Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-19 Közép "A" Csoport 9. forduló

2020.10.28 - 10:00

Balassagyarmat, Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont (Kövi Pál Sportközpont)

Budapest

MLSZ Regionális U-19 Közép "A" Csoport

Játékvezető
KERESZTES LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISS TAMÁS, MOLDOVÁN PÉTER
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
FC DABAS
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

36'

KUCSVÁN MARTIN

 

0 - 2

40'

KUCSVÁN MARTIN
KOVÁCS MÁTÉ

61'

1 - 2

 

CSILLIK BENCE LEVENTE

67'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 9 9 0 0 71 3 68 27 10.1
2 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 9 8 0 1 54 6 48 24 8.6
3 BUDAFOKI LC BUDAFOKI LC 9 8 0 1 44 12 32 24 9.3
4 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 9 8 0 1 28 14 14 24 9.7
5 FC DABAS FC DABAS 9 6 1 2 33 11 22 19 10.1
6 MONORI SE MONORI SE 9 5 0 4 28 27 1 15 7.1
7 VÁROSI SE DUNAKESZI VÁROSI SE DUNAKESZI 9 4 0 5 38 24 14 12 7.9
8 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 9 4 0 5 36 25 11 12 7.6
9 DALNOKI AKADÉMIA SE DALNOKI AKADÉMIA SE 9 3 1 5 27 22 5 10 8.2
10 GRUND 1986 FC GRUND 1986 FC 9 3 0 6 28 43 -15 9 7.4
11 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 9 3 0 6 23 41 -18 9 7.3
12 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 9 3 0 6 20 44 -24 9 9.8
13 BSE PALÓC FARKASOK UP SE BSE PALÓC FARKASOK UP SE 9 2 1 6 17 30 -13 7 10.4
14 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 9 2 0 7 16 35 -19 6 8
15 IKARUS BSE IKARUS BSE 9 1 1 7 16 41 -25 4 7
16 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 9 1 0 8 14 115 -101 3 7.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC III. KER. TVE 5 5 0 0 31 1 30 15 4 4 0 0 13 1 12 12 9 9 0 0 44 2 42 27
2 DABAS-GYÓN FC BVSC-ZUGLÓ 5 5 0 0 19 1 18 15 4 3 0 1 6 1 5 9 9 8 0 1 25 2 23 24
3 DABAS-GYÓN FC BUDAFOKI LC 5 5 0 0 14 3 11 15 4 2 1 1 6 2 4 7 9 7 1 1 20 5 15 22
4 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 6 5 0 1 11 4 7 15 3 1 1 1 4 3 1 4 9 6 1 2 15 7 8 19
5 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 5 2 2 1 7 8 -1 8 4 2 1 1 3 2 1 7 9 4 3 2 10 10 0 15
6 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 3 2 0 1 6 3 3 6 6 2 2 2 11 10 1 8 9 4 2 3 17 13 4 14
7 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 4 2 0 2 9 8 1 6 5 1 2 2 6 6 0 5 9 3 2 4 15 14 1 11
8 DABAS-GYÓN FC IKARUS BSE 5 3 1 1 6 5 1 10 4 0 1 3 2 9 -7 1 9 3 2 4 8 14 -6 11
9 DABAS-GYÓN FC VÁROSI SE DUNAKESZI 5 3 0 2 21 4 17 9 4 0 1 3 2 5 -3 1 9 3 1 5 23 9 14 10
10 DABAS-GYÓN FC GRUND 1986 FC 4 1 1 2 4 9 -5 4 5 2 0 3 10 10 0 6 9 3 1 5 14 19 -5 10
11 DABAS-GYÓN FC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 4 2 0 2 5 3 2 6 5 1 0 4 5 11 -6 3 9 3 0 6 10 14 -4 9
12 DABAS-GYÓN FC DALNOKI AKADÉMIA SE 2 1 0 1 2 2 0 3 7 2 0 5 9 14 -5 6 9 3 0 6 11 16 -5 9
13 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC 5 0 2 3 3 7 -4 2 4 2 1 1 7 4 3 7 9 2 3 4 10 11 -1 9
14 DABAS-GYÓN FC BSE PALÓC FARKASOK UP SE 5 0 1 4 1 12 -11 1 4 2 0 2 7 4 3 6 9 2 1 6 8 16 -8 7
15 DABAS-GYÓN FC 1908 SZAC BUDAPEST 5 1 3 1 3 5 -2 6 4 0 0 4 2 13 -11 0 9 1 3 5 5 18 -13 6
16 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 4 0 0 4 0 21 -21 0 5 1 0 4 3 47 -44 3 9 1 0 8 3 68 -65 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC III. KER. TVE 5 5 0 0 48 1 47 15 4 4 0 0 23 2 21 12 9 9 0 0 71 3 68 27
2 DABAS-GYÓN FC BVSC-ZUGLÓ 5 5 0 0 41 4 37 15 4 3 0 1 13 2 11 9 9 8 0 1 54 6 48 24
3 DABAS-GYÓN FC BUDAFOKI LC 5 5 0 0 24 4 20 15 4 3 0 1 20 8 12 9 9 8 0 1 44 12 32 24
4 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 5 4 0 1 11 10 1 12 4 4 0 0 17 4 13 12 9 8 0 1 28 14 14 24
5 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 6 5 0 1 27 5 22 15 3 1 1 1 6 6 0 4 9 6 1 2 33 11 22 19
6 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 3 1 0 2 10 7 3 3 6 4 0 2 18 20 -2 12 9 5 0 4 28 27 1 15
7 DABAS-GYÓN FC VÁROSI SE DUNAKESZI 5 3 0 2 33 16 17 9 4 1 0 3 5 8 -3 3 9 4 0 5 38 24 14 12
8 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 4 2 0 2 22 14 8 6 5 2 0 3 14 11 3 6 9 4 0 5 36 25 11 12
9 DABAS-GYÓN FC DALNOKI AKADÉMIA SE 2 1 0 1 8 5 3 3 7 2 1 4 19 17 2 7 9 3 1 5 27 22 5 10
10 DABAS-GYÓN FC GRUND 1986 FC 4 1 0 3 7 18 -11 3 5 2 0 3 21 25 -4 6 9 3 0 6 28 43 -15 9
11 DABAS-GYÓN FC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 4 2 0 2 14 13 1 6 5 1 0 4 9 28 -19 3 9 3 0 6 23 41 -18 9
12 DABAS-GYÓN FC 1908 SZAC BUDAPEST 5 3 0 2 15 14 1 9 4 0 0 4 5 30 -25 0 9 3 0 6 20 44 -24 9
13 DABAS-GYÓN FC BSE PALÓC FARKASOK UP SE 5 0 1 4 6 20 -14 1 4 2 0 2 11 10 1 6 9 2 1 6 17 30 -13 7
14 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC 5 0 0 5 7 18 -11 0 4 2 0 2 9 17 -8 6 9 2 0 7 16 35 -19 6
15 DABAS-GYÓN FC IKARUS BSE 5 1 1 3 12 15 -3 4 4 0 0 4 4 26 -22 0 9 1 1 7 16 41 -25 4
16 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 4 0 0 4 4 40 -36 0 5 1 0 4 10 75 -65 3 9 1 0 8 14 115 -101 3
 
1908 SZAC BUDAPEST
3 - 0---3 - 6-----4 - 3-1 - 44 - 1-
AIRNERGY FC
-1 - 2---2 - 6-----3 - 40 - 3-1 - 3
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
-----0 - 72 - 22 - 31 - 4--1 - 4---
BUDAFOKI LC
-----3 - 2-2 - 110 - 1--6 - 0--3 - 0
BVSC-ZUGLÓ
---7 - 114 - 0-----8 - 16 - 1-6 - 1-
DABAS-GYÓN FC
--0 - 71 - 11----1 - 16----2 - 6-
DALNOKI AKADÉMIA SE
8 - 1--------0 - 4-----
FC DABAS
4 - 02 - 3----5 - 1---5 - 0--9 - 02 - 1
GÖDÖLLŐI SK
10 - 2---0 - 412 - 1---0 - 7-----
GRUND 1986 FC
----0 - 2---5 - 41 - 9-1 - 3---
III. KER. TVE
-10 - 0--1 - 021 - 0----9 - 0--7 - 1-
IKARUS BSE
-2 - 65 - 10 - 2--2 - 2-----3 - 4--
MONORI SE
8 - 2------1 - 2--1 - 3----
RÁKOSMENTI KSK
------1 - 03 - 22 - 1---3 - 6-2 - 1
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
--4 - 10 - 6-----10 - 0---0 - 6-
VÁROSI SE DUNAKESZI
----1 - 725 - 34 - 1-0 - 53 - 0-----

Meccsek

BSE PALÓC FARKASOK UP SE

2020. 08. 28. 17:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 08. 28. 17:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
GRUND 1986 FC
2020. 09. 06. 17:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 09. 06. 17:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2020. 09. 12. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 09. 12. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
GÖDÖLLŐI SK
2020. 10. 22. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
2020. 10. 22. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2020. 09. 26. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 09. 26. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
MONORI SE
2020. 10. 03. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 10. 03. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2020. 10. 10. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 10. 10. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
DALNOKI AKADÉMIA SE
2020. 10. 18. 12:00
Goldball Park
2020. 10. 18. 12:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2020. 10. 28. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 10. 28. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
FC DABAS
2020. 10. 30. 12:00
Újlak utcai sporttelep
2020. 10. 30. 12:00
Újlak utcai sporttelep
RÁKOSMENTI KSK
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2020. 11. 07. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 11. 07. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 02. 23. 17:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 02. 23. 17:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
VÁROSI SE DUNAKESZI
2021. 02. 17. 13:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 02. 17. 13:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2021. 02. 21. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 02. 21. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
BUDAFOKI LC
2021. 06. 30.
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 06. 30.
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BVSC-ZUGLÓ
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2021. 02. 27. 11:00
Grund 1986 FC
2021. 02. 27. 11:00
Grund 1986 FC
GRUND 1986 FC
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2021. 03. 06. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 03. 06. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
DABAS-GYÓN FC
2021. 06. 30.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2021. 06. 30.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
GÖDÖLLŐI SK
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2021. 05. 11. 16:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 05. 11. 16:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 06. 30.
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 06. 30.
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
MONORI SE
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2021. 05. 13. 16:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 05. 13. 16:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
IKARUS BSE
2021. 06. 30.
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 06. 30.
Szántóföld utcai Sporttelep
DALNOKI AKADÉMIA SE
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2021. 04. 17. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 04. 17. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
AIRNERGY FC
2021. 06. 30.
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 06. 30.
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2021. 05. 01. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 05. 01. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
RÁKOSMENTI KSK
2021. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2021. 05. 16. 12:00
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
2021. 05. 16. 12:00
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
VÁROSI SE DUNAKESZI
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2021. 05. 22. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 05. 22. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
III. KER. TVE
2021. 05. 29. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 05. 29. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2021. 06. 30.
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 06. 30.
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
BVSC-ZUGLÓ

FC DABAS

2020. 09. 02. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 02. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 06. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 09. 06. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
FC DABAS
2020. 10. 07. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 07. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
IKARUS BSE
2021. 02. 06. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 02. 06. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
DALNOKI AKADÉMIA SE
2020. 09. 30. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 30. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
AIRNERGY FC
2020. 10. 04. 10:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 04. 10:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
VÁROSI SE DUNAKESZI
2020. 10. 10. 12:00
Újlak utcai sporttelep
2020. 10. 10. 12:00
Újlak utcai sporttelep
RÁKOSMENTI KSK
FC DABAS
2020. 10. 21. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 21. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 28. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 10. 28. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
FC DABAS
2020. 11. 04. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 11. 04. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
III. KER. TVE
2020. 11. 07. 09:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 11. 07. 09:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
FC DABAS
2020. 11. 12. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 11. 12. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
BVSC-ZUGLÓ
2021. 02. 09. 18:00
Grund 1986 FC
2021. 02. 09. 18:00
Grund 1986 FC
GRUND 1986 FC
FC DABAS
2021. 03. 03. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 03. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
DABAS-GYÓN FC
2021. 02. 20. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2021. 02. 20. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
GÖDÖLLŐI SK
FC DABAS
2021. 02. 25. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 02. 25. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
FC DABAS
2021. 02. 13. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 02. 13. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
MONORI SE
2021. 03. 13. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 03. 13. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
FC DABAS
2021. 03. 17. 16:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 03. 17. 16:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
DALNOKI AKADÉMIA SE
FC DABAS
2021. 03. 23. 14:00
Goldball Park
2021. 03. 23. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
FC DABAS
2021. 03. 31. 16:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2021. 03. 31. 16:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
FC DABAS
2021. 04. 13. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 13. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
RÁKOSMENTI KSK
2021. 05. 12. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 12. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FC DABAS
2021. 06. 30.
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 06. 30.
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2021. 05. 01. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 05. 01. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
FC DABAS
2021. 04. 06. 12:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 06. 12:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
BUDAFOKI LC
2021. 05. 15. 17:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2021. 05. 15. 17:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
FC DABAS
2021. 04. 27. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 27. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
GRUND 1986 FC
2021. 05. 26. 18:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2021. 05. 26. 18:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
FC DABAS
2021. 05. 19. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 19. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
GÖDÖLLŐI SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->