Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 2. forduló

2020.08.29 - 18:00

Budapest, Budai II. László Stadion

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
SZANYI ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
AGÓCS RÓBERT, BENCZE ANDRÁS
REAC
CSEP-GÓL FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

60'

SALI ROLAND
MICHELLER TAMÁS ANTAL

74'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 2 2 0 0 8 2 6 6 14.5
2 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 2 2 0 0 7 2 5 6 9.5
3 CSEPEL FC CSEPEL FC 2 2 0 0 6 2 4 6 6.5
4 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 2 1 0 1 10 4 6 3 9
5 IKARUS BSE IKARUS BSE 2 1 0 1 8 6 2 3 11
6 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 2 1 0 1 6 4 2 3 4
7 UNIONE FC UNIONE FC 2 1 0 1 4 4 0 3 3.5
8 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 2 1 0 1 2 2 0 3 12.5
9 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 2 1 0 1 2 3 -1 3 8
10 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 2 1 0 1 2 4 -2 3 5
11 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 2 1 0 1 6 10 -4 3 9.5
12 REAC REAC 2 0 2 0 2 2 0 2 13.5
13 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  2 0 1 1 3 4 -1 1 6.5
14 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 2 0 1 1 1 2 -1 1 10.5
15 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 0 0 2 3 7 -4 0 9.5
16 RAFC RAFC 2 0 0 2 1 13 -12 0 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 6 1 5 6
2 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 0 4 6
3 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 4 2 2 4
4 RAFC KELEN SC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
5 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
6 RAFC IKARUS BSE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 3 0 3
7 RAFC UNIONE FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 2 2 0 3
8 RAFC BUDAFOKI MTE II. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 3 4 -1 3
9 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 1 3 -2 3
10 RAFC CSEP-GÓL FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
11 RAFC ASR GÁZGYÁR 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
13 RAFC REAC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
14 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 4 -2 1
15 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 3 -2 1
16 RAFC RAFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 8 2 6 6
2 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 7 2 5 6
3 RAFC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 6 2 4 6
4 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 1 0 0 8 1 7 3 2 1 0 1 10 4 6 3
5 RAFC IKARUS BSE 1 1 0 0 8 1 7 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 1 0 1 8 6 2 3
6 RAFC BUDAFOKI MTE II. 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 6 4 2 3
7 RAFC UNIONE FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 4 4 0 3
8 RAFC ASR GÁZGYÁR 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3
9 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 3 -1 3
10 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 2 4 -2 3
11 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1 0 0 1 1 8 -7 0 1 1 0 0 5 2 3 3 2 1 0 1 6 10 -4 3
12 RAFC REAC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
13 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 1 1 3 4 -1 1
14 RAFC CSEP-GÓL FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
15 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 3 7 -4 0
16 RAFC RAFC 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 1 8 -7 0 2 0 0 2 1 13 -12 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
----------1 - 3------
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
-----2 - 5-----------
ASR GÁZGYÁR
-2 - 1---------------
BUDAFOKI MTE II.
-------5 - 0---------
CSEP-GÓL FC
0 - 1----------------
CSEPEL FC
---4 - 1-------------
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
----------------1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
--1 - 0--------------
IKARUS BSE
-----------8 - 1-----
KELEN SC
--------------3 - 2--
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
-------4 - 1---------
RAFC
---------0 - 5-------
REAC
----1 - 1------------
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
-------------1 - 1---
UNIONE FC
-----1 - 2-----------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
----------------2 - 3

Meccsek

REAC

2020. 08. 22. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
2020. 08. 22. 17:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
REAC
2020. 08. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 08. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
CSEP-GÓL FC
2020. 09. 05. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 09. 05. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
REAC
2020. 09. 11. 18:30
Budai II. László Stadion
2020. 09. 11. 18:30
Budai II. László Stadion
REAC
ASR GÁZGYÁR
2020. 09. 19. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 19. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
REAC
2020. 09. 26. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 09. 26. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
UNIONE FC
2020. 10. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 10. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
REAC
2020. 10. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 10. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
CSEPEL FC
2020. 10. 16. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 16. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
REAC
2020. 10. 24. 17:00
Budai II. László Stadion
2020. 10. 24. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 31. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 10. 31. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
10. 31. 10:00
REAC
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
2020. 11. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
11. 07. 16:00
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 15. 13:00
Ikarus BSE
2020. 11. 15. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
11. 15. 13:00
REAC
2020. 11. 21. 13:00
Kelen SC
2020. 11. 21. 13:00
Kelen SC
KELEN SC
11. 21. 13:00
REAC
2020. 11. 28. 16:00
Budai II. László Stadion
2020. 11. 28. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
11. 28. 16:00
RAFC

CSEP-GÓL FC

2020. 08. 22. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 08. 22. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 08. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 08. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
CSEP-GÓL FC
2020. 09. 05. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
KELEN SC
2020. 12. 05. 11:00
Ikarus BSE
2020. 12. 05. 11:00
Ikarus BSE
RAFC
12. 05. 11:00
CSEP-GÓL FC
2020. 09. 19. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 26. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
IKARUS BSE
2020. 10. 03. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 10. 03. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
CSEP-GÓL FC
2020. 10. 10. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 17. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 17. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
CSEP-GÓL FC
2020. 10. 24. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
UNIONE FC
2020. 10. 31. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 10. 31. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
10. 31. 10:00
CSEP-GÓL FC
2020. 11. 08. 13:00
Csepel Stadion
2020. 11. 08. 13:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
11. 08. 13:00
CSEP-GÓL FC
2020. 11. 13. 20:30
Goldball Park
2020. 11. 13. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
11. 13. 20:30
CSEP-GÓL FC
2020. 11. 21. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 21. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
11. 21. 17:00
CSEP-GÓL FC
2020. 11. 29. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 11. 29. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
11. 29. 10:00
CSEP-GÓL FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple