Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 9. forduló

2020.10.18 - 14:30

Budapest, Ikarus BSE

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
SVEDA MARCELL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BUSAI ATTILA, CSORBA SÁNDOR
IKARUS BSE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

5'

BUHÁLY GERGŐ

 

0 - 2

32'

SZENTIVÁNYI SZABOLCS BALÁZS

 

0 - 3

36'

BAGDÁN GÁBOR

 

0 - 4

59'

KATONA GERGŐ

 

0 - 5

66'

KATONA GERGŐ

 

0 - 6

76'

MADAR MÁTÉ

 

0 - 7

85'

BAGDÁN GÁBOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 8 8 0 0 32 5 27 24 10.8
2 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 8 6 1 1 26 10 16 19 10
3 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 8 6 1 1 18 6 12 19 7.4
4 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  9 4 4 1 12 6 6 16 9.6
5 REAC REAC 9 4 4 1 13 9 4 16 9.4
6 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 9 4 2 3 15 11 4 14 10
7 CSEPEL FC CSEPEL FC 6 4 0 2 13 11 2 12 7.7
8 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 9 3 3 3 20 12 8 12 9
9 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 7 3 0 4 11 14 -3 9 10.9
10 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 8 2 3 3 7 8 -1 9 7
11 UNIONE FC UNIONE FC 9 2 3 4 13 20 -7 9 6.4
12 IKARUS BSE IKARUS BSE 8 2 2 4 11 17 -6 8 8.6
13 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 8 1 3 4 5 14 -9 6 7
14 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 9 1 1 7 12 21 -9 4 7.3
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 9 1 1 7 11 31 -20 4 7.1
16 RAFC RAFC 8 0 2 6 5 29 -24 2 8.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 4 2 2 0 4 1 3 8 4 3 1 0 7 0 7 10 8 5 3 0 11 1 10 18
2 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 5 4 1 0 8 0 8 13 3 1 2 0 2 1 1 5 8 5 3 0 10 1 9 18
3 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3 1 2 0 3 2 1 5 5 4 0 1 9 4 5 12 8 5 2 1 12 6 6 17
4 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 5 4 1 0 4 0 4 13 4 0 3 1 0 1 -1 3 9 4 4 1 4 1 3 16
5 RAFC CSEPEL FC 2 1 1 0 5 2 3 4 4 3 1 0 6 1 5 10 6 4 2 0 11 3 8 14
6 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 4 2 1 1 2 1 1 7 5 1 4 0 4 2 2 7 9 3 5 1 6 3 3 14
7 RAFC REAC 4 1 2 1 2 2 0 5 5 2 1 2 2 2 0 7 9 3 3 3 4 4 0 12
8 RAFC UNIONE FC 5 2 0 3 2 8 -6 6 4 1 2 1 3 2 1 5 9 3 2 4 5 10 -5 11
9 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 5 1 2 2 4 6 -2 5 4 1 1 2 3 4 -1 4 9 2 3 4 7 10 -3 9
10 RAFC ASR GÁZGYÁR 4 0 4 0 1 1 0 4 4 1 2 1 3 2 1 5 8 1 6 1 4 3 1 9
11 RAFC CSEP-GÓL FC 5 1 3 1 1 2 -1 6 3 0 2 1 0 1 -1 2 8 1 5 2 1 3 -2 8
12 RAFC IKARUS BSE 4 2 1 1 5 5 0 7 4 0 0 4 0 5 -5 0 8 2 1 5 5 10 -5 7
13 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 5 0 2 3 0 5 -5 2 4 1 2 1 4 3 1 5 9 1 4 4 4 8 -4 7
14 RAFC RAFC 3 0 1 2 0 3 -3 1 5 1 1 3 4 9 -5 4 8 1 2 5 4 12 -8 5
15 RAFC BUDAFOKI MTE II. 5 1 0 4 3 7 -4 3 4 0 1 3 1 6 -5 1 9 1 1 7 4 13 -9 4
16 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 3 0 2 1 2 4 -2 2 4 0 2 2 1 3 -2 2 7 0 4 3 3 7 -4 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 4 4 0 0 14 4 10 12 4 4 0 0 18 1 17 12 8 8 0 0 32 5 27 24
2 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3 2 1 0 6 2 4 7 5 4 0 1 20 8 12 12 8 6 1 1 26 10 16 19
3 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 5 5 0 0 14 3 11 15 3 1 1 1 4 3 1 4 8 6 1 1 18 6 12 19
4 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 5 3 2 0 6 1 5 11 4 1 2 1 6 5 1 5 9 4 4 1 12 6 6 16
5 RAFC REAC 4 2 2 0 7 5 2 8 5 2 2 1 6 4 2 8 9 4 4 1 13 9 4 16
6 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 4 2 1 1 6 5 1 7 5 2 1 2 9 6 3 7 9 4 2 3 15 11 4 14
7 RAFC CSEPEL FC 2 2 0 0 6 2 4 6 4 2 0 2 7 9 -2 6 6 4 0 2 13 11 2 12
8 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 5 1 1 3 7 8 -1 4 4 2 2 0 13 4 9 8 9 3 3 3 20 12 8 12
9 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 3 2 0 1 7 7 0 6 4 1 0 3 4 7 -3 3 7 3 0 4 11 14 -3 9
10 RAFC ASR GÁZGYÁR 4 1 2 1 4 5 -1 5 4 1 1 2 3 3 0 4 8 2 3 3 7 8 -1 9
11 RAFC UNIONE FC 5 0 1 4 4 16 -12 1 4 2 2 0 9 4 5 8 9 2 3 4 13 20 -7 9
12 RAFC IKARUS BSE 4 2 1 1 10 9 1 7 4 0 1 3 1 8 -7 1 8 2 2 4 11 17 -6 8
13 RAFC CSEP-GÓL FC 5 0 2 3 1 9 -8 2 3 1 1 1 4 5 -1 4 8 1 3 4 5 14 -9 6
14 RAFC BUDAFOKI MTE II. 5 1 1 3 9 10 -1 4 4 0 0 4 3 11 -8 0 9 1 1 7 12 21 -9 4
15 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 5 0 1 4 6 20 -14 1 4 1 0 3 5 11 -6 3 9 1 1 7 11 31 -20 4
16 RAFC RAFC 3 0 0 3 0 11 -11 0 5 0 2 3 5 18 -13 2 8 0 2 6 5 29 -24 2
 
1908 SZAC BUDAPEST
--1 - 0--2 - 0----1 - 3-----2 - 2
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
3 - 1-2 - 1--2 - 5-----------
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1------0 - 2-----1 - 1--
BUDAFOKI MTE II.
------3 - 55 - 0---1 - 10 - 2---0 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-0 - 0----1 - 10 - 5-----0 - 2--
CSEPEL FC
2 - 1--4 - 1-------------
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
----2 - 3-0 - 5----3 - 30 - 1---1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
--1 - 0--4 - 1---------1 - 1-
IKARUS BSE
-1 - 0-----0 - 7---8 - 1----1 - 1
KELEN SC
---4 - 1--5 - 0---2 - 1---3 - 2--
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
----2 - 0--4 - 11 - 0--4 - 03 - 2----
RAFC
--0 - 2------0 - 5-----0 - 4-
REAC
--2 - 1-1 - 13 - 2---------1 - 1-
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
------2 - 0-1 - 0--0 - 02 - 01 - 1---
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 2---1 - 6-----1 - 1-
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-3 - 1---1 - 2-1 - 2-----0 - 0--2 - 3

Meccsek

IKARUS BSE

2020. 08. 21. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 08. 21. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
IKARUS BSE
2020. 08. 30. 17:30
Ikarus BSE
2020. 08. 30. 17:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
RAFC
2020. 12. 02. 19:30
Ikarus BSE
2020. 12. 02. 19:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
INFO
CSEPEL FC
2020. 09. 12. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
IKARUS BSE
2020. 10. 07. 15:00
Ikarus BSE
2020. 10. 07. 15:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 09. 26. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
IKARUS BSE
2020. 10. 04. 15:00
Ikarus BSE
2020. 10. 04. 15:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 10. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 10. 10. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
IKARUS BSE
2020. 10. 18. 14:30
Ikarus BSE
2020. 10. 18. 14:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 10. 24. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 10. 24. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
IKARUS BSE
2020. 11. 01. 13:00
Ikarus BSE
2020. 11. 01. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 07. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 07. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
IKARUS BSE
2020. 11. 15. 13:00
Ikarus BSE
2020. 11. 15. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
REAC
2020. 12. 05. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 12. 05. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
INFO
IKARUS BSE
2020. 12. 09. 19:00
Ikarus BSE
2020. 12. 09. 19:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
12. 09. 19:00
KELEN SC
2021. 02. 20.
Ikarus BSE
2021. 02. 20.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
02. 20.
BUDAFOKI MTE II.
2021. 02. 27.
Rákosmenti TK Sporttelep
2021. 02. 27.
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
02. 27.
IKARUS BSE
2021. 03. 06.
Csepel Stadion
2021. 03. 06.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
03. 06.
IKARUS BSE
2021. 03. 13.
Ikarus BSE
2021. 03. 13.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
03. 13.
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 03. 20.
Goldball Park
2021. 03. 20.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
03. 20.
IKARUS BSE
2021. 03. 27.
Ikarus BSE
2021. 03. 27.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
03. 27.
CSEP-GÓL FC
2021. 04. 03.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 03.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
04. 03.
IKARUS BSE
2021. 04. 10.
Ikarus BSE
2021. 04. 10.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
04. 10.
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 04. 17.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 17.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
04. 17.
IKARUS BSE
2021. 04. 24.
Ikarus BSE
2021. 04. 24.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
04. 24.
ASR GÁZGYÁR
2021. 05. 01.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 01.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
05. 01.
IKARUS BSE
2021. 05. 08.
Ikarus BSE
2021. 05. 08.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
05. 08.
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 05. 15.
Budai II. László Stadion
2021. 05. 15.
Budai II. László Stadion
REAC
05. 15.
IKARUS BSE
2021. 05. 22.
Ikarus BSE
2021. 05. 22.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
05. 22.
UNIONE FC
2021. 05. 29.
Kelen SC
2021. 05. 29.
Kelen SC
KELEN SC
05. 29.
IKARUS BSE

FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK

2020. 08. 21. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 08. 21. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 08. 30. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 08. 30. 11:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 07. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 07. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 09. 13. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 09. 13. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
UNIONE FC
2020. 09. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 09. 19. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 09. 26. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 09. 26. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
CSEPEL FC
2020. 10. 02. 20:30
Goldball Park
2020. 10. 02. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 12. 31.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 12. 31.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
12. 31.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 18. 14:30
Ikarus BSE
2020. 10. 18. 14:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 24. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 10. 31. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 10. 31. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
REAC
2020. 11. 08. 13:30
Kelen SC
2020. 11. 08. 13:30
Kelen SC
KELEN SC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 11. 14. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
2020. 11. 14. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
RAFC
2020. 12. 31.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 12. 31.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
12. 31.
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 12. 31.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 12. 31.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
12. 31.
CSEP-GÓL FC
2021. 02. 20.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 02. 20.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
02. 20.
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 02. 27.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2021. 02. 27.
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
02. 27.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 03. 06.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 03. 06.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
03. 06.
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2021. 03. 13.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 13.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
03. 13.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 03. 20.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 03. 20.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
03. 20.
BUDAFOKI MTE II.
2021. 03. 27.
Csepel Stadion
2021. 03. 27.
Csepel Stadion
CSEPEL FC
03. 27.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 04. 03.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 03.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
04. 03.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 04. 10.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 10.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
04. 10.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 04. 17.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 17.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
04. 17.
IKARUS BSE
2021. 04. 24.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 04. 24.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
04. 24.
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 01.
Budai II. László Stadion
2021. 05. 01.
Budai II. László Stadion
REAC
05. 01.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 08.
Fővárosi Vízművek SK
2021. 05. 08.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
05. 08.
KELEN SC
2021. 05. 15.
Rákosmenti TK Sporttelep
2021. 05. 15.
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
05. 15.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 22.
Testvériség SE Sporttelep
2021. 05. 22.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
05. 22.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 05. 29.
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 05. 29.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
05. 29.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple