Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ IFJÚSÁGI U-17 III. OSZT. KÖZ. A. 2. forduló

2020.09.06 - 12:00

Monor, Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)

Budapest

MLSZ IFJÚSÁGI U-17 III. OSZT. KÖZ. A.

Játékvezető
MOLNÁR ADRIÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FUHRMANN PATRICK BENCE, FENYVESI SZABOLCS
MONORI SE
FC DABAS
90'
45'

Gólok

SZABÓ CSABA

1'

1 - 0

 

VARGA BALÁZS ÁDÁM

36'

2 - 0

 

FÖLDVÁRSZKI MÁTÉ

60'

3 - 0

 

HORVÁTH KRISZTOFER

90'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 2 2 0 0 19 4 15 6 12
2 BSE PALÓC FARKASOK UP SE BSE PALÓC FARKASOK UP SE 2 2 0 0 13 3 10 6 14.5
3 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 2 2 0 0 12 4 8 6 14.5
4 III. KER. TVE III. KER. TVE 2 1 1 0 15 2 13 4 10.5
5 IKARUS BSE IKARUS BSE 2 1 1 0 7 2 5 4 9
6 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 2 1 1 0 8 4 4 4 8
7 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 2 1 1 0 5 4 1 4 7
8 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 2 1 0 1 10 6 4 3 7.5
9 MONORI SE MONORI SE 2 1 0 1 6 3 3 3 10
10 VÁROSI SE DUNAKESZI VÁROSI SE DUNAKESZI 1 0 1 0 3 3 0 1 11
11 DALNOKI AKADÉMIA SE DALNOKI AKADÉMIA SE 2 0 1 1 3 8 -5 1 7.5
12 BUDAFOKI LC BUDAFOKI LC 1 0 0 1 2 6 -4 0 6
13 FC DABAS FC DABAS 2 0 0 2 1 7 -6 0 6
14 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 2 0 0 2 3 13 -10 0 5
15 GRUND 1986 FC GRUND 1986 FC 2 0 0 2 1 19 -18 0 3
16 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 2 0 0 2 3 23 -20 0 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RÁKOSMENTI KSK GÖDÖLLŐI SK 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 10 0 10 3 2 2 0 0 14 1 13 6
2 RÁKOSMENTI KSK III. KER. TVE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 7 0 7 6
3 RÁKOSMENTI KSK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 1 1 0 0 6 1 5 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 8 2 6 6
4 RÁKOSMENTI KSK BSE PALÓC FARKASOK UP SE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 6 1 5 6
5 RÁKOSMENTI KSK MONORI SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 0 4 6
6 RÁKOSMENTI KSK IKARUS BSE 2 2 0 0 3 1 2 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 3 1 2 6
7 RÁKOSMENTI KSK 1908 SZAC BUDAPEST 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 5 4 1 3
8 RÁKOSMENTI KSK DALNOKI AKADÉMIA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 3 2 1 3 2 1 0 1 3 2 1 3
9 RÁKOSMENTI KSK BVSC-ZUGLÓ 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3
10 RÁKOSMENTI KSK VÁROSI SE DUNAKESZI 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 RÁKOSMENTI KSK BUDAFOKI LC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 RÁKOSMENTI KSK AIRNERGY FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
13 RÁKOSMENTI KSK FC DABAS 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
14 RÁKOSMENTI KSK GRUND 1986 FC 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 8 -7 0
15 RÁKOSMENTI KSK DABAS-GYÓN FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 7 -7 0
16 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 1 0 0 1 0 10 -10 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 0 2 1 16 -15 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RÁKOSMENTI KSK GÖDÖLLŐI SK 1 1 0 0 5 4 1 3 1 1 0 0 14 0 14 3 2 2 0 0 19 4 15 6
2 RÁKOSMENTI KSK BSE PALÓC FARKASOK UP SE 1 1 0 0 6 1 5 3 1 1 0 0 7 2 5 3 2 2 0 0 13 3 10 6
3 RÁKOSMENTI KSK TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 1 1 0 0 9 3 6 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 12 4 8 6
4 RÁKOSMENTI KSK III. KER. TVE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 13 0 13 3 2 1 1 0 15 2 13 4
5 RÁKOSMENTI KSK IKARUS BSE 2 1 1 0 7 2 5 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 7 2 5 4
6 RÁKOSMENTI KSK BVSC-ZUGLÓ 1 1 0 0 6 2 4 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 8 4 4 4
7 RÁKOSMENTI KSK AIRNERGY FC 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 5 4 1 4
8 RÁKOSMENTI KSK 1908 SZAC BUDAPEST 1 1 0 0 6 1 5 3 1 0 0 1 4 5 -1 0 2 1 0 1 10 6 4 3
9 RÁKOSMENTI KSK MONORI SE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 6 3 3 3
10 RÁKOSMENTI KSK VÁROSI SE DUNAKESZI 1 0 1 0 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1
11 RÁKOSMENTI KSK DALNOKI AKADÉMIA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 3 8 -5 1 2 0 1 1 3 8 -5 1
12 RÁKOSMENTI KSK BUDAFOKI LC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 6 -4 0 1 0 0 1 2 6 -4 0
13 RÁKOSMENTI KSK FC DABAS 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 1 7 -6 0
14 RÁKOSMENTI KSK DABAS-GYÓN FC 1 0 0 1 2 7 -5 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 0 2 3 13 -10 0
15 RÁKOSMENTI KSK GRUND 1986 FC 1 0 0 1 0 13 -13 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 0 2 1 19 -18 0
16 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 1 0 0 1 0 14 -14 0 1 0 0 1 3 9 -6 0 2 0 0 2 3 23 -20 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
----6 - 1----------
AIRNERGY FC
-----------3 - 2---
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
--------6 - 1------
BUDAFOKI LC
---------------
BVSC-ZUGLÓ
---6 - 2-----------
DABAS-GYÓN FC
--2 - 7------------
DALNOKI AKADÉMIA SE
---------------
FC DABAS
-------------1 - 3-
GÖDÖLLŐI SK
5 - 4--------------
GRUND 1986 FC
---------0 - 13-----
III. KER. TVE
----2 - 2----------
IKARUS BSE
-2 - 2----5 - 0--------
MONORI SE
-------4 - 0-------
RÁKOSMENTI KSK
--------0 - 14------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
-------------9 - 3-
VÁROSI SE DUNAKESZI
------3 - 3--------

Meccsek

MONORI SE

2020. 08. 30. 12:00
Goldball Park
2020. 08. 30. 12:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
MONORI SE
2020. 09. 06. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 09. 06. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
FC DABAS
2020. 09. 12. 10:00
RKSK műfüves pálya
2020. 09. 12. 10:00
RKSK műfüves pálya
RÁKOSMENTI KSK
MONORI SE
2020. 09. 19. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 09. 19. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 26. 10:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 09. 26. 10:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
MONORI SE
2020. 10. 03. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 10. 03. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
INFO
III. KER. TVE
2020. 10. 10. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 10. 10. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
10. 10. 11:00
MONORI SE
2020. 10. 17. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 10. 17. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
10. 17. 12:00
BVSC-ZUGLÓ
2020. 10. 24. 10:00
Grund 1986 FC
2020. 10. 24. 10:00
Grund 1986 FC
GRUND 1986 FC
10. 24. 10:00
MONORI SE
2020. 10. 31. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 10. 31. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
10. 31. 12:00
DABAS-GYÓN FC
2020. 11. 07. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 11. 07. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
11. 07. 12:00
MONORI SE
2020. 11. 15. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 11. 15. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
11. 15. 12:00
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 11. 22. 12:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2020. 11. 22. 12:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
11. 22. 12:00
MONORI SE
2020. 11. 28. 10:00
Ikarus BSE
2020. 11. 28. 10:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
11. 28. 10:00
MONORI SE
2020. 12. 05. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 12. 05. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
12. 05. 12:00
DALNOKI AKADÉMIA SE

FC DABAS

2020. 09. 02. 19:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 09. 02. 19:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 06. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 09. 06. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
FC DABAS
2020. 09. 16. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 09. 16. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
IKARUS BSE
2020. 12. 03. 19:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 12. 03. 19:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
DALNOKI AKADÉMIA SE
12. 03. 19:00
FC DABAS
2020. 09. 30. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 09. 30. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
INFO
AIRNERGY FC
2020. 10. 04. 12:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2020. 10. 04. 12:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC DABAS
INFO
VÁROSI SE DUNAKESZI
2020. 10. 10. 10:00
RKSK műfüves pálya
2020. 10. 10. 10:00
RKSK műfüves pálya
RÁKOSMENTI KSK
10. 10. 10:00
FC DABAS
2020. 10. 21. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 10. 21. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
10. 21. 17:00
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 28. 10:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 10. 28. 10:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
10. 28. 10:00
FC DABAS
2020. 11. 04. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 11. 04. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 04. 17:00
III. KER. TVE
2020. 11. 07. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 11. 07. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
11. 07. 11:00
FC DABAS
2020. 11. 12. 19:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 11. 12. 19:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 12. 19:00
BVSC-ZUGLÓ
2020. 11. 21. 10:00
Grund 1986 FC
2020. 11. 21. 10:00
Grund 1986 FC
GRUND 1986 FC
11. 21. 10:00
FC DABAS
2020. 11. 28. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 11. 28. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 28. 10:00
DABAS-GYÓN FC
2020. 12. 05. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 12. 05. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
12. 05. 12:00
FC DABAS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple