Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 3. forduló

2020.10.07 - 20:00

Budapest, Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
RÁBEL ALFRÉD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KERÉK ÁDÁM, NYEKITA BENJAMIN
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

3'

SZENTIVÁNYI SZABOLCS BALÁZS

 

0 - 2

16'

BERGENDI MÁTÉ

 

0 - 3

54'

PELLER ÁKOS

 

0 - 4

72'

KIRÁLY PÉTER

 

0 - 5

87'

VÉGH JÁNOS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 3 3 0 0 13 2 11 9 12.3
2 CSEPEL FC CSEPEL FC 3 3 0 0 12 2 10 9 10.3
3 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 3 3 0 0 10 4 6 9 9
4 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 3 2 0 1 12 4 8 6 10.7
5 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3 2 0 1 7 4 3 6 7.7
6 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  3 1 1 1 5 4 1 4 10.3
7 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 3 1 1 1 3 3 0 4 8
8 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 3 1 1 1 3 4 -1 4 8.3
9 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 3 1 0 2 6 6 0 3 6
10 UNIONE FC UNIONE FC 3 1 0 2 5 6 -1 3 5.7
11 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 3 1 0 2 5 8 -3 3 10
12 IKARUS BSE IKARUS BSE 3 1 0 2 8 12 -4 3 9
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 3 1 0 2 6 15 -9 3 6.7
14 REAC REAC 3 0 2 1 4 5 -1 2 8
15 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 3 0 1 2 1 7 -6 1 7.7
16 RAFC RAFC 3 0 0 3 1 15 -14 0 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 4 0 4 6 3 3 0 0 8 1 7 9
2 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 2 2 0 0 4 0 4 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 5 0 5 9
3 RAFC KELEN SC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 2 0 0 3 0 3 6 3 2 1 0 3 0 3 7
4 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 2 2 0 0 2 0 2 6 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 2 0 2 7
5 RAFC UNIONE FC 2 1 0 1 1 2 -1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 0 1 3 2 1 6
6 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 2 0 1 3 3 0 6
7 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 2 0 1 1 1 3 -2 1 1 1 0 0 3 1 2 3 3 1 1 1 4 4 0 4
8 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 1 1 3 3 0 4
9 RAFC IKARUS BSE 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 0 2 3 5 -2 3
10 RAFC BUDAFOKI MTE II. 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 1 0 2 3 6 -3 3
11 RAFC ASR GÁZGYÁR 2 0 2 0 1 1 0 2 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 2 1 1 2 -1 2
12 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 2 0 0 0 0 2 3 0 2 1 0 1 -1 2
13 RAFC CSEP-GÓL FC 2 0 1 1 0 2 -2 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 0 2 -2 2
14 RAFC REAC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 0 2 0 2 -2 0 3 0 1 2 0 2 -2 1
15 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 1 2 2 5 -3 1
16 RAFC RAFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 0 0 3 1 5 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 10 0 10 6 3 3 0 0 13 2 11 9
2 RAFC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 8 1 7 6 3 3 0 0 12 2 10 9
3 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 2 2 0 0 7 3 4 6 1 1 0 0 3 1 2 3 3 3 0 0 10 4 6 9
4 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 2 0 0 10 1 9 6 3 2 0 1 12 4 8 6
5 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 6 4 2 3 3 2 0 1 7 4 3 6
6 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 2 1 1 0 3 1 2 4 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 1 1 1 5 4 1 4
7 RAFC ASR GÁZGYÁR 2 1 1 0 3 2 1 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 3 3 0 4
8 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 1 1 3 4 -1 4
9 RAFC BUDAFOKI MTE II. 2 1 0 1 5 2 3 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 1 0 2 6 6 0 3
10 RAFC UNIONE FC 2 0 0 2 2 4 -2 0 1 1 0 0 3 2 1 3 3 1 0 2 5 6 -1 3
11 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 1 0 1 3 3 0 3 3 1 0 2 5 8 -3 3
12 RAFC IKARUS BSE 2 1 0 1 8 7 1 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 1 0 2 8 12 -4 3
13 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 2 0 0 2 1 13 -12 0 1 1 0 0 5 2 3 3 3 1 0 2 6 15 -9 3
14 RAFC REAC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 0 2 1 4 5 -1 2
15 RAFC CSEP-GÓL FC 2 0 0 2 0 6 -6 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 1 7 -6 1
16 RAFC RAFC 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 1 10 -9 0 3 0 0 3 1 15 -14 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
----------1 - 3------
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
-----2 - 5-----------
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1---------------
BUDAFOKI MTE II.
-------5 - 0--------0 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-------0 - 5--------
CSEPEL FC
---4 - 1-------------
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
------0 - 5---------1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
--1 - 0--------------
IKARUS BSE
-----0 - 6-----8 - 1-----
KELEN SC
--------------3 - 2--
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
-------4 - 1----3 - 2----
RAFC
---------0 - 5-------
REAC
----1 - 1------------
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
------------2 - 01 - 1---
UNIONE FC
-1 - 2---1 - 2-----------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
----------------2 - 3

Meccsek

FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK

2020. 10. 21. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 21. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 08. 30. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 30. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 07. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 07. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 09. 12. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 12. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 09. 19. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 19. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
REAC
2020. 09. 26. 15:00
Kelen SC
2020. 09. 26. 15:00
Kelen SC
KELEN SC
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 03. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 03. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
RAFC
2020. 10. 10. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 17. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 17. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
CSEP-GÓL FC
2020. 10. 24. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 10. 24. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 31. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 31. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
ASR GÁZGYÁR
2020. 11. 07. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 07. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
IKARUS BSE
2020. 11. 14. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 14. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 11. 21. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 21. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
BUDAFOKI MTE II.
2020. 11. 28. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 28. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
CSEPEL FC
2021. 02. 20.
Goldball Park
2021. 02. 20.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
02. 20.
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 02. 27.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 02. 27.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
02. 27.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 03. 06.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 03. 06.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
03. 06.
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 03. 13.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 03. 13.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
03. 13.
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 03. 20.
Budai II. László Stadion
2021. 03. 20.
Budai II. László Stadion
REAC
03. 20.
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 03. 27.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 03. 27.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
03. 27.
KELEN SC
2021. 04. 03.
Rákosmenti TK Sporttelep
2021. 04. 03.
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
04. 03.
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 04. 10.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 04. 10.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
04. 10.
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 04. 17.
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 04. 17.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
04. 17.
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 04. 24.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 04. 24.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
04. 24.
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 05. 01.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2021. 05. 01.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
05. 01.
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 05. 08.
Ikarus BSE
2021. 05. 08.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
05. 08.
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 05. 15.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 15.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
05. 15.
UNIONE FC
2021. 05. 22.
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 05. 22.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
05. 22.
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 05. 29.
Csepel Stadion
2021. 05. 29.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
05. 29.
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK

FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK

2020. 08. 21. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 08. 21. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 08. 30. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 08. 30. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 07. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 07. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 09. 13. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 09. 13. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
UNIONE FC
2020. 09. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 09. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 09. 26. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 09. 26. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
CSEPEL FC
2020. 10. 02. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 02. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 12. 31.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 12. 31.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
12. 31.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 18. 14:30
Ikarus BSE
2020. 10. 18. 14:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 10. 31. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 10. 31. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
REAC
2020. 11. 08. 13:30
Kelen SC
2020. 11. 08. 13:30
Kelen SC
KELEN SC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 11. 14. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
2020. 11. 14. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
RAFC
2020. 12. 31.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 12. 31.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
12. 31.
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 12. 31.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 12. 31.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
12. 31.
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 20.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 20.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
02. 20.
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 02. 27.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2021. 02. 27.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
02. 27.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 03. 06.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 03. 06.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
03. 06.
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 03. 13.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 13.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
03. 13.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 03. 20.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 03. 20.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
03. 20.
BUDAFOKI MTE II.
2021. 03. 27.
Csepel Stadion
2021. 03. 27.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
03. 27.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 04. 03.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 03.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
04. 03.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 04. 10.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 10.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
04. 10.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 04. 17.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 17.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
04. 17.
IKARUS BSE
2021. 04. 24.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 24.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
04. 24.
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 01.
Budai II. László Stadion
2021. 05. 01.
Budai II. László Stadion
REAC
05. 01.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 08.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 05. 08.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
05. 08.
KELEN SC
2021. 05. 15.
Rákosmenti TK Sporttelep
2021. 05. 15.
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
05. 15.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 22.
Testvériség SE Sporttelep
2021. 05. 22.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
05. 22.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 29.
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 29.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
05. 29.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple