39
15 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 16 9 2 5 35 29 6 29 16 1 6 9 18 41 -23 9 32 10 8 14 53 70 -17 38
16 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 15 4 8 3 24 23 1 20 17 4 5 8 14 28 -14 17 32 8 13 11 38 51 -13 37
17 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 16 5 4 7 18 23 -5 19 16 3 8 5 20 26 -6 17 32 8 12 12 38 49 -11 36
18 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 16 5 3 8 29 33 -4 18 16 3 1 12 25 42 -17 10 32 8 4 20 54 75 -21 28
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 16 4 3 9 19 29 -10 15 16 1 3 12 12 37 -25 6 32 5 6 21 31 66 -35 21
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 17 1 2 14 16 44 -28 5 15 1 1 13 11 49 -38 4 32 2 3 27 27 93 -66 9
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 31 - 10 - 20 - 13 - 0-0 - 32 - 03 - 16 - 10 - 23 - 10 - 14 - 10 - 12 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
1 - 11 - 0-2 - 10 - 23 - 10 - 11 - 43 - 40 - 1-1 - 1-0 - 13 - 11 - 11 - 00 - 31 - 1
BICSKEI TC
0 - 03 - 02 - 01 - 13 - 21 - 02 - 11 - 1-1 - 33 - 01 - 02 - 1--0 - 00 - 10 - 11 - 0
ÉRDI VSE
-1 - 12 - 01 - 12 - 00 - 01 - 02 - 32 - 01 - 2-2 - 10 - 51 - 41 - 32 - 00 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 13 - 12 - 10 - 21 - 55 - 13 - 0-5 - 04 - 13 - 0-1 - 24 - 13 - 12 - 1-1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
1 - 41 - 12 - 12 - 11 - 23 - 00 - 10 - 23 - 03 - 23 - 02 - 01 - 2---0 - 41 - 31 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 02 - 10 - 40 - 12 - 11 - 45 - 13 - 13 - 25 - 1-1 - 03 - 32 - 21 - 31 - 54 - 0
KOMÁROM VSE
0 - 63 - 12 - 00 - 11 - 00 - 33 - 13 - 01 - 00 - 1-2 - 1-1 - 33 - 21 - 0-1 - 02 - 2
LIPÓT PÉKSÉG SE
3 - 33 - 3-3 - 14 - 2-2 - 23 - 12 - 10 - 63 - 10 - 04 - 21 - 16 - 22 - 10 - 21 - 20 - 1
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 01 - 10 - 31 - 13 - 01 - 1-1 - 2-0 - 11 - 2-0 - 10 - 60 - 60 - 12 - 11 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 01 - 12 - 10 - 12 - 11 - 02 - 26 - 0-2 - 0-2 - 03 - 04 - 06 - 02 - 0-2 - 12 - 1
NAGYATÁDI FC
2 - 31 - 21 - 20 - 31 - 2-2 - 32 - 20 - 21 - 10 - 51 - 20 - 20 - 34 - 10 - 30 - 31 - 5-
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 13 - 2-1 - 21 - 21 - 1-1 - 1-2 - 10 - 05 - 22 - 20 - 1-1 - 00 - 31 - 00 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-1 - 27 - 2-1 - 45 - 02 - 23 - 21 - 03 - 10 - 02 - 04 - 10 - 12 - 11 - 20 - 20 - 0-
SC SOPRON
2 - 01 - 11 - 12 - 1-1 - 31 - 10 - 31 - 1--2 - 11 - 21 - 12 - 10 - 40 - 04 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 41 - 22 - 22 - 3-1 - 1-0 - 21 - 3-4 - 34 - 12 - 20 - 13 - 11 - 20 - 43 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 21 - 12 - 0--2 - 06 - 1-1 - 03 - 1-1 - 01 - 31 - 03 - 12 - 01 - 20 - 11 - 2
III. KER. TVE
2 - 11 - 0-0 - 14 - 4-3 - 03 - 12 - 01 - 00 - 07 - 03 - 02 - 03 - 01 - 02 - 23 - 04 - 0
VLS VESZPRÉM
2 - 2-2 - 02 - 03 - 32 - 11 - 1-3 - 20 - 0-5 - 02 - 13 - 11 - 11 - 01 - 02 - 21 - 0
ZTE FC II.
3 - 01 - 12 - 21 - 10 - 03 - 24 - 32 - 21 - 22 - 21 - 11 - 10 - 32 - 0-1 - 3---

Meccsek

LIPÓT PÉKSÉG SE

2020. 08. 02. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 02. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 12. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 08. 16. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 16. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
III. KER. TVE
2020. 08. 23. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 23. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 08. 26. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 26. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
NAGYATÁDI FC
2020. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BKV ELŐRE
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 04. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 10. 04. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
KOMÁROM VSE
2020. 10. 10. 15:00
ZTE Aréna
2020. 10. 10. 15:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 10. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 10. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 10. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 11. 01. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 11. 01. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
FC NAGYKANIZSA
2020. 11. 08. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 12. 02. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 12. 02. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 22. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 11. 22. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 29. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 12. 06. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 02. 28. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 02. 28. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
SC SOPRON
2021. 03. 07. 14:30
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 03. 14. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 03. 14. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
TATABÁNYAI SC
2021. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 03. 27. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 03. 27. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ÉRDI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 28. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 28. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ZTE FC II.
2021. 05. 02. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 05. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 12. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 16. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 05. 16. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BICSKEI TC
2021. 05. 23. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 30. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
LIPÓT PÉKSÉG SE

ZTE FC II.

2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ZTE FC II.
2020. 08. 09. 17:30
ZTE Aréna
2020. 08. 09. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
ZTE FC II.
2020. 08. 16. 17:30
ZTE Aréna
2020. 08. 16. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
KOMÁROM VSE
2020. 08. 23. 17:30
ZTE Aréna
2020. 08. 23. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 26. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZTE FC II.
2020. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ZTE FC II.
2020. 09. 05. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 09. 05. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ZTE FC II.
2020. 09. 09. 16:00
Hévíz Városi Stadion
2020. 09. 09. 16:00
Hévíz Városi Stadion
ZTE FC II.
BICSKEI TC
2020. 09. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 09. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ZTE FC II.
2020. 09. 27. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 27. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ZTE FC II.
2020. 10. 04. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ZTE FC II.
2020. 10. 10. 15:00
ZTE Aréna
2020. 10. 10. 15:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 18. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 18. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ZTE FC II.
2020. 10. 25. 13:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
ZTE FC II.
2020. 11. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 11. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
ZTE FC II.
2020. 11. 08. 11:00
ZTE Aréna
2020. 11. 08. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
NAGYATÁDI FC
2020. 11. 14. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 11. 14. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ZTE FC II.
2020. 11. 22. 13:00
ZTE Aréna
2020. 11. 22. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 29. 13:00
ZTE Aréna
2020. 11. 29. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
BALATONFÜREDI FC
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ZTE FC II.
2021. 02. 27. 13:00
ZTE Aréna
2021. 02. 27. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
ÉRDI VSE
2021. 03. 07. 11:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 03. 07. 11:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ZTE FC II.
2021. 03. 14. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 03. 14. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
ZTE FC II.
2021. 03. 21. 11:00
ZTE Aréna
2021. 03. 21. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 27. 11:00
ZTE Aréna
2021. 03. 27. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 04. 11:00
ZTE Aréna
2021. 04. 04. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
FC NAGYKANIZSA
2021. 04. 11. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
ZTE FC II.
2021. 04. 14. 16:30
ZTE Aréna
2021. 04. 14. 16:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 18. 11:00
ZTE Aréna
2021. 04. 18. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 25. 11:00
ZTE Aréna
2021. 04. 25. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 28. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 28. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ZTE FC II.
2021. 05. 02. 11:00
ZTE Aréna
2021. 05. 02. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
SC SOPRON
2021. 05. 09. 11:00
ZTE Aréna
2021. 05. 09. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
III. KER. TVE
2021. 05. 12. 17:30
ZTE Aréna
2021. 05. 12. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
TATABÁNYAI SC
2021. 05. 16. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 05. 16. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
ZTE FC II.
2021. 05. 23. 11:00
ZTE Aréna
2021. 05. 23. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 30. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 30. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ZTE FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->