Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 32. forduló

2021.04.28 - 18:30

Bicske, Bicskei TC Sporttelep (Bicske TC)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
SZOMMER ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ILLÉS TAMÁS, MIHÁLOVICS LAJOS
BICSKEI TC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
90'
45'

Gólok

KÜRTI ZSOLT

46'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 32 23 5 4 72 18 54 74 11.4
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 32 20 6 6 68 28 40 66 11.7
3 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 32 18 8 6 56 34 22 62 10.9
4 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 32 17 7 8 71 44 27 58 11.3
5 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 32 16 7 9 64 49 15 55 10.9
6 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 32 15 5 12 45 32 13 50 11.2
7 SC SOPRON SC SOPRON 32 14 8 10 46 44 2 50 10.7
8 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 32 15 4 13 43 50 -7 49 10.9
9 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 32 14 6 12 43 42 1 48 10.4
10 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 32 14 5 13 53 45 8 47 10
11 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 32 13 5 14 47 47 0 44 10.7
12 BICSKEI TC BICSKEI TC 32 12 7 13 39 43 -4 43 10.4
13 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 32 11 7 14 40 48 -8 40 10
14 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 32 11 6 15 54 54 0 39 10.3
15 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 32 10 8 14 53 70 -17 38 9.3
16 ZTE FC II. ZTE FC II. 32 8 13 11 38 51 -13 37 10.7
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 32 8 12 12 38 49 -11 36 9.8
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 32 8 4 20 54 75 -21 28 9.7
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 32 5 6 21 31 66 -35 21 9.8
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 32 2 3 27 27 93 -66 9 9.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 17 12 4 1 22 3 19 40 15 6 6 3 9 6 3 24 32 18 10 4 31 9 22 64
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 16 9 6 1 19 3 16 33 16 7 6 3 11 6 5 27 32 16 12 4 30 9 21 60
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 16 7 6 3 12 8 4 27 16 8 4 4 11 9 2 28 32 15 10 7 23 17 6 55
4 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 16 6 6 4 12 10 2 24 16 7 5 4 11 9 2 26 32 13 11 8 23 19 4 50
5 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 16 5 7 4 8 11 -3 22 16 6 5 5 11 15 -4 23 32 11 12 9 19 26 -7 45
6 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 15 5 7 3 8 5 3 22 17 4 11 2 7 4 3 23 32 9 18 5 15 9 6 45
7 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 16 7 7 2 16 4 12 28 16 3 7 6 7 12 -5 16 32 10 14 8 23 16 7 44
8 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 16 6 6 4 9 4 5 24 16 4 8 4 9 9 0 20 32 10 14 8 18 13 5 44
9 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 15 6 5 4 11 9 2 23 17 4 8 5 5 9 -4 20 32 10 13 9 16 18 -2 43
10 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 16 5 10 1 8 3 5 25 16 4 6 6 8 12 -4 18 32 9 16 7 16 15 1 43
11 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 16 6 4 6 14 12 2 22 16 4 8 4 12 12 0 20 32 10 12 10 26 24 2 42
12 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 17 5 6 6 13 13 0 21 15 5 5 5 10 8 2 20 32 10 11 11 23 21 2 41
13 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 16 3 8 5 9 9 0 17 16 6 5 5 15 13 2 23 32 9 13 10 24 22 2 40
14 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 16 3 9 4 10 9 1 18 16 4 8 4 7 8 -1 20 32 7 17 8 17 17 0 38
15 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 16 4 8 4 9 10 -1 20 16 2 10 4 8 10 -2 16 32 6 18 8 17 20 -3 36
16 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 16 5 4 7 14 13 1 19 16 3 3 10 10 19 -9 12 32 8 7 17 24 32 -8 31
17 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 16 6 5 5 13 12 1 23 16 1 5 10 7 20 -13 8 32 7 10 15 20 32 -12 31
18 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 15 2 8 5 7 8 -1 14 17 4 3 10 6 16 -10 15 32 6 11 15 13 24 -11 29
19 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 17 2 7 8 5 14 -9 13 15 2 7 6 6 17 -11 13 32 4 14 14 11 31 -20 26
20 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 16 2 5 9 5 14 -9 11 16 2 8 6 4 10 -6 14 32 4 13 15 9 24 -15 25
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 17 13 3 1 41 9 32 42 15 10 2 3 31 9 22 32 32 23 5 4 72 18 54 74
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 16 13 2 1 40 8 32 41 16 7 4 5 28 20 8 25 32 20 6 6 68 28 40 66
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 16 10 6 0 31 14 17 36 16 8 2 6 25 20 5 26 32 18 8 6 56 34 22 62
4 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 16 11 2 3 42 19 23 35 16 6 5 5 29 25 4 23 32 17 7 8 71 44 27 58
5 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 17 8 5 4 37 31 6 29 15 8 2 5 27 18 9 26 32 16 7 9 64 49 15 55
6 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 15 9 1 5 25 14 11 28 17 6 4 7 20 18 2 22 32 15 5 12 45 32 13 50
7 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 16 6 6 4 21 22 -1 24 16 8 2 6 25 22 3 26 32 14 8 10 46 44 2 50
8 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 16 10 1 5 23 21 2 31 16 5 3 8 20 29 -9 18 32 15 4 13 43 50 -7 49
9 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 16 7 3 6 23 23 0 24 16 7 3 6 20 19 1 24 32 14 6 12 43 42 1 48
10 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 16 8 3 5 32 20 12 27 16 6 2 8 21 25 -4 20 32 14 5 13 53 45 8 47
11 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 16 7 2 7 24 24 0 23 16 6 3 7 23 23 0 21 32 13 5 14 47 47 0 44
12 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 16 9 4 3 21 11 10 31 16 3 3 10 18 32 -14 12 32 12 7 13 39 43 -4 43
13 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 15 6 4 5 20 19 1 22 17 5 3 9 20 29 -9 18 32 11 7 14 40 48 -8 40
14 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 16 7 2 7 26 19 7 23 16 4 4 8 28 35 -7 16 32 11 6 15 54 54 0 39
15 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 16 9 2 5 35 29 6 29 16 1 6 9 18 41 -23 9 32 10 8 14 53 70 -17 38
16 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 15 4 8 3 24 23 1 20 17 4 5 8 14 28 -14 17 32 8 13 11 38 51 -13 37
17 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 16 5 4 7 18 23 -5 19 16 3 8 5 20 26 -6 17 32 8 12 12 38 49 -11 36
18 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 16 5 3 8 29 33 -4 18 16 3 1 12 25 42 -17 10 32 8 4 20 54 75 -21 28
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 16 4 3 9 19 29 -10 15 16 1 3 12 12 37 -25 6 32 5 6 21 31 66 -35 21
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 17 1 2 14 16 44 -28 5 15 1 1 13 11 49 -38 4 32 2 3 27 27 93 -66 9
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 31 - 10 - 20 - 13 - 0-0 - 32 - 03 - 16 - 10 - 23 - 10 - 14 - 10 - 12 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
1 - 11 - 0-2 - 10 - 23 - 10 - 11 - 43 - 40 - 1-1 - 1-0 - 13 - 11 - 11 - 00 - 31 - 1
BICSKEI TC
0 - 03 - 02 - 01 - 13 - 21 - 02 - 11 - 1-1 - 33 - 01 - 02 - 1--0 - 00 - 10 - 11 - 0
ÉRDI VSE
-1 - 12 - 01 - 12 - 00 - 01 - 02 - 32 - 01 - 2-2 - 10 - 51 - 41 - 32 - 00 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 13 - 12 - 10 - 21 - 55 - 13 - 0-5 - 04 - 13 - 0-1 - 24 - 13 - 12 - 1-1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
1 - 41 - 12 - 12 - 11 - 23 - 00 - 10 - 23 - 03 - 23 - 02 - 01 - 2---0 - 41 - 31 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 02 - 10 - 40 - 12 - 11 - 45 - 13 - 13 - 25 - 1-1 - 03 - 32 - 21 - 31 - 54 - 0
KOMÁROM VSE
0 - 63 - 12 - 00 - 11 - 00 - 33 - 13 - 01 - 00 - 1-2 - 1-1 - 33 - 21 - 0-1 - 02 - 2
LIPÓT PÉKSÉG SE
3 - 33 - 3-3 - 14 - 2-2 - 23 - 12 - 10 - 63 - 10 - 04 - 21 - 16 - 22 - 10 - 21 - 20 - 1
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 01 - 10 - 31 - 13 - 01 - 1-1 - 2-0 - 11 - 2-0 - 10 - 60 - 60 - 12 - 11 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 01 - 12 - 10 - 12 - 11 - 02 - 26 - 0-2 - 0-2 - 03 - 04 - 06 - 02 - 0-2 - 12 - 1
NAGYATÁDI FC
2 - 31 - 21 - 20 - 31 - 2-2 - 32 - 20 - 21 - 10 - 51 - 20 - 20 - 34 - 10 - 30 - 31 - 5-
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 13 - 2-1 - 21 - 21 - 1-1 - 1-2 - 10 - 05 - 22 - 20 - 1-1 - 00 - 31 - 00 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-1 - 27 - 2-1 - 45 - 02 - 23 - 21 - 03 - 10 - 02 - 04 - 10 - 12 - 11 - 20 - 20 - 0-
SC SOPRON
2 - 01 - 11 - 12 - 1-1 - 31 - 10 - 31 - 1--2 - 11 - 21 - 12 - 10 - 40 - 04 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 41 - 22 - 22 - 3-1 - 1-0 - 21 - 3-4 - 34 - 12 - 20 - 13 - 11 - 20 - 43 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 21 - 12 - 0--2 - 06 - 1-1 - 03 - 1-1 - 01 - 31 - 03 - 12 - 01 - 20 - 11 - 2
III. KER. TVE
2 - 11 - 0-0 - 14 - 4-3 - 03 - 12 - 01 - 00 - 07 - 03 - 02 - 03 - 01 - 02 - 23 - 04 - 0
VLS VESZPRÉM
2 - 2-2 - 02 - 03 - 32 - 11 - 1-3 - 20 - 0-5 - 02 - 13 - 11 - 11 - 01 - 02 - 21 - 0
ZTE FC II.
3 - 01 - 12 - 21 - 10 - 03 - 24 - 32 - 21 - 22 - 21 - 11 - 10 - 32 - 0-1 - 3---

Meccsek

BICSKEI TC

2020. 08. 02. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 02. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BICSKEI TC
2020. 08. 09. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 09. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BICSKEI TC
2020. 08. 12. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BICSKEI TC
2020. 08. 16. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 23. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BICSKEI TC
2020. 08. 26. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 08. 26. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
BKV ELŐRE
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BICSKEI TC
2020. 09. 16. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 09. 16. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
KOMÁROM VSE
2020. 09. 09. 16:00
Hévíz Városi Stadion
2020. 09. 09. 16:00
Hévíz Városi Stadion
ZTE FC II.
BICSKEI TC
2020. 09. 13. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 27. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 09. 27. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BICSKEI TC
2020. 10. 04. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
FC NAGYKANIZSA
2020. 10. 10. 15:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BICSKEI TC
2020. 10. 18. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BICSKEI TC
2020. 10. 25. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 01. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BICSKEI TC
2020. 11. 08. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 11. 18. 17:00
Soproni Városi Stadion
2020. 11. 18. 17:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BICSKEI TC
2020. 11. 22. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
III. KER. TVE
2020. 11. 29. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
TATABÁNYAI SC
2020. 12. 06. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
NAGYATÁDI FC
2021. 02. 28. 14:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
VLS VESZPRÉM
2021. 03. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 03. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BICSKEI TC
2021. 03. 14. 14:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
BALATONFÜREDI FC
2021. 03. 21. 15:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BICSKEI TC
2021. 03. 27. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
ÉRDI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BICSKEI TC
2021. 04. 11. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
ZTE FC II.
2021. 04. 14. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BICSKEI TC
2021. 04. 18. 17:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 04. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BICSKEI TC
2021. 04. 28. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 28. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 02. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 05. 09. 17:30
Perutz Stadion
2021. 05. 09. 17:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BICSKEI TC
2021. 05. 12. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 05. 12. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 16. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 05. 16. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BICSKEI TC
2021. 05. 23. 18:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
SC SOPRON
2021. 05. 30. 18:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
BICSKEI TC

GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ

2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 16. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 23. 17:30
ZTE Aréna
2020. 08. 23. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 26. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 30. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 08. 30. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 05. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 09. 05. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 09. 09. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 09. 13. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 09. 13. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 09. 27. 16:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
FC NAGYKANIZSA
2020. 10. 04. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 10. 10. 15:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BICSKEI TC
2020. 10. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 10. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 10. 25. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 01. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 08. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 22. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
ÉRDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 02. 28. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 02. 28. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
KOMÁROM VSE
2021. 03. 07. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
SC SOPRON
2021. 03. 14. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 03. 14. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
ZTE FC II.
2021. 03. 21. 15:00
Iváncsa Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Iváncsa Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
III. KER. TVE
2021. 03. 27. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 04. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 04. 04. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 14. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 18. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 04. 18. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 25. 17:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 28. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 28. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 02. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 09. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 12. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 16. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 16. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 23. 18:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BKV ELŐRE
2021. 05. 30. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->