Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 4. forduló

2020.10.05 - 20:30

Budapest, Vasas Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
JANITZ GERGŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NYEKITA BENJAMIN, MÁKOS MÁRK DÁVID
TFSE-SZERTARSPORT.HU
REAC-SISE
40'
20'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 4 4 0 0 19 11 8 12 7.8
2 TFSE-SZERTARSPORT.HU TFSE-SZERTARSPORT.HU 4 3 1 0 22 13 9 10 8.3
3 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 4 2 1 1 19 13 6 7 6.3
4 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 4 2 1 1 15 11 4 7 8
5 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 4 2 0 2 23 20 3 6 5.8
6 KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 4 2 0 2 16 14 2 6 6
7 TIHANYI FC TIHANYI FC 4 2 0 2 18 17 1 6 7.3
8 REAC-SISE REAC-SISE 4 2 0 2 13 18 -5 6 6
9 BAK  BAK  4 1 1 2 17 14 3 4 6
10 PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 4 1 0 3 18 24 -6 3 5.8
11 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 4 1 0 3 13 25 -12 3 5
12 UTE UTE 4 0 0 4 9 22 -13 0 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE TFSE-SZERTARSPORT.HU 2 2 0 0 10 4 6 6 2 2 0 0 6 1 5 6 4 4 0 0 16 5 11 12
2 UTE BAK 2 1 0 1 4 4 0 3 2 1 1 0 6 2 4 4 4 2 1 1 10 6 4 7
3 UTE KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 2 1 0 1 5 3 2 3 2 1 1 0 4 3 1 4 4 2 1 1 9 6 3 7
4 UTE ELTE-BEAC 2 2 0 0 5 3 2 6 2 0 1 1 4 5 -1 1 4 2 1 1 9 8 1 7
5 UTE PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 2 1 1 0 4 3 1 4 2 1 0 1 3 6 -3 3 4 2 1 1 7 9 -2 7
6 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 2 0 0 2 3 8 -5 0 2 2 0 0 7 2 5 6 4 2 0 2 10 10 0 6
7 UTE REAC-SISE 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 2 0 1 6 5 1 6 4 2 0 2 7 9 -2 6
8 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 1 1 2 5 6 -1 4
9 UTE TIHANYI FC 2 0 1 1 2 4 -2 1 2 1 0 1 4 4 0 3 4 1 1 2 6 8 -2 4
10 UTE HIDEGKÚTI SC 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 0 2 3 8 -5 0 4 1 0 3 6 11 -5 3
11 UTE HALADÁS VSE II. 3 0 2 1 3 4 -1 2 1 0 1 0 2 2 0 1 4 0 3 1 5 6 -1 3
12 UTE UTE 2 0 1 1 3 7 -4 1 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 0 1 3 4 10 -6 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE HALADÁS VSE II. 3 3 0 0 13 8 5 9 1 1 0 0 6 3 3 3 4 4 0 0 19 11 8 12
2 UTE TFSE-SZERTARSPORT.HU 2 2 0 0 14 6 8 6 2 1 1 0 8 7 1 4 4 3 1 0 22 13 9 10
3 UTE ELTE-BEAC 2 1 1 0 11 5 6 4 2 1 0 1 8 8 0 3 4 2 1 1 19 13 6 7
4 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 1 0 1 5 3 2 3 2 1 1 0 10 8 2 4 4 2 1 1 15 11 4 7
5 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 2 0 0 2 9 12 -3 0 2 2 0 0 14 8 6 6 4 2 0 2 23 20 3 6
6 UTE KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 2 1 0 1 8 7 1 3 2 1 0 1 8 7 1 3 4 2 0 2 16 14 2 6
7 UTE TIHANYI FC 2 1 0 1 9 8 1 3 2 1 0 1 9 9 0 3 4 2 0 2 18 17 1 6
8 UTE REAC-SISE 1 0 0 1 3 8 -5 0 3 2 0 1 10 10 0 6 4 2 0 2 13 18 -5 6
9 UTE BAK 2 0 1 1 7 8 -1 1 2 1 0 1 10 6 4 3 4 1 1 2 17 14 3 4
10 UTE PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 2 1 0 1 10 11 -1 3 2 0 0 2 8 13 -5 0 4 1 0 3 18 24 -6 3
11 UTE HIDEGKÚTI SC 2 1 0 1 9 9 0 3 2 0 0 2 4 16 -12 0 4 1 0 3 13 25 -12 3
12 UTE UTE 2 0 0 2 5 14 -9 0 2 0 0 2 4 8 -4 0 4 0 0 4 9 22 -13 0
 
5 STARS - ÉRDI VSE
----4 - 5--5 - 7---
BAK
-4 - 5--3 - 3------
ELTE-BEAC
--8 - 23 - 3-------
HIDEGKÚTI SC
------2 - 3--7 - 6-
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
---------2 - 33 - 0
TFSE-SZERTARSPORT.HU
---8 - 2--6 - 4----
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
----5 - 7-----5 - 4
REAC-SISE
3 - 8----------
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
------6 - 42 - 3---
HALADÁS VSE II.
--4 - 3---7 - 4-2 - 1--
TIHANYI FC
5 - 64 - 2---------
UTE
-2 - 8-------3 - 6-

Meccsek

TFSE-SZERTARSPORT.HU

2020. 09. 07. 19:50
FTC-MVM Népligeti Sportközpont 2. sporttelep
2020. 09. 07. 19:50
FTC-MVM Népligeti Sportközpont 2. sporttelep
BAK
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2020. 09. 14. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2020. 09. 14. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
HIDEGKÚTI SC
2020. 09. 21. 20:30
Érd Aréna
2020. 09. 21. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2020. 10. 05. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2020. 10. 05. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
REAC-SISE
2020. 10. 12. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2020. 10. 12. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2020. 10. 19. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 10. 19. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2020. 11. 02. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2020. 11. 02. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
ELTE-BEAC
2020. 11. 09. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 11. 09. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2021. 02. 05.
Vasas Sportcsarnok
2021. 02. 05.
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 02. 26. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 02. 26. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2021. 02. 12.
Vasas Sportcsarnok
2021. 02. 12.
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 02. 19. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 02. 19. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
BAK
2021. 01. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2021. 01. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
HIDEGKÚTI SC
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2020. 12. 18. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2020. 12. 18. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
5 STARS - ÉRDI VSE
2021. 01. 11. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 01. 11. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2021. 01. 18. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 01. 18. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 01. 25. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 01. 25. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
TIHANYI FC
2021. 02. 01. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 02. 01. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2021. 02. 08. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 02. 08. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
UTE
2021. 02. 22. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 02. 22. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 03. 01. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 03. 01. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
HALADÁS VSE II.
2021. 03. 08. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 03. 08. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB

REAC-SISE

2020. 09. 07. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 09. 07. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
REAC-SISE
2020. 09. 14. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 09. 14. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
5 STARS - ÉRDI VSE
2020. 09. 21. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2020. 09. 21. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
REAC-SISE
2020. 10. 05. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2020. 10. 05. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
REAC-SISE
2020. 10. 12. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 10. 12. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TIHANYI FC
2020. 10. 19. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 10. 19. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
REAC-SISE
2020. 11. 02. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 11. 02. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2020. 11. 09. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 11. 09. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
REAC-SISE
2020. 11. 16. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 11. 16. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
HALADÁS VSE II.
2020. 11. 23. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 11. 23. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2020. 11. 30. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 11. 30. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
BAK
2021. 02. 15. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 02. 15. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
HIDEGKÚTI SC
2020. 12. 14. 20:30
Érd Aréna
2020. 12. 14. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
REAC-SISE
2020. 12. 21. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 12. 21. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 01. 11. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 01. 11. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2021. 01. 15. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 01. 15. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC-SISE
2021. 01. 25. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 01. 25. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ELTE-BEAC
2021. 02. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 02. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
REAC-SISE
2021. 02. 08. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
2021. 02. 08. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 02. 22. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 02. 22. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
REAC-SISE
2021. 03. 01. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
2021. 03. 01. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 03. 08. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 03. 08. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
BAK
REAC-SISE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->