Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 37. forduló

2021.05.23 - 18:00

Agárd, Agárd Parkerdő Sporttelep (Gárdonyi VSC)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
MENCSIK LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZARVAS LÁSZLÓ, HOVANECZ MÁTÉ LÁSZLÓ
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BKV ELŐRE
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 37 26 7 4 85 21 64 85 11
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 37 22 8 7 79 33 46 74 11.2
3 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 37 19 10 8 60 44 16 67 11.1
4 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 37 19 9 9 77 47 30 66 11
5 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 37 17 9 11 65 56 9 60 10.7
6 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 37 17 7 13 53 40 13 58 10.9
7 SC SOPRON SC SOPRON 37 16 10 11 51 47 4 58 10.5
8 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 37 17 5 15 51 55 -4 56 10.6
9 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 37 16 5 16 64 50 14 53 10.5
10 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 37 15 8 14 50 53 -3 53 10.4
11 BICSKEI TC BICSKEI TC 37 14 8 15 41 45 -4 50 10.7
12 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 37 14 7 16 66 57 9 49 10.5
13 ZTE FC II. ZTE FC II. 37 12 13 12 55 61 -6 49 10.4
14 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 37 13 8 16 51 56 -5 47 10.1
15 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 37 12 9 16 46 55 -9 45 10.4
16 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 37 12 8 17 57 79 -22 44 10
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 37 10 13 14 45 59 -14 43 10.2
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 37 9 7 21 60 81 -21 34 9.9
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 37 7 8 22 35 68 -33 29 10.1
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 37 2 3 32 30 114 -84 9 9.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 18 13 4 1 25 3 22 43 19 8 8 3 14 6 8 32 37 21 12 4 39 9 30 75
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 19 10 7 2 20 4 16 37 18 8 6 4 13 9 4 30 37 18 13 6 33 13 20 67
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 18 7 8 3 13 9 4 29 19 9 5 5 14 13 1 32 37 16 13 8 27 22 5 61
4 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 19 8 6 5 15 12 3 30 18 7 6 5 11 12 -1 27 37 15 12 10 26 24 2 57
5 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 19 8 6 5 16 16 0 30 18 5 8 5 7 9 -2 23 37 13 14 10 23 25 -2 53
6 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 18 8 7 3 19 5 14 31 19 4 9 6 8 12 -4 21 37 12 16 9 27 17 10 52
7 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 19 8 5 6 18 13 5 29 18 4 10 4 12 12 0 22 37 12 15 10 30 25 5 51
8 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 18 5 8 5 14 9 5 23 19 7 6 6 16 14 2 27 37 12 14 11 30 23 7 50
9 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 19 5 10 4 8 11 -3 25 18 6 7 5 12 16 -4 25 37 11 17 9 20 27 -7 50
10 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 18 7 7 4 13 4 9 28 19 4 9 6 9 13 -4 21 37 11 16 10 22 17 5 49
11 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 18 6 8 4 11 7 4 26 19 4 11 4 8 7 1 23 37 10 19 8 19 14 5 49
12 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 19 6 12 1 9 3 6 30 18 4 7 7 8 13 -5 19 37 10 19 8 17 16 1 49
13 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 19 6 7 6 14 13 1 25 18 5 6 7 10 10 0 21 37 11 13 13 24 23 1 46
14 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 19 4 10 5 12 11 1 22 18 5 8 5 8 11 -3 23 37 9 18 10 20 22 -2 45
15 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 18 4 9 5 9 11 -2 21 19 3 11 5 10 11 -1 20 37 7 20 10 19 22 -3 41
16 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 18 4 9 5 9 8 1 21 19 4 3 12 7 20 -13 15 37 8 12 17 16 28 -12 36
17 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 19 7 6 6 14 13 1 27 18 1 6 11 7 21 -14 9 37 8 12 17 21 34 -13 36
18 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 19 3 7 9 6 14 -8 16 18 3 9 6 5 10 -5 18 37 6 16 15 11 24 -13 34
19 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 18 5 5 8 14 14 0 20 19 3 3 13 10 23 -13 12 37 8 8 21 24 37 -13 32
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 18 2 7 9 5 16 -11 13 19 2 10 7 7 22 -15 16 37 4 17 16 12 38 -26 29
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 18 14 3 1 45 10 35 45 19 12 4 3 40 11 29 40 37 26 7 4 85 21 64 85
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 19 15 3 1 48 9 39 48 18 7 5 6 31 24 7 26 37 22 8 7 79 33 46 74
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 18 10 8 0 32 15 17 38 19 9 2 8 28 29 -1 29 37 19 10 8 60 44 16 67
4 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 19 13 3 3 48 21 27 42 18 6 6 6 29 26 3 24 37 19 9 9 77 47 30 66
5 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 19 9 6 4 38 31 7 33 18 8 3 7 27 25 2 27 37 17 9 11 65 56 9 60
6 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 18 11 2 5 31 18 13 35 19 6 5 8 22 22 0 23 37 17 7 13 53 40 13 58
7 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 18 6 8 4 22 23 -1 26 19 10 2 7 29 24 5 32 37 16 10 11 51 47 4 58
8 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 19 12 1 6 29 23 6 37 18 5 4 9 22 32 -10 19 37 17 5 15 51 55 -4 56
9 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 18 9 3 6 39 23 16 30 19 7 2 10 25 27 -2 23 37 16 5 16 64 50 14 53
10 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 19 8 4 7 28 27 1 28 18 7 4 7 22 26 -4 25 37 15 8 14 50 53 -3 53
11 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 19 11 4 4 23 12 11 37 18 3 4 11 18 33 -15 13 37 14 8 15 41 45 -4 50
12 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 18 9 2 7 35 19 16 29 19 5 5 9 31 38 -7 20 37 14 7 16 66 57 9 49
13 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 19 7 8 4 35 33 2 29 18 5 5 8 20 28 -8 20 37 12 13 12 55 61 -6 49
14 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 19 7 4 8 27 29 -2 25 18 6 4 8 24 27 -3 22 37 13 8 16 51 56 -5 47
15 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 18 7 6 5 24 21 3 27 19 5 3 11 22 34 -12 18 37 12 9 16 46 55 -9 45
16 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 19 11 2 6 39 35 4 35 18 1 6 11 18 44 -26 9 37 12 8 17 57 79 -22 44
17 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 18 7 4 7 23 24 -1 25 19 3 9 7 22 35 -13 18 37 10 13 14 45 59 -14 43
18 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 18 6 4 8 31 34 -3 22 19 3 3 13 29 47 -18 12 37 9 7 21 60 81 -21 34
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 19 6 4 9 22 29 -7 22 18 1 4 13 13 39 -26 7 37 7 8 22 35 68 -33 29
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 18 1 2 15 16 50 -34 5 19 1 1 17 14 64 -50 4 37 2 3 32 30 114 -84 9
 
BALATONFÜREDI FC
6 - 02 - 31 - 10 - 20 - 13 - 0-0 - 32 - 03 - 16 - 10 - 23 - 10 - 14 - 10 - 12 - 13 - 00 - 0
BKV ELŐRE
1 - 11 - 0-2 - 10 - 23 - 10 - 11 - 43 - 40 - 14 - 11 - 11 - 00 - 13 - 11 - 11 - 00 - 31 - 1
BICSKEI TC
0 - 03 - 02 - 01 - 13 - 21 - 02 - 11 - 11 - 01 - 33 - 01 - 02 - 10 - 11 - 00 - 00 - 10 - 11 - 0
ÉRDI VSE
1 - 11 - 12 - 01 - 12 - 00 - 01 - 02 - 32 - 01 - 24 - 22 - 10 - 51 - 41 - 32 - 00 - 30 - 15 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 13 - 12 - 10 - 21 - 55 - 13 - 03 - 05 - 04 - 13 - 03 - 21 - 24 - 13 - 12 - 10 - 01 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
1 - 41 - 12 - 12 - 11 - 23 - 00 - 10 - 23 - 03 - 23 - 02 - 01 - 20 - 22 - 21 - 10 - 41 - 31 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
1 - 03 - 22 - 02 - 10 - 40 - 12 - 11 - 45 - 13 - 13 - 25 - 10 - 41 - 03 - 32 - 21 - 31 - 54 - 0
KOMÁROM VSE
0 - 63 - 12 - 00 - 11 - 00 - 33 - 13 - 01 - 00 - 14 - 02 - 11 - 01 - 33 - 21 - 01 - 21 - 02 - 2
LIPÓT PÉKSÉG SE
3 - 33 - 31 - 03 - 14 - 20 - 02 - 23 - 12 - 10 - 63 - 10 - 04 - 21 - 16 - 22 - 10 - 21 - 20 - 1
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 01 - 10 - 31 - 13 - 01 - 11 - 01 - 20 - 00 - 11 - 22 - 00 - 10 - 60 - 60 - 12 - 11 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 01 - 12 - 10 - 12 - 11 - 02 - 26 - 04 - 02 - 03 - 02 - 03 - 04 - 06 - 02 - 01 - 12 - 12 - 1
NAGYATÁDI FC
2 - 31 - 21 - 20 - 31 - 2-2 - 32 - 20 - 21 - 10 - 51 - 20 - 20 - 34 - 10 - 30 - 31 - 50 - 6
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 13 - 20 - 01 - 21 - 21 - 12 - 01 - 1-2 - 10 - 05 - 22 - 20 - 12 - 21 - 00 - 31 - 00 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
1 - 21 - 27 - 26 - 11 - 45 - 02 - 23 - 21 - 03 - 10 - 02 - 04 - 10 - 12 - 11 - 20 - 20 - 0-
SC SOPRON
2 - 01 - 11 - 12 - 10 - 01 - 31 - 10 - 31 - 1-1 - 12 - 11 - 21 - 12 - 10 - 40 - 04 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 41 - 22 - 22 - 31 - 01 - 1-0 - 21 - 31 - 14 - 34 - 12 - 20 - 13 - 11 - 20 - 43 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 21 - 12 - 01 - 1-2 - 06 - 12 - 11 - 03 - 13 - 21 - 01 - 31 - 03 - 12 - 01 - 20 - 11 - 2
III. KER. TVE
2 - 11 - 0-0 - 14 - 44 - 13 - 03 - 12 - 01 - 00 - 07 - 03 - 02 - 03 - 01 - 02 - 23 - 04 - 0
VLS VESZPRÉM
2 - 20 - 02 - 02 - 03 - 32 - 11 - 11 - 13 - 20 - 0-5 - 02 - 13 - 11 - 11 - 01 - 02 - 21 - 0
ZTE FC II.
3 - 01 - 12 - 21 - 10 - 03 - 24 - 32 - 21 - 22 - 21 - 11 - 10 - 32 - 02 - 11 - 33 - 10 - 66 - 2

Meccsek

GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ

2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 16. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 23. 17:30
ZTE Aréna
2020. 08. 23. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 26. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 30. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 08. 30. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 05. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 09. 05. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 09. 09. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 09. 13. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 09. 13. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 09. 27. 16:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
FC NAGYKANIZSA
2020. 10. 04. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 10. 10. 15:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BICSKEI TC
2020. 10. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 10. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 10. 25. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 01. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 08. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 22. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
ÉRDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 02. 28. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 02. 28. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
KOMÁROM VSE
2021. 03. 07. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
SC SOPRON
2021. 03. 14. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 03. 14. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
ZTE FC II.
2021. 03. 21. 15:00
Iváncsa Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Iváncsa Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
III. KER. TVE
2021. 03. 27. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 04. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 04. 04. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 14. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 18. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 04. 18. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 25. 17:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 28. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 28. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 02. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 09. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 12. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 16. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 16. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 23. 18:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BKV ELŐRE
2021. 05. 30. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ

BKV ELŐRE

2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2020. 08. 09. 17:30
ZTE Aréna
2020. 08. 09. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 26. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 08. 26. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
BKV ELŐRE
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BKV ELŐRE
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
SC SOPRON
2020. 10. 04. 15:00
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BKV ELŐRE
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ZTE FC II.
2021. 02. 28. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BKV ELŐRE
2021. 03. 07. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 03. 14. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 03. 14. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BKV ELŐRE
2021. 03. 21. 15:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BICSKEI TC
2021. 03. 27. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BKV ELŐRE
2021. 04. 04. 16:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 11. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 11. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BKV ELŐRE
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 18. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 18. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BKV ELŐRE
2021. 04. 25. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2021. 04. 28. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 28. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BKV ELŐRE
2021. 05. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 09. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 09. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BKV ELŐRE
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BKV ELŐRE
2021. 05. 23. 18:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BKV ELŐRE
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ÉRDI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->