Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 6. forduló

2020.09.26 - 16:00

Budapest, Fővárosi Vízművek SK (Főv. Vízművek SK)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
FEKETE LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
APKÓ TAMÁS, RÁBEL ALFRÉD
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
CSEPEL FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

28'

MOHÁCSIK GÁBOR
PELLER ÁKOS

38'

1 - 1

 

KATONA GERGŐ

52'

2 - 1

 

LENGYEL MÁTÉ BARNABÁS

81'

3 - 1

 

KATONA GERGŐ

84'

4 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 6 6 0 0 22 3 19 18 10.3
2 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 6 4 1 1 15 6 9 13 6.3
3 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 6 4 1 1 17 9 8 13 9.2
4 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 6 4 1 1 11 4 7 13 10.8
5 CSEPEL FC CSEPEL FC 5 4 0 1 15 7 8 12 9.2
6 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  6 3 2 1 8 4 4 11 8.8
7 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 6 3 1 2 17 8 9 10 10.8
8 REAC REAC 6 2 3 1 8 7 1 9 9.7
9 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 6 2 1 3 6 7 -1 7 7
10 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 5 2 0 3 8 12 -4 6 11
11 IKARUS BSE IKARUS BSE 6 1 2 3 10 15 -5 5 10.3
12 UNIONE FC UNIONE FC 6 1 2 3 7 13 -6 5 6.2
13 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 6 1 0 5 10 14 -4 3 6.7
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 6 1 0 5 6 23 -17 3 5.5
15 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 5 0 2 3 2 10 -8 2 6
16 RAFC RAFC 5 0 0 5 1 21 -20 0 5.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 3 3 0 0 7 0 7 9 3 1 2 0 2 1 1 5 6 4 2 0 9 1 8 14
2 RAFC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 4 3 1 0 7 1 6 10 5 4 1 0 11 2 9 13
3 RAFC KELEN SC 3 1 2 0 3 1 2 5 3 2 1 0 3 0 3 7 6 3 3 0 6 1 5 12
4 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 4 3 1 0 3 0 3 10 2 0 2 0 0 0 0 2 6 3 3 0 3 0 3 12
5 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3 1 2 0 3 2 1 5 3 2 0 1 5 4 1 6 6 3 2 1 8 6 2 11
6 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 3 1 1 1 1 1 0 4 3 1 2 0 2 0 2 5 6 2 3 1 3 1 2 9
7 RAFC REAC 3 1 2 0 2 1 1 5 3 1 0 2 1 2 -1 3 6 2 2 2 3 3 0 8
8 RAFC UNIONE FC 3 1 0 2 1 4 -3 3 3 1 1 1 3 2 1 4 6 2 1 3 4 6 -2 7
9 RAFC ASR GÁZGYÁR 3 0 3 0 1 1 0 3 3 1 1 1 3 2 1 4 6 1 4 1 4 3 1 7
10 RAFC CSEP-GÓL FC 4 1 2 1 1 2 -1 5 1 0 1 0 0 0 0 1 5 1 3 1 1 2 -1 6
11 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 3 0 1 2 0 4 -4 1 3 1 2 0 4 2 2 5 6 1 3 2 4 6 -2 6
12 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 3 0 1 2 1 4 -3 1 3 1 1 1 3 3 0 4 6 1 2 3 4 7 -3 5
13 RAFC IKARUS BSE 3 1 1 1 4 4 0 4 3 0 0 3 0 4 -4 0 6 1 1 4 4 8 -4 4
14 RAFC BUDAFOKI MTE II. 3 1 0 2 3 5 -2 3 3 0 1 2 1 5 -4 1 6 1 1 4 4 10 -6 4
15 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 0 2 1 1 2 -1 2 5 0 3 2 2 5 -3 3
16 RAFC RAFC 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 0 0 3 1 7 -6 0 5 0 0 5 1 10 -9 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 3 3 0 0 10 3 7 9 3 3 0 0 12 0 12 9 6 6 0 0 22 3 19 18
2 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 3 3 0 0 11 3 8 9 3 1 1 1 4 3 1 4 6 4 1 1 15 6 9 13
3 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3 2 1 0 6 2 4 7 3 2 0 1 11 7 4 6 6 4 1 1 17 9 8 13
4 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 3 2 0 1 4 3 1 6 3 2 1 0 7 1 6 7 6 4 1 1 11 4 7 13
5 RAFC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 4 3 0 1 11 6 5 9 5 4 0 1 15 7 8 12
6 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 4 2 2 0 4 1 3 8 2 1 0 1 4 3 1 3 6 3 2 1 8 4 4 11
7 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 3 1 0 2 6 6 0 3 3 2 1 0 11 2 9 7 6 3 1 2 17 8 9 10
8 RAFC REAC 3 1 2 0 4 3 1 5 3 1 1 1 4 4 0 4 6 2 3 1 8 7 1 9
9 RAFC ASR GÁZGYÁR 3 1 1 1 3 4 -1 4 3 1 0 2 3 3 0 3 6 2 1 3 6 7 -1 7
10 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 1 0 1 4 6 -2 3 3 1 0 2 4 6 -2 3 5 2 0 3 8 12 -4 6
11 RAFC IKARUS BSE 3 1 1 1 9 8 1 4 3 0 1 2 1 7 -6 1 6 1 2 3 10 15 -5 5
12 RAFC UNIONE FC 3 0 0 3 2 9 -7 0 3 1 2 0 5 4 1 5 6 1 2 3 7 13 -6 5
13 RAFC BUDAFOKI MTE II. 3 1 0 2 8 7 1 3 3 0 0 3 2 7 -5 0 6 1 0 5 10 14 -4 3
14 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 3 0 0 3 1 14 -13 0 3 1 0 2 5 9 -4 3 6 1 0 5 6 23 -17 3
15 RAFC CSEP-GÓL FC 4 0 1 3 1 9 -8 1 1 0 1 0 1 1 0 1 5 0 2 3 2 10 -8 2
16 RAFC RAFC 2 0 0 2 0 7 -7 0 3 0 0 3 1 14 -13 0 5 0 0 5 1 21 -20 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
--1 - 0--2 - 0----1 - 3------
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
--2 - 1--2 - 5-----------
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1------0 - 2--------
BUDAFOKI MTE II.
------3 - 55 - 0--------0 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1------1 - 10 - 5-----0 - 2--
CSEPEL FC
---4 - 1-------------
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
------0 - 5-----0 - 1---1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
--1 - 0--4 - 1---------1 - 1-
IKARUS BSE
-----0 - 6-----8 - 1----1 - 1
KELEN SC
------5 - 0---2 - 1---3 - 2--
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
-------4 - 1---4 - 03 - 2----
RAFC
--0 - 2------0 - 5-------
REAC
--2 - 1-1 - 1----------1 - 1-
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
--------1 - 0--0 - 02 - 01 - 1---
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 2-----------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-3 - 1---1 - 2----------2 - 3

Meccsek

FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK

2020. 08. 21. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 08. 21. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 08. 30. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 08. 30. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 07. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 07. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 09. 13. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 09. 13. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
UNIONE FC
2020. 09. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 09. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 09. 26. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 09. 26. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
CSEPEL FC
2020. 10. 02. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 02. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 02. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 07. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
02. 07. 11:00
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 18. 14:30
Ikarus BSE
2020. 10. 18. 14:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 10. 31. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 10. 31. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
REAC
2020. 11. 08. 13:30
Kelen SC
2020. 11. 08. 13:30
Kelen SC
KELEN SC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 11. 14. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
2020. 11. 14. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
RAFC
2021. 02. 17. 18:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 17. 18:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
02. 17. 18:30
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 02. 03. 18:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 03. 18:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
02. 03. 18:30
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 20.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 20.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
02. 20.
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 02. 27.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2021. 02. 27.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
02. 27.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 03. 06.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 03. 06.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
03. 06.
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 03. 13.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 13.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
03. 13.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 03. 20.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 03. 20.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
03. 20.
BUDAFOKI MTE II.
2021. 03. 27.
Csepel Stadion
2021. 03. 27.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
03. 27.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 04. 03.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 03.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
04. 03.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 04. 10.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 10.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
04. 10.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 04. 17.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 17.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
04. 17.
IKARUS BSE
2021. 04. 24.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 24.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
04. 24.
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 01.
Budai II. László Stadion
2021. 05. 01.
Budai II. László Stadion
REAC
05. 01.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 08.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 05. 08.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
05. 08.
KELEN SC
2021. 05. 15.
Rákosmenti TK Sporttelep
2021. 05. 15.
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
05. 15.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 22.
Testvériség SE Sporttelep
2021. 05. 22.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
05. 22.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 29.
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 29.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
05. 29.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK

CSEPEL FC

2020. 08. 22. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 22. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
CSEPEL FC
2020. 08. 30. 17:30
Csepel Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
BUDAFOKI MTE II.
2020. 12. 02. 19:30
Ikarus BSE
2020. 12. 02. 19:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
CSEPEL FC
2020. 09. 11. 20:30
Goldball Park
2020. 09. 11. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
CSEPEL FC
2021. 02. 13. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 02. 13. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
02. 13. 18:00
CSEPEL FC
2020. 09. 26. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 09. 26. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
CSEPEL FC
2020. 10. 03. 14:30
Csepel Stadion
2020. 10. 03. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
2020. 10. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
CSEPEL FC
2020. 12. 06. 13:00
Csepel Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
KELEN SC
2020. 10. 24. 13:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
CSEPEL FC
2020. 11. 01. 13:00
Csepel Stadion
2020. 11. 01. 13:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 11. 07. 13:30
Csepel Stadion
2020. 11. 07. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
CSEP-GÓL FC
2020. 11. 15. 13:30
Csepel Stadion
2020. 11. 15. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 02. 06. 15:30
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 06. 15:30
Fővárosi Vízművek SK
ASR GÁZGYÁR
02. 06. 15:30
CSEPEL FC
2020. 11. 28. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 28. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
CSEPEL FC
2021. 02. 20.
Csepel Stadion
2021. 02. 20.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
02. 20.
UNIONE FC
2021. 02. 27.
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 02. 27.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
02. 27.
CSEPEL FC
2021. 03. 06.
Csepel Stadion
2021. 03. 06.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
03. 06.
IKARUS BSE
2021. 03. 13.
Csepel Stadion
2021. 03. 13.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
03. 13.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 03. 20.
Csepel Stadion
2021. 03. 20.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
03. 20.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 03. 27.
Csepel Stadion
2021. 03. 27.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
03. 27.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 04. 03.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 04. 03.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
04. 03.
CSEPEL FC
2021. 04. 10.
Csepel Stadion
2021. 04. 10.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
04. 10.
REAC
2021. 04. 17.
Kelen SC
2021. 04. 17.
Kelen SC
KELEN SC
04. 17.
CSEPEL FC
2021. 04. 24.
Csepel Stadion
2021. 04. 24.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
04. 24.
RAFC
2021. 05. 01.
Testvériség SE Sporttelep
2021. 05. 01.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
05. 01.
CSEPEL FC
2021. 05. 08.
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 08.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
05. 08.
CSEPEL FC
2021. 05. 15.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2021. 05. 15.
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
05. 15.
CSEPEL FC
2021. 05. 22.
Csepel Stadion
2021. 05. 22.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
05. 22.
ASR GÁZGYÁR
2021. 05. 29.
Csepel Stadion
2021. 05. 29.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
05. 29.
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple