Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Leány U-16 NP Keleti csoport 2. forduló

2020.11.03 - 17:00

Üllő, Üllő Városi Sporttelep

MLSZ

Leány U-16 NP Keleti csoport

Játékvezető
MÉRCSE I. LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS ROLAND, GINDL SZABOLCS ERIK
ASTRA HFC-ÜLLŐ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
80'
40'

Gólok

GODZSA IVETT VIVIEN

5'

1 - 0

 

 

1 - 1

37'

BÖŐR ENIKŐ
BAJZA KATA

56'

2 - 1

 

BAJZA KATA

65'

3 - 1

 

BAJZA KATA

78'

4 - 1

 

 

4 - 2

80'

ERDEI RUBIN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYULAI AMAZONOK GYULAI AMAZONOK 2 2 0 0 42 0 42 6 8
2 SZOLNOK FANATIC SE SZOLNOK FANATIC SE 2 2 0 0 16 1 15 6 6
3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 2 0 0 10 1 9 6 6.5
4 DLA DLA 2 1 0 1 5 5 0 3 5.5
5 ASTRA HFC-ÜLLŐ ASTRA HFC-ÜLLŐ 2 1 0 1 5 9 -4 3 5.5
6 DVTK DVTK 2 1 0 1 1 6 -5 3 4.5
7 KECSKEMÉTI LC KTE SI KECSKEMÉTI LC KTE SI 2 1 0 1 3 9 -6 3 6
8 K.KAZINCBARCIKA SC K.KAZINCBARCIKA SC 2 0 0 2 1 6 -5 0 5
9 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 0 0 2 3 10 -7 0 4
10 DEBRECENI EAC DEBRECENI EAC 2 0 0 2 0 39 -39 0 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DEBRECENI EAC GYULAI AMAZONOK 1 1 0 0 22 0 22 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 24 0 24 6
2 DEBRECENI EAC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 5 0 5 6
3 DEBRECENI EAC SZOLNOK FANATIC SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 5 0 5 6
4 DEBRECENI EAC DLA 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 2 1 3
5 DEBRECENI EAC DVTK 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 2 -1 3
6 DEBRECENI EAC ASTRA HFC-ÜLLŐ 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
7 DEBRECENI EAC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 4 -3 1
8 DEBRECENI EAC KECSKEMÉTI LC KTE SI 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 3 -3 1
9 DEBRECENI EAC DEBRECENI EAC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 22 -22 0 2 0 1 1 0 22 -22 1
10 DEBRECENI EAC K.KAZINCBARCIKA SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 4 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DEBRECENI EAC GYULAI AMAZONOK 1 1 0 0 36 0 36 3 1 1 0 0 6 0 6 3 2 2 0 0 42 0 42 6
2 DEBRECENI EAC SZOLNOK FANATIC SE 1 1 0 0 7 1 6 3 1 1 0 0 9 0 9 3 2 2 0 0 16 1 15 6
3 DEBRECENI EAC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 6 1 5 3 2 2 0 0 10 1 9 6
4 DEBRECENI EAC DLA 1 1 0 0 5 1 4 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 1 0 1 5 5 0 3
5 DEBRECENI EAC ASTRA HFC-ÜLLŐ 1 1 0 0 4 2 2 3 1 0 0 1 1 7 -6 0 2 1 0 1 5 9 -4 3
6 DEBRECENI EAC DVTK 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 6 -5 3
7 DEBRECENI EAC KECSKEMÉTI LC KTE SI 1 0 0 1 0 9 -9 0 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 3 9 -6 3
8 DEBRECENI EAC K.KAZINCBARCIKA SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
9 DEBRECENI EAC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 0 2 3 10 -7 0
10 DEBRECENI EAC DEBRECENI EAC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 36 -36 0 2 0 0 2 0 39 -39 0
 
ASTRA HFC-ÜLLŐ
4 - 2--------
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
-------1 - 6-
DEBRECENI EAC
------0 - 3--
DVTK
----0 - 6----
DLA
-----5 - 1---
GYULAI AMAZONOK
--36 - 0------
K.KAZINCBARCIKA SC
---0 - 1-----
KECSKEMÉTI LC KTE SI
--------0 - 9
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
----4 - 0----
SZOLNOK FANATIC SE
7 - 1--------

Meccsek

ASTRA HFC-ÜLLŐ

2020. 08. 23. 10:00
Lurkó Focimánia
2020. 08. 23. 10:00
Lurkó Focimánia
SZOLNOK FANATIC SE
ASTRA HFC-ÜLLŐ
2020. 11. 03. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 11. 03. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
ASTRA HFC-ÜLLŐ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 08. 26. 11:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 08. 26. 11:00
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DLA
ASTRA HFC-ÜLLŐ
2020. 09. 29. 12:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 09. 29. 12:00
Üllő Városi Sporttelep
ASTRA HFC-ÜLLŐ
DVTK
2020. 10. 29. 12:00
Kazincbarcika Pete András stadion
2020. 10. 29. 12:00
Kazincbarcika Pete András stadion
K.KAZINCBARCIKA SC
ASTRA HFC-ÜLLŐ
2020. 10. 06. 14:30
Üllő Városi Sporttelep
2020. 10. 06. 14:30
Üllő Városi Sporttelep
ASTRA HFC-ÜLLŐ
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 10. 13. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 10. 13. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI AMAZONOK
ASTRA HFC-ÜLLŐ
2020. 10. 25. 13:00
Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar Kecskemét
2020. 10. 25. 13:00
Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar Kecskemét
KECSKEMÉTI LC KTE SI
ASTRA HFC-ÜLLŐ
2020. 10. 27. 12:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 10. 27. 12:00
Üllő Városi Sporttelep
ASTRA HFC-ÜLLŐ
DEBRECENI EAC
2021. 03. 11. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 03. 11. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
ASTRA HFC-ÜLLŐ
SZOLNOK FANATIC SE
2021. 04. 06. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2021. 04. 06. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
ASTRA HFC-ÜLLŐ
2021. 03. 17. 12:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 03. 17. 12:00
Üllő Városi Sporttelep
ASTRA HFC-ÜLLŐ
DLA
2021. 05. 06. 14:00
DVTK Edzőközpont
2021. 05. 06. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
ASTRA HFC-ÜLLŐ
2021. 03. 24. 13:00
Csepel Hungary Club '94 SE Sporttelepe
2021. 03. 24. 13:00
Csepel Hungary Club '94 SE Sporttelepe
ASTRA HFC-ÜLLŐ
K.KAZINCBARCIKA SC
2021. 05. 12. 12:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2021. 05. 12. 12:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ASTRA HFC-ÜLLŐ
2021. 04. 14. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 04. 14. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
ASTRA HFC-ÜLLŐ
GYULAI AMAZONOK
2021. 04. 22. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 04. 22. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
ASTRA HFC-ÜLLŐ
KECSKEMÉTI LC KTE SI
2021. 05. 01.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2021. 05. 01.
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DEBRECENI EAC
ASTRA HFC-ÜLLŐ

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE

2020. 09. 13. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 09. 13. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2020. 11. 03. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 11. 03. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
ASTRA HFC-ÜLLŐ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 09. 06. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 09. 06. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
KECSKEMÉTI LC KTE SI
2020. 10. 30. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2020. 10. 30. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 10. 03. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 10. 03. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
SZOLNOK FANATIC SE
2020. 10. 11. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 10. 11. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
GYULAI AMAZONOK
2020. 10. 18. 10:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
2020. 10. 18. 10:30
Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont
DLA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 10. 28. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2020. 10. 28. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
DVTK
2020. 11. 08. 13:00
Kazincbarcika Pete András stadion
2020. 11. 08. 13:00
Kazincbarcika Pete András stadion
K.KAZINCBARCIKA SC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2021. 02. 28. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2021. 04. 06. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2021. 04. 06. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
ASTRA HFC-ÜLLŐ
2021. 03. 14. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 03. 14. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KECSKEMÉTI LC KTE SI
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2021. 03. 20. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2021. 03. 20. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
DEBRECENI EAC
2021. 03. 27. 11:00
Lurkó Focimánia
2021. 03. 27. 11:00
Lurkó Focimánia
SZOLNOK FANATIC SE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2021. 04. 03. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2021. 04. 03. 10:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI AMAZONOK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2021. 04. 17. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 04. 17. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
DLA
2021. 04. 25. 14:00
DVTK Edzőközpont
2021. 04. 25. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2021. 05. 02. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2021. 05. 02. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
K.KAZINCBARCIKA SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->