Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 11. forduló

2020.10.31 - 18:30

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
RÁBEL ALFRÉD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MÓRÉ BALÁZS, POZSONYI BALÁZS ANDRÁS
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
KELEN SC
90'
45'

Gólok

SZABÓ ZSOLT ÁRPÁD

11'

1 - 0

 

 

1 - 1

35'

KASZA DÁNIEL

 

1 - 2

59'

BALOGH BENCE BÉLA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 10 10 0 0 36 6 30 30 10.5
2 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 10 7 1 2 24 10 14 22 8.8
3 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 10 6 2 2 29 15 14 20 8.5
4 CSEPEL FC CSEPEL FC 8 6 0 2 19 12 7 18 8.5
5 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 11 5 3 3 18 12 6 18 9.3
6 REAC REAC 11 4 6 1 16 12 4 18 8.8
7 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  11 4 5 2 15 11 4 17 9.1
8 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 10 4 3 3 12 10 2 15 9
9 UNIONE FC UNIONE FC 11 4 3 4 18 23 -5 15 7.1
10 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 11 3 3 5 21 17 4 12 8.6
11 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 9 3 1 5 12 16 -4 10 8.9
12 IKARUS BSE IKARUS BSE 10 2 3 5 13 20 -7 9 8.8
13 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 11 2 2 7 17 23 -6 8 8
14 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 10 1 3 6 5 18 -13 6 7.9
15 RAFC RAFC 10 1 2 7 8 33 -25 5 8.2
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 11 1 1 9 12 37 -25 4 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK KELEN SC 5 3 2 0 5 1 4 11 5 3 2 0 8 1 7 11 10 6 4 0 13 2 11 22
2 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 4 2 2 0 5 3 2 8 6 4 0 2 9 5 4 12 10 6 2 2 14 8 6 20
3 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 5 3 1 1 3 1 2 10 6 2 4 0 5 2 3 10 11 5 5 1 8 3 5 20
4 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 6 4 2 0 8 0 8 14 4 1 2 1 2 3 -1 5 10 5 4 1 10 3 7 19
5 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 6 5 1 0 6 0 6 16 5 0 3 2 1 3 -2 3 11 5 4 2 7 3 4 19
6 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 3 2 1 0 7 3 4 7 5 3 2 0 6 1 5 11 8 5 3 0 13 4 9 18
7 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 6 3 0 3 4 8 -4 9 5 1 3 1 3 2 1 6 11 4 3 4 7 10 -3 15
8 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 5 1 4 0 2 1 1 7 5 2 2 1 5 3 2 8 10 3 6 1 7 4 3 15
9 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK REAC 5 1 3 1 2 2 0 6 6 2 1 3 3 4 -1 7 11 3 4 4 5 6 -1 13
10 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 6 1 2 3 5 8 -3 5 5 1 2 2 3 4 -1 5 11 2 4 5 8 12 -4 10
11 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 6 1 4 1 1 2 -1 7 4 0 3 1 0 1 -1 3 10 1 7 2 1 3 -2 10
12 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 6 0 3 3 1 6 -5 3 5 1 2 2 4 4 0 5 11 1 5 5 5 10 -5 8
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 5 2 1 2 5 6 -1 7 5 0 0 5 0 6 -6 0 10 2 1 7 5 12 -7 7
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK RAFC 4 0 2 2 0 3 -3 2 6 1 2 3 5 10 -5 5 10 1 4 5 5 13 -8 7
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 4 0 3 1 3 5 -2 3 5 0 3 2 1 3 -2 3 9 0 6 3 4 8 -4 6
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 6 1 1 4 3 7 -4 4 5 0 1 4 1 8 -7 1 11 1 2 8 4 15 -11 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK KELEN SC 5 5 0 0 16 4 12 15 5 5 0 0 20 2 18 15 10 10 0 0 36 6 30 30
2 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 6 6 0 0 17 3 14 18 4 1 1 2 7 7 0 4 10 7 1 2 24 10 14 22
3 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 4 2 2 0 9 5 4 8 6 4 0 2 20 10 10 12 10 6 2 2 29 15 14 20
4 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 3 3 0 0 9 3 6 9 5 3 0 2 10 9 1 9 8 6 0 2 19 12 7 18
5 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 5 3 1 1 8 5 3 10 6 2 2 2 10 7 3 8 11 5 3 3 18 12 6 18
6 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK REAC 5 2 3 0 7 5 2 9 6 2 3 1 9 7 2 9 11 4 6 1 16 12 4 18
7 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 6 3 3 0 8 3 5 12 5 1 2 2 7 8 -1 5 11 4 5 2 15 11 4 17
8 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 5 2 2 1 6 6 0 8 5 2 1 2 6 4 2 7 10 4 3 3 12 10 2 15
9 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 6 1 1 4 8 19 -11 4 5 3 2 0 10 4 6 11 11 4 3 4 18 23 -5 15
10 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 6 1 1 4 8 11 -3 4 5 2 2 1 13 6 7 8 11 3 3 5 21 17 4 12
11 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 4 2 0 2 8 9 -1 6 5 1 1 3 4 7 -3 4 9 3 1 5 12 16 -4 10
12 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 5 2 2 1 11 10 1 8 5 0 1 4 2 10 -8 1 10 2 3 5 13 20 -7 9
13 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 6 2 1 3 12 10 2 7 5 0 1 4 5 13 -8 1 11 2 2 7 17 23 -6 8
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 6 0 2 4 1 10 -9 2 4 1 1 2 4 8 -4 4 10 1 3 6 5 18 -13 6
15 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK RAFC 4 0 0 4 0 14 -14 0 6 1 2 3 8 19 -11 5 10 1 2 7 8 33 -25 5
16 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 6 0 1 5 7 23 -16 1 5 1 0 4 5 14 -9 3 11 1 1 9 12 37 -25 4
 
1908 SZAC BUDAPEST
--1 - 0--2 - 02 - 0---1 - 3-----2 - 2
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
3 - 1-2 - 1--2 - 5--1 - 2--------
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1-----2 - 10 - 2-----1 - 1--
BUDAFOKI MTE II.
---3 - 0--3 - 55 - 0---1 - 10 - 2---0 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1-0 - 0----1 - 10 - 5-----0 - 20 - 1-
CSEPEL FC
2 - 1--4 - 1----------3 - 1--
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
--1 - 3-2 - 3-0 - 5----3 - 30 - 1---1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
--1 - 0--4 - 1------3 - 3--1 - 1-
IKARUS BSE
1 - 11 - 0-----0 - 7---8 - 1----1 - 1
KELEN SC
---4 - 1--5 - 0---2 - 1---3 - 2-2 - 0
PÉNZÜGYŐR SE
-----------------
PÉNZÜGYŐR SE
----2 - 0-3 - 04 - 11 - 0--4 - 03 - 2----
RAFC
--0 - 2--0 - 3---0 - 5-----0 - 4-
REAC
-0 - 02 - 1-1 - 13 - 2---------1 - 1-
Szabadkikötő-THSE
-----------------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
---2 - 2--2 - 0-1 - 0--0 - 02 - 01 - 1---
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 2---1 - 6-4 - 3---1 - 1-
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-3 - 1---1 - 2-1 - 2----1 - 30 - 0--2 - 3

Meccsek

43. SZ. ÉPÍTŐK SK

2020. 08. 23. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 08. 30. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 30. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 09. 05. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 05. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 09. 12. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 12. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
BUDAFOKI MTE II.
2020. 12. 31.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 12. 31.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
INFO
CSEPEL FC
2020. 09. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 09. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 04. 15:00
Ikarus BSE
2020. 10. 04. 15:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 12. 31.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 12. 31.
Fővárosi Vízművek SK
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
12. 31.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 11. 18. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 18. 19:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 24. 17:00
Budai II. László Stadion
2020. 10. 24. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 10. 31. 18:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 31. 18:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
KELEN SC
2020. 11. 07. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 11. 07. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2020. 11. 15. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 15. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 11. 21. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 21. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
CSEP-GÓL FC
2020. 11. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
PÉNZÜGYŐR SE

KELEN SC

2020. 08. 22. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
KELEN SC
2020. 08. 30. 14:30
Kelen SC
2020. 08. 30. 14:30
Kelen SC
KELEN SC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 05. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
KELEN SC
2020. 09. 12. 15:30
Kelen SC
2020. 09. 12. 15:30
Kelen SC
KELEN SC
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 09. 30. 16:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 09. 30. 16:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
KELEN SC
2020. 09. 26. 15:00
Kelen SC
2020. 09. 26. 15:00
Kelen SC
KELEN SC
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
2020. 10. 03. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 03. 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
KELEN SC
2020. 10. 10. 14:00
Kelen SC
2020. 10. 10. 14:00
Kelen SC
KELEN SC
BUDAFOKI MTE II.
2020. 12. 06. 13:00
Csepel Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
12. 06. 13:00
KELEN SC
2020. 10. 24. 13:30
Kelen SC
2020. 10. 24. 13:30
Kelen SC
KELEN SC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2020. 10. 31. 18:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 31. 18:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
KELEN SC
2020. 11. 08. 13:30
Kelen SC
2020. 11. 08. 13:30
Kelen SC
KELEN SC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 11. 14. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
KELEN SC
2020. 12. 31.
Kelen SC
2020. 12. 31.
Kelen SC
KELEN SC
INFO
REAC
2020. 12. 31.
Ikarus BSE
2020. 12. 31.
Ikarus BSE
IKARUS BSE
INFO
KELEN SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple