Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Öregfiú-bajnokság, Közép-csoport 8. forduló

2020.10.19 - 15:30

Kistarcsa, Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)

Pest

Öregfiú-bajnokság, Közép-csoport

Játékvezető
FENYVESI SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FENYVESI ARNOLD, MÉRCSE I. LÁSZLÓ
Kistarcsai VSC II.
Üllői SE
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

5'

DÁNYI RÓBERT
HORVÁTH VIKTOR

20'

1 - 1

 

 

1 - 2

22'

MÓNI ZSOLT MÁRTON

 

1 - 3

26'

DÁNYI RÓBERT

 

1 - 4

36'

DÁNYI RÓBERT

 

1 - 5

40'

KOZLOK VIKTOR ANDRÁS

 

1 - 6

45'

SZIGETI ZSOLT

 

1 - 7

48'

ENGLER ANDOR

 

1 - 8

59'

SZIGETI ZSOLT

 

1 - 9

64'

PRIGYENI TIBOR

 

1 - 10

67'

PRIGYENI TIBOR
KATONA PÉTER

69'

2 - 10

 

 

2 - 11

78'

DÁNYI RÓBERT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Üllői SE Üllői SE 8 6 2 0 45 15 30 19 5.9 (-1 pont)
2 Kistarcsai VSC I. Kistarcsai VSC I. 7 6 1 0 33 7 26 18 6.3 (-1 pont)
3 Maglódi TC Maglódi TC 8 5 2 1 37 16 21 17 5.5
4 UFC Gyömrő UFC Gyömrő 8 5 0 3 21 27 -6 15 6.1
5 Kerepesi VSE Kerepesi VSE 7 4 0 3 26 20 6 12 5.6
6 Mendei LSE Mendei LSE 8 4 0 4 21 25 -4 12 4.9
7 Fót SE II.-Somlyó Fót SE II.-Somlyó 8 2 1 5 21 26 -5 7 5.9
8 Csömör KSK Csömör KSK 8 2 0 6 26 34 -8 6 5.5
9 Mogyoródi KSK Mogyoródi KSK 8 1 0 7 19 31 -12 3 5.1
10 Kistarcsai VSC II. Kistarcsai VSC II. 8 1 0 7 8 56 -48 3 4.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Kistarcsai VSC II. Kistarcsai VSC I. 2 2 0 0 8 3 5 6 5 3 2 0 11 2 9 10 7 5 2 0 19 5 14 16
2 Kistarcsai VSC II. Üllői SE 5 2 3 0 13 4 9 8 3 2 1 0 10 5 5 7 8 4 4 0 23 9 14 15
3 Kistarcsai VSC II. Maglódi TC 4 1 2 1 8 4 4 5 4 3 1 0 13 4 9 10 8 4 3 1 21 8 13 15
4 Kistarcsai VSC II. Kerepesi VSE 4 1 2 1 3 6 -3 5 3 2 1 0 7 4 3 7 7 3 3 1 10 10 0 12
5 Kistarcsai VSC II. UFC Gyömrő 5 2 1 2 7 9 -2 7 3 1 1 1 3 5 -2 4 8 3 2 3 10 14 -4 11
6 Kistarcsai VSC II. Csömör KSK 6 1 0 5 10 14 -4 3 2 2 0 0 5 3 2 6 8 3 0 5 15 17 -2 9
7 Kistarcsai VSC II. Fót SE II.-Somlyó 4 1 1 2 5 5 0 4 4 1 1 2 6 6 0 4 8 2 2 4 11 11 0 8
8 Kistarcsai VSC II. Mendei LSE 0 0 0 0 0 0 0 0 8 2 2 4 9 15 -6 8 8 2 2 4 9 15 -6 8
9 Kistarcsai VSC II. Mogyoródi KSK 4 1 1 2 7 9 -2 4 4 1 1 2 3 8 -5 4 8 2 2 4 10 17 -7 8
10 Kistarcsai VSC II. Kistarcsai VSC II. 5 1 0 4 3 14 -11 3 3 0 0 3 1 12 -11 0 8 1 0 7 4 26 -22 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Kistarcsai VSC II. Üllői SE 5 4 1 0 26 7 19 12 3 2 1 0 19 8 11 7 8 6 2 0 45 15 30 19
2 Kistarcsai VSC II. Kistarcsai VSC I. 2 2 0 0 12 4 8 6 5 4 1 0 21 3 18 12 7 6 1 0 33 7 26 18
3 Kistarcsai VSC II. Maglódi TC 4 2 1 1 16 7 9 7 4 3 1 0 21 9 12 10 8 5 2 1 37 16 21 17
4 Kistarcsai VSC II. UFC Gyömrő 5 3 0 2 13 18 -5 9 3 2 0 1 8 9 -1 6 8 5 0 3 21 27 -6 15
5 Kistarcsai VSC II. Kerepesi VSE 4 2 0 2 11 9 2 6 3 2 0 1 15 11 4 6 7 4 0 3 26 20 6 12
6 Kistarcsai VSC II. Mendei LSE 0 0 0 0 0 0 0 0 8 4 0 4 21 25 -4 12 8 4 0 4 21 25 -4 12
7 Kistarcsai VSC II. Fót SE II.-Somlyó 4 1 1 2 11 13 -2 4 4 1 0 3 10 13 -3 3 8 2 1 5 21 26 -5 7
8 Kistarcsai VSC II. Csömör KSK 6 1 0 5 17 26 -9 3 2 1 0 1 9 8 1 3 8 2 0 6 26 34 -8 6
9 Kistarcsai VSC II. Mogyoródi KSK 4 0 0 4 10 18 -8 0 4 1 0 3 9 13 -4 3 8 1 0 7 19 31 -12 3
10 Kistarcsai VSC II. Kistarcsai VSC II. 5 1 0 4 6 33 -27 3 3 0 0 3 2 23 -21 0 8 1 0 7 8 56 -48 3
 
Csömör KSK
-4 - 50 - 69 - 2-0 - 30 - 4-4 - 6
Fót SE II.-Somlyó
2 - 5--4 - 04 - 41 - 4---
Kerepesi VSE
-2 - 0--4 - 53 - 0-2 - 4-
Kistarcsai VSC I.
-5 - 2---7 - 2---
Kistarcsai VSC II.
--2 - 80 - 9--2 - 10 - 42 - 11
Maglódi TC
---2 - 410 - 02 - 1--2 - 2
Mendei LSE
---------
Mogyoródi KSK
-4 - 7-1 - 2-1 - 44 - 5--
UFC Gyömrő
6 - 42 - 1---0 - 83 - 42 - 1-
Üllői SE
--5 - 20 - 0--5 - 29 - 37 - 0

Meccsek

Kistarcsai VSC II.

2020. 08. 31. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2020. 08. 31. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC II.
Kistarcsai VSC I.
2020. 09. 07. 17:00
Kertész Károly Stadion (Maglód)
2020. 09. 07. 17:00
Kertész Károly Stadion (Maglód)
Maglódi TC
Kistarcsai VSC II.
2020. 09. 14. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2020. 09. 14. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC II.
Kerepesi VSE
2020. 09. 21. 17:00
Csömör KSK Sporttelep
2020. 09. 21. 17:00
Csömör KSK Sporttelep
Csömör KSK
Kistarcsai VSC II.
2020. 09. 28. 16:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2020. 09. 28. 16:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC II.
UFC Gyömrő
2020. 10. 05. 16:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2020. 10. 05. 16:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC II.
Mogyoródi KSK
2020. 10. 12. 16:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2020. 10. 12. 16:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE II.-Somlyó
Kistarcsai VSC II.
2020. 10. 19. 15:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2020. 10. 19. 15:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC II.
Üllői SE
2020. 10. 26. 14:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2020. 10. 26. 14:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC II.
Mendei LSE
2021. 03. 29. 16:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2021. 03. 29. 16:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC I.
03. 29. 16:00
Kistarcsai VSC II.
2021. 04. 06. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2021. 04. 06. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC II.
04. 06. 17:00
Maglódi TC
2021. 04. 12. 17:00
Kerepesi sportpálya
2021. 04. 12. 17:00
Kerepesi sportpálya
Kerepesi VSE
04. 12. 17:00
Kistarcsai VSC II.
2021. 04. 19. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2021. 04. 19. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC II.
04. 19. 17:00
Csömör KSK
2021. 04. 26. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2021. 04. 26. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
04. 26. 17:00
Kistarcsai VSC II.
2021. 05. 03. 19:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2021. 05. 03. 19:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
05. 03. 19:00
Kistarcsai VSC II.
2021. 05. 10. 18:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2021. 05. 10. 18:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC II.
05. 10. 18:00
Fót SE II.-Somlyó
2021. 05. 17. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 05. 17. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
05. 17. 18:00
Kistarcsai VSC II.
2021. 05. 28. 18:00
Mendei sportpálya
2021. 05. 28. 18:00
Mendei sportpálya
Mendei LSE
05. 28. 18:00
Kistarcsai VSC II.

Üllői SE

2020. 08. 31. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 08. 31. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Mogyoródi KSK
2020. 09. 07. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 09. 07. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Mendei LSE
2020. 09. 14.
Üllő Városi Sporttelep
2020. 09. 14.
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Kistarcsai VSC I.
2020. 09. 21. 17:00
Kertész Károly Stadion (Maglód)
2020. 09. 21. 17:00
Kertész Károly Stadion (Maglód)
Maglódi TC
Üllői SE
2020. 09. 28. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 09. 28. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Kerepesi VSE
2020. 10. 05. 16:30
Csömör KSK Sporttelep
2020. 10. 05. 16:30
Csömör KSK Sporttelep
Csömör KSK
Üllői SE
2020. 10. 12. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 10. 12. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
UFC Gyömrő
2020. 10. 19. 15:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2020. 10. 19. 15:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC II.
Üllői SE
2020. 10. 26. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 10. 26. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Fót SE II.-Somlyó
2021. 03. 29. 19:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2021. 03. 29. 19:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
03. 29. 19:00
Üllői SE
2021. 04. 09. 17:00
Mendei sportpálya
2021. 04. 09. 17:00
Mendei sportpálya
Mendei LSE
04. 09. 17:00
Üllői SE
2021. 04. 12. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2021. 04. 12. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC I.
04. 12. 17:00
Üllői SE
2021. 04. 19. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 04. 19. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
04. 19. 17:00
Maglódi TC
2021. 04. 26. 17:00
Kerepesi sportpálya
2021. 04. 26. 17:00
Kerepesi sportpálya
Kerepesi VSE
04. 26. 17:00
Üllői SE
2021. 05. 03. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 05. 03. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
05. 03. 18:00
Csömör KSK
2021. 05. 10. 18:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2021. 05. 10. 18:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő
05. 10. 18:00
Üllői SE
2021. 05. 17. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 05. 17. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
05. 17. 18:00
Kistarcsai VSC II.
2021. 05. 24. 18:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2021. 05. 24. 18:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE II.-Somlyó
05. 24. 18:00
Üllői SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple