Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Női NB II. Keleti csoport 1. forduló

2020.08.30 - 17:30

BUDAPEST, BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum (BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum Tatai út)

MLSZ

Női NB II. Keleti csoport

Játékvezető
MALIK DÓRA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RESCH NORBERT , VERSICS DÁNIEL
BVSC-ZUGLÓ
GYULAI AMAZONOK
90'
45'

Gólok

VARGA KATINKA EMESE

41'

1 - 0

 

 

1 - 1

77'

LEHÓCZKI NOÉMI
MOLNÁR RÓZSA

80'

2 - 1

 

GULYÁS-VADÁSZ TÍMEA

95'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÚJPEST FC ÚJPEST FC 1 1 0 0 4 1 3 3 12
2 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 1 1 0 0 3 1 2 3 11
3 FC HATVAN FC HATVAN 1 1 0 0 3 2 1 3 10
4 NYÍRSÉG NŐI SCE NYÍRSÉG NŐI SCE 1 1 0 0 3 2 1 3 9
5 CIGÁND SE CIGÁND SE 1 0 1 0 2 2 0 1 6
6 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 1 0 2 2 0 1 5
7 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SZOLNOKI MÁV UFC SZOLNOKI MÁV UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 MONORI SE MONORI SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 4
10 VASAS AKADÉMIA VASAS AKADÉMIA 1 0 0 1 2 3 -1 0 3
11 GYULAI AMAZONOK GYULAI AMAZONOK 1 0 0 1 1 3 -2 0 2
12 KAZINCBARCIKAI SC FC KAZINCBARCIKAI SC FC 1 0 0 1 1 4 -3 0 1
13 HAJDÚSZOBOSZLÓI SE (Kizárva) HAJDÚSZOBOSZLÓI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) ÚJPEST FC 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
2 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
3 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) VASAS AKADÉMIA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
4 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) BVSC-ZUGLÓ 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
5 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) MONORI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
6 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) NYÍRSÉG NŐI SCE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
7 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) SOROKSÁR SC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) SZOLNOKI MÁV UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) FC HATVAN 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) GYULAI AMAZONOK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) CIGÁND SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) KAZINCBARCIKAI SC FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
13 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) HAJDÚSZOBOSZLÓI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) ÚJPEST FC 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
2 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) BVSC-ZUGLÓ 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
3 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) FC HATVAN 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
4 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) NYÍRSÉG NŐI SCE 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
5 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) CIGÁND SE 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
6 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
7 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) SOROKSÁR SC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) SZOLNOKI MÁV UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) MONORI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
10 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) VASAS AKADÉMIA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
11 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) GYULAI AMAZONOK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
12 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) KAZINCBARCIKAI SC FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
13 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) HAJDÚSZOBOSZLÓI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BVSC-ZUGLÓ
--3 - 1----------
CIGÁND SE
--------2 - 2----
FC HATVAN
------------3 - 2
GYULAI AMAZONOK
-------------
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE
-------------
ÚJPEST FC
-----4 - 1-------
KAZINCBARCIKAI SC FC
-------------
MONORI SE
-------------
NAGYMÁGOCS NSE
-------------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-------------
NYÍRSÉG NŐI SCE
-------3 - 2-----
SOROKSÁR SC
-------------
SZOLNOKI MÁV UFC
-------------
VASAS AKADÉMIA
-------------

Meccsek

BVSC-ZUGLÓ

2020. 08. 30. 17:30
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2020. 08. 30. 17:30
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
GYULAI AMAZONOK
2020. 09. 13. 17:30
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2020. 09. 13. 17:30
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
SZOLNOKI MÁV UFC
2020. 09. 20. 17:30
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2020. 09. 20. 17:30
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
SOROKSÁR SC
2020. 09. 26. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2020. 09. 26. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
BVSC-ZUGLÓ
2020. 10. 04. 16:30
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2020. 10. 04. 16:30
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
ÚJPEST FC
2020. 10. 17. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 10. 17. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍRSÉG NŐI SCE
BVSC-ZUGLÓ
2020. 10. 25. 16:30
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2020. 10. 25. 16:30
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 11. 08. 15:30
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2020. 11. 08. 15:30
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
CIGÁND SE
2021. 02. 06. 14:00
Monor Balassi Bálint utcai Stadion
2021. 02. 06. 14:00
Monor Balassi Bálint utcai Stadion
MONORI SE
BVSC-ZUGLÓ
2020. 11. 22. 15:30
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2020. 11. 22. 15:30
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
KAZINCBARCIKAI SC FC
2021. 03. 24. 19:30
Vasas Sporttelep
2021. 03. 24. 19:30
Vasas Sporttelep
VASAS AKADÉMIA
BVSC-ZUGLÓ
2021. 02. 14. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2021. 02. 14. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI AMAZONOK
BVSC-ZUGLÓ
2021. 02. 28. 11:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2021. 02. 28. 11:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UFC
BVSC-ZUGLÓ
2021. 03. 13. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2021. 03. 13. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BVSC-ZUGLÓ
2021. 04. 28. 19:30
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2021. 04. 28. 19:30
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
FC HATVAN
2021. 03. 28. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 03. 28. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
BVSC-ZUGLÓ
2021. 04. 04. 16:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2021. 04. 04. 16:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
NYÍRSÉG NŐI SCE
2021. 04. 11. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 04. 11. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BVSC-ZUGLÓ
2021. 04. 25. 15:00
Cigánd Vasút utcai Sporttelep
2021. 04. 25. 15:00
Cigánd Vasút utcai Sporttelep
CIGÁND SE
BVSC-ZUGLÓ
2021. 05. 13. 19:30
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2021. 05. 13. 19:30
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
MONORI SE
2021. 05. 08. 15:00
Kazincbarcika Pete András stadion
2021. 05. 08. 15:00
Kazincbarcika Pete András stadion
KAZINCBARCIKAI SC FC
BVSC-ZUGLÓ
2021. 05. 16. 16:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2021. 05. 16. 16:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
VASAS AKADÉMIA

GYULAI AMAZONOK

2020. 08. 30. 17:30
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2020. 08. 30. 17:30
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
GYULAI AMAZONOK
2020. 09. 05. 14:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 09. 05. 14:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI AMAZONOK
FC HATVAN
2020. 09. 13. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 09. 13. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
GYULAI AMAZONOK
2020. 10. 15. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2020. 10. 15. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍRSÉG NŐI SCE
GYULAI AMAZONOK
2021. 02. 07. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2021. 02. 07. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI AMAZONOK
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 10. 18. 13:00
Cigánd Vasút utcai Sporttelep
2020. 10. 18. 13:00
Cigánd Vasút utcai Sporttelep
CIGÁND SE
GYULAI AMAZONOK
2021. 01. 30. 14:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2021. 01. 30. 14:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI AMAZONOK
MONORI SE
2020. 10. 31. 14:00
Kazincbarcika Pete András stadion
2020. 10. 31. 14:00
Kazincbarcika Pete András stadion
KAZINCBARCIKAI SC FC
GYULAI AMAZONOK
2020. 11. 08. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 11. 08. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI AMAZONOK
VASAS AKADÉMIA
2020. 11. 14. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2020. 11. 14. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
GYULAI AMAZONOK
2021. 03. 24. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2021. 03. 24. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UFC
GYULAI AMAZONOK
2021. 02. 14. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2021. 02. 14. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI AMAZONOK
BVSC-ZUGLÓ
2021. 02. 21. 15:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2021. 02. 21. 15:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
GYULAI AMAZONOK
2021. 02. 27. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2021. 02. 27. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI AMAZONOK
ÚJPEST FC
2021. 03. 13. 16:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2021. 03. 13. 16:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI AMAZONOK
NYÍRSÉG NŐI SCE
2021. 03. 20. 13:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 03. 20. 13:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
GYULAI AMAZONOK
2021. 04. 03. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2021. 04. 03. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI AMAZONOK
CIGÁND SE
2021. 04. 10. 15:00
Monor Balassi Bálint utcai Stadion
2021. 04. 10. 15:00
Monor Balassi Bálint utcai Stadion
MONORI SE
GYULAI AMAZONOK
2021. 04. 17. 16:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI AMAZONOK
KAZINCBARCIKAI SC FC
2021. 04. 24. 17:30
Vasas Sporttelep
2021. 04. 24. 17:30
Vasas Sporttelep
VASAS AKADÉMIA
GYULAI AMAZONOK
2021. 04. 28. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2021. 04. 28. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI AMAZONOK
SOROKSÁR SC
2021. 05. 15. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2021. 05. 15. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI AMAZONOK
SZOLNOKI MÁV UFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL