Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-17 Közép "A" Csoport 1. forduló

2020.09.02 - 19:00

Dabas, FC Dabas Wellis Sportpark

Budapest

MLSZ Regionális U-17 Közép "A" Csoport

Játékvezető
KÉRI I. ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERENDI TAMÁS CSABA, FODOR ZSOLT
FC DABAS
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

11'

KÓKAI BENCE KRISTÓF
SZAKTER MÁTÉ

13'

1 - 1

 

 

1 - 2

16'

KÓKAI BENCE KRISTÓF

 

1 - 3

76'

ZSIGMOND ZALÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 1 1 0 0 14 0 14 3 16
2 BUDAFOKI LC BUDAFOKI LC 1 1 0 0 8 0 8 3 15
3 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 1 1 0 0 6 1 5 3 12
4 BSE PALÓC FARKASOK UP SE BSE PALÓC FARKASOK UP SE 1 1 0 0 6 1 5 3 13
5 IKARUS BSE IKARUS BSE 1 1 0 0 5 0 5 3 14
6 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 1 1 0 0 3 1 2 3 11
7 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 1 1 0 0 3 2 1 3 10
8 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 1 0 1 0 2 2 0 1 9
9 III. KER. TVE III. KER. TVE 1 0 1 0 2 2 0 1 8
10 MONORI SE MONORI SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 7
11 FC DABAS FC DABAS 1 0 0 1 1 3 -2 0 6
12 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 1 0 0 1 1 6 -5 0 3
13 GRUND 1986 FC GRUND 1986 FC 1 0 0 1 1 6 -5 0 4
14 DALNOKI AKADÉMIA SE DALNOKI AKADÉMIA SE 1 0 0 1 0 5 -5 0 5
15 VÁROSI SE DUNAKESZI VÁROSI SE DUNAKESZI 1 0 0 1 0 8 -8 0 2
16 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 1 0 0 1 0 14 -14 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RÁKOSMENTI KSK GÖDÖLLŐI SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 10 0 10 3 1 1 0 0 10 0 10 3
2 RÁKOSMENTI KSK 1908 SZAC BUDAPEST 1 1 0 0 4 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3
3 RÁKOSMENTI KSK BUDAFOKI LC 1 1 0 0 4 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3
4 RÁKOSMENTI KSK BSE PALÓC FARKASOK UP SE 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
5 RÁKOSMENTI KSK III. KER. TVE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
6 RÁKOSMENTI KSK MONORI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
7 RÁKOSMENTI KSK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
8 RÁKOSMENTI KSK IKARUS BSE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
9 RÁKOSMENTI KSK FC DABAS 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 RÁKOSMENTI KSK DALNOKI AKADÉMIA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 RÁKOSMENTI KSK GRUND 1986 FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
12 RÁKOSMENTI KSK AIRNERGY FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 RÁKOSMENTI KSK BVSC-ZUGLÓ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 RÁKOSMENTI KSK DABAS-GYÓN FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
15 RÁKOSMENTI KSK VÁROSI SE DUNAKESZI 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
16 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 1 0 0 1 0 10 -10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 10 -10 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RÁKOSMENTI KSK GÖDÖLLŐI SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 14 0 14 3 1 1 0 0 14 0 14 3
2 RÁKOSMENTI KSK BUDAFOKI LC 1 1 0 0 8 0 8 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 0 8 3
3 RÁKOSMENTI KSK 1908 SZAC BUDAPEST 1 1 0 0 6 1 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 1 5 3
4 RÁKOSMENTI KSK BSE PALÓC FARKASOK UP SE 1 1 0 0 6 1 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 1 5 3
5 RÁKOSMENTI KSK IKARUS BSE 1 1 0 0 5 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3
6 RÁKOSMENTI KSK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
7 RÁKOSMENTI KSK AIRNERGY FC 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
8 RÁKOSMENTI KSK BVSC-ZUGLÓ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
9 RÁKOSMENTI KSK III. KER. TVE 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
10 RÁKOSMENTI KSK MONORI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
11 RÁKOSMENTI KSK FC DABAS 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
12 RÁKOSMENTI KSK DABAS-GYÓN FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 6 -5 0
13 RÁKOSMENTI KSK GRUND 1986 FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 6 -5 0
14 RÁKOSMENTI KSK DALNOKI AKADÉMIA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
15 RÁKOSMENTI KSK VÁROSI SE DUNAKESZI 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 8 -8 0 1 0 0 1 0 8 -8 0
16 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 1 0 0 1 0 14 -14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 14 -14 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
----6 - 1----------
AIRNERGY FC
-----------3 - 2---
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
--------6 - 1------
BUDAFOKI LC
--------------8 - 0
BVSC-ZUGLÓ
---------------
DABAS-GYÓN FC
---------------
DALNOKI AKADÉMIA SE
---------------
FC DABAS
-------------1 - 3-
GÖDÖLLŐI SK
---------------
GRUND 1986 FC
---------------
III. KER. TVE
----2 - 2----------
IKARUS BSE
------5 - 0--------
MONORI SE
---------------
RÁKOSMENTI KSK
--------0 - 14------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
---------------
VÁROSI SE DUNAKESZI
---------------

Meccsek

FC DABAS

2020. 09. 02. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 02. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 06. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 09. 06. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
FC DABAS
2020. 09. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
IKARUS BSE
2021. 02. 04. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 02. 04. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
DALNOKI AKADÉMIA SE
2020. 09. 30. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 30. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
AIRNERGY FC
2020. 10. 04. 12:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2020. 10. 04. 12:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC DABAS
VÁROSI SE DUNAKESZI
2020. 10. 10. 10:00
Újlak utcai sporttelep
2020. 10. 10. 10:00
Újlak utcai sporttelep
RÁKOSMENTI KSK
FC DABAS
2020. 10. 21. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 21. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 28. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 10. 28. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
FC DABAS
2020. 11. 04. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 11. 04. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
III. KER. TVE
2020. 11. 07. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 11. 07. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
FC DABAS
2020. 11. 12. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 11. 12. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
BVSC-ZUGLÓ
2021. 03. 03. 18:30
Grund 1986 FC
2021. 03. 03. 18:30
Grund 1986 FC
GRUND 1986 FC
FC DABAS
2021. 02. 24. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 02. 24. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
DABAS-GYÓN FC
2021. 02. 20. 10:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2021. 02. 20. 10:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
GÖDÖLLŐI SK
FC DABAS
2021. 02. 27. 18:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 02. 27. 18:00
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
FC DABAS
2021. 02. 13. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 02. 13. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
MONORI SE
2021. 03. 13. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 03. 13. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
FC DABAS
2021. 03. 21. 16:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 03. 21. 16:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
DALNOKI AKADÉMIA SE
FC DABAS
2021. 03. 23. 14:00
Goldball Park
2021. 03. 23. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
FC DABAS
2021. 05. 26. 18:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2021. 05. 26. 18:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
FC DABAS
2021. 04. 13. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 13. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
RÁKOSMENTI KSK
2021. 05. 12. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 12. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FC DABAS
2021. 06. 30.
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 06. 30.
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2021. 05. 01. 12:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 05. 01. 12:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
FC DABAS
2021. 04. 06. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 06. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
BUDAFOKI LC
2021. 05. 15. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2021. 05. 15. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
FC DABAS
2021. 05. 06. 18:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 06. 18:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
GRUND 1986 FC
2021. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2021. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
FC DABAS
2021. 05. 19. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 19. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
GÖDÖLLŐI SK

TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE

2020. 09. 02. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 02. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 06. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
2020. 09. 06. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
RÁKOSMENTI KSK
2020. 09. 13. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 13. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 22. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2020. 10. 22. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2020. 11. 25. 18:00
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 11. 25. 18:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 03. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
2020. 10. 03. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
BUDAFOKI LC
2020. 10. 10. 09:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2020. 10. 10. 09:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 18. 14:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2020. 10. 18. 14:00
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
GRUND 1986 FC
2020. 10. 25. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 10. 25. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 31. 16:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2020. 10. 31. 16:00
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
GÖDÖLLŐI SK
2020. 11. 11. 17:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2020. 11. 11. 17:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 11. 14. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 11. 14. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 02. 20. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 02. 20. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 12. 01. 19:30
Szántóföld utcai Sporttelep
2020. 12. 01. 19:30
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
DALNOKI AKADÉMIA SE
2021. 02. 17. 14:00
Goldball Park
2021. 02. 17. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 02. 27. 18:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 02. 27. 18:00
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
FC DABAS
2021. 03. 06. 10:00
Újlak utcai sporttelep
2021. 03. 06. 10:00
Újlak utcai sporttelep
RÁKOSMENTI KSK
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 03. 13. 18:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 03. 13. 18:00
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 11. 16:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 05. 11. 16:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 03. 27. 18:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 03. 27. 18:00
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
III. KER. TVE
2021. 04. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 04. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 05. 25. 15:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 05. 25. 15:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
BVSC-ZUGLÓ
2021. 04. 29. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 04. 29. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
GRUND 1986 FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 04. 24. 10:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 04. 24. 10:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
DABAS-GYÓN FC
2021. 05. 02. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2021. 05. 02. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
GÖDÖLLŐI SK
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 05. 07. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
2021. 05. 07. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
VÁROSI SE DUNAKESZI
2021. 05. 15. 18:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 05. 15. 18:00
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
MONORI SE
2021. 05. 22. 14:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 05. 22. 14:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
IKARUS BSE
2021. 05. 29. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
2021. 05. 29. 13:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
DALNOKI AKADÉMIA SE
2021. 05. 20. 15:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 05. 20. 15:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
AIRNERGY FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->