Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 6. forduló

2020.09.26 - 15:00

Budapest, Kelen SC (Kelen SC Sporttelep)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
ZÁM LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSETE CSONGOR, KIRÁLY SZILVESZTER
KELEN SC
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
90'
45'

Gólok

BALOGH BENCE BÉLA

13'

1 - 0

 

TÍMÁRI NORMAN

16'

2 - 0

 

TÍMÁRI NORMAN

65'

3 - 0

 

KOÓS BÁLINT

85'

4 - 0

 

KOÓS BÁLINT

88'

5 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 6 6 0 0 22 3 19 18 10.2
2 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 6 4 1 1 15 6 9 13 6.2
3 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 6 4 1 1 17 9 8 13 9.5
4 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 6 4 1 1 11 4 7 13 10.8
5 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  6 3 2 1 8 4 4 11 8.8
6 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 6 3 1 2 17 8 9 10 11.2
7 CSEPEL FC CSEPEL FC 4 3 0 1 9 7 2 9 8.5
8 REAC REAC 6 2 3 1 8 7 1 9 9.5
9 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 6 2 1 3 6 7 -1 7 7
10 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 5 2 0 3 8 12 -4 6 10.8
11 IKARUS BSE IKARUS BSE 5 1 2 2 10 9 1 5 11
12 UNIONE FC UNIONE FC 6 1 2 3 7 13 -6 5 6.3
13 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 6 1 0 5 10 14 -4 3 6.8
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 6 1 0 5 6 23 -17 3 5.3
15 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 5 0 2 3 2 10 -8 2 5.8
16 RAFC RAFC 5 0 0 5 1 21 -20 0 5.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 3 3 0 0 7 0 7 9 3 1 2 0 2 1 1 5 6 4 2 0 9 1 8 14
2 RAFC KELEN SC 3 1 2 0 3 1 2 5 3 2 1 0 3 0 3 7 6 3 3 0 6 1 5 12
3 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 4 3 1 0 3 0 3 10 2 0 2 0 0 0 0 2 6 3 3 0 3 0 3 12
4 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3 1 2 0 3 2 1 5 3 2 0 1 5 4 1 6 6 3 2 1 8 6 2 11
5 RAFC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 3 2 1 0 5 1 4 7 4 3 1 0 9 2 7 10
6 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 3 1 1 1 1 1 0 4 3 1 2 0 2 0 2 5 6 2 3 1 3 1 2 9
7 RAFC REAC 3 1 2 0 2 1 1 5 3 1 0 2 1 2 -1 3 6 2 2 2 3 3 0 8
8 RAFC UNIONE FC 3 1 0 2 1 4 -3 3 3 1 1 1 3 2 1 4 6 2 1 3 4 6 -2 7
9 RAFC ASR GÁZGYÁR 3 0 3 0 1 1 0 3 3 1 1 1 3 2 1 4 6 1 4 1 4 3 1 7
10 RAFC CSEP-GÓL FC 4 1 2 1 1 2 -1 5 1 0 1 0 0 0 0 1 5 1 3 1 1 2 -1 6
11 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 3 0 1 2 0 4 -4 1 3 1 2 0 4 2 2 5 6 1 3 2 4 6 -2 6
12 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 3 0 1 2 1 4 -3 1 3 1 1 1 3 3 0 4 6 1 2 3 4 7 -3 5
13 RAFC IKARUS BSE 2 1 1 0 4 2 2 4 3 0 0 3 0 4 -4 0 5 1 1 3 4 6 -2 4
14 RAFC BUDAFOKI MTE II. 3 1 0 2 3 5 -2 3 3 0 1 2 1 5 -4 1 6 1 1 4 4 10 -6 4
15 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 0 2 1 1 2 -1 2 5 0 3 2 2 5 -3 3
16 RAFC RAFC 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 0 0 3 1 7 -6 0 5 0 0 5 1 10 -9 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 3 3 0 0 10 3 7 9 3 3 0 0 12 0 12 9 6 6 0 0 22 3 19 18
2 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 3 3 0 0 11 3 8 9 3 1 1 1 4 3 1 4 6 4 1 1 15 6 9 13
3 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3 2 1 0 6 2 4 7 3 2 0 1 11 7 4 6 6 4 1 1 17 9 8 13
4 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 3 2 0 1 4 3 1 6 3 2 1 0 7 1 6 7 6 4 1 1 11 4 7 13
5 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 4 2 2 0 4 1 3 8 2 1 0 1 4 3 1 3 6 3 2 1 8 4 4 11
6 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 3 1 0 2 6 6 0 3 3 2 1 0 11 2 9 7 6 3 1 2 17 8 9 10
7 RAFC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 3 2 0 1 5 6 -1 6 4 3 0 1 9 7 2 9
8 RAFC REAC 3 1 2 0 4 3 1 5 3 1 1 1 4 4 0 4 6 2 3 1 8 7 1 9
9 RAFC ASR GÁZGYÁR 3 1 1 1 3 4 -1 4 3 1 0 2 3 3 0 3 6 2 1 3 6 7 -1 7
10 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 1 0 1 4 6 -2 3 3 1 0 2 4 6 -2 3 5 2 0 3 8 12 -4 6
11 RAFC IKARUS BSE 2 1 1 0 9 2 7 4 3 0 1 2 1 7 -6 1 5 1 2 2 10 9 1 5
12 RAFC UNIONE FC 3 0 0 3 2 9 -7 0 3 1 2 0 5 4 1 5 6 1 2 3 7 13 -6 5
13 RAFC BUDAFOKI MTE II. 3 1 0 2 8 7 1 3 3 0 0 3 2 7 -5 0 6 1 0 5 10 14 -4 3
14 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 3 0 0 3 1 14 -13 0 3 1 0 2 5 9 -4 3 6 1 0 5 6 23 -17 3
15 RAFC CSEP-GÓL FC 4 0 1 3 1 9 -8 1 1 0 1 0 1 1 0 1 5 0 2 3 2 10 -8 2
16 RAFC RAFC 2 0 0 2 0 7 -7 0 3 0 0 3 1 14 -13 0 5 0 0 5 1 21 -20 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
--1 - 0--2 - 0----1 - 3------
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
--2 - 1--2 - 5-----------
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1------0 - 2--------
BUDAFOKI MTE II.
------3 - 55 - 0--------0 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1------1 - 10 - 5-----0 - 2--
CSEPEL FC
---4 - 1-------------
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
------0 - 5-----0 - 1---1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
--1 - 0--4 - 1---------1 - 1-
IKARUS BSE
-----------8 - 1----1 - 1
KELEN SC
------5 - 0---2 - 1---3 - 2--
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
-------4 - 1---4 - 03 - 2----
RAFC
--0 - 2------0 - 5-------
REAC
--2 - 1-1 - 1----------1 - 1-
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
--------1 - 0--0 - 02 - 01 - 1---
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 2-----------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-3 - 1---1 - 2----------2 - 3

Meccsek

KELEN SC

2020. 08. 22. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
KELEN SC
2020. 08. 30. 14:30
Kelen SC
2020. 08. 30. 14:30
Kelen SC
KELEN SC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 05. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
KELEN SC
2020. 09. 12. 15:30
Kelen SC
2020. 09. 12. 15:30
Kelen SC
KELEN SC
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 09. 30. 16:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 09. 30. 16:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
KELEN SC
2020. 09. 26. 15:00
Kelen SC
2020. 09. 26. 15:00
Kelen SC
KELEN SC
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 03. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 03. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
KELEN SC
2020. 10. 10. 14:00
Kelen SC
2020. 10. 10. 14:00
Kelen SC
KELEN SC
BUDAFOKI MTE II.
2020. 12. 31.
Csepel Stadion
2020. 12. 31.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
12. 31.
KELEN SC
2020. 10. 24. 13:30
Kelen SC
2020. 10. 24. 13:30
Kelen SC
KELEN SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 10. 31. 18:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 31. 18:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
INFO
KELEN SC
2020. 11. 08. 13:30
Kelen SC
2020. 11. 08. 13:30
Kelen SC
KELEN SC
11. 08. 13:30
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 11. 14. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
11. 14. 13:30
KELEN SC
2020. 11. 21. 13:00
Kelen SC
2020. 11. 21. 13:00
Kelen SC
KELEN SC
11. 21. 13:00
REAC
2020. 11. 29. 13:00
Ikarus BSE
2020. 11. 29. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
11. 29. 13:00
KELEN SC

FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK

2020. 10. 21. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 21. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 08. 30. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 30. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 07. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 07. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 09. 12. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 12. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 09. 19. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 19. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
REAC
2020. 09. 26. 15:00
Kelen SC
2020. 09. 26. 15:00
Kelen SC
KELEN SC
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 03. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 03. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
RAFC
2020. 10. 10. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 17. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 17. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
CSEP-GÓL FC
2020. 10. 24. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 10. 24. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 31. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 31. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
INFO
ASR GÁZGYÁR
2020. 11. 07. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 07. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
11. 07. 17:00
IKARUS BSE
2020. 11. 14. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 14. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
11. 14. 18:00
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 11. 21. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 21. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
11. 21. 17:00
BUDAFOKI MTE II.
2020. 11. 28. 13:00
Csepel Stadion
2020. 11. 28. 13:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
11. 28. 13:00
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple