Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U14-es bajnokság, Keleti csoport 2. forduló

2020.09.13 - 10:00

Rákóczifalva , Rákoczifalva SE

Pest

U14-es bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
MAJOR ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LOVAS BALÁZS
Szanda Focisuli SE
FC Dabas
70'
35'

Gólok

 

0 - 1

3'

NAGY ZSOMBOR
SZABÓ BOTOND

10'

1 - 1

 

SZABÓ GERGŐ

25'

2 - 1

 

 

2 - 2

52'

BOKROS BERTOLD
SZABÓ BOTOND

61'

3 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Kincsem Lovaspark SE Kincsem Lovaspark SE 2 2 0 0 30 3 27 6 10.5
2 Szanda Focisuli SE Szanda Focisuli SE 2 2 0 0 20 2 18 6 7.5
3 FC Dabas  FC Dabas  2 1 0 1 14 3 11 3 6.5
4 Üllői DSE Üllői DSE 1 1 0 0 9 0 9 3 10
5 Kakucs KSE Kakucs KSE 1 1 0 0 3 0 3 3 8
6 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Szentmártonkátai KSE Szentmártonkátai KSE 1 0 0 1 0 3 -3 0 5
8 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 1 0 0 1 0 7 -7 0 1
9 Dabas-Gyón FC Dabas-Gyón FC 1 0 0 1 0 9 -9 0 4
10 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 1 0 0 1 0 12 -12 0 3
11 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 2 0 0 2 3 40 -37 0 1.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Táborfalva KSE Kincsem Lovaspark SE 1 1 0 0 10 1 9 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 13 1 12 6
2 Táborfalva KSE Szanda Focisuli SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 6 0 6 3 2 2 0 0 8 1 7 6
3 Táborfalva KSE FC Dabas 1 1 0 0 6 0 6 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 7 2 5 3
4 Táborfalva KSE Üllői DSE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
5 Táborfalva KSE Kakucs KSE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
6 Táborfalva KSE Szentmártonkátai KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
7 Táborfalva KSE szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Táborfalva KSE Tápiószecső FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Táborfalva KSE Dabas-Gyón FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
10 Táborfalva KSE Aranyszarvas SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
11 Táborfalva KSE Tápiószőlősi KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 0 0 1 0 6 -6 0
12 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 0 0 1 1 10 -9 0 2 0 0 2 1 16 -15 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Táborfalva KSE Kincsem Lovaspark SE 1 1 0 0 23 3 20 3 1 1 0 0 7 0 7 3 2 2 0 0 30 3 27 6
2 Táborfalva KSE Szanda Focisuli SE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 17 0 17 3 2 2 0 0 20 2 18 6
3 Táborfalva KSE FC Dabas 1 1 0 0 12 0 12 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 14 3 11 3
4 Táborfalva KSE Üllői DSE 1 1 0 0 9 0 9 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 0 9 3
5 Táborfalva KSE Kakucs KSE 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
6 Táborfalva KSE szabadnapos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Táborfalva KSE Tápiószecső FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Táborfalva KSE Szentmártonkátai KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
9 Táborfalva KSE Aranyszarvas SE 1 0 0 1 0 7 -7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 7 -7 0
10 Táborfalva KSE Dabas-Gyón FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 9 -9 0 1 0 0 1 0 9 -9 0
11 Táborfalva KSE Tápiószőlősi KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 12 -12 0 1 0 0 1 0 12 -12 0
12 Táborfalva KSE Táborfalva KSE 1 0 0 1 0 17 -17 0 1 0 0 1 3 23 -20 0 2 0 0 2 3 40 -37 0
 
Aranyszarvas SE
---0 - 7------
Dabas-Gyón FC
----------
FC Dabas
--------12 - 0-
Kakucs KSE
-----3 - 0----
Kincsem Lovaspark SE
------23 - 3---
Szanda Focisuli SE
--3 - 2-------
Szentmártonkátai KSE
----------
Táborfalva KSE
-----0 - 17----
Tápiószecső FC
----------
Tápiószőlősi KSE
----------
Üllői DSE
-9 - 0--------

Meccsek

Szanda Focisuli SE

2020. 09. 05. 10:00
Táborfalva KSE Sporttelep
2020. 09. 05. 10:00
Táborfalva KSE Sporttelep
Táborfalva KSE
Szanda Focisuli SE
2020. 09. 13. 10:00
Rákoczifalva SE
2020. 09. 13. 10:00
Rákoczifalva SE
Szanda Focisuli SE
FC Dabas
2020. 09. 17. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 09. 17. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Szanda Focisuli SE
2020. 09. 27. 10:00
Kincsem Lovaspark
2020. 09. 27. 10:00
Kincsem Lovaspark
Kincsem Lovaspark SE
Szanda Focisuli SE
2020. 09. 30. 16:00
Rákoczifalva SE
2020. 09. 30. 16:00
Rákoczifalva SE
Szanda Focisuli SE
INFO
Szentmártonkátai KSE
2020. 10. 08. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 10. 08. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
10. 08. 16:30
Szanda Focisuli SE
2020. 10. 18. 10:00
Rákoczifalva SE
2020. 10. 18. 10:00
Rákoczifalva SE
Szanda Focisuli SE
10. 18. 10:00
Üllői DSE
2020. 11. 01. 10:00
Rákoczifalva SE
2020. 11. 01. 10:00
Rákoczifalva SE
Szanda Focisuli SE
11. 01. 10:00
Dabas-Gyón FC
2020. 11. 07. 10:00
Kakucsi Sportpálya
2020. 11. 07. 10:00
Kakucsi Sportpálya
Kakucs KSE
11. 07. 10:00
Szanda Focisuli SE
2020. 10. 21. 17:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2020. 10. 21. 17:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
10. 21. 17:00
Szanda Focisuli SE

FC Dabas

2020. 09. 06. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2020. 09. 06. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Tápiószőlősi KSE
2020. 09. 13. 10:00
Rákoczifalva SE
2020. 09. 13. 10:00
Rákoczifalva SE
Szanda Focisuli SE
FC Dabas
2020. 09. 19. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2020. 09. 19. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
Kincsem Lovaspark SE
2020. 09. 26. 10:00
Szentmártonkátai sportpálya
2020. 09. 26. 10:00
Szentmártonkátai sportpálya
Szentmártonkátai KSE
FC Dabas
2020. 10. 03. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2020. 10. 03. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
10. 03. 10:00
Tápiószecső FC
2020. 10. 10. 12:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 10. 10. 12:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői DSE
10. 10. 12:00
FC Dabas
2020. 10. 25. 15:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 10. 25. 15:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
Dabas-Gyón FC
10. 25. 15:00
FC Dabas
2020. 11. 01. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2020. 11. 01. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
11. 01. 10:00
Kakucs KSE
2020. 11. 07. 10:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2020. 11. 07. 10:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
11. 07. 10:00
FC Dabas
2020. 11. 14. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2020. 11. 14. 10:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas
11. 14. 10:00
Táborfalva KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple