Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Leány U17-es bajnokság 1. forduló

2020.10.31 - 12:00

Budapest, Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület

Pest

Leány U17-es bajnokság

Játékvezető
GUTTYÁN RENÁTA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISE
Gyöngyösi AK
70'
35'

Gólok

FARKAS LILI

7'

1 - 0

 

FARKAS LILI

12'

2 - 0

 

OLÁH ZSÓFIA PANNA

19'

3 - 0

 

LŐRINCZ ANGÉLA

29'

4 - 0

 

 

4 - 1

38'

VARGA BOGLÁRKA ANGÉLA
SIRKÓ DÓRA

49'

5 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Pátyi SE Pátyi SE 1 1 0 0 6 1 5 3 7
2 KISE KISE 1 1 0 0 5 1 4 3 6
3 MKFC-Szigetszentmiklós MKFC-Szigetszentmiklós 1 1 0 0 2 1 1 3 5
4 Nagykáta SE Nagykáta SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Dunakanyar SE Dunakanyar SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 3
6 Gyöngyösi AK Gyöngyösi AK 1 0 0 1 1 5 -4 0 2
7 Piliscsabai SE Piliscsabai SE 1 0 0 1 1 6 -5 0 1
8 SK Tóalmás (Kizárva) SK Tóalmás (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SK Tóalmás (Kizárva) KISE 1 1 0 0 4 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3
2 SK Tóalmás (Kizárva) Pátyi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
3 SK Tóalmás (Kizárva) MKFC-Szigetszentmiklós 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
4 SK Tóalmás (Kizárva) Nagykáta SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SK Tóalmás (Kizárva) Dunakanyar SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
6 SK Tóalmás (Kizárva) Piliscsabai SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
7 SK Tóalmás (Kizárva) Gyöngyösi AK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
8 SK Tóalmás (Kizárva) SK Tóalmás (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SK Tóalmás (Kizárva) Pátyi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 1 5 3 1 1 0 0 6 1 5 3
2 SK Tóalmás (Kizárva) KISE 1 1 0 0 5 1 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3
3 SK Tóalmás (Kizárva) MKFC-Szigetszentmiklós 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
4 SK Tóalmás (Kizárva) Nagykáta SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SK Tóalmás (Kizárva) Dunakanyar SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
6 SK Tóalmás (Kizárva) Gyöngyösi AK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
7 SK Tóalmás (Kizárva) Piliscsabai SE 1 0 0 1 1 6 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6 -5 0
8 SK Tóalmás (Kizárva) SK Tóalmás (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Dunakanyar SE
--1 - 2----
Gyöngyösi AK
-------
KISE
-5 - 1-----
MKFC-Szigetszentmiklós
-------
Nagykáta SE
-------
Pátyi SE
-------
Piliscsabai SE
-----1 - 6-
SK Tóalmás
-------

Meccsek

KISE

2020. 10. 31. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2020. 10. 31. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
Gyöngyösi AK
2020. 09. 26. 14:00
Dunakanyar SE Sporttelep (Szentendre)
2020. 09. 26. 14:00
Dunakanyar SE Sporttelep (Szentendre)
Dunakanyar SE
KISE
2020. 10. 06. 15:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2020. 10. 06. 15:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
Piliscsabai SE
2020. 10. 10. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2020. 10. 10. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
KISE
2020. 10. 18. 14:30
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2020. 10. 18. 14:30
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
Pátyi SE
2020. 10. 24. 12:00
Szigetszentmiklósi Sporttelep
2020. 10. 24. 12:00
Szigetszentmiklósi Sporttelep
MKFC-Szigetszentmiklós
KISE
2021. 03. 27. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 03. 27. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Gyöngyösi AK
03. 27. 10:00
KISE
2021. 04. 17. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2021. 04. 17. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
04. 17. 10:00
Dunakanyar SE
2021. 04. 24. 10:00
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
2021. 04. 24. 10:00
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
Piliscsabai SE
04. 24. 10:00
KISE
2021. 05. 01. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2021. 05. 01. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
05. 01. 10:00
Nagykáta SE
2021. 05. 08. 10:00
Pátyi SE Sporttelep
2021. 05. 08. 10:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
05. 08. 10:00
KISE
2021. 05. 15. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2021. 05. 15. 10:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
05. 15. 10:00
MKFC-Szigetszentmiklós

Gyöngyösi AK

2020. 10. 31. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
2020. 10. 31. 12:00
Kőbányai Ifjúsági Sport Egyesület
KISE
Gyöngyösi AK
2020. 09. 19. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 09. 19. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Gyöngyösi AK
Dunakanyar SE
2020. 09. 27. 10:00
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
2020. 09. 27. 10:00
Dévényi Antal Sportközpont (Piliscsaba)
Piliscsabai SE
Gyöngyösi AK
2020. 10. 03. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 10. 03. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Gyöngyösi AK
Nagykáta SE
2020. 10. 10. 12:00
Pátyi SE Sporttelep
2020. 10. 10. 12:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
Gyöngyösi AK
2020. 10. 17. 10:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 17. 10:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Gyöngyösi AK
MKFC-Szigetszentmiklós
2021. 03. 27. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 03. 27. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Gyöngyösi AK
03. 27. 10:00
KISE
2021. 04. 10. 10:00
Dunakanyar SE Sporttelep (Szentendre)
2021. 04. 10. 10:00
Dunakanyar SE Sporttelep (Szentendre)
Dunakanyar SE
04. 10. 10:00
Gyöngyösi AK
2021. 04. 17. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 04. 17. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Gyöngyösi AK
04. 17. 10:00
Piliscsabai SE
2021. 04. 24. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
2021. 04. 24. 10:00
Nagykáta Városi Sporttelep
Nagykáta SE
04. 24. 10:00
Gyöngyösi AK
2021. 05. 01. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 05. 01. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Gyöngyösi AK
05. 01. 10:00
Pátyi SE
2021. 05. 08. 10:00
Szigetszentmiklósi Sporttelep
2021. 05. 08. 10:00
Szigetszentmiklósi Sporttelep
MKFC-Szigetszentmiklós
05. 08. 10:00
Gyöngyösi AK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple