Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 21. forduló

2021.03.01 - 20:30

Budapest, UTE Labdarúgó Akadémia

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
APKÓ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
URGYÁN ANTAL, TIRINGER MÁTÉ
UTE
ELTE-BEAC
40'
20'

Gólok

GENCZLER KORNÉL

10'

1 - 0

 

 

1 - 1

13'

VÁRKONYI BARNABÁS
DOBOS DÁVID

21'

2 - 1

 

GENCZLER KORNÉL

27'

3 - 1

 

CSEGEDI CSABA

32'

4 - 1

 

MILAVECZ KEVIN MÁRK

35'

5 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TFSE-SZERTARSPORT.HU TFSE-SZERTARSPORT.HU 21 16 2 3 116 57 59 50 6.9
2 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 21 15 1 5 111 71 40 46 7
3 KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 21 13 1 7 108 93 15 40 7
4 UTE UTE 21 11 1 9 103 81 22 34 6.9
5 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 21 11 1 9 104 86 18 34 6.6
6 TIHANYI FC TIHANYI FC 21 10 1 10 84 84 0 31 6.8
7 REAC-SISE REAC-SISE 21 10 1 10 74 105 -31 31 6.2
8 PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 21 10 0 11 88 97 -9 30 6.4
9 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 21 7 2 12 91 125 -34 23 6
10 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 21 6 4 11 91 92 -1 22 6.4
11 BAK  BAK  21 4 5 12 86 104 -18 17 6
12 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 21 3 1 17 74 135 -61 10 5.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HIDEGKÚTI SC TFSE-SZERTARSPORT.HU 12 7 3 2 28 15 13 24 9 6 1 2 20 10 10 19 21 13 4 4 48 25 23 43
2 HIDEGKÚTI SC UTE 10 6 3 1 25 15 10 21 11 5 3 3 25 14 11 18 21 11 6 4 50 29 21 39
3 HIDEGKÚTI SC PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 9 4 2 3 15 15 0 14 12 6 1 5 21 27 -6 19 21 10 3 8 36 42 -6 33
4 HIDEGKÚTI SC HALADÁS VSE II. 10 3 3 4 18 16 2 12 11 6 3 2 27 22 5 21 21 9 6 6 45 38 7 33
5 HIDEGKÚTI SC KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 11 5 3 3 28 22 6 18 10 3 6 1 22 18 4 15 21 8 9 4 50 40 10 33
6 HIDEGKÚTI SC BAK 10 3 2 5 16 23 -7 11 11 6 2 3 24 19 5 20 21 9 4 8 40 42 -2 31
7 HIDEGKÚTI SC TIHANYI FC 11 4 4 3 21 16 5 16 10 4 2 4 14 16 -2 14 21 8 6 7 35 32 3 30
8 HIDEGKÚTI SC ELTE-BEAC 11 5 1 5 22 16 6 16 10 3 4 3 23 20 3 13 21 8 5 8 45 36 9 29
9 HIDEGKÚTI SC REAC-SISE 11 3 3 5 19 19 0 12 10 5 1 4 19 23 -4 16 21 8 4 9 38 42 -4 28
10 HIDEGKÚTI SC 5 STARS - ÉRDI VSE 11 1 2 8 17 35 -18 5 10 4 1 5 17 20 -3 13 21 5 3 13 34 55 -21 18
11 HIDEGKÚTI SC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 10 2 2 6 17 21 -4 8 11 2 4 5 18 24 -6 10 21 4 6 11 35 45 -10 18
12 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 10 3 2 5 20 27 -7 11 11 0 2 9 10 33 -23 2 21 3 4 14 30 60 -30 13
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HIDEGKÚTI SC TFSE-SZERTARSPORT.HU 12 10 0 2 71 31 40 30 9 6 2 1 45 26 19 20 21 16 2 3 116 57 59 50
2 HIDEGKÚTI SC HALADÁS VSE II. 10 8 0 2 52 30 22 24 11 7 1 3 59 41 18 22 21 15 1 5 111 71 40 46
3 HIDEGKÚTI SC KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 11 8 0 3 57 46 11 24 10 5 1 4 51 47 4 16 21 13 1 7 108 93 15 40
4 HIDEGKÚTI SC UTE 10 6 1 3 56 38 18 19 11 5 0 6 47 43 4 15 21 11 1 9 103 81 22 34
5 HIDEGKÚTI SC ELTE-BEAC 11 7 1 3 55 36 19 22 10 4 0 6 49 50 -1 12 21 11 1 9 104 86 18 34
6 HIDEGKÚTI SC TIHANYI FC 11 7 0 4 52 38 14 21 10 3 1 6 32 46 -14 10 21 10 1 10 84 84 0 31
7 HIDEGKÚTI SC REAC-SISE 11 4 1 6 43 55 -12 13 10 6 0 4 31 50 -19 18 21 10 1 10 74 105 -31 31
8 HIDEGKÚTI SC PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 9 5 0 4 38 38 0 15 12 5 0 7 50 59 -9 15 21 10 0 11 88 97 -9 30
9 HIDEGKÚTI SC 5 STARS - ÉRDI VSE 11 3 1 7 46 60 -14 10 10 4 1 5 45 65 -20 13 21 7 2 12 91 125 -34 23
10 HIDEGKÚTI SC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 10 3 2 5 43 39 4 11 11 3 2 6 48 53 -5 11 21 6 4 11 91 92 -1 22
11 HIDEGKÚTI SC BAK 10 0 4 6 39 56 -17 4 11 4 1 6 47 48 -1 13 21 4 5 12 86 104 -18 17
12 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 10 3 0 7 47 64 -17 9 11 0 1 10 27 71 -44 1 21 3 1 17 74 135 -61 10
 
5 STARS - ÉRDI VSE
3 - 42 - 115 - 39 - 104 - 55 - 34 - 65 - 74 - 44 - 01 - 7
BAK
3 - 54 - 55 - 53 - 33 - 35 - 10-6 - 62 - 73 - 65 - 6
ELTE-BEAC
9 - 15 - 18 - 23 - 31 - 83 - 71 - 46 - 25 - 411 - 23 - 2
HIDEGKÚTI SC
-4 - 22 - 97 - 123 - 58 - 42 - 36 - 73 - 77 - 65 - 9
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
5 - 54 - 46 - 49 - 3-5 - 73 - 44 - 52 - 42 - 33 - 0
TFSE-SZERTARSPORT.HU
7 - 96 - 49 - 18 - 23 - 07 - 06 - 48 - 53 - 43 - 08 - 2
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
3 - 04 - 7-6 - 15 - 7-5 - 13 - 85 - 42 - 65 - 4
REAC-SISE
3 - 83 - 75 - 25 - 23 - 03 - 83 - 43 - 89 - 74 - 42 - 5
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
7 - 45 - 39 - 74 - 26 - 53 - 66 - 42 - 33 - 46 - 36 - 5
HALADÁS VSE II.
11 - 38 - 54 - 310 - 24 - 33 - 27 - 41 - 22 - 1-2 - 5
TIHANYI FC
5 - 64 - 24 - 65 - 14 - 33 - 55 - 113 - 24 - 22 - 83 - 2
UTE
12 - 42 - 85 - 16 - 46 - 23 - 32 - 613 - 2-3 - 64 - 2

Meccsek

UTE

2020. 10. 26. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 10. 26. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
UTE
2020. 09. 14. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 09. 14. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
HALADÁS VSE II.
2020. 09. 21. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 09. 21. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2020. 10. 05. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 10. 05. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
BAK
2020. 10. 12. 20:45
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2020. 10. 12. 20:45
Fonyódi Antal Sportcsarnok
HIDEGKÚTI SC
UTE
2021. 02. 03. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 02. 03. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
5 STARS - ÉRDI VSE
2020. 11. 02. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 11. 02. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2020. 11. 09. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 11. 09. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2020. 12. 11. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 12. 11. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2021. 02. 15. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 02. 15. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
UTE
2020. 11. 30. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2020. 11. 30. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
UTE
2020. 12. 07. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 12. 07. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 01. 09. 15:00
Haladás Sportcsarnok
2021. 01. 09. 15:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
UTE
2020. 12. 21. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 12. 21. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 01. 11. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 01. 11. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
UTE
2021. 01. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 01. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
HIDEGKÚTI SC
2021. 01. 25. 20:30
Érd Aréna
2021. 01. 25. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
UTE
2021. 02. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 02. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
REAC-SISE
2021. 02. 08. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 02. 08. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
UTE
2021. 02. 22. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 02. 22. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
TIHANYI FC
2021. 03. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 03. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ELTE-BEAC
2021. 03. 08. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 03. 08. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS

ELTE-BEAC

2020. 09. 04. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 09. 04. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
ELTE-BEAC
2021. 01. 14. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 01. 14. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 09. 21. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
2020. 09. 21. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
BAK
ELTE-BEAC
2020. 10. 05. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 10. 05. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
HIDEGKÚTI SC
2020. 10. 26. 20:30
Érd Aréna
2020. 10. 26. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
ELTE-BEAC
2020. 10. 19. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 10. 19. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
REAC-SISE
2020. 11. 02. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2020. 11. 02. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
ELTE-BEAC
2020. 11. 09. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 11. 09. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
TIHANYI FC
2021. 03. 05. 21:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2021. 03. 05. 21:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
ELTE-BEAC
2021. 02. 15. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 02. 15. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
UTE
2020. 11. 30. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 11. 30. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 12. 07. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 12. 07. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
HALADÁS VSE II.
2021. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2021. 02. 11. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 02. 11. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
BAK
2021. 01. 11. 20:20
MOM Sportközpont
2021. 01. 11. 20:20
MOM Sportközpont
HIDEGKÚTI SC
ELTE-BEAC
2021. 02. 18. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 02. 18. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
5 STARS - ÉRDI VSE
2021. 01. 25. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 01. 25. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ELTE-BEAC
2021. 02. 01. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 02. 01. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2021. 02. 08. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 02. 08. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ELTE-BEAC
2021. 02. 22. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 02. 22. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 03. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 03. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ELTE-BEAC
2021. 03. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 03. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
ELTE-BEAC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->