Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ IFJÚSÁGI U-19 III. OSZT. KÖZ. A. 1. forduló

2020.09.02 - 17:00

Dabas, FC Dabas Sporttelep

Budapest

MLSZ IFJÚSÁGI U-19 III. OSZT. KÖZ. A.

Játékvezető
FODOR ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERENDI TAMÁS CSABA, KÉRI I. ZOLTÁN
FC DABAS
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
90'
45'

Gólok

KUCSVÁN MARTIN

7'

1 - 0

 

CZILI BENCE

15'

2 - 0

 

KUCSVÁN MARTIN

50'

3 - 0

 

CZILI BENCE

54'

4 - 0

 

CZILI BENCE

57'

5 - 0

 

NYESŐ MÁRK

60'

6 - 0

 

LUKASIK DÁNIEL PATRIK

67'

7 - 0

 

CZILI BENCE

72'

8 - 0

 

KUCSVÁN MARTIN

78'

9 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC DABAS FC DABAS 1 1 0 0 9 0 9 3 16
2 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 1 1 0 0 6 3 3 3 14
3 GRUND 1986 FC GRUND 1986 FC 1 1 0 0 4 1 3 3 15
4 MONORI SE MONORI SE 1 1 0 0 4 3 1 3 11
5 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 1 1 0 0 2 1 1 3 12
6 III. KER. TVE III. KER. TVE 1 1 0 0 1 0 1 3 13
7 DALNOKI AKADÉMIA SE DALNOKI AKADÉMIA SE 1 0 1 0 2 2 0 1 8
8 IKARUS BSE IKARUS BSE 1 0 1 0 2 2 0 1 7
9 BUDAFOKI LC BUDAFOKI LC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 VÁROSI SE DUNAKESZI VÁROSI SE DUNAKESZI 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 1 0 0 1 3 4 -1 0 4
12 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 1 0 0 1 1 2 -1 0 5
13 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 1 0 0 1 0 1 -1 0 6
14 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 0 1 3 6 -3 0 2
15 BSE PALÓC FARKASOK UP SE BSE PALÓC FARKASOK UP SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 3
16 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 1 0 0 1 0 9 -9 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE DABAS-GYÓN FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
2 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE FC DABAS 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE GRUND 1986 FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
4 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE III. KER. TVE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
5 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE IKARUS BSE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE AIRNERGY FC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
7 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE MONORI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE GÖDÖLLŐI SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
9 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE RÁKOSMENTI KSK 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE BUDAFOKI LC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE VÁROSI SE DUNAKESZI 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE BVSC-ZUGLÓ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE DALNOKI AKADÉMIA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE BSE PALÓC FARKASOK UP SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE FC DABAS 1 1 0 0 9 0 9 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 0 9 3
2 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE DABAS-GYÓN FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 3 3 3 1 1 0 0 6 3 3 3
3 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE GRUND 1986 FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3
4 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE MONORI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 3 1 3 1 1 0 0 4 3 1 3
5 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE RÁKOSMENTI KSK 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
6 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE III. KER. TVE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE DALNOKI AKADÉMIA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
8 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE IKARUS BSE 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
9 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE BUDAFOKI LC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE VÁROSI SE DUNAKESZI 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE AIRNERGY FC 1 0 0 1 3 4 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 4 -1 0
12 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE GÖDÖLLŐI SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE BVSC-ZUGLÓ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 0 1 3 6 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 6 -3 0
15 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE BSE PALÓC FARKASOK UP SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
16 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 9 -9 0 1 0 0 1 0 9 -9 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
----3 - 6----------
AIRNERGY FC
-----------3 - 4---
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
--------1 - 4------
BUDAFOKI LC
---------------
BVSC-ZUGLÓ
---------------
DABAS-GYÓN FC
---------------
DALNOKI AKADÉMIA SE
---------------
FC DABAS
-------------9 - 0-
GÖDÖLLŐI SK
---------------
GRUND 1986 FC
---------------
III. KER. TVE
----1 - 0----------
IKARUS BSE
------2 - 2--------
MONORI SE
---------------
RÁKOSMENTI KSK
--------2 - 1------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
---------------
VÁROSI SE DUNAKESZI
---------------

Meccsek

FC DABAS

2020. 09. 02. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 09. 02. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 06. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 09. 06. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
FC DABAS
2020. 10. 07. 19:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 10. 07. 19:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
INFO
IKARUS BSE
2020. 12. 02. 19:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 12. 02. 19:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
DALNOKI AKADÉMIA SE
12. 02. 19:00
FC DABAS
2020. 09. 30. 19:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 09. 30. 19:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
INFO
AIRNERGY FC
2020. 10. 04. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 10. 04. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
INFO
VÁROSI SE DUNAKESZI
2020. 10. 10. 12:00
RKSK műfüves pálya
2020. 10. 10. 12:00
RKSK műfüves pálya
RÁKOSMENTI KSK
10. 10. 12:00
FC DABAS
2020. 10. 21. 19:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 10. 21. 19:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
10. 21. 19:00
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 28. 10:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 10. 28. 10:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
10. 28. 10:00
FC DABAS
2020. 11. 04. 19:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 11. 04. 19:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 04. 19:00
III. KER. TVE
2020. 11. 07. 09:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 11. 07. 09:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
11. 07. 09:00
FC DABAS
2020. 11. 12. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 11. 12. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 12. 17:00
BVSC-ZUGLÓ
2020. 11. 18. 15:00
Grund 1986 FC
2020. 11. 18. 15:00
Grund 1986 FC
GRUND 1986 FC
11. 18. 15:00
FC DABAS
2020. 11. 25. 19:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 11. 25. 19:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 25. 19:00
DABAS-GYÓN FC
2020. 12. 05. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 12. 05. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
12. 05. 10:00
FC DABAS

TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE

2020. 09. 02. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 09. 02. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 06. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
RÁKOSMENTI KSK
2020. 09. 13. 12:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 13. 12:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 22. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
2020. 10. 22. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
10. 22. 13:00
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2020. 09. 26. 09:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 26. 09:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 03. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2020. 10. 03. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
INFO
BUDAFOKI LC
2020. 10. 10. 11:00
BVSC-Zugló (Tatai út)
2020. 10. 10. 11:00
BVSC-Zugló (Tatai út)
BVSC-ZUGLÓ
10. 10. 11:00
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 17. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
2020. 10. 17. 14:30
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
10. 17. 14:30
GRUND 1986 FC
2020. 10. 25. 12:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 10. 25. 12:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
10. 25. 12:00
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 31. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2020. 10. 31. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
10. 31. 10:00
GÖDÖLLŐI SK
2020. 11. 08. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2020. 11. 08. 10:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
11. 08. 10:00
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 11. 15. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 11. 15. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
11. 15. 10:00
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 11. 22. 11:00
Ikarus BSE
2020. 11. 22. 11:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
11. 22. 11:00
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 11. 28.
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2020. 11. 28.
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
DALNOKI AKADÉMIA SE
11. 28.
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 12. 06. 12:00
Goldball Park
2020. 12. 06. 12:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
12. 06. 12:00
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple