Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 34. forduló

2021.05.09 - 17:30

Érd, Érdi Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
FEHÉRVÁRI PATRIK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JUHÁSZ LÁSZLÓ, RÁCZ BÉLA
ÉRDI VSE
NAGYATÁDI FC
90'
45'

Gólok

FARKAS BÁLINT

30'

1 - 0

 

 

1 - 1

43'

SÁGHY FÉLIX
KOÓS GÁBOR

55'

2 - 1

 

KOÓS GÁBOR

75'

3 - 1

 

 

3 - 2

77'

KIS PÉTER
MOLNÁR BENCE BENDEGÚZ

92'

4 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 34 25 5 4 80 19 61 80 11.4
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 34 21 7 6 73 29 44 70 11.4
3 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 34 18 9 7 56 37 19 63 11.1
4 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 34 18 7 9 74 47 27 61 11.5
5 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 34 16 8 10 64 53 11 56 10.6
6 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 34 16 6 12 48 34 14 54 11
7 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 34 15 7 12 48 45 3 52 10.8
8 SC SOPRON SC SOPRON 34 14 9 11 48 47 1 51 10.5
9 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 34 15 5 14 58 47 11 50 10.4
10 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 34 15 4 15 45 54 -9 49 10.4
11 BICSKEI TC BICSKEI TC 34 13 8 13 40 43 -3 47 10.8
12 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 34 13 7 14 49 49 0 46 10.6
13 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 34 13 6 15 59 55 4 45 10.1
14 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 34 11 8 15 42 51 -9 41 9.8
15 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 34 9 13 12 42 50 -8 40 10.1
16 ZTE FC II. ZTE FC II. 34 9 13 12 40 58 -18 40 10.3
17 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 34 10 8 16 53 75 -22 38 9.6
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 34 9 5 20 57 77 -20 32 9.5
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 34 6 6 22 32 67 -35 24 9.9
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 34 2 3 29 30 101 -71 9 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 17 12 4 1 22 3 19 40 17 7 7 3 13 6 7 28 34 19 11 4 35 9 26 68
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 17 10 6 1 20 3 17 36 17 8 6 3 12 6 6 30 34 18 12 4 32 9 23 66
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 17 7 7 3 12 8 4 28 17 8 4 5 11 11 0 28 34 15 11 8 23 19 4 56
4 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 17 7 6 4 14 10 4 27 17 7 6 4 11 9 2 27 34 14 12 8 25 19 6 54
5 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 17 7 6 4 13 4 9 27 17 4 9 4 9 9 0 21 34 11 15 8 22 13 9 48
6 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 17 7 7 3 16 5 11 28 17 4 7 6 8 12 -4 19 34 11 14 9 24 17 7 47
7 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 17 5 8 4 8 11 -3 23 17 6 6 5 11 15 -4 24 34 11 14 9 19 26 -7 47
8 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 17 4 8 5 11 9 2 20 17 7 5 5 16 13 3 26 34 11 13 10 27 22 5 46
9 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 17 7 4 6 17 13 4 25 17 4 9 4 12 12 0 21 34 11 13 10 29 25 4 46
10 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 17 7 5 5 12 13 -1 26 17 4 8 5 5 9 -4 20 34 11 13 10 17 22 -5 46
11 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 17 5 8 4 8 6 2 23 17 4 11 2 7 4 3 23 34 9 19 6 15 10 5 46
12 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 17 5 11 1 8 3 5 26 17 4 7 6 8 12 -4 19 34 9 18 7 16 15 1 45
13 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 18 5 7 6 13 13 0 22 16 5 5 6 10 9 1 20 34 10 12 12 23 22 1 42
14 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 17 3 10 4 11 10 1 19 17 5 8 4 8 8 0 23 34 8 18 8 19 18 1 42
15 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 17 4 8 5 9 11 -2 20 17 2 10 5 8 11 -3 16 34 6 18 10 17 22 -5 36
16 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 17 5 5 7 14 13 1 20 17 3 3 11 10 21 -11 12 34 8 8 18 24 34 -10 32
17 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 17 6 5 6 13 13 0 23 17 1 6 10 7 20 -13 9 34 7 11 16 20 33 -13 32
18 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 16 2 9 5 7 8 -1 15 18 4 3 11 7 19 -12 15 34 6 12 16 14 27 -13 30
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 17 2 6 9 5 14 -9 12 17 2 9 6 4 10 -6 15 34 4 15 15 9 24 -15 27
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 17 2 7 8 5 14 -9 13 17 2 8 7 7 22 -15 14 34 4 15 15 12 36 -24 27
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 17 13 3 1 41 9 32 42 17 12 2 3 39 10 29 38 34 25 5 4 80 19 61 80
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 17 14 2 1 44 8 36 44 17 7 5 5 29 21 8 26 34 21 7 6 73 29 44 70
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 17 10 7 0 31 14 17 37 17 8 2 7 25 23 2 26 34 18 9 7 56 37 19 63
4 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 17 12 2 3 45 21 24 38 17 6 5 6 29 26 3 23 34 18 7 9 74 47 27 61
5 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 18 8 6 4 37 31 6 30 16 8 2 6 27 22 5 26 34 16 8 10 64 53 11 56
6 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 17 10 2 5 28 16 12 32 17 6 4 7 20 18 2 22 34 16 6 12 48 34 14 54
7 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 17 8 3 6 27 25 2 27 17 7 4 6 21 20 1 25 34 15 7 12 48 45 3 52
8 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 17 6 7 4 22 23 -1 25 17 8 2 7 26 24 2 26 34 14 9 11 48 47 1 51
9 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 17 8 3 6 33 22 11 27 17 7 2 8 25 25 0 23 34 15 5 14 58 47 11 50
10 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 17 10 1 6 24 23 1 31 17 5 3 9 21 31 -10 18 34 15 4 15 45 54 -9 49
11 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 17 10 4 3 22 11 11 34 17 3 4 10 18 32 -14 13 34 13 8 13 40 43 -3 47
12 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 17 7 3 7 26 26 0 24 17 6 4 7 23 23 0 22 34 13 7 14 49 49 0 46
13 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 17 8 2 7 29 19 10 26 17 5 4 8 30 36 -6 19 34 13 6 15 59 55 4 45
14 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 16 6 5 5 20 19 1 23 18 5 3 10 22 32 -10 18 34 11 8 15 42 51 -9 41
15 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 17 6 4 7 22 24 -2 22 17 3 9 5 20 26 -6 18 34 9 13 12 42 50 -8 40
16 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 17 5 8 4 26 30 -4 23 17 4 5 8 14 28 -14 17 34 9 13 12 40 58 -18 40
17 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 17 9 2 6 35 33 2 29 17 1 6 10 18 42 -24 9 34 10 8 16 53 75 -22 38
18 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 17 6 3 8 30 33 -3 21 17 3 2 12 27 44 -17 11 34 9 5 20 57 77 -20 32
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 17 5 3 9 20 29 -9 18 17 1 3 13 12 38 -26 6 34 6 6 22 32 67 -35 24
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 17 1 2 14 16 44 -28 5 17 1 1 15 14 57 -43 4 34 2 3 29 30 101 -71 9
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 31 - 10 - 20 - 13 - 0-0 - 32 - 03 - 16 - 10 - 23 - 10 - 14 - 10 - 12 - 13 - 00 - 0
BKV ELŐRE
1 - 11 - 0-2 - 10 - 23 - 10 - 11 - 43 - 40 - 14 - 11 - 1-0 - 13 - 11 - 11 - 00 - 31 - 1
BICSKEI TC
0 - 03 - 02 - 01 - 13 - 21 - 02 - 11 - 11 - 01 - 33 - 01 - 02 - 1--0 - 00 - 10 - 11 - 0
ÉRDI VSE
-1 - 12 - 01 - 12 - 00 - 01 - 02 - 32 - 01 - 24 - 22 - 10 - 51 - 41 - 32 - 00 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 13 - 12 - 10 - 21 - 55 - 13 - 0-5 - 04 - 13 - 03 - 21 - 24 - 13 - 12 - 1-1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
1 - 41 - 12 - 12 - 11 - 23 - 00 - 10 - 23 - 03 - 23 - 02 - 01 - 2-2 - 2-0 - 41 - 31 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 02 - 10 - 40 - 12 - 11 - 45 - 13 - 13 - 25 - 10 - 41 - 03 - 32 - 21 - 31 - 54 - 0
KOMÁROM VSE
0 - 63 - 12 - 00 - 11 - 00 - 33 - 13 - 01 - 00 - 1-2 - 1-1 - 33 - 21 - 01 - 21 - 02 - 2
LIPÓT PÉKSÉG SE
3 - 33 - 3-3 - 14 - 20 - 02 - 23 - 12 - 10 - 63 - 10 - 04 - 21 - 16 - 22 - 10 - 21 - 20 - 1
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 01 - 10 - 31 - 13 - 01 - 11 - 01 - 2-0 - 11 - 2-0 - 10 - 60 - 60 - 12 - 11 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 01 - 12 - 10 - 12 - 11 - 02 - 26 - 04 - 02 - 0-2 - 03 - 04 - 06 - 02 - 0-2 - 12 - 1
NAGYATÁDI FC
2 - 31 - 21 - 20 - 31 - 2-2 - 32 - 20 - 21 - 10 - 51 - 20 - 20 - 34 - 10 - 30 - 31 - 5-
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 13 - 20 - 01 - 21 - 21 - 1-1 - 1-2 - 10 - 05 - 22 - 20 - 1-1 - 00 - 31 - 00 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
1 - 21 - 27 - 2-1 - 45 - 02 - 23 - 21 - 03 - 10 - 02 - 04 - 10 - 12 - 11 - 20 - 20 - 0-
SC SOPRON
2 - 01 - 11 - 12 - 1-1 - 31 - 10 - 31 - 1-1 - 12 - 11 - 21 - 12 - 10 - 40 - 04 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 41 - 22 - 22 - 31 - 01 - 1-0 - 21 - 3-4 - 34 - 12 - 20 - 13 - 11 - 20 - 43 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 21 - 12 - 01 - 1-2 - 06 - 12 - 11 - 03 - 1-1 - 01 - 31 - 03 - 12 - 01 - 20 - 11 - 2
III. KER. TVE
2 - 11 - 0-0 - 14 - 4-3 - 03 - 12 - 01 - 00 - 07 - 03 - 02 - 03 - 01 - 02 - 23 - 04 - 0
VLS VESZPRÉM
2 - 20 - 02 - 02 - 03 - 32 - 11 - 1-3 - 20 - 0-5 - 02 - 13 - 11 - 11 - 01 - 02 - 21 - 0
ZTE FC II.
3 - 01 - 12 - 21 - 10 - 03 - 24 - 32 - 21 - 22 - 21 - 11 - 10 - 32 - 02 - 11 - 3-0 - 6-

Meccsek

ÉRDI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 09. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
ZTE FC II.
2020. 08. 16. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ÉRDI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ÉRDI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BICSKEI TC
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ÉRDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ÉRDI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TATABÁNYAI SC
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
ÉRDI VSE
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ÉRDI VSE
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ÉRDI VSE
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
ÉRDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE
2021. 02. 27. 13:00
ZTE Aréna
2021. 02. 27. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
ÉRDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ÉRDI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Érdi Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC NAGYKANIZSA
2021. 03. 27. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
ÉRDI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Érdi Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ÉRDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ÉRDI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SC SOPRON
2021. 04. 28. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2021. 05. 02. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 02. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
ÉRDI VSE
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ÉRDI VSE

NAGYATÁDI FC

2020. 08. 02. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 02. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 09. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 09. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BICSKEI TC
2020. 08. 12. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 12. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 08. 16. 19:00
Perutz Stadion
2020. 08. 16. 19:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
NAGYATÁDI FC
2020. 08. 23. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 23. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 26. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 26. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
NAGYATÁDI FC
2020. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SC SOPRON
2020. 09. 05. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
NAGYATÁDI FC
2020. 09. 09. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 09. 09. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
TATABÁNYAI SC
2020. 09. 13. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 09. 13. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 09. 27. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 10. 10. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BKV ELŐRE
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
ÉRDI VSE
2020. 11. 01. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 11. 01. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
KOMÁROM VSE
2020. 11. 08. 11:00
ZTE Aréna
2020. 11. 08. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
NAGYATÁDI FC
2020. 11. 14. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 11. 22. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 22. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
NAGYATÁDI FC
2020. 11. 29. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 11. 29. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
NAGYATÁDI FC
2020. 12. 06. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
NAGYATÁDI FC
2021. 02. 28. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
NAGYATÁDI FC
2021. 03. 07. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 03. 07. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 03. 14. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 03. 14. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
NAGYATÁDI FC
2021. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 03. 27. 14:00
Soproni Városi Stadion
2021. 03. 27. 14:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 04. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 04. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
III. KER. TVE
2021. 04. 10. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 10. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 14. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 18. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 18. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 28. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 28. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 16. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 05. 16. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
ZTE FC II.
2021. 05. 23. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 30. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 05. 30. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->