Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U14-es bajnokság, Keleti csoport 1. forduló

2020.09.06 - 10:00

Dabas, FC Dabas Utánpótlás Sporttelep

Pest

U14-es bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
HORVÁTH ANTAL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FC Dabas
Tápiószőlősi KSE
70'
35'

Gólok

BOKROS BERTOLD

11'

1 - 0

 

JOZIC MÁRKÓ

13'

2 - 0

 

PACSIRTA JÓZSEF ZÉTÉNY

15'

3 - 0

 

NAGY ZSOMBOR

21'

4 - 0

 

PACSIRTA JÓZSEF ZÉTÉNY

31'

5 - 0

 

BOKROS BERTOLD

35'

6 - 0

 

BOKROS BERTOLD

37'

7 - 0

 

JANICSÁK JÓZSEF OLIVÉR

39'

8 - 0

 

JOZIC MÁRKÓ

46'

9 - 0

 

DORI ANDRÁS

49'

10 - 0

 

VOLENTÉR LÁSZLÓ

56'

11 - 0

 

MUNKÁCSI ZSOLT RÓBERT

58'

12 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Szanda Focisuli SE Szanda Focisuli SE 1 1 0 0 17 0 17 3 12
2 FC Dabas  FC Dabas  1 1 0 0 12 0 12 3 11
3 Kincsem Lovaspark SE Kincsem Lovaspark SE 1 1 0 0 7 0 7 3 10
4 Kakucs KSE Kakucs KSE 1 1 0 0 3 0 3 3 9
5 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Üllői DSE Üllői DSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Szentmártonkátai KSE Szentmártonkátai KSE 1 0 0 1 0 3 -3 0 4
9 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 1 0 0 1 0 7 -7 0 3
10 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 1 0 0 1 0 12 -12 0 2
11 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 1 0 0 1 0 17 -17 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Táborfalva KSE FC Dabas 1 1 0 0 6 0 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 0 6 3
2 Táborfalva KSE Szanda Focisuli SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 0 6 3 1 1 0 0 6 0 6 3
3 Táborfalva KSE Kincsem Lovaspark SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
4 Táborfalva KSE Kakucs KSE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
5 Táborfalva KSE Szentmártonkátai KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
6 Táborfalva KSE Dabas-Gyón FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Táborfalva KSE szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Táborfalva KSE Tápiószecső FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Táborfalva KSE Üllői DSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Táborfalva KSE Aranyszarvas SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
11 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 1 0 0 1 0 6 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 6 -6 0
12 Táborfalva KSE Tápiószőlősi KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 0 0 1 0 6 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Táborfalva KSE Szanda Focisuli SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 17 0 17 3 1 1 0 0 17 0 17 3
2 Táborfalva KSE FC Dabas 1 1 0 0 12 0 12 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 12 0 12 3
3 Táborfalva KSE Kincsem Lovaspark SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 0 7 3 1 1 0 0 7 0 7 3
4 Táborfalva KSE Kakucs KSE 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
5 Táborfalva KSE Dabas-Gyón FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Táborfalva KSE szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Táborfalva KSE Tápiószecső FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Táborfalva KSE Üllői DSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Táborfalva KSE Szentmártonkátai KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
10 Táborfalva KSE Aranyszarvas SE 1 0 0 1 0 7 -7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 7 -7 0
11 Táborfalva KSE Tápiószőlősi KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 12 -12 0 1 0 0 1 0 12 -12 0
12 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 1 0 0 1 0 17 -17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 17 -17 0
 
Aranyszarvas SE
---0 - 7------
Dabas-Gyón FC
----------
FC Dabas
--------12 - 0-
Kakucs KSE
-----3 - 0----
Kincsem Lovaspark SE
----------
Szanda Focisuli SE
----------
Szentmártonkátai KSE
----------
Táborfalva KSE
-----0 - 17----
Tápiószecső FC
----------
Tápiószőlősi KSE
----------
Üllői DSE
----------

Meccsek

FC Dabas

2020. 09. 06. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2020. 09. 06. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Tápiószőlősi KSE
2020. 09. 13. 10:00
Rákoczifalva SE
2020. 09. 13. 10:00
Rákoczifalva SE
Szanda Focisuli SE
FC Dabas
2020. 09. 19. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2020. 09. 19. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Kincsem Lovaspark SE
2020. 09. 26. 10:00
Szentmártonkátai sportpálya
2020. 09. 26. 10:00
Szentmártonkátai sportpálya
Szentmártonkátai KSE
FC Dabas
2020. 10. 03. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2020. 10. 03. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
10. 03. 10:00
Tápiószecső FC
2020. 10. 10. 12:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 10. 10. 12:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői DSE
10. 10. 12:00
FC Dabas
2020. 10. 25. 15:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 10. 25. 15:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
10. 25. 15:00
FC Dabas
2020. 11. 01. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2020. 11. 01. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
11. 01. 10:00
Kakucs KSE
2020. 11. 07. 10:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2020. 11. 07. 10:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
11. 07. 10:00
FC Dabas
2020. 11. 14. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2020. 11. 14. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
11. 14. 10:00
Táborfalva KSE

Tápiószőlősi KSE

2020. 09. 06. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2020. 09. 06. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Tápiószőlősi KSE
2020. 09. 17. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 09. 17. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Szanda Focisuli SE
2020. 09. 29. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 09. 29. 18:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
INFO
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 04. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 04. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
10. 04. 10:00
Kincsem Lovaspark SE
2020. 10. 10. 10:00
Kakucsi Sportpálya
2020. 10. 10. 10:00
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
10. 10. 10:00
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 18. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 18. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
10. 18. 10:00
Szentmártonkátai KSE
2020. 10. 26. 10:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2020. 10. 26. 10:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
10. 26. 10:00
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 30. 11:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 30. 11:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
10. 30. 11:00
Tápiószecső FC
2020. 11. 07. 10:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2020. 11. 07. 10:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
11. 07. 10:00
Tápiószőlősi KSE
2020. 11. 14. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 11. 14. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
11. 14. 10:00
Üllői DSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple