Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

VETERÁN II. OSZTÁLY 2. forduló

2020.09.01 - 19:45

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

Budapest

VETERÁN II. OSZTÁLY

Játékvezető
LANTOS TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSMTE-SKÁLA
1908 SZAC BUDAPEST
70'
35'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MALÉV SC MALÉV SC 2 2 0 0 11 4 7 6 11.5
2 MERKAPT SE MERKAPT SE 2 2 0 0 9 5 4 6 11.5
3 IKARUS BSE IKARUS BSE 1 1 0 0 6 1 5 3 14
4 CSMTE-SKÁLA CSMTE-SKÁLA 1 1 0 0 7 3 4 3 5
5 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 2 1 0 1 11 8 3 3 6
6 CITY TAXI SE CITY TAXI SE 2 1 0 1 2 1 1 3 9
7 MATÁV TELEKOM MATÁV TELEKOM 1 1 0 0 1 0 1 3 6
8 GÖDÖLLŐ-SZADA SE GÖDÖLLŐ-SZADA SE 2 1 0 1 5 9 -4 3 8.5
9 FC DABAS FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 DINI SE DINI SE 1 0 0 1 2 4 -2 0 1
11 BEAC BEAC 2 0 0 2 2 6 -4 0 4
12 GAMMA LSE GAMMA LSE 2 0 0 2 4 9 -5 0 5
13 MLTC MLTC 1 0 0 1 2 7 -5 0 1
14 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 1 0 0 1 1 6 -5 0 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK MALÉV SC 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 2 3 6
2 DUNAHARASZTI MTK IKARUS BSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
3 DUNAHARASZTI MTK 1908 SZAC BUDAPEST 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 6 4 2 3
4 DUNAHARASZTI MTK CSMTE-SKÁLA 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
5 DUNAHARASZTI MTK GAMMA LSE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 3 2 1 3
6 DUNAHARASZTI MTK MATÁV TELEKOM 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 DUNAHARASZTI MTK CITY TAXI SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3
8 DUNAHARASZTI MTK GÖDÖLLŐ-SZADA SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 2 4 -2 3
9 DUNAHARASZTI MTK BEAC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
10 DUNAHARASZTI MTK MERKAPT SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 2 4 -2 1
11 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DUNAHARASZTI MTK MLTC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
13 DUNAHARASZTI MTK DINI SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK MALÉV SC 1 1 0 0 7 2 5 3 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 11 4 7 6
2 DUNAHARASZTI MTK MERKAPT SE 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 5 3 2 3 2 2 0 0 9 5 4 6
3 DUNAHARASZTI MTK IKARUS BSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 1 5 3 1 1 0 0 6 1 5 3
4 DUNAHARASZTI MTK CSMTE-SKÁLA 1 1 0 0 7 3 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 3 4 3
5 DUNAHARASZTI MTK 1908 SZAC BUDAPEST 1 1 0 0 8 1 7 3 1 0 0 1 3 7 -4 0 2 1 0 1 11 8 3 3
6 DUNAHARASZTI MTK CITY TAXI SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 2 1 1 3
7 DUNAHARASZTI MTK MATÁV TELEKOM 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 DUNAHARASZTI MTK GÖDÖLLŐ-SZADA SE 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 0 1 1 8 -7 0 2 1 0 1 5 9 -4 3
9 DUNAHARASZTI MTK FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 DUNAHARASZTI MTK DINI SE 1 0 0 1 2 4 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 -2 0
11 DUNAHARASZTI MTK BEAC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 0 2 2 6 -4 0
12 DUNAHARASZTI MTK GAMMA LSE 1 0 0 1 3 5 -2 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 0 2 4 9 -5 0
13 DUNAHARASZTI MTK MLTC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 7 -5 0 1 0 0 1 2 7 -5 0
14 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 1 0 0 1 1 6 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6 -5 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
--------8 - 1------
BEAC
-0 - 2-------------
CITY TAXI SE
-----------0 - 1---
Csep-Gól FC
---------------
CSMTE-SKÁLA
7 - 3--------------
DINI SE
----------2 - 4----
DUNAHARASZTI MTK
---------1 - 6-----
FC DABAS
---------------
GAMMA LSE
------------3 - 5--
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
--------4 - 1------
IKARUS BSE
---------------
MALÉV SC
-------------7 - 2-
MATÁV TELEKOM
---------------
MERKAPT SE
-4 - 2-------------
MLTC
---------------
RÓNA SC
---------------

Meccsek

CSMTE-SKÁLA

2020. 09. 23. 17:00
Mátyásföldi LTC
2020. 09. 23. 17:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
INFO
CSMTE-SKÁLA
2020. 09. 01. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 01. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 08. 17:30
Csep-Gól FC
2020. 09. 08. 17:30
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
CSMTE-SKÁLA
2020. 09. 15. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 15. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
BEAC
2020. 09. 22. 17:00
Merkapt Maraton SE
2020. 09. 22. 17:00
Merkapt Maraton SE
MERKAPT SE
CSMTE-SKÁLA
2020. 09. 29. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 29. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
INFO
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
2020. 10. 05. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 05. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
CITY TAXI SE
10. 05. 16:00
CSMTE-SKÁLA
2020. 10. 12. 19:30
Kocsis Sándor Sportközpont
2020. 10. 12. 19:30
Kocsis Sándor Sportközpont
MALÉV SC
10. 12. 19:30
CSMTE-SKÁLA
2020. 10. 20. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 20. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
10. 20. 19:45
FC DABAS
2020. 10. 27. 19:00
Ikarus BSE
2020. 10. 27. 19:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
10. 27. 19:00
CSMTE-SKÁLA
2020. 11. 03. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 03. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
11. 03. 19:45
MATÁV TELEKOM
2020. 11. 10. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 11. 10. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
11. 10. 19:30
CSMTE-SKÁLA
2020. 11. 17. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 17. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
11. 17. 19:45
DINI SE

1908 SZAC BUDAPEST

2020. 08. 25. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 08. 25. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
2020. 09. 01. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 01. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 08. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 08. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
MALÉV SC
2020. 09. 15. 19:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 09. 15. 19:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 22. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 22. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
IKARUS BSE
2020. 09. 29.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 09. 29.
Fővárosi Vízművek SK
MATÁV TELEKOM
09. 29.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 06. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 06. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
10. 06. 18:45
DUNAHARASZTI MTK
2020. 10. 13. 19:00
Grund 1986 FC
2020. 10. 13. 19:00
Grund 1986 FC
DINI SE
10. 13. 19:00
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 20. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 20. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
10. 20. 18:45
MLTC
2020. 10. 27. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 27. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
10. 27. 18:45
CITY TAXI SE
2020. 11. 03.
Csep-Gól FC
2020. 11. 03.
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
11. 03.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 11. 10. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 10. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
11. 10. 18:45
BEAC
2020. 11. 17.
Merkapt Maraton SE
2020. 11. 17.
Merkapt Maraton SE
MERKAPT SE
11. 17.
1908 SZAC BUDAPEST
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple