Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport 7. forduló

2020.12.06 - 10:30

Csömör, Csömöri Sportcsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport

Játékvezető
KRÓZSER ANDRÁS JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS BENCE, DRÓTÁR PÉTER
REAC SISE
UTE
40'
20'

Gólok

HORTOBÁGYI DÁVID

11'

1 - 0

 

 

1 - 1

13'

MEDVECZKI MÁTÉ

 

1 - 2

23'

MÉSZÁROS TIBOR ANDRÁS

 

1 - 3

31'

ZÓLYOMI ANDRÁS
CZAKÓ GERGŐ

36'

2 - 3

 

HEGYI PÉTER

39'

3 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 7 5 2 0 60 31 29 17 6.7
2 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 7 5 1 1 39 16 23 16 5.6
3 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 7 5 0 2 37 19 18 15 5.9
4 PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 7 4 0 3 24 25 -1 12 6
5 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 7 4 0 3 35 43 -8 12 6
6 REAC SISE REAC SISE 7 3 2 2 29 32 -3 11 5.1
7 KELEN SC KELEN SC 7 3 0 4 42 40 2 9 4.1
8 SZC FUTSAL CLUB SZC FUTSAL CLUB 7 1 1 5 22 45 -23 4 5.3
9 5 STARS ÉRDI VSE 5 STARS ÉRDI VSE 7 1 0 6 32 47 -15 3 5.3
10 TIHANYI FC TIHANYI FC 7 1 0 6 13 35 -22 3 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TIHANYI FC PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 4 4 0 0 9 4 5 12 3 0 2 1 4 6 -2 2 7 4 2 1 13 10 3 14
2 TIHANYI FC HIDEGKÚTI SC 1 1 0 0 4 2 2 3 6 3 1 2 11 7 4 10 7 4 1 2 15 9 6 13
3 TIHANYI FC KELEN SC 4 3 1 0 15 7 8 10 3 0 2 1 7 9 -2 2 7 3 3 1 22 16 6 12
4 TIHANYI FC UTE 3 2 1 0 15 3 12 7 4 1 1 2 10 11 -1 4 7 3 2 2 25 14 11 11
5 TIHANYI FC AIRNERGY FC 3 1 1 1 3 3 0 4 4 2 1 1 11 6 5 7 7 3 2 2 14 9 5 11
6 TIHANYI FC REAC SISE 3 2 1 0 6 2 4 7 4 1 1 2 9 9 0 4 7 3 2 2 15 11 4 11
7 TIHANYI FC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 4 2 2 0 13 7 6 8 3 1 0 2 5 11 -6 3 7 3 2 2 18 18 0 11
8 TIHANYI FC SZC FUTSAL CLUB 4 1 1 2 4 11 -7 4 3 1 0 2 5 11 -6 3 7 2 1 4 9 22 -13 7
9 TIHANYI FC TIHANYI FC 4 1 1 2 7 8 -1 4 3 0 0 3 1 9 -8 0 7 1 1 5 8 17 -9 4
10 TIHANYI FC 5 STARS ÉRDI VSE 5 1 0 4 10 19 -9 3 2 0 0 2 3 7 -4 0 7 1 0 6 13 26 -13 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TIHANYI FC UTE 3 3 0 0 30 7 23 9 4 2 2 0 30 24 6 8 7 5 2 0 60 31 29 17
2 TIHANYI FC HIDEGKÚTI SC 1 1 0 0 8 4 4 3 6 4 1 1 31 12 19 13 7 5 1 1 39 16 23 16
3 TIHANYI FC AIRNERGY FC 3 2 0 1 11 7 4 6 4 3 0 1 26 12 14 9 7 5 0 2 37 19 18 15
4 TIHANYI FC PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 4 3 0 1 14 10 4 9 3 1 0 2 10 15 -5 3 7 4 0 3 24 25 -1 12
5 TIHANYI FC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 4 3 0 1 23 17 6 9 3 1 0 2 12 26 -14 3 7 4 0 3 35 43 -8 12
6 TIHANYI FC REAC SISE 3 1 2 0 11 8 3 5 4 2 0 2 18 24 -6 6 7 3 2 2 29 32 -3 11
7 TIHANYI FC KELEN SC 4 2 0 2 26 22 4 6 3 1 0 2 16 18 -2 3 7 3 0 4 42 40 2 9
8 TIHANYI FC SZC FUTSAL CLUB 4 0 1 3 11 30 -19 1 3 1 0 2 11 15 -4 3 7 1 1 5 22 45 -23 4
9 TIHANYI FC 5 STARS ÉRDI VSE 5 1 0 4 28 37 -9 3 2 0 0 2 4 10 -6 0 7 1 0 6 32 47 -15 3
10 TIHANYI FC TIHANYI FC 4 1 0 3 10 19 -9 3 3 0 0 3 3 16 -13 0 7 1 0 6 13 35 -22 3
 
5 STARS ÉRDI VSE
-2 - 6-4 - 7-6 - 109 - 5-7 - 9
HIDEGKÚTI SC
--8 - 4------
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
--8 - 7-5 - 7-5 - 15 - 2-
KELEN SC
---2 - 87 - 310 - 0--7 - 11
AIRNERGY FC
-2 - 56 - 2-3 - 0----
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
4 - 21 - 2---6 - 5-3 - 1-
REAC SISE
-3 - 3--5 - 2---3 - 3
SZC FUTSAL CLUB
-1 - 9-2 - 51 - 9---7 - 7
TIHANYI FC
6 - 21 - 9----2 - 31 - 5-
UTE
-4 - 318 - 4-----8 - 0

Meccsek

REAC SISE

2020. 09. 20. 09:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2020. 09. 20. 09:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
5 STARS ÉRDI VSE
REAC SISE
2020. 10. 04. 18:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 10. 04. 18:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
HIDEGKÚTI SC
2020. 10. 18. 09:00
Aréna Törökbálint
2020. 10. 18. 09:00
Aréna Törökbálint
KELEN SC
REAC SISE
2020. 11. 08. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 11. 08. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
REAC SISE
2020. 11. 15. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 11. 15. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
AIRNERGY FC
2020. 11. 28. 10:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 11. 28. 10:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC SISE
2020. 12. 06. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 12. 06. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
UTE
2021. 01. 09. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 01. 09. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
SZC FUTSAL CLUB
2021. 01. 24. 18:00
Csömöri Sportcsarnok
2021. 01. 24. 18:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 02. 13.
Csömöri Sportcsarnok
2021. 02. 13.
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
5 STARS ÉRDI VSE
2021. 02. 19. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2021. 02. 19. 20:00
BEAC Sportcsarnok
HIDEGKÚTI SC
REAC SISE
2021. 03. 21. 09:00
Csömöri Sportcsarnok
2021. 03. 21. 09:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
KELEN SC
2021. 04. 17. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 04. 17. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 04. 11. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 04. 11. 10:00
Budafoki MTE Sporttelep
AIRNERGY FC
REAC SISE
2021. 04. 25. 17:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 04. 25. 17:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
TIHANYI FC
2021. 05. 09. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 05. 09. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
REAC SISE
2021. 05. 15. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 05. 15. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
SZC FUTSAL CLUB
REAC SISE
2021. 05. 30. 11:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 05. 30. 11:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC SISE

UTE

2020. 09. 20. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 09. 20. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
TIHANYI FC
2020. 10. 04. 09:00
Aréna Törökbálint
2020. 10. 04. 09:00
Aréna Törökbálint
KELEN SC
UTE
2020. 10. 17. 10:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 10. 17. 10:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
SZC FUTSAL CLUB
UTE
2020. 11. 08. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 11. 08. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 11. 18. 20:30
Érd Aréna
2020. 11. 18. 20:30
Érd Aréna
5 STARS ÉRDI VSE
UTE
2020. 11. 29. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 11. 29. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
HIDEGKÚTI SC
2020. 12. 06. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 12. 06. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SISE
UTE
2021. 01. 10. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 01. 10. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 04. 06. 11:20
Treff Sportcsarnok (Érd)
2021. 04. 06. 11:20
Treff Sportcsarnok (Érd)
AIRNERGY FC
UTE
2021. 02. 27. 10:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 02. 27. 10:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2021. 03. 17. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 03. 17. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KELEN SC
2021. 03. 07. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 03. 07. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
SZC FUTSAL CLUB
2021. 03. 14. 11:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 03. 14. 11:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2021. 04. 14. 12:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 04. 14. 12:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
5 STARS ÉRDI VSE
2021. 04. 24. 16:30
BEAC Sportcsarnok
2021. 04. 24. 16:30
BEAC Sportcsarnok
HIDEGKÚTI SC
UTE
2021. 05. 09. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 05. 09. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
REAC SISE
2021. 05. 16. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 05. 16. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
UTE
2021. 05. 24. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 05. 24. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
AIRNERGY FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->