Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 13. forduló

2021.01.09 - 15:00

Szombathely, Haladás Sportcsarnok (Szombathelyi Haladás Sportkomplexum)

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
KARSAI ROLAND
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KONDÁKOR MÁRK, MÓZSA ÁBEL
HALADÁS VSE II.
UTE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

5'

HUJBER GÁBOR

 

0 - 2

12'

CZERMAN MÁRK
HORVÁTH NORBERT

15'

1 - 2

 

 

1 - 3

19'

GENCZLER KORNÉL

 

1 - 4

20'

GENCZLER KORNÉL
SZAKASICS BALÁZS

35'

2 - 4

 

 

2 - 5

36'

DOBOS DÁVID

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TFSE-SZERTARSPORT.HU TFSE-SZERTARSPORT.HU 13 10 2 1 64 33 31 32 7.7
2 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 13 10 0 3 76 46 30 30 6.9
3 KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 13 9 1 3 70 54 16 28 7.1
4 REAC-SISE REAC-SISE 13 7 1 5 51 56 -5 22 7.4
5 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 13 6 1 6 65 58 7 19 6.4
6 TIHANYI FC TIHANYI FC 13 6 1 6 51 61 -10 19 7
7 PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 13 6 0 7 60 58 2 18 6.4
8 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 13 5 2 6 55 50 5 17 6.2
9 UTE UTE 13 4 1 8 54 56 -2 13 6
10 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 13 4 0 9 62 87 -25 12 5.8
11 BAK  BAK  13 3 3 7 56 63 -7 12 5.7
12 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 13 2 0 11 38 80 -42 6 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HIDEGKÚTI SC TFSE-SZERTARSPORT.HU 6 3 2 1 14 7 7 11 7 4 1 2 17 9 8 13 13 7 3 3 31 16 15 24
2 HIDEGKÚTI SC REAC-SISE 6 2 2 2 13 13 0 8 7 5 0 2 17 11 6 15 13 7 2 4 30 24 6 23
3 HIDEGKÚTI SC PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 6 3 1 2 10 10 0 10 7 4 1 2 13 12 1 13 13 7 2 4 23 22 1 23
4 HIDEGKÚTI SC KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 8 4 2 2 20 16 4 14 5 2 3 0 13 9 4 9 13 6 5 2 33 25 8 23
5 HIDEGKÚTI SC UTE 5 3 1 1 12 10 2 10 8 3 3 2 16 10 6 12 13 6 4 3 28 20 8 22
6 HIDEGKÚTI SC HALADÁS VSE II. 8 3 2 3 16 13 3 11 5 3 1 1 13 10 3 10 13 6 3 4 29 23 6 21
7 HIDEGKÚTI SC BAK 6 2 1 3 11 13 -2 7 7 4 2 1 16 9 7 14 13 6 3 4 27 22 5 21
8 HIDEGKÚTI SC TIHANYI FC 6 1 3 2 6 10 -4 6 7 4 0 3 13 13 0 12 13 5 3 5 19 23 -4 18
9 HIDEGKÚTI SC ELTE-BEAC 7 3 0 4 14 13 1 9 6 1 3 2 16 15 1 6 13 4 3 6 30 28 2 15
10 HIDEGKÚTI SC 5 STARS - ÉRDI VSE 8 1 1 6 15 28 -13 4 5 2 0 3 11 15 -4 6 13 3 1 9 26 43 -17 10
11 HIDEGKÚTI SC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 7 2 2 3 14 13 1 8 6 0 2 4 7 12 -5 2 13 2 4 7 21 25 -4 10
12 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 5 2 0 3 6 13 -7 6 8 0 1 7 7 26 -19 1 13 2 1 10 13 39 -26 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HIDEGKÚTI SC TFSE-SZERTARSPORT.HU 6 6 0 0 35 11 24 18 7 4 2 1 29 22 7 14 13 10 2 1 64 33 31 32
2 HIDEGKÚTI SC HALADÁS VSE II. 8 7 0 1 47 25 22 21 5 3 0 2 29 21 8 9 13 10 0 3 76 46 30 30
3 HIDEGKÚTI SC KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 8 6 0 2 43 34 9 18 5 3 1 1 27 20 7 10 13 9 1 3 70 54 16 28
4 HIDEGKÚTI SC REAC-SISE 6 2 1 3 26 33 -7 7 7 5 0 2 25 23 2 15 13 7 1 5 51 56 -5 22
5 HIDEGKÚTI SC ELTE-BEAC 7 4 1 2 34 24 10 13 6 2 0 4 31 34 -3 6 13 6 1 6 65 58 7 19
6 HIDEGKÚTI SC TIHANYI FC 6 3 0 3 21 26 -5 9 7 3 1 3 30 35 -5 10 13 6 1 6 51 61 -10 19
7 HIDEGKÚTI SC PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 6 3 0 3 26 27 -1 9 7 3 0 4 34 31 3 9 13 6 0 7 60 58 2 18
8 HIDEGKÚTI SC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 7 3 0 4 29 23 6 9 6 2 2 2 26 27 -1 8 13 5 2 6 55 50 5 17
9 HIDEGKÚTI SC UTE 5 1 1 3 22 27 -5 4 8 3 0 5 32 29 3 9 13 4 1 8 54 56 -2 13
10 HIDEGKÚTI SC 5 STARS - ÉRDI VSE 8 2 0 6 37 49 -12 6 5 2 0 3 25 38 -13 6 13 4 0 9 62 87 -25 12
11 HIDEGKÚTI SC BAK 6 0 3 3 24 33 -9 3 7 3 0 4 32 30 2 9 13 3 3 7 56 63 -7 12
12 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 5 2 0 3 21 25 -4 6 8 0 0 8 17 55 -38 0 13 2 0 11 38 80 -42 6
 
5 STARS - ÉRDI VSE
3 - 42 - 115 - 39 - 104 - 55 - 34 - 65 - 7---
BAK
-4 - 5-3 - 33 - 35 - 10-6 - 6-3 - 6-
ELTE-BEAC
--8 - 23 - 3-3 - 71 - 4-5 - 411 - 23 - 2
HIDEGKÚTI SC
-4 - 2--3 - 5-2 - 3--7 - 65 - 9
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
--6 - 49 - 3--3 - 44 - 52 - 42 - 33 - 0
TFSE-SZERTARSPORT.HU
-6 - 49 - 18 - 23 - 03 - 06 - 4----
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
---6 - 15 - 7-5 - 13 - 8-2 - 65 - 4
REAC-SISE
3 - 83 - 7-5 - 2----9 - 74 - 42 - 5
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
7 - 4-9 - 74 - 2-3 - 66 - 42 - 3-6 - 36 - 5
HALADÁS VSE II.
11 - 38 - 54 - 310 - 2-3 - 27 - 4-2 - 1-2 - 5
TIHANYI FC
5 - 64 - 2--4 - 33 - 5---2 - 83 - 2
UTE
12 - 42 - 8---3 - 32 - 6--3 - 6-

Meccsek

HALADÁS VSE II.

2020. 09. 04. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 09. 04. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
ELTE-BEAC
2020. 09. 14. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 09. 14. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
HALADÁS VSE II.
2020. 09. 18. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 09. 18. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 10. 02. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 10. 02. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2020. 10. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 10. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
HALADÁS VSE II.
2020. 10. 16. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 10. 16. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
BAK
2020. 11. 02. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 11. 02. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
HIDEGKÚTI SC
2020. 11. 09. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 11. 09. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
5 STARS - ÉRDI VSE
2020. 11. 16. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 11. 16. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
HALADÁS VSE II.
2021. 02. 26. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 02. 26. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2020. 11. 30. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 11. 30. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
HALADÁS VSE II.
2020. 12. 07. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 12. 07. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
HALADÁS VSE II.
2021. 01. 09. 15:00
Haladás Sportcsarnok
2021. 01. 09. 15:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
UTE
2021. 02. 18. 21:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 02. 18. 21:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
HALADÁS VSE II.
2021. 01. 11. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2021. 01. 11. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
HALADÁS VSE II.
2021. 01. 18. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 01. 18. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 01. 25. 20:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 01. 25. 20:40
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
HALADÁS VSE II.
2021. 02. 01. 18:20
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 02. 01. 18:20
Aramis SE Futsal Csarnok
HIDEGKÚTI SC
HALADÁS VSE II.
2021. 02. 08. 20:30
Érd Aréna
2021. 02. 08. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
HALADÁS VSE II.
2021. 02. 22. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 02. 22. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
REAC-SISE
2021. 03. 01. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 03. 01. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
HALADÁS VSE II.
2021. 03. 08. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 03. 08. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
TIHANYI FC

UTE

2020. 10. 26. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 10. 26. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
UTE
2020. 09. 14. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 09. 14. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
HALADÁS VSE II.
2020. 09. 21. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 09. 21. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2020. 10. 05. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 10. 05. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
BAK
2020. 10. 12. 20:45
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2020. 10. 12. 20:45
Fonyódi Antal Sportcsarnok
HIDEGKÚTI SC
UTE
2021. 02. 03. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 02. 03. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
5 STARS - ÉRDI VSE
2020. 11. 02. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 11. 02. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2020. 11. 09. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 11. 09. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2020. 12. 11. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 12. 11. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2021. 02. 15. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 02. 15. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
UTE
2020. 11. 30. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2020. 11. 30. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
UTE
2020. 12. 07. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 12. 07. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 01. 09. 15:00
Haladás Sportcsarnok
2021. 01. 09. 15:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
UTE
2020. 12. 21. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 12. 21. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 01. 11. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 01. 11. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
UTE
2021. 01. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 01. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
HIDEGKÚTI SC
2021. 01. 25. 20:30
Érd Aréna
2021. 01. 25. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
UTE
2021. 02. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 02. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
REAC-SISE
2021. 02. 08. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 02. 08. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
UTE
2021. 02. 22. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 02. 22. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
TIHANYI FC
2021. 03. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 03. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ELTE-BEAC
2021. 03. 08. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 03. 08. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->