Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 38. forduló

2021.05.30 - 18:00

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion Tatabánya (Grosics Gyula Labdarúgó Stadion )

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
HÉRA CSANÁD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VOLENTICS ERIK JÁNOS, JUHÁSZ LÁSZLÓ
TATABÁNYAI SC
FC NAGYKANIZSA
90'
45'

Gólok

ÁRVAI DÁNIEL

22'

1 - 0

 

ÁRVAI DÁNIEL

54'

2 - 0

 

ÁRVAI DÁNIEL

71'

3 - 0

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 38 27 7 4 90 22 68 88 11
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 38 22 8 8 79 35 44 74 10.9
3 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 38 20 10 8 62 44 18 70 10.9
4 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 38 19 9 10 77 50 27 66 10.8
5 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 38 18 7 13 56 40 16 61 10.8
6 SC SOPRON SC SOPRON 38 17 10 11 55 49 6 61 10.7
7 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 38 17 9 12 66 58 8 60 10.7
8 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 38 17 5 16 66 51 15 56 10.6
9 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 38 17 5 16 52 58 -6 56 10.6
10 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 38 15 9 14 51 54 -3 54 10.5
11 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 38 15 7 16 69 58 11 52 10.5
12 BICSKEI TC BICSKEI TC 38 14 8 16 42 50 -8 50 10.4
13 ZTE FC II. ZTE FC II. 38 12 13 13 56 63 -7 49 10.4
14 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 38 13 9 16 48 56 -8 48 10.3
15 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 38 13 8 17 52 58 -6 47 10.3
16 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 38 12 8 18 58 82 -24 44 10.2
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 38 10 14 14 46 60 -14 44 10.2
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 38 10 7 21 63 82 -19 37 10.1
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 38 7 8 23 37 72 -35 29 10.1
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 38 3 3 32 32 115 -83 12 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 19 14 4 1 27 3 24 46 19 8 8 3 14 6 8 32 38 22 12 4 41 9 32 78
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 19 10 7 2 20 4 16 37 19 8 6 5 13 10 3 30 38 18 13 7 33 14 19 67
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 19 8 8 3 14 9 5 32 19 9 5 5 14 13 1 32 38 17 13 8 28 22 6 64
4 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 19 8 6 5 15 12 3 30 19 7 6 6 12 14 -2 27 38 15 12 11 27 26 1 57
5 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 19 8 6 5 16 16 0 30 19 5 9 5 8 10 -2 24 38 13 15 10 24 26 -2 54
6 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 19 6 8 5 16 9 7 26 19 7 6 6 16 14 2 27 38 13 14 11 32 23 9 53
7 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 19 8 8 3 20 6 14 32 19 4 9 6 8 12 -4 21 38 12 17 9 28 18 10 53
8 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 19 7 8 4 12 7 5 29 19 4 11 4 8 7 1 23 38 11 19 8 20 14 6 52
9 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 19 8 5 6 18 13 5 29 19 4 10 5 12 13 -1 22 38 12 15 11 30 26 4 51
10 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 19 5 10 4 8 11 -3 25 19 6 7 6 12 18 -6 25 38 11 17 10 20 29 -9 50
11 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 19 6 7 6 14 13 1 25 19 6 6 7 11 10 1 24 38 12 13 13 25 23 2 49
12 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 19 7 7 5 13 5 8 28 19 4 9 6 9 13 -4 21 38 11 16 11 22 18 4 49
13 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 19 6 12 1 9 3 6 30 19 4 7 8 8 15 -7 19 38 10 19 9 17 18 -1 49
14 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 19 4 10 5 12 11 1 22 19 6 8 5 9 11 -2 26 38 10 18 10 21 22 -1 48
15 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 19 5 9 5 10 11 -1 24 19 3 11 5 10 11 -1 20 38 8 20 10 20 22 -2 44
16 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 19 4 9 6 9 9 0 21 19 4 3 12 7 20 -13 15 38 8 12 18 16 29 -13 36
17 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 19 7 6 6 14 13 1 27 19 1 6 12 7 23 -16 9 38 8 12 18 21 36 -15 36
18 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 19 6 5 8 16 14 2 23 19 3 3 13 10 23 -13 12 38 9 8 21 26 37 -11 35
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 19 3 7 9 6 14 -8 16 19 3 9 7 5 11 -6 18 38 6 16 16 11 25 -14 34
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 19 3 7 9 7 17 -10 16 19 2 10 7 7 22 -15 16 38 5 17 16 14 39 -25 32
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 19 15 3 1 50 11 39 48 19 12 4 3 40 11 29 40 38 27 7 4 90 22 68 88
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 19 15 3 1 48 9 39 48 19 7 5 7 31 26 5 26 38 22 8 8 79 35 44 74
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 19 11 8 0 34 15 19 41 19 9 2 8 28 29 -1 29 38 20 10 8 62 44 18 70
4 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 19 13 3 3 48 21 27 42 19 6 6 7 29 29 0 24 38 19 9 10 77 50 27 66
5 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 19 12 2 5 34 18 16 38 19 6 5 8 22 22 0 23 38 18 7 13 56 40 16 61
6 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 19 7 8 4 26 25 1 29 19 10 2 7 29 24 5 32 38 17 10 11 55 49 6 61
7 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 19 9 6 4 38 31 7 33 19 8 3 8 28 27 1 27 38 17 9 12 66 58 8 60
8 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 19 10 3 6 41 24 17 33 19 7 2 10 25 27 -2 23 38 17 5 16 66 51 15 56
9 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 19 12 1 6 29 23 6 37 19 5 4 10 23 35 -12 19 38 17 5 16 52 58 -6 56
10 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 19 8 4 7 28 27 1 28 19 7 5 7 23 27 -4 26 38 15 9 14 51 54 -3 54
11 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 19 10 2 7 38 20 18 32 19 5 5 9 31 38 -7 20 38 15 7 16 69 58 11 52
12 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 19 11 4 4 23 12 11 37 19 3 4 12 19 38 -19 13 38 14 8 16 42 50 -8 50
13 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 19 7 8 4 35 33 2 29 19 5 5 9 21 30 -9 20 38 12 13 13 56 63 -7 49
14 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 19 8 6 5 26 22 4 30 19 5 3 11 22 34 -12 18 38 13 9 16 48 56 -8 48
15 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 19 7 4 8 27 29 -2 25 19 6 4 9 25 29 -4 22 38 13 8 17 52 58 -6 47
16 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 19 11 2 6 39 35 4 35 19 1 6 12 19 47 -28 9 38 12 8 18 58 82 -24 44
17 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 19 7 5 7 24 25 -1 26 19 3 9 7 22 35 -13 18 38 10 14 14 46 60 -14 44
18 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 19 7 4 8 34 35 -1 25 19 3 3 13 29 47 -18 12 38 10 7 21 63 82 -19 37
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 19 6 4 9 22 29 -7 22 19 1 4 14 15 43 -28 7 38 7 8 23 37 72 -35 29
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 19 2 2 15 18 51 -33 8 19 1 1 17 14 64 -50 4 38 3 3 32 32 115 -83 12
 
BALATONFÜREDI FC
6 - 02 - 31 - 10 - 20 - 13 - 03 - 10 - 32 - 03 - 16 - 10 - 23 - 10 - 14 - 10 - 12 - 13 - 00 - 0
BKV ELŐRE
1 - 11 - 01 - 12 - 10 - 23 - 10 - 11 - 43 - 40 - 14 - 11 - 11 - 00 - 13 - 11 - 11 - 00 - 31 - 1
BICSKEI TC
0 - 03 - 02 - 01 - 13 - 21 - 02 - 11 - 11 - 01 - 33 - 01 - 02 - 10 - 11 - 00 - 00 - 10 - 11 - 0
ÉRDI VSE
1 - 11 - 12 - 01 - 12 - 00 - 01 - 02 - 32 - 01 - 24 - 22 - 10 - 51 - 41 - 32 - 00 - 30 - 15 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 13 - 12 - 10 - 21 - 55 - 13 - 03 - 05 - 04 - 13 - 03 - 21 - 24 - 13 - 12 - 10 - 01 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
1 - 41 - 12 - 12 - 11 - 23 - 00 - 10 - 23 - 03 - 23 - 02 - 01 - 20 - 22 - 21 - 10 - 41 - 31 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
1 - 03 - 22 - 02 - 10 - 40 - 12 - 11 - 45 - 13 - 13 - 25 - 10 - 41 - 03 - 32 - 21 - 31 - 54 - 0
KOMÁROM VSE
0 - 63 - 12 - 00 - 11 - 00 - 33 - 13 - 01 - 00 - 14 - 02 - 11 - 01 - 33 - 21 - 01 - 21 - 02 - 2
LIPÓT PÉKSÉG SE
3 - 33 - 31 - 03 - 14 - 20 - 02 - 23 - 12 - 10 - 63 - 10 - 04 - 21 - 16 - 22 - 10 - 21 - 20 - 1
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 01 - 10 - 31 - 13 - 01 - 11 - 01 - 20 - 00 - 11 - 22 - 00 - 10 - 60 - 60 - 12 - 11 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 01 - 12 - 10 - 12 - 11 - 02 - 26 - 04 - 02 - 03 - 02 - 03 - 04 - 06 - 02 - 01 - 12 - 12 - 1
NAGYATÁDI FC
2 - 31 - 21 - 20 - 31 - 22 - 12 - 32 - 20 - 21 - 10 - 51 - 20 - 20 - 34 - 10 - 30 - 31 - 50 - 6
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 13 - 20 - 01 - 21 - 21 - 12 - 01 - 12 - 12 - 10 - 05 - 22 - 20 - 12 - 21 - 00 - 31 - 00 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
1 - 21 - 27 - 26 - 11 - 45 - 02 - 23 - 21 - 03 - 10 - 02 - 04 - 10 - 12 - 11 - 20 - 20 - 02 - 1
SC SOPRON
2 - 01 - 11 - 12 - 10 - 01 - 31 - 10 - 31 - 14 - 21 - 12 - 11 - 21 - 12 - 10 - 40 - 04 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 41 - 22 - 22 - 31 - 01 - 13 - 10 - 21 - 31 - 14 - 34 - 12 - 20 - 13 - 11 - 20 - 43 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 21 - 12 - 01 - 13 - 02 - 06 - 12 - 11 - 03 - 13 - 21 - 01 - 31 - 03 - 12 - 01 - 20 - 11 - 2
III. KER. TVE
2 - 11 - 05 - 10 - 14 - 44 - 13 - 03 - 12 - 01 - 00 - 07 - 03 - 02 - 03 - 01 - 02 - 23 - 04 - 0
VLS VESZPRÉM
2 - 20 - 02 - 02 - 03 - 32 - 11 - 11 - 13 - 20 - 02 - 05 - 02 - 13 - 11 - 11 - 01 - 02 - 21 - 0
ZTE FC II.
3 - 01 - 12 - 21 - 10 - 03 - 24 - 32 - 21 - 22 - 21 - 11 - 10 - 32 - 02 - 11 - 33 - 10 - 66 - 2

Meccsek

TATABÁNYAI SC

2020. 08. 02. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 02. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BICSKEI TC
2020. 08. 09. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 08. 09. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 12. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 12. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 08. 16. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 23. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 23. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 08. 26. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 30. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 30. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
III. KER. TVE
2020. 09. 05. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 09. 05. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 09. 09. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 09. 09. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 28. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 28. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
VLS VESZPRÉM
2020. 09. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 09. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 04. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 04. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
TATABÁNYAI SC
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 25. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
TATABÁNYAI SC
2020. 11. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 11. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
ZTE FC II.
2020. 11. 08. 13:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
TATABÁNYAI SC
2020. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 11. 22. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 11. 22. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
TATABÁNYAI SC
2020. 11. 29. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
TATABÁNYAI SC
2020. 12. 08. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 12. 08. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 02. 28. 14:00
Perutz Stadion
2021. 02. 28. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
TATABÁNYAI SC
2021. 03. 06. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 03. 06. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 03. 14. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 03. 14. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
TATABÁNYAI SC
2021. 03. 21. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 03. 21. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
SC SOPRON
2021. 03. 27. 15:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 04. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 04. 04. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 10. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 10. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 14. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 14. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 18. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 18. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 25. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 28. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 28. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BKV ELŐRE
2021. 05. 02. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 02. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
ÉRDI VSE
2021. 05. 09. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 09. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
KOMÁROM VSE
2021. 05. 12. 17:30
ZTE Aréna
2021. 05. 12. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
TATABÁNYAI SC
2021. 05. 16. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 16. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
TATABÁNYAI SC
2021. 05. 30. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 30. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
FC NAGYKANIZSA

FC NAGYKANIZSA

2020. 08. 02. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 02. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 09. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 12. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 12. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 16. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ÉRDI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC NAGYKANIZSA
2020. 09. 05. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 09. 05. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ZTE FC II.
2020. 09. 09. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
FC NAGYKANIZSA
2020. 09. 13. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 09. 13. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 09. 27. 16:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
FC NAGYKANIZSA
2020. 10. 04. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
FC NAGYKANIZSA
2020. 10. 10. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 10. 10. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 10. 18. 17:00
Perutz Stadion
2020. 10. 18. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
FC NAGYKANIZSA
2020. 10. 25. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 01. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 11. 01. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
FC NAGYKANIZSA
2020. 11. 08. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 11. 08. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
SC SOPRON
2020. 11. 14. 13:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
FC NAGYKANIZSA
2020. 11. 22. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 11. 22. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
TATABÁNYAI SC
2020. 11. 29. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 11. 29. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
NAGYATÁDI FC
2020. 12. 06. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
FC NAGYKANIZSA
2021. 02. 28. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 02. 28. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 03. 07. 14:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
FC NAGYKANIZSA
2021. 03. 14. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 03. 14. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BKV ELŐRE
2021. 03. 21. 15:00
Érdi Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC NAGYKANIZSA
2021. 03. 27. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 03. 27. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
KOMÁROM VSE
2021. 04. 04. 11:00
ZTE Aréna
2021. 04. 04. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
FC NAGYKANIZSA
2021. 04. 11. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 04. 14. 16:30
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 14. 16:30
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
FC NAGYKANIZSA
2021. 04. 18. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 04. 18. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 04. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BICSKEI TC
2021. 04. 28. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
FC NAGYKANIZSA
2021. 05. 02. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 05. 02. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 05. 09. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 09. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC NAGYKANIZSA
2021. 05. 12. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 16. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 16. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
FC NAGYKANIZSA
2021. 05. 23. 18:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
III. KER. TVE
2021. 05. 30. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 30. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
FC NAGYKANIZSA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->