Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-17 Közép "A" Csoport 5. forduló

2020.09.27 - 10:00

Budapest, Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep

Budapest

MLSZ Regionális U-17 Közép "A" Csoport

Játékvezető
GYANA GERGELY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NYEKITA BRÚNÓ LÁSZLÓ , BERECZKI MIKLÓS
1908 SZAC BUDAPEST
IKARUS BSE
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 5 4 1 0 38 5 33 13 9.6
2 IKARUS BSE IKARUS BSE 5 4 1 0 30 3 27 13 11
3 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 5 4 1 0 27 7 20 13 9.2
4 BUDAFOKI LC BUDAFOKI LC 5 4 0 1 47 9 38 12 10.2
5 MONORI SE MONORI SE 5 4 0 1 22 7 15 12 10.8
6 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 5 3 2 0 18 6 12 11 8.6
7 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 5 3 0 2 30 17 13 9 7.8
8 BSE PALÓC FARKASOK UP SE BSE PALÓC FARKASOK UP SE 5 3 0 2 19 15 4 9 10
9 DALNOKI AKADÉMIA SE DALNOKI AKADÉMIA SE 5 2 1 2 14 17 -3 7 10
10 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 5 2 0 3 16 16 0 6 9.8
11 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 5 2 0 3 16 18 -2 6 8
12 GRUND 1986 FC GRUND 1986 FC 5 1 0 4 12 30 -18 3 5.8
13 VÁROSI SE DUNAKESZI VÁROSI SE DUNAKESZI 5 0 2 3 5 25 -20 2 6.8
14 FC DABAS FC DABAS 5 0 0 5 4 23 -19 0 6.4
15 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 5 0 0 5 6 47 -41 0 6.6
16 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 5 0 0 5 4 63 -59 0 5.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC III. KER. TVE 3 3 0 0 12 1 11 9 2 2 0 0 6 0 6 6 5 5 0 0 18 1 17 15
2 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 2 1 1 0 4 2 2 4 3 3 0 0 8 2 6 9 5 4 1 0 12 4 8 13
3 DABAS-GYÓN FC BUDAFOKI LC 3 3 0 0 8 1 7 9 2 1 0 1 10 2 8 3 5 4 0 1 18 3 15 12
4 DABAS-GYÓN FC IKARUS BSE 3 3 0 0 8 1 7 9 2 1 0 1 4 1 3 3 5 4 0 1 12 2 10 12
5 DABAS-GYÓN FC BVSC-ZUGLÓ 2 2 0 0 13 0 13 6 3 1 1 1 4 3 1 4 5 3 1 1 17 3 14 10
6 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 2 1 0 1 4 2 2 3 3 2 0 1 14 2 12 6 5 3 0 2 18 4 14 9
7 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC 3 1 1 1 4 2 2 4 2 1 0 1 7 2 5 3 5 2 1 2 11 4 7 7
8 DABAS-GYÓN FC 1908 SZAC BUDAPEST 3 2 0 1 8 4 4 6 2 0 1 1 3 6 -3 1 5 2 1 2 11 10 1 7
9 DABAS-GYÓN FC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 2 1 1 0 7 2 5 4 3 1 0 2 3 7 -4 3 5 2 1 2 10 9 1 7
10 DABAS-GYÓN FC DALNOKI AKADÉMIA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 5 2 1 2 8 7 1 7 5 2 1 2 8 7 1 7
11 DABAS-GYÓN FC BSE PALÓC FARKASOK UP SE 3 1 0 2 3 6 -3 3 2 1 1 0 4 1 3 4 5 2 1 2 7 7 0 7
12 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 4 1 1 2 3 9 -6 4 1 0 0 1 0 2 -2 0 5 1 1 3 3 11 -8 4
13 DABAS-GYÓN FC GRUND 1986 FC 2 0 0 2 0 8 -8 0 3 1 0 2 4 5 -1 3 5 1 0 4 4 13 -9 3
14 DABAS-GYÓN FC VÁROSI SE DUNAKESZI 3 0 1 2 2 7 -5 1 2 0 1 1 0 4 -4 1 5 0 2 3 2 11 -9 2
15 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 3 0 0 3 2 18 -16 0 2 0 0 2 1 11 -10 0 5 0 0 5 3 29 -26 0
16 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 2 0 0 2 0 13 -13 0 3 0 0 3 0 23 -23 0 5 0 0 5 0 36 -36 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC III. KER. TVE 3 2 1 0 23 4 19 7 2 2 0 0 15 1 14 6 5 4 1 0 38 5 33 13
2 DABAS-GYÓN FC IKARUS BSE 3 2 1 0 16 2 14 7 2 2 0 0 14 1 13 6 5 4 1 0 30 3 27 13
3 DABAS-GYÓN FC BVSC-ZUGLÓ 2 2 0 0 19 3 16 6 3 2 1 0 8 4 4 7 5 4 1 0 27 7 20 13
4 DABAS-GYÓN FC BUDAFOKI LC 3 3 0 0 26 3 23 9 2 1 0 1 21 6 15 3 5 4 0 1 47 9 38 12
5 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 2 2 0 0 7 2 5 6 3 2 0 1 15 5 10 6 5 4 0 1 22 7 15 12
6 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC 3 2 1 0 10 4 6 7 2 1 1 0 8 2 6 4 5 3 2 0 18 6 12 11
7 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 2 1 0 1 6 6 0 3 3 2 0 1 24 11 13 6 5 3 0 2 30 17 13 9
8 DABAS-GYÓN FC BSE PALÓC FARKASOK UP SE 3 1 0 2 7 12 -5 3 2 2 0 0 12 3 9 6 5 3 0 2 19 15 4 9
9 DABAS-GYÓN FC DALNOKI AKADÉMIA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 5 2 1 2 14 17 -3 7 5 2 1 2 14 17 -3 7
10 DABAS-GYÓN FC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 2 1 0 1 10 8 2 3 3 1 0 2 6 8 -2 3 5 2 0 3 16 16 0 6
11 DABAS-GYÓN FC 1908 SZAC BUDAPEST 3 2 0 1 10 10 0 6 2 0 0 2 6 8 -2 0 5 2 0 3 16 18 -2 6
12 DABAS-GYÓN FC GRUND 1986 FC 2 0 0 2 1 16 -15 0 3 1 0 2 11 14 -3 3 5 1 0 4 12 30 -18 3
13 DABAS-GYÓN FC VÁROSI SE DUNAKESZI 3 0 1 2 4 16 -12 1 2 0 1 1 1 9 -8 1 5 0 2 3 5 25 -20 2
14 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 4 0 0 4 4 19 -15 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 5 0 0 5 4 23 -19 0
15 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 3 0 0 3 3 29 -26 0 2 0 0 2 3 18 -15 0 5 0 0 5 6 47 -41 0
16 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 2 0 0 2 2 26 -24 0 3 0 0 3 2 37 -35 0 5 0 0 5 4 63 -59 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
----6 - 1-----0 - 8--4 - 1-
AIRNERGY FC
-----6 - 1-----3 - 2--1 - 1
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
-------1 - 76 - 1--0 - 4---
BUDAFOKI LC
-------10 - 38 - 0-----8 - 0
BVSC-ZUGLÓ
---6 - 213 - 1----------
DABAS-GYÓN FC
--2 - 70 - 19-----------
DALNOKI AKADÉMIA SE
---------------
FC DABAS
-0 - 6----2 - 4---1 - 6--1 - 3-
GÖDÖLLŐI SK
5 - 4--------1 - 2-----
GRUND 1986 FC
----1 - 3----0 - 13-----
III. KER. TVE
----2 - 218 - 0-------3 - 2-
IKARUS BSE
-2 - 2----5 - 0-----9 - 0--
MONORI SE
3 - 2------4 - 0-------
RÁKOSMENTI KSK
------1 - 6-0 - 14---2 - 9--
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
--1 - 5----------9 - 3-
VÁROSI SE DUNAKESZI
----1 - 3-3 - 3--0 - 10-----

Meccsek

1908 SZAC BUDAPEST

2020. 08. 30. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 08. 30. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
DABAS-GYÓN FC
2020. 09. 05. 10:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2020. 09. 05. 10:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
GÖDÖLLŐI SK
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 13. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 13. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 19. 12:00
Monor Balassi Bálint utcai Stadion
2020. 09. 19. 12:00
Monor Balassi Bálint utcai Stadion
MONORI SE
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 27. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 27. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
IKARUS BSE
2020. 10. 27. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 27. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
DALNOKI AKADÉMIA SE
2020. 10. 11. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 11. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
AIRNERGY FC
2020. 10. 21. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 21. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 25. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 25. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
RÁKOSMENTI KSK
2020. 11. 01. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 01. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
VÁROSI SE DUNAKESZI
2020. 11. 07. 12:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 11. 07. 12:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 15. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 15. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
III. KER. TVE
2020. 11. 21. 09:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 11. 21. 09:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BVSC-ZUGLÓ
2021. 02. 24. 18:30
Grund 1986 FC Sporttelep
2021. 02. 24. 18:30
Grund 1986 FC Sporttelep
GRUND 1986 FC
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 02. 28. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2021. 02. 28. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 03. 07. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 03. 07. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
GÖDÖLLŐI SK
2021. 03. 13. 18:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 03. 13. 18:00
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 26. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 26. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
MONORI SE
2021. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 06. 30.
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 06. 30.
Vasgolyó utcai Sporttelep
DALNOKI AKADÉMIA SE
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 05. 14:00
Goldball Sporttelep
2021. 05. 05. 14:00
Goldball Sporttelep
AIRNERGY FC
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 12. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 12. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FC DABAS
2021. 04. 24. 10:00
RKSK Sporttelep (Újlak utca)
2021. 04. 24. 10:00
RKSK Sporttelep (Újlak utca)
RÁKOSMENTI KSK
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 02. 10:00
Magyarság Dunakeszi Városi Sporttelep
2021. 05. 02. 10:00
Magyarság Dunakeszi Városi Sporttelep
VÁROSI SE DUNAKESZI
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 09. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 09. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2021. 05. 15. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 05. 15. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BUDAFOKI LC
2021. 05. 29. 16:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2021. 05. 29. 16:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 20. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 20. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
GRUND 1986 FC

IKARUS BSE

2020. 09. 09. 19:00
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 09. 09. 19:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
DALNOKI AKADÉMIA SE
2020. 09. 05. 14:30
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 09. 05. 14:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
AIRNERGY FC
2020. 09. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
IKARUS BSE
2020. 09. 19. 09:00
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 09. 19. 09:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
RÁKOSMENTI KSK
2020. 09. 27. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 27. 10:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
IKARUS BSE
2020. 10. 03. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 10. 03. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2020. 10. 10. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 10. 10. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
IKARUS BSE
2020. 10. 17. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 10. 17. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
BUDAFOKI LC
2020. 10. 24. 12:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2020. 10. 24. 12:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
IKARUS BSE
2020. 10. 31. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 10. 31. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
GRUND 1986 FC
2020. 11. 08. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 11. 08. 10:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
IKARUS BSE
2020. 11. 14. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 11. 14. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
GÖDÖLLŐI SK
2021. 02. 20. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 02. 20. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 02. 16. 15:45
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 02. 16. 15:45
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
MONORI SE
2020. 12. 09. 17:00
Magyarság Dunakeszi Városi Sporttelep
2020. 12. 09. 17:00
Magyarság Dunakeszi Városi Sporttelep
VÁROSI SE DUNAKESZI
IKARUS BSE
2021. 02. 28. 16:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 02. 28. 16:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
DALNOKI AKADÉMIA SE
IKARUS BSE
2021. 05. 12. 15:00
Goldball Sporttelep
2021. 05. 12. 15:00
Goldball Sporttelep
AIRNERGY FC
IKARUS BSE
2021. 03. 13. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 03. 13. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
FC DABAS
2021. 03. 20. 10:00
RKSK Sporttelep (Újlak utca)
2021. 03. 20. 10:00
RKSK Sporttelep (Újlak utca)
RÁKOSMENTI KSK
IKARUS BSE
2021. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 03. 16:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 05. 03. 16:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
IKARUS BSE
2021. 04. 10. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 04. 10. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
III. KER. TVE
2021. 04. 28. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 04. 28. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
IKARUS BSE
2021. 04. 24. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 04. 24. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
BVSC-ZUGLÓ
2021. 05. 01. 12:00
Grund 1986 FC Sporttelep
2021. 05. 01. 12:00
Grund 1986 FC Sporttelep
GRUND 1986 FC
IKARUS BSE
2021. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 06. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
DABAS-GYÓN FC
2021. 05. 15. 10:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2021. 05. 15. 10:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
GÖDÖLLŐI SK
IKARUS BSE
2021. 05. 22. 14:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 05. 22. 14:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
IKARUS BSE
2021. 05. 29. 15:00
Monor Balassi Bálint utcai Stadion
2021. 05. 29. 15:00
Monor Balassi Bálint utcai Stadion
MONORI SE
IKARUS BSE
2021. 05. 19. 15:30
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 05. 19. 15:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
VÁROSI SE DUNAKESZI
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL