Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

REGIONÁLIS UP Közép B U -19 12. forduló

2020.11.15 - 12:00

Budapest, Szántóföld utcai Sporttelep

Komárom-Esztergom

REGIONÁLIS UP Közép B U -19

Játékvezető
PRÁTH DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KERÉK ÁDÁM, SZUHODOVSZKI DÁVID
REAC SPORTISKOLA SE
KISE
90'
45'

Gólok

TOKAJI GERGŐ

29'

1 - 0

 

MAJOR SOMA SEBESTYÉN

32'

2 - 0

 

KULCSÁR OLIVÉR

39'

3 - 0

 

KINDLIK ÁDÁM

44'

4 - 0

 

KINDLIK ÁDÁM

56'

5 - 0

 

KOLTAI DOMINIK

68'

6 - 0

 

MAJOR SOMA SEBESTYÉN

77'

7 - 0

 

KOLTAI DOMINIK

83'

8 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BSC 1924 FUTBALL KFT. BSC 1924 FUTBALL KFT. 11 9 2 0 53 9 44 29 9
2 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 11 9 1 1 51 8 43 28 8.5
3 DOROGI FC DOROGI FC 9 9 0 0 37 3 34 27 10
4 TATABÁNYAI SPORT CLUB TATABÁNYAI SPORT CLUB 11 8 1 2 54 11 43 25 9.2
5 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 12 7 4 1 38 15 23 25 9.7
6 KELEN SC KELEN SC 12 6 1 5 31 26 5 19 7.4
7 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 12 6 0 6 24 30 -6 18 9.1
8 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 11 4 2 5 35 39 -4 14 9.2
9 SZENT ISTVÁN SE SZENT ISTVÁN SE 12 4 1 7 45 43 2 13 8.7
10 Mészöly Focisuli Mészöly Focisuli 11 4 1 6 24 41 -17 13 7.8
11 CSEPEL FC SE CSEPEL FC SE 11 3 2 6 32 55 -23 11 8.6
12 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 11 3 1 7 21 31 -10 10 7.6
13 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 11 3 1 7 36 70 -34 10 8.1
14 ESMTK ESMTK 10 2 3 5 24 31 -7 9 6.6
15 KISE KISE 11 1 0 10 8 51 -43 3 7.1
16 GOLDBALL `94. FC SE GOLDBALL `94. FC SE 10 0 0 10 5 55 -50 0 8.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GOLDBALL `94. FC SE TATABÁNYAI SPORT CLUB 6 4 2 0 9 1 8 14 5 4 1 0 18 2 16 13 11 8 3 0 27 3 24 27
2 GOLDBALL `94. FC SE PÉNZÜGYŐR SE 6 3 3 0 6 0 6 12 6 5 0 1 10 4 6 15 12 8 3 1 16 4 12 27
3 GOLDBALL `94. FC SE SZENT ISTVÁN SE 4 3 0 1 9 5 4 9 8 5 1 2 16 9 7 16 12 8 1 3 25 14 11 25
4 GOLDBALL `94. FC SE BSC 1924 FUTBALL KFT. 5 3 1 1 6 2 4 10 6 4 2 0 12 2 10 14 11 7 3 1 18 4 14 24
5 GOLDBALL `94. FC SE DOROGI FC 5 4 1 0 15 1 14 13 4 2 2 0 3 0 3 8 9 6 3 0 18 1 17 21
6 GOLDBALL `94. FC SE REAC SPORTISKOLA SE 7 4 3 0 11 2 9 15 4 1 2 1 9 2 7 5 11 5 5 1 20 4 16 20
7 GOLDBALL `94. FC SE DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 5 3 0 2 8 6 2 9 6 3 0 3 10 11 -1 9 11 6 0 5 18 17 1 18
8 GOLDBALL `94. FC SE Mészöly Focisuli 5 2 0 3 7 14 -7 6 6 3 1 2 4 4 0 10 11 5 1 5 11 18 -7 16
9 GOLDBALL `94. FC SE KELEN SC 6 2 1 3 6 8 -2 7 6 2 1 3 5 7 -2 7 12 4 2 6 11 15 -4 14
10 GOLDBALL `94. FC SE KOMÁROM VSE 7 4 0 3 4 6 -2 12 4 0 1 3 0 5 -5 1 11 4 1 6 4 11 -7 13
11 GOLDBALL `94. FC SE BKV ELŐRE SC 4 0 0 4 4 24 -20 0 7 3 1 3 15 10 5 10 11 3 1 7 19 34 -15 10
12 GOLDBALL `94. FC SE FC ESZTERGOM 7 1 3 3 4 6 -2 6 5 1 1 3 3 5 -2 4 12 2 4 6 7 11 -4 10
13 GOLDBALL `94. FC SE CSEPEL FC SE 4 1 1 2 5 8 -3 4 7 1 2 4 6 20 -14 5 11 2 3 6 11 28 -17 9
14 GOLDBALL `94. FC SE GOLDBALL `94. FC SE 6 1 1 4 2 14 -12 4 4 0 1 3 1 5 -4 1 10 1 2 7 3 19 -16 5
15 GOLDBALL `94. FC SE ESMTK 5 1 1 3 6 6 0 4 5 0 0 5 1 10 -9 0 10 1 1 8 7 16 -9 4
16 GOLDBALL `94. FC SE KISE 6 0 0 6 3 11 -8 0 5 1 1 3 1 9 -8 4 11 1 1 9 4 20 -16 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GOLDBALL `94. FC SE BSC 1924 FUTBALL KFT. 5 4 1 0 22 2 20 13 6 5 1 0 31 7 24 16 11 9 2 0 53 9 44 29
2 GOLDBALL `94. FC SE REAC SPORTISKOLA SE 7 7 0 0 23 4 19 21 4 2 1 1 28 4 24 7 11 9 1 1 51 8 43 28
3 GOLDBALL `94. FC SE DOROGI FC 5 5 0 0 26 3 23 15 4 4 0 0 11 0 11 12 9 9 0 0 37 3 34 27
4 GOLDBALL `94. FC SE TATABÁNYAI SPORT CLUB 6 3 1 2 14 5 9 10 5 5 0 0 40 6 34 15 11 8 1 2 54 11 43 25
5 GOLDBALL `94. FC SE PÉNZÜGYŐR SE 6 3 3 0 20 8 12 12 6 4 1 1 18 7 11 13 12 7 4 1 38 15 23 25
6 GOLDBALL `94. FC SE KELEN SC 6 3 1 2 17 13 4 10 6 3 0 3 14 13 1 9 12 6 1 5 31 26 5 19
7 GOLDBALL `94. FC SE FC ESZTERGOM 7 4 0 3 17 16 1 12 5 2 0 3 7 14 -7 6 12 6 0 6 24 30 -6 18
8 GOLDBALL `94. FC SE DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 5 3 1 1 17 13 4 10 6 1 1 4 18 26 -8 4 11 4 2 5 35 39 -4 14
9 GOLDBALL `94. FC SE SZENT ISTVÁN SE 4 2 1 1 20 11 9 7 8 2 0 6 25 32 -7 6 12 4 1 7 45 43 2 13
10 GOLDBALL `94. FC SE Mészöly Focisuli 5 2 1 2 14 29 -15 7 6 2 0 4 10 12 -2 6 11 4 1 6 24 41 -17 13
11 GOLDBALL `94. FC SE CSEPEL FC SE 4 1 0 3 15 26 -11 3 7 2 2 3 17 29 -12 8 11 3 2 6 32 55 -23 11
12 GOLDBALL `94. FC SE KOMÁROM VSE 7 3 0 4 18 17 1 9 4 0 1 3 3 14 -11 1 11 3 1 7 21 31 -10 10
13 GOLDBALL `94. FC SE BKV ELŐRE SC 4 0 0 4 8 43 -35 0 7 3 1 3 28 27 1 10 11 3 1 7 36 70 -34 10
14 GOLDBALL `94. FC SE ESMTK 5 1 1 3 12 13 -1 4 5 1 2 2 12 18 -6 5 10 2 3 5 24 31 -7 9
15 GOLDBALL `94. FC SE KISE 6 0 0 6 7 26 -19 0 5 1 0 4 1 25 -24 3 11 1 0 10 8 51 -43 3
16 GOLDBALL `94. FC SE GOLDBALL `94. FC SE 6 0 0 6 4 35 -31 0 4 0 0 4 1 20 -19 0 10 0 0 10 5 55 -50 0
 
BKV ELŐRE SC
-------3 - 7----0 - 162 - 113 - 9
BSC 1924 FUTBALL KFT.
---6 - 1----6 - 08 - 0-1 - 11 - 0--
CSEPEL FC SE
5 - 11----7 - 2-1 - 2----2 - 11--
DOROGI FC
3 - 0-9 - 1-6 - 1-----1 - 0--7 - 1-
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
7 - 3-2 - 20 - 3---2 - 1-----6 - 4-
ESMTK
-0 - 37 - 2-3 - 31 - 2--------1 - 3
FC ESZTERGOM
-2 - 8--3 - 0--0 - 2-2 - 03 - 12 - 3-5 - 2-
GOLDBALL `94. FC SE
1 - 61 - 81 - 7---1 - 3--0 - 1----0 - 10
KELEN SC
-3 - 3-0 - 1-4 - 1--4 - 0--1 - 5-5 - 3-
KOMÁROM VSE
--0 - 2-4 - 31 - 33 - 07 - 0--2 - 3---1 - 6
KISE
2 - 5--0 - 64 - 6-----0 - 41 - 3-0 - 2-
Mészöly Focisuli
3 - 31 - 8--6 - 5--3 - 1------1 - 12
PÉNZÜGYŐR SE
6 - 0-1 - 1--3 - 3-3 - 0-3 - 3-4 - 1---
REAC SPORTISKOLA SE
------2 - 0-5 - 11 - 08 - 02 - 12 - 13 - 1-
SZENT ISTVÁN SE
--9 - 2--4 - 4-7 - 0----0 - 5--
TATABÁNYAI SPORT CLUB
-0 - 1-0 - 1----2 - 1-7 - 0--1 - 14 - 1

Meccsek

REAC SPORTISKOLA SE

2020. 08. 29. 16:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2020. 08. 29. 16:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
KELEN SC
2020. 09. 05. 12:00
Csepel Stadion
2020. 09. 05. 12:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC SE
REAC SPORTISKOLA SE
2020. 09. 12. 10:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2020. 09. 12. 10:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
SZENT ISTVÁN SE
2020. 09. 19. 10:00
BKV Előre Stadion
2020. 09. 19. 10:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 05. 12. 18:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 05. 12. 18:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
05. 12. 18:00
DOROGI FC
2020. 10. 03. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 03. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
REAC SPORTISKOLA SE
2020. 10. 10. 10:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2020. 10. 10. 10:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 10. 17. 16:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2020. 10. 17. 16:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
FC ESZTERGOM
2020. 10. 24. 12:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2020. 10. 24. 12:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
KOMÁROM VSE
2020. 10. 31. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
2020. 10. 31. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
BSC 1924 FUTBALL KFT.
REAC SPORTISKOLA SE
2020. 11. 07. 10:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2020. 11. 07. 10:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
Mészöly Focisuli
2020. 11. 15. 12:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2020. 11. 15. 12:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
KISE
2021. 02. 06. 12:30
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 02. 06. 12:30
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
GOLDBALL `94. FC SE
2021. 02. 13. 10:30
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 02. 13. 10:30
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
2021. 02. 24. 18:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2021. 02. 24. 18:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 02. 20. 12:00
Kelen SC
2021. 02. 20. 12:00
Kelen SC
KELEN SC
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 03. 01. 17:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 03. 01. 17:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
INFO
CSEPEL FC SE
2021. 03. 07. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 03. 07. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
SZENT ISTVÁN SE
03. 07. 12:00
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 03. 13. 12:30
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 03. 13. 12:30
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
03. 13. 12:30
BKV ELŐRE SC
2021. 03. 20. 10:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2021. 03. 20. 10:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
DOROGI FC
03. 20. 10:00
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 03. 27. 12:30
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 03. 27. 12:30
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
03. 27. 12:30
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2021. 04. 02. 12:15
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 04. 02. 12:15
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
04. 02. 12:15
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 04. 10. 13:00
Futball Club Esztergom
2021. 04. 10. 13:00
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
04. 10. 13:00
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 04. 17. 12:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom
2021. 04. 17. 12:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom
KOMÁROM VSE
04. 17. 12:00
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 04. 24. 12:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 04. 24. 12:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
04. 24. 12:00
BSC 1924 FUTBALL KFT.
2021. 05. 02. 09:00
Csillaghegyi Strand Sporttelep
2021. 05. 02. 09:00
Csillaghegyi Strand Sporttelep
Mészöly Focisuli
05. 02. 09:00
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 05. 09. 12:30
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2021. 05. 09. 12:30
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
05. 09. 12:30
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 05. 16. 12:00
Goldball Park
2021. 05. 16. 12:00
Goldball Park
GOLDBALL `94. FC SE
05. 16. 12:00
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 05. 23. 12:00
Dunakanyar SE Sporttelep (Szentendre)
2021. 05. 23. 12:00
Dunakanyar SE Sporttelep (Szentendre)
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
05. 23. 12:00
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 05. 29. 12:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 05. 29. 12:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
05. 29. 12:00
ESMTK

KISE

2020. 08. 29. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2020. 08. 29. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
SZENT ISTVÁN SE
2020. 09. 06. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2020. 09. 06. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
BKV ELŐRE SC
2020. 09. 13. 12:30
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2020. 09. 13. 12:30
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
DOROGI FC
2020. 09. 16. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 09. 16. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
KISE
2020. 09. 27. 12:30
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2020. 09. 27. 12:30
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 10. 03. 15:00
Futball Club Esztergom
2020. 10. 03. 15:00
Futball Club Esztergom
FC ESZTERGOM
KISE
2021. 03. 03. 14:00
Ikarus BSE
2021. 03. 03. 14:00
Ikarus BSE
KISE
INFO
KOMÁROM VSE
2020. 10. 17. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
2020. 10. 17. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
BSC 1924 FUTBALL KFT.
KISE
2020. 10. 22. 15:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2020. 10. 22. 15:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
Mészöly Focisuli
2020. 10. 27. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2020. 10. 27. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
2020. 11. 07. 12:00
Goldball Park
2020. 11. 07. 12:00
Goldball Park
GOLDBALL `94. FC SE
KISE
2020. 11. 15. 12:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2020. 11. 15. 12:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
KISE
2021. 03. 17. 16:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2021. 03. 17. 16:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK
03. 17. 16:00
KISE
2020. 11. 29. 12:00
Kelen SC
2020. 11. 29. 12:00
Kelen SC
KELEN SC
KISE
2020. 12. 10. 12:00
Csepel Stadion
2020. 12. 10. 12:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC SE
KISE
2021. 02. 20. 16:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 02. 20. 16:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
SZENT ISTVÁN SE
KISE
2021. 02. 27. 10:00
BKV Előre Stadion
2021. 02. 27. 10:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE SC
KISE
2021. 03. 06. 10:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2021. 03. 06. 10:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
DOROGI FC
03. 06. 10:00
KISE
2021. 03. 13. 16:00
Ikarus BSE
2021. 03. 13. 16:00
Ikarus BSE
KISE
03. 13. 16:00
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2021. 03. 20. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 03. 20. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
03. 20. 12:00
KISE
2021. 03. 28. 14:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2021. 03. 28. 14:00
Vilmos Endre Sportcentrum
KISE
03. 28. 14:00
FC ESZTERGOM
2021. 04. 03. 12:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom
2021. 04. 03. 12:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom
KOMÁROM VSE
04. 03. 12:00
KISE
2021. 04. 10. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2021. 04. 10. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
04. 10. 12:00
BSC 1924 FUTBALL KFT.
2021. 04. 17. 12:00
Csillaghegyi Strand Sporttelep
2021. 04. 17. 12:00
Csillaghegyi Strand Sporttelep
Mészöly Focisuli
04. 17. 12:00
KISE
2021. 04. 24. 12:00
Dunakanyar SE Sporttelep (Szentendre)
2021. 04. 24. 12:00
Dunakanyar SE Sporttelep (Szentendre)
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
04. 24. 12:00
KISE
2021. 05. 02. 12:30
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2021. 05. 02. 12:30
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
05. 02. 12:30
GOLDBALL `94. FC SE
2021. 05. 09. 12:30
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2021. 05. 09. 12:30
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
05. 09. 12:30
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 05. 16. 12:30
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2021. 05. 16. 12:30
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
05. 16. 12:30
ESMTK
2021. 05. 23. 12:30
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2021. 05. 23. 12:30
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
05. 23. 12:30
KELEN SC
2021. 05. 29. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2021. 05. 29. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
05. 29. 12:00
CSEPEL FC SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple