Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 10. forduló

2020.10.24 - 13:30

Budapest, Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya (Pasaréti úti pálya)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
SVEDA MARCELL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HUSZÁR ÁKOS, MILAVECZ PÉTER
PÉNZÜGYŐR SE
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
90'
45'

Gólok

KIRÁLY PÉTER

47'

1 - 0

 

TÓTH MÁTÉ

73'

2 - 0

 

BORBÉLY BENCE

87'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 9 9 0 0 34 5 29 27 10.2
2 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 9 7 1 1 21 6 15 22 8.3
3 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 9 6 1 2 26 12 14 19 9
4 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 10 5 2 3 17 11 6 17 9.2
5 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  10 4 5 1 14 8 6 17 9.8
6 REAC REAC 10 4 5 1 13 9 4 17 9.4
7 CSEPEL FC CSEPEL FC 7 5 0 2 16 11 5 15 8.7
8 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 10 3 3 4 20 14 6 12 8.3
9 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 9 3 3 3 9 9 0 12 7.9
10 UNIONE FC UNIONE FC 10 3 3 4 14 20 -6 12 7.4
11 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 8 3 1 4 11 14 -3 10 9.8
12 IKARUS BSE IKARUS BSE 9 2 2 5 12 19 -7 8 9
13 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 9 1 3 5 5 15 -10 6 7.1
14 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 10 1 2 7 14 23 -9 5 7.3
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 10 1 1 8 11 34 -23 4 6.9
16 RAFC RAFC 9 0 2 7 5 32 -27 2 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 5 3 2 0 5 1 4 11 4 3 1 0 7 0 7 10 9 6 3 0 12 1 11 21
2 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 6 4 2 0 8 0 8 14 3 1 2 0 2 1 1 5 9 5 4 0 10 1 9 19
3 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 6 5 1 0 6 0 6 16 4 0 3 1 0 1 -1 3 10 5 4 1 6 1 5 19
4 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3 1 2 0 3 2 1 5 6 4 0 2 9 5 4 12 9 5 2 2 12 7 5 17
5 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 5 3 1 1 3 1 2 10 5 1 4 0 4 2 2 7 10 4 5 1 7 3 4 17
6 RAFC CSEPEL FC 2 1 1 0 5 2 3 4 5 3 2 0 6 1 5 11 7 4 3 0 11 3 8 15
7 RAFC REAC 5 1 3 1 2 2 0 6 5 2 1 2 2 2 0 7 10 3 4 3 4 4 0 13
8 RAFC UNIONE FC 5 2 0 3 2 8 -6 6 5 1 3 1 3 2 1 6 10 3 3 4 5 10 -5 12
9 RAFC ASR GÁZGYÁR 5 1 4 0 2 1 1 7 4 1 2 1 3 2 1 5 9 2 6 1 5 3 2 12
10 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 5 1 2 2 4 6 -2 5 5 1 2 2 3 4 -1 5 10 2 4 4 7 10 -3 10
11 RAFC CSEP-GÓL FC 6 1 4 1 1 2 -1 7 3 0 2 1 0 1 -1 2 9 1 6 2 1 3 -2 9
12 RAFC IKARUS BSE 4 2 1 1 5 5 0 7 5 0 0 5 0 6 -6 0 9 2 1 6 5 11 -6 7
13 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 5 0 2 3 0 5 -5 2 5 1 2 2 4 4 0 5 10 1 4 5 4 9 -5 7
14 RAFC RAFC 4 0 2 2 0 3 -3 2 5 1 1 3 4 9 -5 4 9 1 3 5 4 12 -8 6
15 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 3 0 2 1 2 4 -2 2 5 0 3 2 1 3 -2 3 8 0 5 3 3 7 -4 5
16 RAFC BUDAFOKI MTE II. 5 1 0 4 3 7 -4 3 5 0 1 4 1 8 -7 1 10 1 1 8 4 15 -11 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 5 5 0 0 16 4 12 15 4 4 0 0 18 1 17 12 9 9 0 0 34 5 29 27
2 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 6 6 0 0 17 3 14 18 3 1 1 1 4 3 1 4 9 7 1 1 21 6 15 22
3 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3 2 1 0 6 2 4 7 6 4 0 2 20 10 10 12 9 6 1 2 26 12 14 19
4 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 5 3 1 1 8 5 3 10 5 2 1 2 9 6 3 7 10 5 2 3 17 11 6 17
5 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 6 3 3 0 8 3 5 12 4 1 2 1 6 5 1 5 10 4 5 1 14 8 6 17
6 RAFC REAC 5 2 3 0 7 5 2 9 5 2 2 1 6 4 2 8 10 4 5 1 13 9 4 17
7 RAFC CSEPEL FC 2 2 0 0 6 2 4 6 5 3 0 2 10 9 1 9 7 5 0 2 16 11 5 15
8 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 5 1 1 3 7 8 -1 4 5 2 2 1 13 6 7 8 10 3 3 4 20 14 6 12
9 RAFC ASR GÁZGYÁR 5 2 2 1 6 6 0 8 4 1 1 2 3 3 0 4 9 3 3 3 9 9 0 12
10 RAFC UNIONE FC 5 0 1 4 4 16 -12 1 5 3 2 0 10 4 6 11 10 3 3 4 14 20 -6 12
11 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 3 2 0 1 7 7 0 6 5 1 1 3 4 7 -3 4 8 3 1 4 11 14 -3 10
12 RAFC IKARUS BSE 4 2 1 1 10 9 1 7 5 0 1 4 2 10 -8 1 9 2 2 5 12 19 -7 8
13 RAFC CSEP-GÓL FC 6 0 2 4 1 10 -9 2 3 1 1 1 4 5 -1 4 9 1 3 5 5 15 -10 6
14 RAFC BUDAFOKI MTE II. 5 1 1 3 9 10 -1 4 5 0 1 4 5 13 -8 1 10 1 2 7 14 23 -9 5
15 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 5 0 1 4 6 20 -14 1 5 1 0 4 5 14 -9 3 10 1 1 8 11 34 -23 4
16 RAFC RAFC 4 0 0 4 0 14 -14 0 5 0 2 3 5 18 -13 2 9 0 2 7 5 32 -27 2
 
1908 SZAC BUDAPEST
--1 - 0--2 - 02 - 0---1 - 3-----2 - 2
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
3 - 1-2 - 1--2 - 5-----------
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1-----2 - 10 - 2-----1 - 1--
BUDAFOKI MTE II.
------3 - 55 - 0---1 - 10 - 2---0 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-0 - 0----1 - 10 - 5-----0 - 20 - 1-
CSEPEL FC
2 - 1--4 - 1-------------
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
----2 - 3-0 - 5----3 - 30 - 1---1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
--1 - 0--4 - 1---------1 - 1-
IKARUS BSE
-1 - 0-----0 - 7---8 - 1----1 - 1
KELEN SC
---4 - 1--5 - 0---2 - 1---3 - 2-2 - 0
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
----2 - 0-3 - 04 - 11 - 0--4 - 03 - 2----
RAFC
--0 - 2--0 - 3---0 - 5-----0 - 4-
REAC
-0 - 02 - 1-1 - 13 - 2---------1 - 1-
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
---2 - 2--2 - 0-1 - 0--0 - 02 - 01 - 1---
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 2---1 - 6-----1 - 1-
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-3 - 1---1 - 2-1 - 2-----0 - 0--2 - 3

Meccsek

PÉNZÜGYŐR SE

2020. 08. 21. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 08. 21. 16:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 08. 29. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 08. 29. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 09. 05. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 09. 05. 15:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
REAC
2020. 09. 12. 15:30
Kelen SC
2020. 09. 12. 15:30
Kelen SC
KELEN SC
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 09. 19. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 09. 19. 15:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
RAFC
2020. 09. 26. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
2020. 09. 26. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 10. 03. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 10. 03. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
CSEP-GÓL FC
2020. 10. 10. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 10. 10. 14:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
IKARUS BSE
2020. 12. 05. 11:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 12. 05. 11:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
12. 05. 11:00
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 24. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 10. 24. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 31. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 31. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 11. 07. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 11. 07. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
BUDAFOKI MTE II.
2020. 11. 15. 13:30
Csepel Stadion
2020. 11. 15. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 11. 21. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 11. 21. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 11. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
INFO
PÉNZÜGYŐR SE

FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK

2020. 10. 21. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 21. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 08. 30. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 30. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 07. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 07. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 09. 12. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 12. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 09. 19. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 19. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
REAC
2020. 09. 26. 15:00
Kelen SC
2020. 09. 26. 15:00
Kelen SC
KELEN SC
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 03. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 03. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
RAFC
2020. 10. 10. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 17. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 17. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
CSEP-GÓL FC
2020. 10. 24. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2020. 10. 24. 13:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 31. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 31. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
ASR GÁZGYÁR
2020. 11. 07. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 07. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
IKARUS BSE
2020. 11. 14. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 14. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 11. 21. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 21. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
BUDAFOKI MTE II.
2020. 11. 28. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 28. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
INFO
CSEPEL FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple