Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Női NB II. Keleti csoport 2. forduló

2020.10.07 - 19:30

Budapest, Vasas Sporttelep

MLSZ

Női NB II. Keleti csoport

Játékvezető
MILAVECZ PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZUHODOVSZKI DÁVID, GRÜNVALD GÁBOR
VASAS AKADÉMIA
ÚJPEST FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

7'

NAGY ALEXANDRA

 

0 - 2

12'

KISS FANNI

 

0 - 3

43'

MÁTYÁS NOÉMI
PAPP CSENGE

52'

1 - 3

 

 

1 - 4

70'

KUHÁR RÉKA

 

1 - 5

74'

KUHÁR RÉKA

 

1 - 6

85'

HLAVACSKA MÁRIA ZSUZSANNA

 

1 - 7

87'

MOLNÁR DORINA

 

1 - 8

89'

KUHÁR RÉKA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÚJPEST FC ÚJPEST FC 2 2 0 0 12 2 10 6 10
2 FC HATVAN FC HATVAN 2 2 0 0 8 4 4 6 10.5
3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 1 1 0 7 2 5 4 8.5
4 NYÍRSÉG NŐI SCE NYÍRSÉG NŐI SCE 2 1 1 0 6 5 1 4 9
5 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 1 1 0 0 7 0 7 3 11
6 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 1 1 0 0 3 1 2 3 9
7 CIGÁND SE CIGÁND SE 1 0 1 0 2 2 0 1 3
8 KAZINCBARCIKAI SC FC KAZINCBARCIKAI SC FC 2 0 1 1 4 7 -3 1 2.5
9 GYULAI AMAZONOK GYULAI AMAZONOK 2 0 0 2 3 8 -5 0 4
10 MONORI SE MONORI SE 2 0 0 2 2 8 -6 0 3.5
11 SZOLNOKI MÁV UFC SZOLNOKI MÁV UFC 1 0 0 1 0 7 -7 0 5
12 VASAS AKADÉMIA VASAS AKADÉMIA 2 0 0 2 3 11 -8 0 1.5
13 HAJDÚSZOBOSZLÓI SE (Kizárva) HAJDÚSZOBOSZLÓI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) ÚJPEST FC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 6 0 6 6
2 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 4 0 4 6 2 2 0 0 4 0 4 6
3 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) SOROKSÁR SC 1 1 0 0 4 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3
4 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) BVSC-ZUGLÓ 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
5 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) FC HATVAN 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 4 4 0 3
6 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) VASAS AKADÉMIA 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 4 -2 3
7 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) NYÍRSÉG NŐI SCE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
8 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) MONORI SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 3 -2 1
9 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) KAZINCBARCIKAI SC FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 1 4 -3 1
10 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) GYULAI AMAZONOK 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 2 4 -2 0
11 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) CIGÁND SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) SZOLNOKI MÁV UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
13 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) HAJDÚSZOBOSZLÓI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) ÚJPEST FC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 8 1 7 3 2 2 0 0 12 2 10 6
2 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) FC HATVAN 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 5 2 3 3 2 2 0 0 8 4 4 6
3 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 7 2 5 4 2 1 1 0 7 2 5 4
4 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) NYÍRSÉG NŐI SCE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 1 0 3 3 0 1 2 1 1 0 6 5 1 4
5 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) SOROKSÁR SC 1 1 0 0 7 0 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 0 7 3
6 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) BVSC-ZUGLÓ 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
7 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) CIGÁND SE 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
8 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) KAZINCBARCIKAI SC FC 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 1 1 4 7 -3 1
9 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) GYULAI AMAZONOK 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 3 8 -5 0
10 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) MONORI SE 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 2 8 -6 0
11 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) SZOLNOKI MÁV UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 1 0 0 1 0 7 -7 0
12 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) VASAS AKADÉMIA 1 0 0 1 1 8 -7 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 3 11 -8 0
13 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) HAJDÚSZOBOSZLÓI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BVSC-ZUGLÓ
--3 - 1----------
CIGÁND SE
--------2 - 2----
FC HATVAN
------------3 - 2
GYULAI AMAZONOK
--2 - 5----------
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE
-------------
ÚJPEST FC
-----4 - 1-------
KAZINCBARCIKAI SC FC
---------3 - 3---
MONORI SE
--------0 - 5----
NAGYMÁGOCS NSE
-------------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-------------
NYÍRSÉG NŐI SCE
-------3 - 2-----
SOROKSÁR SC
-----------7 - 0-
SZOLNOKI MÁV UFC
-------------
VASAS AKADÉMIA
-----1 - 8-------

Meccsek

VASAS AKADÉMIA

2020. 08. 29. 18:00
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 08. 29. 18:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
VASAS AKADÉMIA
2020. 10. 07. 19:30
Vasas Sporttelep
2020. 10. 07. 19:30
Vasas Sporttelep
VASAS AKADÉMIA
ÚJPEST FC
2020. 09. 13. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 09. 13. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍRSÉG NŐI SCE
VASAS AKADÉMIA
2020. 09. 20. 14:00
Vasas Sporttelep
2020. 09. 20. 14:00
Vasas Sporttelep
VASAS AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 10. 13. 19:30
Vasas Sporttelep
2020. 10. 13. 19:30
Vasas Sporttelep
VASAS AKADÉMIA
CIGÁND SE
2020. 10. 17. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 10. 17. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
VASAS AKADÉMIA
2020. 10. 24. 18:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
2020. 10. 24. 18:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
VASAS AKADÉMIA
KAZINCBARCIKAI SC FC
2020. 10. 30. 19:30
Vasas Sporttelep
2020. 10. 30. 19:30
Vasas Sporttelep
VASAS AKADÉMIA
SOROKSÁR SC
2020. 11. 08. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 11. 08. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI AMAZONOK
VASAS AKADÉMIA
2020. 11. 22. 11:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 11. 22. 11:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UFC
VASAS AKADÉMIA
2021. 03. 24. 19:30
Vasas Sporttelep
2021. 03. 24. 19:30
Vasas Sporttelep
VASAS AKADÉMIA
BVSC-ZUGLÓ
2021. 02. 13. 16:30
Vasas Sporttelep
2021. 02. 13. 16:30
Vasas Sporttelep
VASAS AKADÉMIA
FC HATVAN
2021. 02. 20. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 02. 20. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
VASAS AKADÉMIA
2021. 04. 29. 19:30
Vasas Sporttelep
2021. 04. 29. 19:30
Vasas Sporttelep
VASAS AKADÉMIA
04. 29. 19:30
NYÍRSÉG NŐI SCE
2021. 03. 14. 13:30
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 03. 14. 13:30
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
VASAS AKADÉMIA
2021. 03. 28. 15:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2021. 03. 28. 15:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
VASAS AKADÉMIA
2021. 06. 30.
Vasas Sporttelep
2021. 06. 30.
Vasas Sporttelep
VASAS AKADÉMIA
06. 30.
MONORI SE
2021. 04. 10. 15:00
Kazincbarcika Pete András stadion
2021. 04. 10. 15:00
Kazincbarcika Pete András stadion
KAZINCBARCIKAI SC FC
VASAS AKADÉMIA
2021. 04. 16. 19:45
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2021. 04. 16. 19:45
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
SOROKSÁR SC
VASAS AKADÉMIA
2021. 04. 24. 17:30
Vasas Sporttelep
2021. 04. 24. 17:30
Vasas Sporttelep
VASAS AKADÉMIA
04. 24. 17:30
GYULAI AMAZONOK
2021. 05. 08.
Vasas Sporttelep
2021. 05. 08.
Vasas Sporttelep
VASAS AKADÉMIA
05. 08.
SZOLNOKI MÁV UFC
2021. 05. 16. 16:00
BVSC-Zugló Tatai úti Sporttelep
2021. 05. 16. 16:00
BVSC-Zugló Tatai úti Sporttelep
BVSC-ZUGLÓ
05. 16. 16:00
VASAS AKADÉMIA

ÚJPEST FC

2020. 09. 09. 18:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 09. 09. 18:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
KAZINCBARCIKAI SC FC
2020. 10. 07. 19:30
Vasas Sporttelep
2020. 10. 07. 19:30
Vasas Sporttelep
VASAS AKADÉMIA
ÚJPEST FC
2020. 09. 13. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 09. 13. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
GYULAI AMAZONOK
2020. 09. 27. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 09. 27. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
SZOLNOKI MÁV UFC
2020. 10. 04. 16:30
BVSC-Zugló Tatai úti Sporttelep
2020. 10. 04. 16:30
BVSC-Zugló Tatai úti Sporttelep
BVSC-ZUGLÓ
ÚJPEST FC
2020. 10. 18. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 10. 18. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
FC HATVAN
2020. 10. 25. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 10. 25. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
SOROKSÁR SC
2020. 10. 31. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 10. 31. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍRSÉG NŐI SCE
ÚJPEST FC
2020. 11. 08. 15:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 11. 08. 15:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 03. 07. 15:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 03. 07. 15:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
CIGÁND SE
2021. 03. 31. 19:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 03. 31. 19:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
MONORI SE
2021. 02. 13. 12:00
Kazincbarcika Pete András stadion
2021. 02. 13. 12:00
Kazincbarcika Pete András stadion
KAZINCBARCIKAI SC FC
ÚJPEST FC
2021. 02. 20. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 02. 20. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
VASAS AKADÉMIA
2021. 02. 27. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2021. 02. 27. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI AMAZONOK
ÚJPEST FC
2021. 04. 06. 16:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2021. 04. 06. 16:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UFC
ÚJPEST FC
2021. 03. 28. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 03. 28. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
BVSC-ZUGLÓ
2021. 05. 05. 18:00
Hatvani Népkert Spottelep
2021. 05. 05. 18:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
05. 05. 18:00
ÚJPEST FC
2021. 05. 02. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2021. 05. 02. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
05. 02. 15:00
ÚJPEST FC
2021. 04. 18. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 04. 18. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
NYÍRSÉG NŐI SCE
2021. 04. 24. 16:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 04. 24. 16:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
04. 24. 16:00
ÚJPEST FC
2021. 05. 09. 15:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
2021. 05. 09. 15:00
Cigánd Vasút utcai sporttelep
CIGÁND SE
05. 09. 15:00
ÚJPEST FC
2021. 05. 15. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2021. 05. 15. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
05. 15. 16:00
ÚJPEST FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch