Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Női NB II. Keleti csoport 10. forduló

2020.11.08 - 15:00

Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma

MLSZ

Női NB II. Keleti csoport

Játékvezető
RISZ DOMONKOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZÁSZ TAMÁS , SZEIFERT DÁVID
ÚJPEST FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
90'
45'

Gólok

NAGY ALEXANDRA

17'

1 - 0

 

 

1 - 1

27'

URAI BIANKA

 

1 - 2

70'

KÁRPÁTFALVI VIRÁG
LÉNER FANNI

77'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÚJPEST FC ÚJPEST FC 9 8 1 0 44 7 37 25 6.1
2 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 9 8 0 1 57 7 50 24 7.1
3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 5 3 1 30 12 18 18 7.4
4 FC HATVAN FC HATVAN 8 4 1 3 23 16 7 13 5.6
5 VASAS AKADÉMIA VASAS AKADÉMIA 9 4 0 5 30 28 2 12 6
6 NYÍRSÉG NŐI SCE NYÍRSÉG NŐI SCE 9 3 2 4 15 31 -16 11 6.3
7 KAZINCBARCIKAI SC FC KAZINCBARCIKAI SC FC 8 3 1 4 13 21 -8 10 6
8 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 8 3 1 4 19 32 -13 10 6
9 GYULAI AMAZONOK GYULAI AMAZONOK 9 2 2 5 16 27 -11 8 6.2
10 MONORI SE MONORI SE 8 2 1 5 18 24 -6 7 6.9
11 SZOLNOKI MÁV UFC SZOLNOKI MÁV UFC 8 1 1 6 12 33 -21 4 5.8
12 CIGÁND SE CIGÁND SE 8 1 1 6 12 51 -39 4 6.9
13 HAJDÚSZOBOSZLÓI SE (Kizárva) HAJDÚSZOBOSZLÓI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) SOROKSÁR SC 4 4 0 0 13 0 13 12 5 3 2 0 14 2 12 11 9 7 2 0 27 2 25 23
2 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) ÚJPEST FC 6 2 4 0 9 3 6 10 3 3 0 0 7 0 7 9 9 5 4 0 16 3 13 19
3 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 2 1 0 5 1 4 7 6 3 1 2 6 4 2 10 9 5 2 2 11 5 6 17
4 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) VASAS AKADÉMIA 5 2 0 3 9 10 -1 6 4 2 1 1 5 4 1 7 9 4 1 4 14 14 0 13
5 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) GYULAI AMAZONOK 4 1 0 3 5 7 -2 3 5 2 2 1 7 4 3 8 9 3 2 4 12 11 1 11
6 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) MONORI SE 3 1 1 1 4 3 1 4 5 2 1 2 4 4 0 7 8 3 2 3 8 7 1 11
7 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) FC HATVAN 4 1 1 2 3 4 -1 4 4 2 1 1 6 5 1 7 8 3 2 3 9 9 0 11
8 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) KAZINCBARCIKAI SC FC 3 1 1 1 3 5 -2 4 5 2 1 2 3 5 -2 7 8 3 2 3 6 10 -4 11
9 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) BVSC-ZUGLÓ 6 2 0 4 6 12 -6 6 2 1 0 1 3 2 1 3 8 3 0 5 9 14 -5 9
10 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) SZOLNOKI MÁV UFC 3 1 0 2 2 3 -1 3 5 2 0 3 3 11 -8 6 8 3 0 5 5 14 -9 9
11 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) NYÍRSÉG NŐI SCE 6 2 2 2 6 6 0 8 3 0 1 2 1 4 -3 1 9 2 3 4 7 10 -3 9
12 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) CIGÁND SE 4 0 0 4 2 7 -5 0 4 0 0 4 2 22 -20 0 8 0 0 8 4 29 -25 0
13 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) HAJDÚSZOBOSZLÓI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) ÚJPEST FC 6 5 1 0 23 6 17 16 3 3 0 0 21 1 20 9 9 8 1 0 44 7 37 25
2 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) SOROKSÁR SC 4 4 0 0 33 0 33 12 5 4 0 1 24 7 17 12 9 8 0 1 57 7 50 24
3 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 3 0 0 13 2 11 9 6 2 3 1 17 10 7 9 9 5 3 1 30 12 18 18
4 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) FC HATVAN 4 2 1 1 12 6 6 7 4 2 0 2 11 10 1 6 8 4 1 3 23 16 7 13
5 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) VASAS AKADÉMIA 5 2 0 3 17 19 -2 6 4 2 0 2 13 9 4 6 9 4 0 5 30 28 2 12
6 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) NYÍRSÉG NŐI SCE 6 3 1 2 12 16 -4 10 3 0 1 2 3 15 -12 1 9 3 2 4 15 31 -16 11
7 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) KAZINCBARCIKAI SC FC 3 1 1 1 7 7 0 4 5 2 0 3 6 14 -8 6 8 3 1 4 13 21 -8 10
8 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) BVSC-ZUGLÓ 6 3 0 3 16 26 -10 9 2 0 1 1 3 6 -3 1 8 3 1 4 19 32 -13 10
9 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) GYULAI AMAZONOK 4 0 1 3 6 15 -9 1 5 2 1 2 10 12 -2 7 9 2 2 5 16 27 -11 8
10 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) MONORI SE 3 1 0 2 11 11 0 3 5 1 1 3 7 13 -6 4 8 2 1 5 18 24 -6 7
11 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) SZOLNOKI MÁV UFC 3 1 1 1 8 5 3 4 5 0 0 5 4 28 -24 0 8 1 1 6 12 33 -21 4
12 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) CIGÁND SE 4 1 1 2 8 10 -2 4 4 0 0 4 4 41 -37 0 8 1 1 6 12 51 -39 4
13 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) HAJDÚSZOBOSZLÓI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) NAGYMÁGOCS NSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BVSC-ZUGLÓ
9 - 0-3 - 1-0 - 9---2 - 5-0 - 102 - 1-
CIGÁND SE
--2 - 3--0 - 3--2 - 2--4 - 2-
FC HATVAN
2 - 2--------7 - 00 - 2-3 - 2
GYULAI AMAZONOK
--2 - 5---1 - 3-2 - 2---1 - 5
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE
-------------
ÚJPEST FC
--3 - 13 - 0-4 - 1--2 - 2-3 - 18 - 1-
KAZINCBARCIKAI SC FC
---2 - 4--2 - 0--3 - 3---
MONORI SE
-9 - 2------0 - 5---2 - 4
NAGYMÁGOCS NSE
-------------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--4 - 2---2 - 0----7 - 0-
NYÍRSÉG NŐI SCE
4 - 1--2 - 2-0 - 4-3 - 2--0 - 5-3 - 2
SOROKSÁR SC
-13 - 0----8 - 05 - 0---7 - 0-
SZOLNOKI MÁV UFC
--1 - 3----2 - 2--5 - 0--
VASAS AKADÉMIA
-10 - 2---1 - 80 - 2--2 - 1-4 - 6-

Meccsek

ÚJPEST FC

2020. 09. 09. 18:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 09. 09. 18:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
KAZINCBARCIKAI SC FC
2020. 10. 07. 19:30
Vasas Sporttelep
2020. 10. 07. 19:30
Vasas Sporttelep
VASAS AKADÉMIA
ÚJPEST FC
2020. 09. 13. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 09. 13. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
GYULAI AMAZONOK
2020. 09. 27. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 09. 27. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
SZOLNOKI MÁV UFC
2020. 10. 04. 16:30
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2020. 10. 04. 16:30
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
ÚJPEST FC
2020. 10. 18. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 10. 18. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
FC HATVAN
2020. 10. 25. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 10. 25. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
SOROKSÁR SC
2020. 10. 31. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 10. 31. 15:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍRSÉG NŐI SCE
ÚJPEST FC
2020. 11. 08. 15:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 11. 08. 15:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 03. 07. 15:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 03. 07. 15:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
CIGÁND SE
2021. 03. 31. 19:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 03. 31. 19:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
MONORI SE
2021. 02. 13. 12:00
Kazincbarcika Pete András stadion
2021. 02. 13. 12:00
Kazincbarcika Pete András stadion
KAZINCBARCIKAI SC FC
ÚJPEST FC
2021. 02. 20. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 02. 20. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
VASAS AKADÉMIA
2021. 02. 27. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2021. 02. 27. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI AMAZONOK
ÚJPEST FC
2021. 04. 06. 16:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2021. 04. 06. 16:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UFC
ÚJPEST FC
2021. 03. 28. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 03. 28. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
BVSC-ZUGLÓ
2021. 05. 05. 18:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2021. 05. 05. 18:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
ÚJPEST FC
2021. 05. 02. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2021. 05. 02. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
ÚJPEST FC
2021. 04. 18. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 04. 18. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
NYÍRSÉG NŐI SCE
2021. 04. 24. 16:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 04. 24. 16:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ÚJPEST FC
2021. 05. 09. 15:00
Cigánd Vasút utcai Sporttelep
2021. 05. 09. 15:00
Cigánd Vasút utcai Sporttelep
CIGÁND SE
ÚJPEST FC
2021. 05. 15. 16:00
Monor Balassi Bálint utcai Stadion
2021. 05. 15. 16:00
Monor Balassi Bálint utcai Stadion
MONORI SE
ÚJPEST FC

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

2020. 08. 29. 18:30
Cigánd Városi Stadion
2020. 08. 29. 18:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 09. 06. 15:00
Monor Balassi Bálint utcai Stadion
2020. 09. 06. 15:00
Monor Balassi Bálint utcai Stadion
MONORI SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 09. 12. 16:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 09. 12. 16:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KAZINCBARCIKAI SC FC
2020. 09. 20. 14:00
Vasas Sporttelep
2020. 09. 20. 14:00
Vasas Sporttelep
VASAS AKADÉMIA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 02. 07. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2021. 02. 07. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI AMAZONOK
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 10. 18. 16:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 10. 18. 16:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SZOLNOKI MÁV UFC
2020. 10. 25. 16:30
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2020. 10. 25. 16:30
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 10. 31. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2020. 10. 31. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
FC HATVAN
2020. 11. 08. 15:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 11. 08. 15:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 03. 23. 18:30
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 03. 23. 18:30
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
NYÍRSÉG NŐI SCE
2021. 02. 11. 15:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 02. 11. 15:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SOROKSÁR SC
2021. 02. 13. 15:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 02. 13. 15:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
CIGÁND SE
2021. 02. 21. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 02. 21. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
MONORI SE
2021. 02. 27. 14:00
Kazincbarcika Pete András stadion
2021. 02. 27. 14:00
Kazincbarcika Pete András stadion
KAZINCBARCIKAI SC FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 03. 14. 13:30
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 03. 14. 13:30
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
VASAS AKADÉMIA
2021. 03. 20. 13:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 03. 20. 13:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
GYULAI AMAZONOK
2021. 04. 03. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2021. 04. 03. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UFC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 04. 11. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 04. 11. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BVSC-ZUGLÓ
2021. 04. 17. 12:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2021. 04. 17. 12:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 04. 24. 16:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 04. 24. 16:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ÚJPEST FC
2021. 05. 01. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 05. 01. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍRSÉG NŐI SCE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 05. 08. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2021. 05. 08. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL