Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

VETERÁN II. OSZTÁLY 1. forduló

2020.09.23 - 17:00

Budapest, Mátyásföldi LTC

Budapest

VETERÁN II. OSZTÁLY

Játékvezető
MILAVECZ PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MLTC
CSMTE-SKÁLA
70'
35'

Gólok

ACSAI LÁSZLÓ

4'

1 - 0

 

VESZELI MIKLÓS

7'

2 - 0

 

NAGY IMRE

9'

3 - 0

 

 

3 - 1

14'

ZIMA JÓZSEF

 

3 - 2

16'

ZIMA JÓZSEF
KISS KÁLMÁN

21'

4 - 2

 

 

4 - 3

47'

BAKOS ZOLTÁN

 

4 - 4

58'

SOMFAI RÓBERT

 

4 - 5

61'

LADÁNYI MIHÁLY

 

4 - 6

69'

BEJCZI ATTILA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 1 1 0 0 8 1 7 3 14
2 CSMTE-SKÁLA CSMTE-SKÁLA 1 1 0 0 6 4 2 3 10
3 MERKAPT SE MERKAPT SE 1 1 0 0 5 3 2 3 11
4 MALÉV SC MALÉV SC 1 1 0 0 4 2 2 3 12
5 CITY TAXI SE CITY TAXI SE 1 1 0 0 2 0 2 3 13
6 FC DABAS FC DABAS 1 1 0 0 4 3 1 3 9
7 IKARUS BSE IKARUS BSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 MATÁV TELEKOM MATÁV TELEKOM 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 1 0 0 1 3 4 -1 0 6
10 MLTC MLTC 1 0 0 1 4 6 -2 0 2
11 GAMMA LSE GAMMA LSE 1 0 0 1 3 5 -2 0 3
12 DINI SE DINI SE 1 0 0 1 2 4 -2 0 4
13 BEAC BEAC 1 0 0 1 0 2 -2 0 5
14 GÖDÖLLŐ-SZADA SE GÖDÖLLŐ-SZADA SE 1 0 0 1 1 8 -7 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GÖDÖLLŐ-SZADA SE 1908 SZAC BUDAPEST 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
2 GÖDÖLLŐ-SZADA SE MLTC 1 1 0 0 4 2 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 2 2 3
3 GÖDÖLLŐ-SZADA SE GAMMA LSE 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
4 GÖDÖLLŐ-SZADA SE MALÉV SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
5 GÖDÖLLŐ-SZADA SE DUNAHARASZTI MTK 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
6 GÖDÖLLŐ-SZADA SE CITY TAXI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 GÖDÖLLŐ-SZADA SE IKARUS BSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 GÖDÖLLŐ-SZADA SE MATÁV TELEKOM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 GÖDÖLLŐ-SZADA SE FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 GÖDÖLLŐ-SZADA SE BEAC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 GÖDÖLLŐ-SZADA SE CSMTE-SKÁLA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 2 4 -2 0
12 GÖDÖLLŐ-SZADA SE MERKAPT SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
13 GÖDÖLLŐ-SZADA SE DINI SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 GÖDÖLLŐ-SZADA SE GÖDÖLLŐ-SZADA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GÖDÖLLŐ-SZADA SE 1908 SZAC BUDAPEST 1 1 0 0 8 1 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 1 7 3
2 GÖDÖLLŐ-SZADA SE CSMTE-SKÁLA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 4 2 3 1 1 0 0 6 4 2 3
3 GÖDÖLLŐ-SZADA SE MERKAPT SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 3 2 3 1 1 0 0 5 3 2 3
4 GÖDÖLLŐ-SZADA SE MALÉV SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 4 2 2 3
5 GÖDÖLLŐ-SZADA SE CITY TAXI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
6 GÖDÖLLŐ-SZADA SE FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 3 1 3 1 1 0 0 4 3 1 3
7 GÖDÖLLŐ-SZADA SE IKARUS BSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 GÖDÖLLŐ-SZADA SE MATÁV TELEKOM 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 GÖDÖLLŐ-SZADA SE DUNAHARASZTI MTK 1 0 0 1 3 4 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 4 -1 0
10 GÖDÖLLŐ-SZADA SE MLTC 1 0 0 1 4 6 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 4 6 -2 0
11 GÖDÖLLŐ-SZADA SE GAMMA LSE 1 0 0 1 3 5 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 5 -2 0
12 GÖDÖLLŐ-SZADA SE DINI SE 1 0 0 1 2 4 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 -2 0
13 GÖDÖLLŐ-SZADA SE BEAC 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 GÖDÖLLŐ-SZADA SE GÖDÖLLŐ-SZADA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 8 -7 0 1 0 0 1 1 8 -7 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
--------8 - 1------
BEAC
-0 - 2-------------
CITY TAXI SE
---------------
Csep-Gól FC
---------------
CSMTE-SKÁLA
---------------
DINI SE
----------2 - 4----
DUNAHARASZTI MTK
------3 - 4--------
FC DABAS
---------------
GAMMA LSE
------------3 - 5--
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
---------------
IKARUS BSE
---------------
MALÉV SC
---------------
MATÁV TELEKOM
---------------
MERKAPT SE
---------------
MLTC
----4 - 6----------
RÓNA SC
---------------

Meccsek

MLTC

2020. 09. 23. 17:00
Mátyásföldi LTC
2020. 09. 23. 17:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
CSMTE-SKÁLA
2020. 09. 01. 19:30
Kocsis Sándor Sportközpont
2020. 09. 01. 19:30
Kocsis Sándor Sportközpont
MALÉV SC
MLTC
2020. 09. 07. 17:00
Mátyásföldi LTC
2020. 09. 07. 17:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
FC DABAS
2020. 09. 15. 19:00
Ikarus BSE
2020. 09. 15. 19:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
MLTC
2020. 09. 21. 17:00
Mátyásföldi LTC
2020. 09. 21. 17:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
MATÁV TELEKOM
2020. 09. 29. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 09. 29. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
MLTC
2020. 10. 05. 16:00
Mátyásföldi LTC
2020. 10. 05. 16:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
DINI SE
2020. 11. 04. 14:30
Mátyásföldi LTC
2020. 11. 04. 14:30
Mátyásföldi LTC
MLTC
INFO
CITY TAXI SE
2020. 10. 20. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 20. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
MLTC
2020. 10. 26. 14:30
Mátyásföldi LTC
2020. 10. 26. 14:30
Mátyásföldi LTC
MLTC
INFO
GAMMA LSE
2020. 11. 02. 14:30
Mátyásföldi LTC
2020. 11. 02. 14:30
Mátyásföldi LTC
MLTC
11. 02. 14:30
BEAC
2020. 11. 10.
Mátyásföldi LTC
2020. 11. 10.
Mátyásföldi LTC
MLTC
11. 10.
MERKAPT SE
2020. 11. 17.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 11. 17.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
11. 17.
MLTC

CSMTE-SKÁLA

2020. 09. 23. 17:00
Mátyásföldi LTC
2020. 09. 23. 17:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
CSMTE-SKÁLA
2020. 09. 01. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 01. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 08. 17:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 08. 17:30
Csep-Gól FC Sporttelep
GAMMA LSE
CSMTE-SKÁLA
2020. 09. 15. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 15. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
BEAC
2020. 09. 22. 17:00
Merkapt Maraton SE
2020. 09. 22. 17:00
Merkapt Maraton SE
MERKAPT SE
CSMTE-SKÁLA
2020. 09. 29. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 29. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
2020. 10. 05. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 05. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
CITY TAXI SE
CSMTE-SKÁLA
2020. 10. 12. 19:30
Kocsis Sándor Sportközpont
2020. 10. 12. 19:30
Kocsis Sándor Sportközpont
MALÉV SC
CSMTE-SKÁLA
2020. 10. 20. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 20. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
INFO
FC DABAS
2020. 10. 27. 19:00
Ikarus BSE
2020. 10. 27. 19:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
INFO
CSMTE-SKÁLA
2020. 11. 03. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 03. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
11. 03. 19:45
MATÁV TELEKOM
2020. 11. 10. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 11. 10. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
11. 10. 19:30
CSMTE-SKÁLA
2020. 11. 17. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 17. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
11. 17. 19:45
DINI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple