Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-19 Közép "B" csoport 2. forduló

2020.09.06 - 12:00

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion Tatabánya (Grosics Gyula Labdarúgó Stadion )

Komárom-Esztergom

MLSZ Regionális U-19 Közép "B" csoport

Játékvezető
KISS LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MIRÁKI GÁBOR, SIROKMÁN ALEX
TATABÁNYAI SPORT CLUB
BSC 1924 FUTBALL KFT.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

80'

TÓTH HUBA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 2 2 0 0 16 3 13 6 9
2 SZENT ISTVÁN SE SZENT ISTVÁN SE 2 2 0 0 9 0 9 6 15.5
3 DOROGI FC DOROGI FC 2 2 0 0 4 0 4 6 10
4 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 2 1 1 0 8 5 3 4 13
5 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 2 1 1 0 6 5 1 4 10.5
6 TATABÁNYAI SPORT CLUB TATABÁNYAI SPORT CLUB 2 1 0 1 6 2 4 3 11.5
7 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 2 1 0 1 5 3 2 3 9
8 KELEN SC KELEN SC 2 1 0 1 5 6 -1 3 6.5
9 BSC 1924 FUTBALL KFT. BSC 1924 FUTBALL KFT. 2 1 0 1 1 3 -2 3 4.5
10 CSEPEL FC SE CSEPEL FC SE 2 1 0 1 9 12 -3 3 8.5
11 Mészöly Focisuli Mészöly Focisuli 2 0 1 1 3 4 -1 1 3.5
12 ESMTK ESMTK 2 0 1 1 4 7 -3 1 10.5
13 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 2 0 1 1 3 6 -3 1 9.5
14 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 2 0 1 1 4 9 -5 1 5.5
15 KISE KISE 2 0 0 2 2 7 -5 0 3
16 GOLDBALL `94. FC SE GOLDBALL `94. FC SE 2 0 0 2 1 14 -13 0 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GOLDBALL `94. FC SE SZENT ISTVÁN SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6
2 GOLDBALL `94. FC SE DOROGI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 2 0 2 6
3 GOLDBALL `94. FC SE REAC SPORTISKOLA SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 4 1 3 4
4 GOLDBALL `94. FC SE TATABÁNYAI SPORT CLUB 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 3 0 3 4
5 GOLDBALL `94. FC SE PÉNZÜGYŐR SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
6 GOLDBALL `94. FC SE BKV ELŐRE SC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 3 1 3 2 1 0 1 4 3 1 3
7 GOLDBALL `94. FC SE FC ESZTERGOM 2 1 0 1 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 3 2 1 3
8 GOLDBALL `94. FC SE Mészöly Focisuli 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3
9 GOLDBALL `94. FC SE DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 2 3 -1 3 2 1 0 1 2 3 -1 3
10 GOLDBALL `94. FC SE KELEN SC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 2 4 -2 3
11 GOLDBALL `94. FC SE CSEPEL FC SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
12 GOLDBALL `94. FC SE BSC 1924 FUTBALL KFT. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
13 GOLDBALL `94. FC SE GOLDBALL `94. FC SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
14 GOLDBALL `94. FC SE KOMÁROM VSE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 3 -3 1
15 GOLDBALL `94. FC SE ESMTK 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 4 -2 0
16 GOLDBALL `94. FC SE KISE 2 0 0 2 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GOLDBALL `94. FC SE REAC SPORTISKOLA SE 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 11 2 9 3 2 2 0 0 16 3 13 6
2 GOLDBALL `94. FC SE SZENT ISTVÁN SE 1 1 0 0 7 0 7 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 9 0 9 6
3 GOLDBALL `94. FC SE DOROGI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 4 0 4 6
4 GOLDBALL `94. FC SE BKV ELŐRE SC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 8 5 3 4 2 1 1 0 8 5 3 4
5 GOLDBALL `94. FC SE PÉNZÜGYŐR SE 1 0 1 0 3 3 0 1 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 1 0 6 5 1 4
6 GOLDBALL `94. FC SE TATABÁNYAI SPORT CLUB 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 6 1 5 3 2 1 0 1 6 2 4 3
7 GOLDBALL `94. FC SE FC ESZTERGOM 2 1 0 1 5 3 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 5 3 2 3
8 GOLDBALL `94. FC SE KELEN SC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 1 0 1 5 6 -1 3
9 GOLDBALL `94. FC SE BSC 1924 FUTBALL KFT. 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 3 -2 3
10 GOLDBALL `94. FC SE CSEPEL FC SE 1 0 0 1 2 11 -9 0 1 1 0 0 7 1 6 3 2 1 0 1 9 12 -3 3
11 GOLDBALL `94. FC SE Mészöly Focisuli 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 3 4 -1 1
12 GOLDBALL `94. FC SE ESMTK 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 1 1 4 7 -3 1
13 GOLDBALL `94. FC SE DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 3 6 -3 1 2 0 1 1 3 6 -3 1
14 GOLDBALL `94. FC SE KOMÁROM VSE 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 1 1 4 9 -5 1
15 GOLDBALL `94. FC SE KISE 2 0 0 2 2 7 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 7 -5 0
16 GOLDBALL `94. FC SE GOLDBALL `94. FC SE 1 0 0 1 1 7 -6 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 2 0 0 2 1 14 -13 0
 
BKV ELŐRE SC
---------------
BSC 1924 FUTBALL KFT.
--0 - 3------------
CSEPEL FC SE
------------2 - 11--
DOROGI FC
----------1 - 0----
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
---------------
ESMTK
----3 - 3----------
FC ESZTERGOM
----3 - 0------2 - 3---
GOLDBALL `94. FC SE
--1 - 7------------
KELEN SC
-----4 - 1---------
KOMÁROM VSE
--------------1 - 6
KISE
2 - 5------------0 - 2-
Mészöly Focisuli
3 - 3--------------
PÉNZÜGYŐR SE
---------3 - 3-----
REAC SPORTISKOLA SE
--------5 - 1------
SZENT ISTVÁN SE
-------7 - 0-------
TATABÁNYAI SPORT CLUB
-0 - 1-------------

Meccsek

TATABÁNYAI SPORT CLUB

2020. 08. 29. 12:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom
2020. 08. 29. 12:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom
KOMÁROM VSE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2020. 09. 06. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 09. 06. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
BSC 1924 FUTBALL KFT.
2020. 09. 12. 15:00
Nemzeti Sportközpontok
2020. 09. 12. 15:00
Nemzeti Sportközpontok
Mészöly Focisuli
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2020. 09. 16. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 09. 16. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
KISE
2020. 09. 26. 12:00
Goldball Park
2020. 09. 26. 12:00
Goldball Park
GOLDBALL `94. FC SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2020. 10. 03. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 03. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
REAC SPORTISKOLA SE
2020. 10. 11. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2020. 10. 11. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2020. 10. 17. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 17. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
KELEN SC
2021. 04. 07. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 07. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
CSEPEL FC SE
2020. 10. 31. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 31. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
SZENT ISTVÁN SE
2020. 11. 07. 12:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 07. 12:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE SC
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2020. 11. 15. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 11. 15. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
DOROGI FC
2021. 04. 29. 18:00
Dunakanyar SE Sporttelep (Szentendre)
2021. 04. 29. 18:00
Dunakanyar SE Sporttelep (Szentendre)
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2020. 11. 28. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 11. 28. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2021. 02. 14. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 02. 14. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
FC ESZTERGOM
2021. 02. 21. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 02. 21. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
KOMÁROM VSE
2021. 02. 27. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
2021. 02. 27. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
BSC 1924 FUTBALL KFT.
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2021. 03. 06. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 03. 06. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
Mészöly Focisuli
2021. 04. 14. 17:00
KISE Sporttelep
2021. 04. 14. 17:00
KISE Sporttelep
KISE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2021. 05. 12. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 12. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
GOLDBALL `94. FC SE
2021. 03. 27. 12:30
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 03. 27. 12:30
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2021. 04. 03. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 03. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
ESMTK
2021. 04. 10. 12:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 04. 10. 12:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2021. 04. 21. 17:00
Csepel Stadion
2021. 04. 21. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2021. 04. 24. 12:00
ROKK Sporttelep
2021. 04. 24. 12:00
ROKK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2021. 05. 19. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 19. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
BKV ELŐRE SC
2021. 05. 08. 14:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2021. 05. 08. 14:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
DOROGI FC
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2021. 05. 15. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 15. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
2021. 05. 22. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 22. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 05. 26. 18:00
FC Esztergom Sporttelep
2021. 05. 26. 18:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
TATABÁNYAI SPORT CLUB

BSC 1924 FUTBALL KFT.

2021. 04. 07. 10:00
Budaörsi Városi Stadion
2021. 04. 07. 10:00
Budaörsi Városi Stadion
BSC 1924 FUTBALL KFT.
DOROGI FC
2020. 09. 06. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 09. 06. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
BSC 1924 FUTBALL KFT.
2020. 09. 12. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
2020. 09. 12. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
BSC 1924 FUTBALL KFT.
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 09. 19. 12:00
FC Esztergom Sporttelep
2020. 09. 19. 12:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
BSC 1924 FUTBALL KFT.
2020. 09. 26. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
2020. 09. 26. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
BSC 1924 FUTBALL KFT.
KOMÁROM VSE
2020. 10. 03. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
2020. 10. 03. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
BSC 1924 FUTBALL KFT.
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
2020. 10. 11. 14:00
Nemzeti Sportközpontok
2020. 10. 11. 14:00
Nemzeti Sportközpontok
Mészöly Focisuli
BSC 1924 FUTBALL KFT.
2020. 10. 17. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
2020. 10. 17. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
BSC 1924 FUTBALL KFT.
KISE
2020. 10. 24. 12:00
Goldball Park
2020. 10. 24. 12:00
Goldball Park
GOLDBALL `94. FC SE
BSC 1924 FUTBALL KFT.
2020. 10. 31. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
2020. 10. 31. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
BSC 1924 FUTBALL KFT.
REAC SPORTISKOLA SE
2020. 11. 07. 16:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2020. 11. 07. 16:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK
BSC 1924 FUTBALL KFT.
2020. 12. 02. 19:45
Kelen SC Sporttelep
2020. 12. 02. 19:45
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
BSC 1924 FUTBALL KFT.
2020. 11. 21. 10:00
Csepel Stadion
2020. 11. 21. 10:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC SE
BSC 1924 FUTBALL KFT.
2020. 11. 28. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
2020. 11. 28. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
BSC 1924 FUTBALL KFT.
SZENT ISTVÁN SE
2021. 02. 17. 18:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 02. 17. 18:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE SC
BSC 1924 FUTBALL KFT.
2021. 02. 20. 14:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2021. 02. 20. 14:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
DOROGI FC
BSC 1924 FUTBALL KFT.
2021. 02. 27. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
2021. 02. 27. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
BSC 1924 FUTBALL KFT.
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2021. 03. 06. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 03. 06. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
BSC 1924 FUTBALL KFT.
2021. 03. 13. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
2021. 03. 13. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
BSC 1924 FUTBALL KFT.
FC ESZTERGOM
2021. 03. 20. 12:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom
2021. 03. 20. 12:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom
KOMÁROM VSE
BSC 1924 FUTBALL KFT.
2021. 05. 18. 17:00
Dunakanyar SE Sporttelep (Szentendre)
2021. 05. 18. 17:00
Dunakanyar SE Sporttelep (Szentendre)
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
BSC 1924 FUTBALL KFT.
2021. 04. 03. 10:00
Budaörsi Városi Stadion
2021. 04. 03. 10:00
Budaörsi Városi Stadion
BSC 1924 FUTBALL KFT.
Mészöly Focisuli
2021. 04. 11. 10:00
KISE Sporttelep
2021. 04. 11. 10:00
KISE Sporttelep
KISE
BSC 1924 FUTBALL KFT.
2021. 04. 17. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
2021. 04. 17. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
BSC 1924 FUTBALL KFT.
GOLDBALL `94. FC SE
2021. 04. 24. 13:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 04. 24. 13:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
BSC 1924 FUTBALL KFT.
2021. 05. 01. 10:00
Budaörsi Városi Stadion
2021. 05. 01. 10:00
Budaörsi Városi Stadion
BSC 1924 FUTBALL KFT.
ESMTK
2021. 05. 08. 14:30
Budaörsi Városi Stadion
2021. 05. 08. 14:30
Budaörsi Városi Stadion
BSC 1924 FUTBALL KFT.
KELEN SC
2021. 05. 13. 13:00
Budaörsi Városi Stadion
2021. 05. 13. 13:00
Budaörsi Városi Stadion
BSC 1924 FUTBALL KFT.
CSEPEL FC SE
2021. 05. 22. 12:00
ROKK Sporttelep
2021. 05. 22. 12:00
ROKK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
BSC 1924 FUTBALL KFT.
2021. 05. 29. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
2021. 05. 29. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
BSC 1924 FUTBALL KFT.
BKV ELŐRE SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->