Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

VETERÁN II. OSZTÁLY 2. forduló

2020.08.25 - 19:30

Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája

Budapest

VETERÁN II. OSZTÁLY

Játékvezető
BARANYI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DUNAHARASZTI MTK
IKARUS BSE
70'
35'

Gólok

 

0 - 1

6'

PROKOPECZ JÁNOS

 

0 - 2

12'

CZECZON ZSOLT

 

0 - 3

21'

JAGODICS LÁSZLÓ

 

0 - 4

29'

CZECZON ZSOLT
NAGY ATTILA

40'

1 - 4

 

 

1 - 5

45'

BALOGH GYÖRGY

 

1 - 6

56'

PROKOPECZ JÁNOS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MALÉV SC MALÉV SC 2 2 0 0 11 4 7 6 11.5
2 MERKAPT SE MERKAPT SE 2 2 0 0 9 5 4 6 11.5
3 IKARUS BSE IKARUS BSE 1 1 0 0 6 1 5 3 14
4 CSMTE-SKÁLA CSMTE-SKÁLA 1 1 0 0 7 3 4 3 5
5 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 2 1 0 1 11 8 3 3 6
6 CITY TAXI SE CITY TAXI SE 2 1 0 1 2 1 1 3 9
7 MATÁV TELEKOM MATÁV TELEKOM 1 1 0 0 1 0 1 3 6
8 GÖDÖLLŐ-SZADA SE GÖDÖLLŐ-SZADA SE 2 1 0 1 5 9 -4 3 8.5
9 FC DABAS FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 DINI SE DINI SE 1 0 0 1 2 4 -2 0 1
11 BEAC BEAC 2 0 0 2 2 6 -4 0 4
12 GAMMA LSE GAMMA LSE 2 0 0 2 4 9 -5 0 5
13 MLTC MLTC 1 0 0 1 2 7 -5 0 1
14 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 1 0 0 1 1 6 -5 0 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK MALÉV SC 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 2 3 6
2 DUNAHARASZTI MTK IKARUS BSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
3 DUNAHARASZTI MTK 1908 SZAC BUDAPEST 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 6 4 2 3
4 DUNAHARASZTI MTK CSMTE-SKÁLA 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
5 DUNAHARASZTI MTK GAMMA LSE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 3 2 1 3
6 DUNAHARASZTI MTK MATÁV TELEKOM 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 DUNAHARASZTI MTK CITY TAXI SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3
8 DUNAHARASZTI MTK GÖDÖLLŐ-SZADA SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 2 4 -2 3
9 DUNAHARASZTI MTK BEAC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
10 DUNAHARASZTI MTK MERKAPT SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 2 4 -2 1
11 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DUNAHARASZTI MTK MLTC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
13 DUNAHARASZTI MTK DINI SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK MALÉV SC 1 1 0 0 7 2 5 3 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 11 4 7 6
2 DUNAHARASZTI MTK MERKAPT SE 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 5 3 2 3 2 2 0 0 9 5 4 6
3 DUNAHARASZTI MTK IKARUS BSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 1 5 3 1 1 0 0 6 1 5 3
4 DUNAHARASZTI MTK CSMTE-SKÁLA 1 1 0 0 7 3 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 3 4 3
5 DUNAHARASZTI MTK 1908 SZAC BUDAPEST 1 1 0 0 8 1 7 3 1 0 0 1 3 7 -4 0 2 1 0 1 11 8 3 3
6 DUNAHARASZTI MTK CITY TAXI SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 2 1 1 3
7 DUNAHARASZTI MTK MATÁV TELEKOM 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 DUNAHARASZTI MTK GÖDÖLLŐ-SZADA SE 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 0 1 1 8 -7 0 2 1 0 1 5 9 -4 3
9 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 DUNAHARASZTI MTK DINI SE 1 0 0 1 2 4 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 -2 0
11 DUNAHARASZTI MTK BEAC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 0 2 2 6 -4 0
12 DUNAHARASZTI MTK GAMMA LSE 1 0 0 1 3 5 -2 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 0 2 4 9 -5 0
13 DUNAHARASZTI MTK MLTC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 7 -5 0 1 0 0 1 2 7 -5 0
14 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 1 0 0 1 1 6 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6 -5 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
--------8 - 1------
BEAC
-0 - 2-------------
CITY TAXI SE
-----------0 - 1---
Csep-Gól FC
---------------
CSMTE-SKÁLA
7 - 3--------------
DINI SE
----------2 - 4----
DUNAHARASZTI MTK
---------1 - 6-----
FC DABAS
---------------
GAMMA LSE
------------3 - 5--
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
--------4 - 1------
IKARUS BSE
---------------
MALÉV SC
-------------7 - 2-
MATÁV TELEKOM
---------------
MERKAPT SE
-4 - 2-------------
MLTC
---------------
RÓNA SC
---------------

Meccsek

DUNAHARASZTI MTK

2020. 10. 08. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 10. 08. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
10. 08. 19:30
FC DABAS
2020. 08. 25. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 08. 25. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
IKARUS BSE
2020. 09. 08. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 09. 08. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
MATÁV TELEKOM
2020. 09. 15. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 09. 15. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
CITY TAXI SE
2020. 09. 22. 19:00
Grund 1986 FC
2020. 09. 22. 19:00
Grund 1986 FC
DINI SE
DUNAHARASZTI MTK
2020. 09. 29. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 09. 29. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
INFO
MLTC
2020. 10. 06. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 06. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
10. 06. 18:45
DUNAHARASZTI MTK
2020. 10. 13. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 10. 13. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
10. 13. 19:30
GAMMA LSE
2020. 10. 21. 18:45
Mérnök utcai Sporttelep
2020. 10. 21. 18:45
Mérnök utcai Sporttelep
BEAC
10. 21. 18:45
DUNAHARASZTI MTK
2020. 10. 27.
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 10. 27.
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
10. 27.
MERKAPT SE
2020. 11. 03.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 11. 03.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
11. 03.
DUNAHARASZTI MTK
2020. 11. 10. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 11. 10. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
11. 10. 19:30
CSMTE-SKÁLA
2020. 11. 17. 19:30
Kocsis Sándor Sportközpont
2020. 11. 17. 19:30
Kocsis Sándor Sportközpont
MALÉV SC
11. 17. 19:30
DUNAHARASZTI MTK

IKARUS BSE

2020. 08. 25.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 08. 25.
Fővárosi Vízművek SK
MATÁV TELEKOM
08. 25.
IKARUS BSE
2020. 08. 25. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 08. 25. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
IKARUS BSE
2020. 09. 08. 19:00
Grund 1986 FC
2020. 09. 08. 19:00
Grund 1986 FC
DINI SE
IKARUS BSE
2020. 09. 15. 19:00
Ikarus BSE
2020. 09. 15. 19:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
MLTC
2020. 09. 22. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 22. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
IKARUS BSE
2020. 09. 29. 19:00
Ikarus BSE
2020. 09. 29. 19:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
INFO
GAMMA LSE
2020. 10. 07. 18:45
Mérnök utcai Sporttelep
2020. 10. 07. 18:45
Mérnök utcai Sporttelep
BEAC
10. 07. 18:45
IKARUS BSE
2020. 10. 13. 19:00
Ikarus BSE
2020. 10. 13. 19:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
10. 13. 19:00
MERKAPT SE
2020. 10. 20. 19:30
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 10. 20. 19:30
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
10. 20. 19:30
IKARUS BSE
2020. 10. 27. 19:00
Ikarus BSE
2020. 10. 27. 19:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
10. 27. 19:00
CSMTE-SKÁLA
2020. 11. 02. 19:30
Kocsis Sándor Sportközpont
2020. 11. 02. 19:30
Kocsis Sándor Sportközpont
MALÉV SC
11. 02. 19:30
IKARUS BSE
2020. 09. 01. 19:00
Ikarus BSE
2020. 09. 01. 19:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
FC DABAS
2020. 11. 16. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 16. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
CITY TAXI SE
11. 16. 14:30
IKARUS BSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple